Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Μόλις έκανα chat με εκπρόσωπό της cosmote για να ρωτήσω το τελικό πόσο που θα πληρώνω μετά τις αυξήσεις και με ενημέρωσαν οτι τελικά δε θα ισχύσουν..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλά Χριστούγεννα!!!

Άρα δεύτερος φίλος-η ενημερώθηκε από υπάλληλο της cosmote ότι οι αυξήσεις παγίων τελικά δεν θα ισχύσουν....

Πάντως επίσημη ανακοίνωση δεν βλέπω πουθενά

Link to comment
Share on other sites

Εμένα στον τελευταίο λογαριασμό μου γράφει οτι θα γίνουν.. Τωρα που τις ακυρωσε τι θα κάνουν θα μας απειλούν να γυρίσουμε;;;

 

qus qustodet ipsos qustodies

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμένα στον τελευταίο λογαριασμό μου γράφει οτι θα γίνουν.. Τωρα που τις ακυρωσε τι θα κάνουν θα μας απειλούν να γυρίσουμε;;;

Πάντως δεν είναι κίνηση σοβαρής εταιρείας..

 

qus qustodet ipsos qustodies

 

 

 

qus qustodet ipsos qustodies

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Χρόνια πολλά σε όλους!

Ξέρετε αν όλα τα συμβόλαια μπορούν να χρησιμοποιούν το πακέτο τους σε περιαγωγή χωρίς κάτι έξτρα; η γυναίκα μου έχει το 35ρι συμβόλαιο αλλά δεν βλέπω στην εφαρμογή Πληροφορίες .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Χρόνια πολλά σε όλους!

Ξέρετε αν όλα τα συμβόλαια μπορούν να χρησιμοποιούν το πακέτο τους σε περιαγωγή χωρίς κάτι έξτρα; η γυναίκα μου έχει το 35ρι συμβόλαιο αλλά δεν βλέπω στην εφαρμογή Πληροφορίες .

 

Ειχα το large πήγα Βουλγαρία και πέρασε κανονικά σε Βουλγαρίκο δίκτυο μου ήρθαν μηνύματα ότι δεν χρεώνομαι έξτρα και είναι σαν Ελλάδα και πήρα τηλέφωνο και με πήραν και δεν πληρώσα τίποτα παραπάνω. Αμα θέλεις ρώτα και κοσμοτε αν και το γράφει στο site.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Χρόνια πολλά σε όλους!

Ξέρετε αν όλα τα συμβόλαια μπορούν να χρησιμοποιούν το πακέτο τους σε περιαγωγή χωρίς κάτι έξτρα; η γυναίκα μου έχει το 35ρι συμβόλαιο αλλά δεν βλέπω στην εφαρμογή Πληροφορίες .

 

Εφόσον μεταβείς σε χώρα της Ε.Ε. όλα τα πακέτα μπορούν να χρησιμοποιηθούν.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα,

 

Σκέφτομαι να "κόψω" την συνδεση μου και να παω σε καρτοκινητο.

To status μου ειναι το παρακάτω..

 

17/11/16 πηγα Cosmote (πηρα εκπτωση απο ανανέωση σύμβασης )

01/07/17 εβαλα και σταθερο Cosmote και έγινε πακέτο cosmote one (τηλ + vdsl) .

 

Για κινητό τώρα πληρωνο για το Cosmote L = 20€ και για σταθερο vdsl 50 + απεριόριστα σταθερα = 37€ .

 

Μπορώ να κάνω φορητότητα καταρχήν στο κινητό ? Θα έχω ρήτρες ?

Για να μιλάω προς Vodafone τι πακέτο κάρτας με συμφερει ?

Θα ήθελα σταθερό-ιντερνετ(vdsl) - κινητό ιδανικά να πλήρωνα κανα 40€.

 

Ξέρω οτι ρωτάω πολλά αλλα οποιος γνωριζει θα με βοηθουσε πολυ να σκεφτω τι να κανω..

Ευχαριστώ!

