Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στείλε την εντολή ΧΧ στο 69ΧΧΧΧΧΧΧΧ στο 1331

τα δύο πρώτα Χ είναι από 5 μέχρι 30

Προσοχή δεν ανανεώνεται η ημερομηνία λήξης.

Πολύ πιο ζορικο, σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, νέος στο χώρο του καρτοκινητου (ću), θα ήθελα να ρωτήσω από που συμφέρει καλύτερα να κάνω ανανέωση, από κατάστημα η από το ίντερνετ?
Link to comment
Share on other sites

Καθόλου άσχημα.

 

ΔΩPO 4.8GB ΓIA 1 MHNA AΠO ONLINE ANANEΩΣH AΠO 12€ KAI ANΩ KAI ONLINE ENEPΓOΠOIHΣH MHNIAIOY ΠAKETOY MEXPI 23/8. MHN ΞEXAΣEIΣ NA ENEPΓOΠOIHΣEIΣ TO SHAKE! KANE ONLINE ANANEΩΣH ME TPAΠEZIKH KAPTA: https://www.vodafonecu.gr/cuapp/topup

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Με ανανέωση 12€ ηλεκτρονικά παίρνεις 1200ΜΒ για ένα μήνα +600ΜΒ για ένα μήνα και 3GB για 15 μέρες δώρο από τα πακέτα CU Combo. Να τα 4,8.
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια λέει για ένα μήνα τα 4,8. Αν τα 3 είναι για 15 μέρες, είναι λιγάκι παραπλανητικό.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος που να χρησιμοποιεί Apple music αν στο πακέτο video & music pass συμπεριλαμβανεται και αυτό; γιατί στο site της cu μόνο για spotify διαβάζω

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου άσχημα.

 

ΔΩPO 4.8GB ΓIA 1 MHNA AΠO ONLINE ANANEΩΣH AΠO 12€ KAI ANΩ KAI ONLINE ENEPΓOΠOIHΣH MHNIAIOY ΠAKETOY MEXPI 23/8. MHN ΞEXAΣEIΣ NA ENEPΓOΠOIHΣEIΣ TO SHAKE! KANE ONLINE ANANEΩΣH ME TPAΠEZIKH KAPTA: https://www.vodafonecu.gr/cuapp/topup

 

Καλημέρα, για να τα πάρεις αυτά ανανεώνεις μέσα απο το cu app η καποια σελίδα?

Link to comment
Share on other sites

Α) ποιο ονλαιν πακετο ενεργοποιούμε;

Β) το λινκ που παραθέσατε αναφέρεται σε 5 γίγα δώρο για 7 ημέρες και είναι μόνο για αυτους που θα αποκτήσουν την εφαρμογή για πρώτη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα πακέτα ομιλίας (cu combo, combo L, XL) δίνουν 3GB για 15 μέρες.

Η ανανέωση δεν έχει σημασία αν θα γίνει ηλεκτρονικά από το vodafone.gr , το my cu ή το my cu app.

Το λινκ οδηγεί στην ανανέωση χρόνου ομιλίας στο my cu app.

Link to comment
Share on other sites

Πατησα στο λινκ και γράφει 5 γίγα για 7 ημέρες για όσους κατεβάσουν για πρωτη φορα την εφαρμογή. Που βρίσκεται το 4,8 για "ένα μήνα";
Link to comment
Share on other sites

Πατησα στο λινκ και γράφει 5 γίγα για 7 ημέρες για όσους κατεβάσουν για πρωτη φορα την εφαρμογή. Που βρίσκεται το 4,8 για "ένα μήνα";

 

Νομίζω το στέλνουν σαν προσωπική προσφορά μέσω SMS στους συνδρομητές τους ή αλλιώς τα 4.8 gb είναι τα δώρα που σου δίνονται εφόσον κάνεις ανανέωση.

