Jump to content

Νέο Myphone


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο Tapatalk τα subscribed threads εμφανίζονται μπερδεμένα αντί για αυτό με την πιο πρόσφατη απάντηση να βρίσκεται πάνω πάνω. 6dd29ba5a8729f3bdd14073c49ba0544.jpg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Επίσης το σύστημα με τα διαφορετικά likes στο Tapatalk δε λειτουργεί. Όλα φαίνονται σαν likes (ακόμη και τα dislikes).
Προφανώς, δε φαίνονται και τι έχουν πατήσει οι χρήστες.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, MyPhone Admin said:

ισως ειναι πολυ λιγοι οι χαρακτηρες, θελει απο καποιους και πανω για να το δεχθει

Καλησπέρα σε όλους,

υπάρχει ένα θέμα με χρήστες microsoft email καθώς γίνονται αναφορές για spam, πιθανότατα στα mails που τους έρχονται ως notifications για εγγραφές σε θέματα.

Ενδεικτικά αναφέρω κάποιους χρήστες που φαίνεται να έκαναν report as spam (?)

@dante_100

@gokuthelegend

@manan69t

@moviehunter2009

@Pyro13

Παρακαλώ ενημερώστε μας αν αντιμετωπίζετε κάποιο πρόβλημα ή αν συμβαίνει κάτι περίεργο με τα μαιλς που λαμβάνετε από το forum

 

ευχαριστούμε!

Εγώ δεν έκανα κάποιο report για spam. Τι εννοείς ακριβώς; Τώρα που το κοιτάω όμως, κάποια email από το myphone όντως μου ήρθαν στα spam. Βασικά υπάρχει τρόπος να επενεργοποιήσω την αποστολή email; δεν με ενδιαφέρει και ιδιαίτερα να παίρνω, μπορώ να βλέπω τις ειδοποιήσεις από το "καμπανάκι" όταν μπαίνω στο φόρουμ.

i8vv46-6.png
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να φτιαχτηκαν ολα τα θεματα και μαλιστα πλεον βρισκουμε το myphone και

στην οθονη με ολες τις ενημερωσεις του tapatalk,

τελειο, ευχαριστουμε!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όταν μπω στο subscriptions βλέπω όσα άρθρα υποτίθεται ότι παρακολουθώ. Μέχρι εδώ καλά. Αν βγω χωρίς να μπω σε κάποιο άρθρο που παρακολουθώ και μπω άλλη στιγμή στο subscriptions τότε δεν φαίνονται. Θα διορθωθεί αυτό;

Edited by alany
Link to comment
Share on other sites

On 16/9/2021 at 1:08 ΠΜ, Epicouros said:

Hotmail εχω βαλει.

Κι εγώ hotmail έχω βάλει και δεν μου έρχεται καμία απολύτως ειδοποίηση με μειλ.

On 16/9/2021 at 8:32 ΠΜ, minast said:

Πάντως όσοι έχω διαβάσει να έχουν προβλήματα μετά την αλλαγή, ήταν με hotmail, επίσης έχω δει αντίστοιχα προβλήματα και σε διπλανό φόρουμ με διευθύνσεις hotmail.
Επίσης δεν είπε κανείς ότι "δεν το δέχεται", είναι πιθανότερο να μην αρέσει στο hotmail, πχ να το πηγαίνει σε spam ή να το κόβει εντελώς.

Ούτε αυτό παίζει(Τουλάχιστον σε εμένα) γιατί έχω τσεκάρει και το σπαμ φάκελο στο μειλ μου και δεν έχω λάβει κανένα μήνυμα από το site μετά την αλλαγή του.

Link to comment
Share on other sites

Στα θέματα που παρακολουθώ θα βάλετε κουμπί να με πηγαίνει στο πρώτο αδιάβαστο μήνυμα;

Link to comment
Share on other sites

Screenshot-20210919-171821.png

Από τότε που έγινε η αλλαγή στο site δεν μου ανοίγει σωστά η σελίδα στο tablet είτε επιλέξω λειτουργία υπολογιστή είτε κινητό. Το πρόβλημα το έχω μόνο στο myphone. Οπουδήποτε αλλού μπαίνω κανονικά. Τι μπορώ να κάνω; 

 

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα φτιάξετε τα bugs που λέμε τόσο καιρό;

Στη διαχείριση θεμάτων που παρακολουθούμε (όχι στα subscription που δεν ξέρω γιατί δεν τα μεταφράζετε ως συνδρομές και τα αφήνετε αγγλικά), δεν ενημερώνονται οι ημερομηνίες όταν κάποιος γράφει κάτι στο κάθε νήμα ώστε να ανεβαίνει στη λίστα στα πιο πρόσφατα.

Το ωμέγα στο σκοτεινό θέμα δεν φαίνεται καν σε κάποιες περιπτώσεις.

και στις αγγελίες, λείπουν π.χ. τα windows tablets και τα Nokia κινητά, ενώ έχετε τόσα και τόσα άλλα...

 

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Μας έχουν κουράσει τα bugs του site. Σε όλα τα πράγματα υπάρχει αρχή μέση και τέλος. Εσείς που πιστεύετε ότι είναι τώρα το site; Δεν περιμένω απάντηση. Κάποτε ήταν δεδομένη η απάντηση. Ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alany said:

Μας έχουν κουράσει τα bugs του site. Σε όλα τα πράγματα υπάρχει αρχή μέση και τέλος. Εσείς που πιστεύετε ότι είναι τώρα το site; Δεν περιμένω απάντηση. Κάποτε ήταν δεδομένη η απάντηση. Ευχαριστώ. 

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο που αλλάξανε το site από τη στιγμή που μια χαρά δούλευε.