βλέπω ρε παιδια τι προσφορές κανουν με τα καρτοκινητα και πραγματικα λυπαμαι που οσοι εχουν συμβολαιο πληρωνουν τα μαλλιά τους..

 

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλα!

Μπορείτε να με βοηθησετε τι ρητρες θα μπορουσα να εχω εαν εκανα φορητοτητα στο κινητο μου? Για την παραπανω περιπτωση ρωταω !

 

ευχαριστω

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλα!

Μπορείτε να με βοηθησετε τι ρητρες θα μπορουσα να εχω εαν εκανα φορητοτητα στο κινητο μου? Για την παραπανω περιπτωση ρωταω !

 

ευχαριστω

 

Λογικά Καμία αφού δεν έχεις πάρει επιδότηση συσκευής αλλά πάρε την κοσμοτε να είσαι σίγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Να ενημερώσω με τη σειρά μου οτι με πηραν τηλ απο κοσμοτε, είχα στείλει μαιλ ζητωντας λεποτμέριες, κ με ενημέρωσαν οτι τους πηγε ενημέρωση οτι δεν θα ισχύσουν οι αυξήσεις απο 15/01, κ θα ενημερωθώ κ επίσημα στον επόμενο λογαριασμό.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλεφωνο την Cosmote και ρωτησα αν ισχύει η αύξηση στο πάγιο που ήταν προγραμματισμένη να γίνει από μέσα Ιανουαρίου.

Η απάντηση που έλαβα είναι ακριβώς η ίδια με τους παραπάνω φίλους, συγκεκριμένα ότι η Cosmote παίρνει πίσω όλες τις αυξήσεις παγίων που είχαν ανακοινωθεί και φυσικά δεν μπορώ και να σπάσω πλέον το συμβόλαιο χωρίς ρήτρα.

Στην ερώτηση μου για ποιον λόγο δεν βγαίνει επίσημη ανακοίνωση ή Δελτιο τύπου όπως έκαναν όταν ανακοίνωσαν τις αυξήσεις, η απάντηση ήταν ότι δεν ξέρουν αν θα βγει (κατάλαβα ξεκαθαρα ότι δεν θέλουν να κάνουν επίσημη ακύρωση...) αλλά από την στιγμή που η κλήση ηχογραφείτε, είπε το όνομα του και ότι με ενημερώνει με το πλέον απόλυτο τρόπο ότι οι αυξήσεις δεν θα γίνουν και έχουν ακυρωθεί και στην περίπτωση που δεν γίνει αυτό μπορώ να κάνω χρήση της ηχογραφημένης συνομιλίας.

Φυσικά του εξήγησα ότι εύχομαι να ισχύει αυτό που μου λέει γιατί αν περάσουν οι μέρες μένοντας ήσυχος ότι δεν θα γίνουν οι αυξήσεις και χάσω το δικαίωμα σπασίματος του συμβολαίου, μετά θα εγκλωβιστώ...

 

Είναι ξεκάθαρο ότι μετά από το κράξιμο και το μέγεθος του αριθμού πελατών που θα έχαναν έκαναν άτακτη υποχώρηση αλλά για κάποιο λόγο δεν το ανακοινώνουν επίσημα. Ίσως γιατί αυτά τα νέα πάγια μάλλον θα ισχύουν για τους νέους πελάτες και όχι για τους παλαιούς.

Edited by sotzyg
Link to comment
Share on other sites

Λογικά Καμία αφού δεν έχεις πάρει επιδότηση συσκευής αλλά πάρε την κοσμοτε να είσαι σίγουρος.

 

Εαν απο συμβολαιο Cosmote παω σε Cosmoκάρτα θα με ¨ζορίσει¨ πιστευετε η Cosmote ?

Προτείνεται να το κανω Cu ?

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

Εαν απο συμβολαιο Cosmote παω σε Cosmoκάρτα θα με ¨ζορίσει¨ πιστευετε η Cosmote ?

Προτείνεται να το κανω Cu ?

 

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα, να σου κάνει κάποια βελτιωμένη προσφορά.