Edited by dennis99
Link to comment
Share on other sites

Πατησα στο λινκ και γράφει 5 γίγα για 7 ημέρες για όσους κατεβάσουν για πρωτη φορα την εφαρμογή. Που βρίσκεται το 4,8 για "ένα μήνα";

 

Το λινκ οδηγεί στην εφαρμογή. Αν δεν έχεις την εφαρμογή, σου την παρουσιάζει. Τα 5GB για μια εβδομάδα είναι για όσα νούμερα συνδέονται για πρώτη φορα στο my cu app.

Link to comment
Share on other sites

«Κανε online ανανέωση» λέει το μήνυμα και όπως σου εξήγησα, οδηγεί στο αντίστοιχο σημείο του my cu app. Αν δεν έχεις την εφαρμογή, σε οδηγεί στο site όπου σου την παρουσιάζει, και αν θέλεις την κατεβάζεις.

Τα 5GB για μια εβδομάδα είναι για όσους δεν έχουν συνδεθεί ξανα στην εφαρμογή, τα 4.8GB για ένα μήνα (που τελικά δεν είναι για 1 μήνα όλα), αναφέρονται σε συνδυασμό ανανέωσης ηλεκτρονικά και αγοράς πακέτου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω εάν έχει αναφερθεί και από άλλους αλλά όσοι κάνατε ανανέωση χρόνου ομιλίας γύρω στις 15/8 με πιστωτική ελέγξτε τις συναλλαγές και χρεώσεις σας.

 

12/8 πάω να κάνω ανανέωση σε 2 νούμερα με πιστωτική, πρόβλημα το σύστημα. Κάνω με paypal. Διαπιστώνω ότι και στις 2 αποτυχημένες συναλλαγές με πιστωτική, η κάρτα τελικα χρεώθηκε κανονικά.

 

14/8 το ίδιο σκηνικό ο πατέρας μου.

 

Κατόπιν επικοινωνίας με τη vodafone οι επιπλέον χρεώσεις πιστώθηκαν κανονικά στις κάρτες. Οπότε ρίξτε μια ματιά και εάν έχουν γίνει διπλοχρεώσεις επικοινωνήστε με τη vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Και με πληρωμή λογαριασμών από το νέο my vodafone site υπήρχε θέμα. Βέβαια σε εκείνη την περίπτωση δεν βλέπανε καν τις πληρωμές, έπρεπε να μιλήσεις με την τράπεζα για αμφισβήτηση.

Λύθηκε το θέμα, αλλά γενικά να έχετε το νου σας με την vodafone, πολλά θέματα βγάζουν κατά καιρούς.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε το παρακάτω.

 

30GB ΓIA 30 HMEPEΣ ME 10E AΠOKΛEIΣTIKA ΓIA EΣENA XΩPIΣ OPIA ΣTHN HMEPHΣIA KATANAΛΩΣH. ΠAPE THN KAΛOKAIPINH ΠPOΣΦOPA OΣEΣ ΦOPEΣ ΘEΣ KAI EMEIΣ ΣOY TH ΔIΠΛAΣIAZOYME! ΣTEIΛE 93671 ΣTO 1355 MEXPI 30/8

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε το παρακάτω.

 

30GB ΓIA 30 HMEPEΣ ME 10E AΠOKΛEIΣTIKA ΓIA EΣENA XΩPIΣ OPIA ΣTHN HMEPHΣIA KATANAΛΩΣH. ΠAPE THN KAΛOKAIPINH ΠPOΣΦOPA OΣEΣ ΦOPEΣ ΘEΣ KAI EMEIΣ ΣOY TH ΔIΠΛAΣIAZOYME! ΣTEIΛE 93671 ΣTO 1355 MEXPI 30/8

 

Είχες ξανά ενεργοποιήσει την καλοκαιρινή προσφορά;

Link to comment
Share on other sites

Είχες ξανά ενεργοποιήσει την καλοκαιρινή προσφορά;

 

Μόνο μια φορά.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Δυνατή προσφορά. Εμενα μου ήρθε 20gb 5€ μετά όμως την ενεργοποίηση των 100gb του bigbang

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δυνατή προσφορά. Εμενα μου ήρθε 20gb 5€ μετά όμως την ενεργοποίηση των 100gb του bigbang

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

20GB 5€; Και αυτή εξαιρετική.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...