Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια σημερα μου ειπαν πως εχω 50€ επιδοτηση ή μειωση παγίου 50/12 αλλα στο Πλαισιο μου ειπαν πως η μειωση παγιου ειναι 17.5% του παγιου δεν ξερω ποιο ειναι σωστο!

Τελοσπαντων για καποιες συσκευες δινουν 80 € αλλα μου εκανε εντυπωση πως για το Iphone4 με αλλαγη απο το 35Παλ σε 45 απερ για 18μηνο δινουν 265€.

Πως το κρινετε αυτό;;

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

χαιρομαι που ακομη κραταω τα σκηπτρα τησ πιο χαμηλης -ευτελους επιδοτησης!!!:D:D:D 20 ευρω στο unlimited 45!!!!φετοσ θα την γονατισω την κοσμο μεχρι τελευταιο λεπτο θα χρησιμοποιω οποιοσ με παιρνει του λεω κλεισε σε παιρνω εγω χαχαχαχαχα!!!:lol::lol: περιττο να πω οτι μολις βγαλει κανα καλο ταμπλετ στο ιντερνετ θα μπω και θα το παρω να ξανασπασω την επιδοτηση στην πρωτη ευκαιρια χαχαχαχαχα πρεπει να χουν πλεον φωτο μου στα κεντρικα και να γραφει καταζητειται ζωντανος η νεκρος!!!:lol::lol::lol: στελνω τωρα στα καπακια μια επιστολη να τουσ εκφρασω το ευχαριστω για την ελευμοσυνη που μου δινουν!!!20 ευρω δια 12 μηνες=1.66 ευρω με φπα στο παγιο εκπτωση θα χω!
galaxy note 2,iphone5,ipad3....kai keep walking!
Link to comment
Share on other sites

χαιρομαι που ακομη κραταω τα σκηπτρα τησ πιο χαμηλης -ευτελους επιδοτησης!!!:D:D:D 20 ευρω στο unlimited 45!!!!φετοσ θα την γονατισω την κοσμο μεχρι τελευταιο λεπτο θα χρησιμοποιω οποιοσ με παιρνει του λεω κλεισε σε παιρνω εγω χαχαχαχαχα!!!:lol::lol: περιττο να πω οτι μολις βγαλει κανα καλο ταμπλετ στο ιντερνετ θα μπω και θα το παρω να ξανασπασω την επιδοτηση στην πρωτη ευκαιρια χαχαχαχαχα πρεπει να χουν πλεον φωτο μου στα κεντρικα και να γραφει καταζητειται ζωντανος η νεκρος!!!:lol::lol::lol: στελνω τωρα στα καπακια μια επιστολη να τουσ εκφρασω το ευχαριστω για την ελευμοσυνη που μου δινουν!!!20 ευρω δια 12 μηνες=1.66 ευρω με φπα στο παγιο εκπτωση θα χω!

 

για να ανεβασεις την επιδοτηση πες οτι στην voda με τα 20ε μπορω να παρω συσκευη ΔΩΡΕΑΝ (εχει κατι συσκευες με 10-20ε) ετσι θα τους πεισεις να σου ανεβασουν την επιδοτηση σου στα 30 ολοκληρα ευρω -αυξηση 50% θα εχεις να το λες κιολας οτι πηρες μεγαλη ποσοστιαια αυξηση για επιδοτηση.

 

αντε καλη διακοπη συμβολαιου

Link to comment
Share on other sites

για να ανεβασεις την επιδοτηση πες οτι στην voda με τα 20ε μπορω να παρω συσκευη ΔΩΡΕΑΝ (εχει κατι συσκευες με 10-20ε) ετσι θα τους πεισεις να σου ανεβασουν την επιδοτηση σου στα 30 ολοκληρα ευρω -αυξηση 50% θα εχεις να το λες κιολας οτι πηρες μεγαλη ποσοστιαια αυξηση για επιδοτηση.

 

αντε καλη διακοπη συμβολαιου

 

μπα...εστειλα ηδη επιστολη στο τμημα τουσ τοθς τα εχωσα και σιγα μην χασω εγω το unlimited 45 με σταθερα για να παω αλλου.με βολευει αφανταστα και για 270 λεπτα η βοντα 8ελει 60-70 ευρα εγω τα χω με 50.θα αγορασω συσκευη μεταχειρισμενη και θα μαι αδεσμευτοσ.εξαλλου τα λεφτα τησ επιδοτησησ τα βγαλα απο το νετμπουκ που τουσ πηρα για 8 μηνεσ παραμονησ ;)

galaxy note 2,iphone5,ipad3....kai keep walking!
Link to comment
Share on other sites