 

Προσωπικά θα πήγαινα σε CU. Έχει καλύτερες επιλογές για προς όλους πακέτα (φθηνότερα οριακά σε σχέση με Cosmote).

 

Επίσης, η διάρκεια του μπόνους MB από ανανέωση στην Cosmote, θα μειωθεί από 1 μήνα σε 15 ημέρες, από τον Μάρτιο του 2018. Κάτι που δεν θα γίνει (μέχρι νεωτέρας) στο Vodafone CU.

 

Μετά είναι και τα 1+1 στα Μικέλ, Odeon κτλπ.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και Χρόνια Πολλά!!

Να πω και εγώ την ιστορία μου μιας και ήμουν πελάτης Cosmote για 5 χρόνια.

Ένα απόγευμα απλά κοίταξα να δω ποτέ είναι η ανανέωση του οικογενειακού μου συμβολαίου. Διαπίστωσα ότι ανανεώνεται μετά από 1 μήνα. Αμέσως καλεσα το 13888 όπου μου είπαν ότι θα με καλέσουν από το ανάλογο τμήμα την επόμενη μέρα. Όντως το επόμενο πρωί με κάλεσαν και μου είπαν το πάγιο μου (οικογενειακό 2 γραμμών) θα έχει αύξηση 17€. Η πρώτη μου κίνηση μετά απ'αυτό ήταν να κάνω αίτηση στην Vodafone 2 γραμμών σαν καρτοκινητό. Την ίδια μέρα με κάλεσαν από το τμήμα φορητότητας της Cosmote όπου η πρόταση τους ήταν να σπάσουμε το οικογενειακό και να συνεχίσουμε σαν 2 γραμμές ξεχωριστές με σύνολο 13€ επιπλέον από αυτό που πληρώναμε με τον μισό χρόνο ομιλίας και data από αυτό που είχαμε. "Πολύ έξυπνο.......".

Το αποτέλεσμα ειναι να έχω καρτοκινητό Vodafone με μια τέλεια εξυπηρέτηση πελατών και ΜΠΡΑΒΟ τους!!!! Μπορεί σαν σήμα να μην έχει τόσο καλό αλλά χαλάλι. Περιμένω να τελειώσει και το πάγιο στο σταθερό για να το μεταφέρω στην Vodafone, όπως επίσης και η Cosmote TV να την διακόψω.

Όπως καταλάβατε μια οικογένεια με 2 μέλη πληρώναμε 130€ τον μήνα στην επικοινωνία και την τηλεόραση. Απαράδεκτη η Cosmote !!!

Καλές γιορτές και καλή Χρονιά σε όλους!!

"Δύο πράγματα θέλει ο άντρας, κινδύνους και παιχνίδια. Γι'αυτό ζητάει την γυναίκα, γιατί είναι το πιό επικίνδυνο παιχνίδι."

-Φρίντριχ Νίτσε- (Γερμανός φιλόσοφος)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα, να σου κάνει κάποια βελτιωμένη προσφορά.

Προσωπικά θα πήγαινα σε CU. Έχει καλύτερες επιλογές για προς όλους πακέτα (φθηνότερα οριακά σε σχέση με Cosmote).

Επίσης, η διάρκεια του μπόνους MB από ανανέωση στην Cosmote, θα μειωθεί από 1 μήνα σε 15 ημέρες, από τον Μάρτιο του 2018. Κάτι που δεν θα γίνει (μέχρι νεωτέρας) στο Vodafone CU.

Μετά είναι και τα 1+1 στα Μικέλ, Odeon κτλπ.

 

Σε ευχαριστώ!

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και Χρόνια Πολλά!!

Να πω και εγώ την ιστορία μου μιας και ήμουν πελάτης Cosmote για 5 χρόνια.

