Jump to content

Νέο Myphone


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

Στο παρόν θέμα μπορείτε να αναφέρετε όλα τα bugs/ατέλειες που εντοπίζετε στο νέο μας φορουμ, αλλά και στο news site μας (www.myphone.gr), επίσης μπορείτε να κάνετε προτάσεις για βελτιώσεις/προσθήκες/διορθώσεις

Μέσα στις επόμενες ημέρες και εβδομάδες θα κάνουμε καθημερινές διορθώσεις και βελτιώσεις σε site/forum οπότε το feedback σας μας είναι υπερ-πολύτιμο! 

Ευχαριστούμε!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Υπήρχε ένα θέμα με τα permissions, τωρα μπορείτε όλοι να ποστάρετε εδώ

Link to comment
Share on other sites

Καλή αρχή! 

Έχουν εξαφανιστεί πολλά μηνύματα των τελευταίων ημερών. Θα επανέλθουν; 

Οι ροές δεν εμφανίζουν τίποτα σε εμένα, όπως πχ τα θέματα στα οποία έχω συμμετάσχει. 

Τέλος, δεν βρίσκω τρόπο να επιστρέψω στα νέα χωρίς να σβήσω από το URL το /forum

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους αλλαγή. Γ

 

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, paanos said:

Καλή αρχή! 

Έχουν εξαφανιστεί πολλά μηνύματα των τελευταίων ημερών. Θα επανέλθουν; 

Οι ροές δεν εμφανίζουν τίποτα σε εμένα, όπως πχ τα θέματα στα οποία έχω συμμετάσχει. 

Τέλος, δεν βρίσκω τρόπο να επιστρέψω στα νέα χωρίς να σβήσω από το URL το /forum

Το ίδιο και σε μένα... Είναι μερικές μέρες πίσω

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν μου αρέσει η αλλαγή που έγινε. Επίσης δεν βρίσκω κάποια θέματα πχ chat and fun. Επίσης υπάρχει δυνατότητα να γίνει σκούρο χρώμα η σελίδα; Το λευκό είναι πολύ κουραστικό.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Μεγειά οι αλλαγές και καλή αρχή. 👍
Το ότι στις αντιδράσεις δεν φαίνεται ποιος χρήστης τις έχει κάνει, είναι από επιλογή ή από προ-επιλογή; 🙂

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, snapp said:

Προσωπικά δεν μου αρέσει η αλλαγή που έγινε. Επίσης δεν βρίσκω κάποια θέματα πχ chat and fun. Επίσης υπάρχει δυνατότητα να γίνει σκούρο χρώμα η σελίδα; Το λευκό είναι πολύ κουραστικό.

Θα συμφωνήσω. Το λευκό είναι πάρα πολύ κουραστικό ειδικά το βράδυ.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Πολλή καλή η αλλαγή και επιτέλους λίγη ανανέωση. Επίσης πιο εύκολη η περιήγηση μέσω browser σε smartphones πλεον. Αν και θα ήθελα υποστήριξη για Tapatalk.

Στα μυνήματα του προφίλ μου βρήκα μυνήματα της τελευταίας δεκαετίας :lol: κι έπρεπε να τα σβήσω. Ευτυχώς τα έσβηνε 25-25. 

Συμφωνώ πως πρέπει να προστεθεί και σκούρο θέμα αν δεν υπάρχει επιλογή ήδη.

 

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Σκέψη πολλών ετών η γενική ανανέωση της σελίδας και επιτέλους έχουμε μια πιο σύγχρονη μορφή. Μαζί με τις οπτικές αλλαγές θα ακολουθήσουν κι άλλες νέες προσθήκες και νέοι κανόνες λειτουργίας γιατί μην ξεχνάμε πάνω από όλα θέλουμε να έχουμε γόνιμους διαλόγους με κεντρικό θέμα συζήτησης της mobile τεχνολογία.

 

Σκούρο θεματάκι θα υπάρξει και ενότητες που δεν σας εμφανίζονται, εντός των επόμενων ημερών θα είναι διαθέσιμες και αυτές. 

 

Καλή μας αρχή στην νέα εποχή!!!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλή αρχή λοιπόν.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Καλή (νέα) αρχή!

Τα όποια προβλήματα βλέπουμε, είναι λογικό τώρα στην αρχή. Θέλει υπομονή από όλους μας για να στρώσουν τα πράγματα. Ας δείξουμε μια επιείκεια λοιπόν και όσοι μπορούν, ας αναφέρουν τα προβλήματα που βρίσκουν για να λυθούν τα bugs.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Στο ενημερωτικο συμπληρωστε οτι τωρα πια χρειαζεται το email για να κανεις login κι οχι το nickname

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Ψυριζοντας τη μαϊμού αλλά... το ranking system δέστε λίγο. Καποιο migration πρέπει να παίξει με τα υπάρχοντα posts 

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Είναι ανάγκη να ανοίγουν δύο καρτέλες στον browser αν επιλέξουμε να μπούμε στο forum από την αρχική σελίδα;

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, doganos said:

Ολη η βαση ειναι 2 μερες πισω.... 

login Μονο με email γινεται; 

Ναι πλέον με email

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Just now, baiosss said:

Είναι ανάγκη να ανοίγουν δύο καρτέλες στον browser αν επιλέξουμε να μπούμε στο forum από την αρχική σελίδα;

Δυστηχως το εκαναν 2..... 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μερικά χρόνια χρειαζόταν η αναβάθμιση τόσο σε ασφάλεια

DARK MODE τώρα

Link to comment
Share on other sites

Οταν αποφασίσετε να φτιάξετε το site τότε τα ξαναλέμε.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Eπιτέλους avatar της επιλογής του καθενός, σε μένα το πήρε αυτόματα από κάποια εικόνα προφιλ που είχα βάλει!:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

@BASSstarlet Κλικ Επάνω δεξιά στο όνομα του προφίλ σου "Διαχείριση Περιεχομένου που Ακολουθείται"

Link to comment
Share on other sites

Το κάνω αυτό αλλά μου τα βγάζει ανακατεμένα.

Κανονικά θα πρέπει να το βγάζει "Ροή/Περιεχόμενο που ακολουθώ" αλλά είναι κενό εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Εύγε, πανέμορφο! Και επιτέλους default σε https!

Θα συμφωνήσω ότι χρειάζεται ένα dark mode και να ενεργοποιηθούν οι αγγελίες (νομίζω δεν είναι ενεργοποιημένες για εμένα)!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Νέο Myphone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...