Και εδώ και ένα μήνα νομίζω που έχει αλλάξει το site ακόμα δεν έχουν λυθεί βασικά προβλήματα που έχει.

Όπως προέχω πει είμαι της άποψης κάτι που δεν έχει χαλάσει μην το φτιάξεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο που αλλάξανε το site από τη στιγμή που μια χαρά δούλευε.
Και εδώ και ένα μήνα νομίζω που έχει αλλάξει το site ακόμα δεν έχουν λυθεί βασικά προβλήματα που έχει.
Όπως προέχω πει είμαι της άποψης κάτι που δεν έχει χαλάσει μην το φτιάξεις.
Δεν πάει έτσι.
Αν ο ανταγωνισμός βελτιώνεται με πιο μοντέρνα χαρακτηριστικά, τότε ίσως ένιωσαν την ανάγκη να αναβαθμιστούν και εδώ.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites



Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο που αλλάξανε το site από τη στιγμή που μια χαρά δούλευε.


Μόνο σε μένα είχε σταματήσει να ανοίγει το παλιό φόρουμ στις νεότερες εκδόσεις του tapatalk; Συμπτωματικά ανακάλυψα το καινούριο site, καθώς το είχα πια παρατήσει, δεν μου άνοιγε κανένα νήμα συζήτησης.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ndros13 said:

Μόνο σε μένα είχε σταματήσει να ανοίγει το παλιό φόρουμ στις νεότερες εκδόσεις του tapatalk; Συμπτωματικά ανακάλυψα το καινούριο site, καθώς το είχα πια παρατήσει, δεν μου άνοιγε κανένα νήμα συζήτησης.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Δεν υπάρχει "παλιό", έχει αντικατασταθεί από αυτό που βλέπεις. Το φόρουμ είναι ίδιο, το λογισμικό που τρέχει από πίσω έχει αλλάξει.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, junglist said:

Δεν πάει έτσι.
Αν ο ανταγωνισμός βελτιώνεται με πιο μοντέρνα χαρακτηριστικά, τότε ίσως ένιωσαν την ανάγκη να αναβαθμιστούν και εδώ.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 

Ναι αλλά ο ανταγωνισμός βελτιώνει και τα bugs... Υπήρξε και μια μέρα που δεν άνοιγε καθόλου το φόρουμ. 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Mark_K said:

Τα λεφτά σου πίσω, επειγόντως!

δεν χρειάζονται τέτοιες απαντήσεις!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, BASSstarlet said:

Tα bugs δεν χρειάζονται βελτίωση.

Εξάλειψη χρειάζονται...

Εντάξει, αυτό εννοούσα. Δεν εκφράστηκα σωστά. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ενώ μέχρι πρότινος τα Subscriptions από το PC λειτουργούσαν άψογα σήμερα σταμάτησε να μου τα δείχνει. Από το Tapatalk τα βλέπω κανονικά (αν και σε λάθος χρονολογική σειρά).
Έκανα clear cache και cookies στο PC αλλά το πρόβλημα παραμένει. cb262c4c29239906768c2e7866e11b6e.jpg
98c5247953158f373c606bbcfa784282.png

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

πριν λιγο παρατηρησα οτι και το link του tapatalk ειναι λαθος, 

βγαζει σαν link:

https://myphone.gr/forum/applications/tapatalk/index.php?/topic/18648-Τα-πάντα-για-τα-καρτοκινητά-της-Cosmote

το οποιο δεν σε παει στο θεμα για τα καρτοκινητα της cosmote (σε desktop - windows browser, στο android δουλευει σωστα)

Link to comment
Share on other sites

On 19/9/2021 at 6:55 ΜΜ, alany said:

Μας έχουν κουράσει τα bugs του site. Σε όλα τα πράγματα υπάρχει αρχή μέση και τέλος. Εσείς που πιστεύετε ότι είναι τώρα το site; Δεν περιμένω απάντηση. Κάποτε ήταν δεδομένη η απάντηση. Ευχαριστώ. 

συμφωνω και με το παραπανω. Η κατασταση θυμιζει μαγαζι που πηγαινε τρενο, αλλαξε ο ιδιοκτητης και πλεον δε παταει ανθρωπος. Δε ξερω αν σωζεται η κατασταση οσο καλη θεληση κ αν υπαρχει απο τα παιδια που χτιζουν το νεο site.

εχουν χαθει μηνυματα απο ολα τα θεματα που παρακολουθουσα η περιηγηση εχει γινει κατα πολυ δυσκολοτερη δε βγαινει ακρη

το σημαντικοτερο ολων οτι απογοητευτηκαν πολλοι χρηστες και εχουν φυγει με οτι αυτο συνεπαγεται.

καλυτερα να γινοταν καποιες αισθητικες επεμβασεις στο παλιο φορουμ παρα αυτο το χαος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι έκαναν αλλά σήμερα μου ήρθαν για πρώτη φορά μετά την αλλαγή του site μειλ.

Οπότε λογικά αρχίζουν και διορθώνουν πράγματα στο site ώστε να το κάνουν και πάλι απολύτως λειτουργικό όπως πριν.

 

Μπράβο συνεχίστε την καλή δουλειά.

Edited by adais
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, adais said:

Με τις αγγελίες άλλαξε κάτι σε σχέση με το παλιό site και αν ναι τι?

Παλιά οι αγγελίες ήταν ένα απλό υποφόρουμ. Τώρα έχουν χωριστές δυνατότητες, όπως αξιολογήσεις, ερωταπαντήσεις, παρουσιάζονται πιο όμορφα με τις φωτογραφίες τους, κλπ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Νέο Myphone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...