μπα...εστειλα ηδη επιστολη στο τμημα τουσ τοθς τα εχωσα και σιγα μην χασω εγω το unlimited 45 με σταθερα για να παω αλλου.με βολευει αφανταστα και για 270 λεπτα η βοντα 8ελει 60-70 ευρα εγω τα χω με 50.θα αγορασω συσκευη μεταχειρισμενη και θα μαι αδεσμευτοσ.εξαλλου τα λεφτα τησ επιδοτησησ τα βγαλα απο το νετμπουκ που τουσ πηρα για 8 μηνεσ παραμονησ ;)

 

Α εχεις το παλιο unlimited? παλιες καλες εποχες σνιφ σνιφ.οντως και εγω για 2 νουμερα κοσμοτε με παλιο unlimited δεν τα μετεφερα βοντα.στο un35 μου εδωσαν 40ε επιδοτηση και un25 30ε επιδοτηση αν θυμαμε καλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα μου ειπαν πως εχω 50€ επιδοτηση ή μειωση παγίου 50/12 αλλα στο Πλαισιο μου ειπαν πως η μειωση παγιου ειναι 17.5% του παγιου δεν ξερω ποιο ειναι σωστο!

Τελοσπαντων για καποιες συσκευες δινουν 80 € αλλα μου εκανε εντυπωση πως για το Iphone4 με αλλαγη απο το 35Παλ σε 45 απερ για 18μηνο δινουν 265€.

Πως το κρινετε αυτό;;

Αξιζει ομως να αλλαξω απο το 35παλ στο 45 και να πληρωνω 10 €/μηνα +12% για 350ΜΒ;;;;

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

χαιρομαι που ακομη κραταω τα σκηπτρα τησ πιο χαμηλης -ευτελους επιδοτησης!!!:D:D:D 20 ευρω στο unlimited 45!!!!φετοσ θα την γονατισω την κοσμο μεχρι τελευταιο λεπτο θα χρησιμοποιω οποιοσ με παιρνει του λεω κλεισε σε παιρνω εγω χαχαχαχαχα!!!:lol: περιττο να πω οτι μολις βγαλει κανα καλο ταμπλετ στο ιντερνετ θα μπω και θα το παρω να ξανασπασω την επιδοτηση στην πρωτη ευκαιρια χαχαχαχαχα πρεπει να χουν πλεον φωτο μου στα κεντρικα και να γραφει καταζητειται ζωντανος η νεκρος!!!:lol::lol:στελνω τωρα στα καπακια μια επιστολη να τουσ εκφρασω το ευχαριστω για την ελευμοσυνη που μου δινουν!!!20 ευρω δια 12 μηνες=1.66 ευρω με φπα στο παγιο εκπτωση θα χω!

 

Λυπάμαι που θα στενοχωρήσω, αλλά έχει καταγραφεί στο φόρουμ επιδότηση 11 ευρώ

Δεν είσαι πρώτος :lol:

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Α εχεις το παλιο unlimited? παλιες καλες εποχες σνιφ σνιφ.οντως και εγω για 2 νουμερα κοσμοτε με παλιο unlimited δεν τα μετεφερα βοντα.στο un35 μου εδωσαν 40ε επιδοτηση και un25 30ε επιδοτηση αν θυμαμε καλα.

αν παω στα νεα προγραμματα οτι δουλεια κανω με το 45 κανω και με το 15 μιας και πλεον ο χρονοσ ομιλιασ ειναι για γελια!αρα δεν παιζει να κανω μεγαλο προγραμμα στα νεα προγραμματα...

Λυπάμαι που θα στενοχωρήσω, αλλά έχει καταγραφεί στο φόρουμ επιδότηση 11 ευρώ

Δεν είσαι πρώτος :lol:

 

α πολυ χαιρομαι που εχω 9 ολοκληρα ευρω παραπανω να αγορασω καλυτερη συσκευη απο τον αλλο συνδρομητη :lol::lol::lol: σκεφτομαι με την επιδοτηση των 20 ευρω να παρω iphone4 χαχαχαχαχαχα

galaxy note 2,iphone5,ipad3....kai keep walking!
Link to comment
Share on other sites

Που μπορώ να δω το 54009 σε ποια υπηρεσία ανήκει; Στον αναλυτικό πρόσεξα πως χρεώθηκα 1 Sms προς 54009 και δεν εχω στειλει ποτε σε 5ψηφιο μήνυμα
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Που μπορώ να δω το 54009 σε ποια υπηρεσία ανήκει; Στον αναλυτικό πρόσεξα πως χρεώθηκα 1 Sms προς 54009 και δεν εχω στειλει ποτε σε 5ψηφιο μήνυμα

H αναζήτηση στο Google έβγαλε την υπηρεσία ΠΑΟΚ Screensaver.

Αν λάβουμε υπόψιν ότι είσαι από την Μακεδονια ... Μάλλον το έστειλες, κόστος 0,21

και 2,03 την εβδομάδα.

 

 

 

Για διακοπή της Συνδρομητικής Υπηρεσίας στείλε PN STOP στο 54009.