Ένα απόγευμα απλά κοίταξα να δω ποτέ είναι η ανανέωση του οικογενειακού μου συμβολαίου. Διαπίστωσα ότι ανανεώνεται μετά από 1 μήνα. Αμέσως καλεσα το 13888 όπου μου είπαν ότι θα με καλέσουν από το ανάλογο τμήμα την επόμενη μέρα. Όντως το επόμενο πρωί με κάλεσαν και μου είπαν το πάγιο μου (οικογενειακό 2 γραμμών) θα έχει αύξηση 17€. Η πρώτη μου κίνηση μετά απ'αυτό ήταν να κάνω αίτηση στην Vodafone 2 γραμμών σαν καρτοκινητό. Την ίδια μέρα με κάλεσαν από το τμήμα φορητότητας της Cosmote όπου η πρόταση τους ήταν να σπάσουμε το οικογενειακό και να συνεχίσουμε σαν 2 γραμμές ξεχωριστές με σύνολο 13€ επιπλέον από αυτό που πληρώναμε με τον μισό χρόνο ομιλίας και data από αυτό που είχαμε. "Πολύ έξυπνο.......".

Το αποτέλεσμα ειναι να έχω καρτοκινητό Vodafone με μια τέλεια εξυπηρέτηση πελατών και ΜΠΡΑΒΟ τους!!!! Μπορεί σαν σήμα να μην έχει τόσο καλό αλλά χαλάλι. Περιμένω να τελειώσει και το πάγιο στο σταθερό για να το μεταφέρω στην Vodafone, όπως επίσης και η Cosmote TV να την διακόψω.

Όπως καταλάβατε μια οικογένεια με 2 μέλη πληρώναμε 130€ τον μήνα στην επικοινωνία και την τηλεόραση. Απαράδεκτη η Cosmote !!!

Καλές γιορτές και καλή Χρονιά σε όλους!!

 

Την καλυτεεη δουλεια εκανες.Αλλα για σταθερο θα σου προτεινα να μεινεις.Ο ΟΤΕ ειναι πιο αξιοπιστος στην Βορεια Ελλαδα και μετα η Forthnet.Εχουν καλυτερο bandwidth για εξωτερικο και γενικα πιο σταθερο ιντερνετ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα, να σου κάνει κάποια βελτιωμένη προσφορά.

 

Προσωπικά θα πήγαινα σε CU. Έχει καλύτερες επιλογές για προς όλους πακέτα (φθηνότερα οριακά σε σχέση με Cosmote).

 

Επίσης, η διάρκεια του μπόνους MB από ανανέωση στην Cosmote, θα μειωθεί από 1 μήνα σε 15 ημέρες, από τον Μάρτιο του 2018. Κάτι που δεν θα γίνει (μέχρι νεωτέρας) στο Vodafone CU.

 

Μετά είναι και τα 1+1 στα Μικέλ, Odeon κτλπ.

 

Σωστα,προσπαθουν να κοψουν το κυμα φυγης στα καρτοκινητα.Οσο για το CU,με το νεο πακετο των 7€ συμφερει περισσοτερο,μακαρι να εδινε και mb.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Την καλυτεεη δουλεια εκανες.Αλλα για σταθερο θα σου προτεινα να μεινεις.Ο ΟΤΕ ειναι πιο αξιοπιστος στην Βορεια Ελλαδα και μετα η Forthnet.Εχουν καλυτερο bandwidth για εξωτερικο και γενικα πιο σταθερο ιντερνετ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Σωστα,προσπαθουν να κοψουν το κυμα φυγης στα καρτοκινητα.Οσο για το CU,με το νεο πακετο των 7€ συμφερει περισσοτερο,μακαρι να εδινε και mb.

Καλημέρα Nikolas14.

Όντως έκανα την καλύτερη δουλειά. Δεν παλεύεται η Cosmote πλέον. Μετά από τόσα χρόνια πελάτης με full πακέτο, κινητό, σταθερό με vdsl 50mbs και full cosmote tv, ούτε το ίδιο πακέτο δεν μου έδωσε. Γι'αυτό γεια σας. Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές.....

Όσο για το σταθερό μένω στην Αθήνα. Σε λίγο καιρό θα το διακόψω που λήγει το συμβόλαιο μου με σκοπό την ανανέωση του σε οποιοδήποτε πάροχο εκτός Cosmo.

Νομίζω ότι η Voda σταθερό είναι καλή εδώ.

"Δύο πράγματα θέλει ο άντρας, κινδύνους και παιχνίδια. Γι'αυτό ζητάει την γυναίκα, γιατί είναι το πιό επικίνδυνο παιχνίδι."

-Φρίντριχ Νίτσε- (Γερμανός φιλόσοφος)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μετά τις νεες αυξήσεις που μου ανακοινώθηκαν στο λογαριασμό μου την 22/12/2017 πήρα τηλέφωνο και ζήτησα τη διακοπή αζημίως. Αφού ζήτησα να μου αναφέρει η υπάλληλος οτι είναι αζημίως η διακοπή και η συνομιλία μας καταγραφόταν μου έδωσε δυο κωδικούς μιας και είχα οικογενειακό πακέτο και έκανα διακοπή σε κατάστημα. Πήρα ξανά τηλέφωνο για επιβεβαίωση ότι είναι αζημίως και μου απάντησαν ότι αν ο υπάλληλος ανέφερε αζημίως τότε ισχύει αζημίως. Επίσης μου είπε ότι οι αυξήσεις τελικά δεν θα ισχύσουν και αν ήθελα να μου κάνει μια νέα καλύτερη προσφορά απο αυτή που είχα. Αρνήθηκα και είπα άντε γεια. Σήμερα μου ήρθε ο εκκαθαριστικός μετά τη διακοπή μηδενικός. Σημειωτέο ότι η σύνδεση μου έληγε τοΝ Απρίλιο και είχα και στα δυο πάγια επιδότηση. Πλεόν αναφέρουν ότι δε θα γίνει καμία αύξηση αλλά όταν τους ζήτησαν να μου στείλουν αυτή τη νέα ανακοίνωση στο mail μου απάντηση δεν πήρα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μετά τις νεες αυξήσεις που μου ανακοινώθηκαν στο λογαριασμό μου την 22/12/2017 πήρα τηλέφωνο και ζήτησα τη διακοπή αζημίως. Αφού ζήτησα να μου αναφέρει η υπάλληλος οτι είναι αζημίως η διακοπή και η συνομιλία μας καταγραφόταν μου έδωσε δυο κωδικούς μιας και είχα οικογενειακό πακέτο και έκανα διακοπή σε κατάστημα. Πήρα ξανά τηλέφωνο για επιβεβαίωση ότι είναι αζημίως και μου απάντησαν ότι αν ο υπάλληλος ανέφερε αζημίως τότε ισχύει αζημίως. Επίσης μου είπε ότι οι αυξήσεις τελικά δεν θα ισχύσουν και αν ήθελα να μου κάνει μια νέα καλύτερη προσφορά απο αυτή που είχα. Αρνήθηκα και είπα άντε γεια. Σήμερα μου ήρθε ο εκκαθαριστικός μετά τη διακοπή μηδενικός. Σημειωτέο ότι η σύνδεση μου έληγε τοΝ Απρίλιο και είχα και στα δυο πάγια επιδότηση. Πλεόν αναφέρουν ότι δε θα γίνει καμία αύξηση αλλά όταν τους ζήτησαν να μου στείλουν αυτή τη νέα ανακοίνωση στο mail μου απάντηση δεν πήρα.

 

15€ τέλη διακοπής πλήρωσες ή ούτε αυτά?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου χρέωσαν τίποτα μηδενικός λογαριασμός και αν θυμάμαι καλά στο ΦΕΚ απο ΕΕΤΤ κάπου γράφει ότι δεν ισχύον τέλη διακοπής.

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

15€ τέλη διακοπής πλήρωσες ή ούτε αυτά?

 

Δεν μου χρέωσαν τίποτα μηδενικός λογαριασμός και αν θυμάμαι καλά στο ΦΕΚ απο ΕΕΤΤ κάπου γράφει ότι δεν ισχύον τέλη διακοπής.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Nikolas14.

Όντως έκανα την καλύτερη δουλειά. Δεν παλεύεται η Cosmote πλέον. Μετά από τόσα χρόνια πελάτης με full πακέτο, κινητό, σταθερό με vdsl 50mbs και full cosmote tv, ούτε το ίδιο πακέτο δεν μου έδωσε. Γι'αυτό γεια σας. Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές.....

Όσο για το σταθερό μένω στην Αθήνα. Σε λίγο καιρό θα το διακόψω που λήγει το συμβόλαιο μου με σκοπό την ανανέωση του σε οποιοδήποτε πάροχο εκτός Cosmo.

Νομίζω ότι η Voda σταθερό είναι καλή εδώ.

 

Αν ειναι για Αθηνα,δεν θα εχεις με καμια θεμα γιατι στην Αθηνα εχουν καλυτερη διασυνδεση με εξω,βγαινει κατευθειαν.Στην βορεια ελλαδα η Vodafone εχει μεγαλο ping και το ιντερνετ κολλαει γιατι δεν φτανει το bandwidth.Εγω στο κινητο,το τελευταιο διαστημα εχω 3G και καποιες ωρες σερνεται απιστευτα και ας εχω καλο σημα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

να αναφέρω επειδή ψάχνοντας δεν έβρισκα απάντηση, ότι λόγω έναρξης της φοιτητικής μου ιδιότητας και παρότι βρισκόμουν σε πρόγραμμα με διετή δέσμευση, η Cosmote μου έκανε αλλαγή σε οικονομικότερο πρόγραμμα, το Φοιτητικό Καρτοσυμβόλαιο, χωρίς απαίτηση για πληρωμή κάποιου πέναλντι. Ήταν μια ευχάριστη έκπληξη, θεωρώντας ότι δε θα ήταν εφικτό.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

να αναφέρω επειδή ψάχνοντας δεν έβρισκα απάντηση, ότι λόγω έναρξης της φοιτητικής μου ιδιότητας και παρότι βρισκόμουν σε πρόγραμμα με διετή δέσμευση, η Cosmote μου έκανε αλλαγή σε οικονομικότερο πρόγραμμα, το Φοιτητικό Καρτοσυμβόλαιο, χωρίς απαίτηση για πληρωμή κάποιου πέναλντι. Ήταν μια ευχάριστη έκπληξη, θεωρώντας ότι δε θα ήταν εφικτό.

 

Καλησπέρα,

 

Γενικά τελευταία κάποια πράγματα δεν μου αρέσουν στην πράσινη, ωστόσο όπως έχω ξαναπεί, το Φοιτητικό Καρτοσυμβόλαιο της, είναι εξαιρετική επιλογή.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Γενικά τελευταία κάποια πράγματα δεν μου αρέσουν στην πράσινη, ωστόσο όπως έχω ξαναπεί, το Φοιτητικό Καρτοσυμβόλαιο της, είναι εξαιρετική επιλογή.

 

Κι εγώ αυτό πιστεύω! Να επιβεβαιώσω κιόλας ότι τα 3 gb είναι ανεξάντλητα και μπορούν να χρησιμοποιηθούν και για το Cosmote TV go καθώς το δοκίμασα αρκετές φορές μέχρι τώρα, χωρίς να απαιτείται αγορά ειδικού πακέτου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια

Είμαι συνδρομητης στον ΟΤΕ (τηλέφωνο σταθερό,internet ,otetv)

Για οικονομικούς λόγους θέλω να διακόψω την τηλεόραση την οποία είχα ανανεώσει τον Ιούνιο.

Σε επικοινωνία μαζί τους μου είπαν ότι θα πληρώσω 137 ευρώ πρόστιμο.

Παρόλο που τους είπα οτι δεν θέλω να αλάξω πάροχο αλλα το κάνω για οικονομικούς λόγους όπως προανέφερα.

Υπάρχει κανένα παραθυράκι που μπορώ να επικαλεστώ?

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...