 

 

 

 

http://paokfc.ant1.gr/paokfc/services.aspx

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

εγω κραταω την επιδοτηση stand by μπας και παιξει καμια εξτρα προσφορα οπως περυσι τετοιο καιρο αλλα χλωμο..

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει δυνατοτητα εξοφλησης της εταιρικης επιδοτησης σε καποιο αλλο καταστημα πχ Πλαισιο ?

 

Αν ναι τι χρειαζεται ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

H αναζήτηση στο Google έβγαλε την υπηρεσία ΠΑΟΚ Screensaver.

Αν λάβουμε υπόψιν ότι είσαι από την Μακεδονια ... Μάλλον το έστειλες, κόστος 0,21

και 2,03 την εβδομάδα.

 

 

 

Για διακοπή της Συνδρομητικής Υπηρεσίας στείλε PN STOP στο 54009.

 

 

 

 

http://paokfc.ant1.gr/paokfc/services.aspx

 

Δεν παίζει να έχω στείλει εγώ τέτοιο πράγμα. Εκτος και εαν καμια εφαρμογη μεσω IPhone εστειλε χωρις την εγκριση μου. Δεν εχω παρατηρησει να μου ερχονται μηνυματα κτλ και το μονο περιεργο ειανι στον αναλυτικο. :mad:

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Διάβασα πολλές σελίδες του τόπικ αλλά δε βρήκα κάτι παρόμοιο. Γνωρίζετε μήπως ποια καταστήματα είναι συμβεβλημένα με την Κοσμοτέ για να δίνουν τις επιδοτήσεις της;

Εκτός από πλαίσιο, γερμανό και oteshop φυσικά. Ψάχνω για καινούρια συσκευή με την επιδότησή μου και στο Σκρουτζ έχει πολύ ελκυστικές τιμές σε online καταστήματα.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Για οσους εχουν android βρηκα αυτο το προγραμμα για να μας δειχνει αναλυτικα ποσα free λεπτα, μηνυματα και internet μας εχουν μεινει.

Ειναι μονο για συμβολαια και το παιδι εχει κανει πολυ καλη δουλεια.

 

AppBrain Link:

http://goo.gl/0EPY2

 

Android Market Link:

http://goo.gl/SLyeV

 

Official Page Link:

http://goo.gl/IxcxG

 

http://i56.tinypic.com/33e4vmd.jpg

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη εφαρμογη,μπραβο στο φιλο

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και χρόνια καλά!

 

μίλησα προ ολίγου μαζί τους, λόγω της λήξης μου του Απ.35 που είχα με την προσφορά των 10€

60€ επιδότηση μου δίνουν και τους λέω το εξής..

-Θέλω να φτάσω την τιμή των 29,13€ που πλήρωνα μέχρι προχτές μηνιαίως.

-ξέρετε...δεν είναι δυνατό αυτό μιας και μπορείτε μονάχα να χρησιμοποιήσετε την επιδότηση και δεν έχουμε άλλη προσφορά.

-εντάξει...συμφωνώ. η wind μου δίνει αντίστοιχο πακέτο, με τα χρήματα που πλήρωνα,κρίμα δεν είναι να χάσετε έναν ακόμα πελάτη σας για μικρές διαφορές? πόσο μάλιστα οταν δεν έχετε ποτέ καθυστερημένες εξοφλήσεις απο μέρους μου...

-εχετε δίκιο, προωθώ αίτημα στο αρμόδιο τμήμα ώστε να μιλήσουν μαζί σας για να πετύχετε καλύτερους όρους ανανέωσης.

- ωραία λέω, ευχαριστώ πολύ.Λάβετε επίσης υπόψη σας και ενημερώστε τους, πώς αν ειναι δελεαστική η προσφορά, γιατί οχι και να δεσμευτώ μαζί σας για 18 μήνες, την σήμερον ημέρα αν μη τι άλλο, δεν πρέπει πολλοι να σας το προτείνουν αυτό.... ;)

 

άντε να δούμε!

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για οσους εχουν android βρηκα αυτο το προγραμμα για να μας δειχνει αναλυτικα ποσα free λεπτα, μηνυματα και internet μας εχουν μεινει.

Ειναι μονο για συμβολαια και το παιδι εχει κανει πολυ καλη δουλεια.

ανεβαστε καπου το .apk

ευχαριστω:)

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Για οσους εχουν android βρηκα αυτο το προγραμμα για να μας δειχνει αναλυτικα ποσα free λεπτα, μηνυματα και internet μας εχουν μεινει.

Ειναι μονο για συμβολαια και το παιδι εχει κανει πολυ καλη δουλεια.

 

 

και πως μπορει ρε παιδια να δει ποιοι αριθμοι ειναι cosmote και ποιοι οχι και να τα υπολογισει?

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Για οσους εχουν android βρηκα αυτο το προγραμμα για να μας δειχνει αναλυτικα ποσα free λεπτα, μηνυματα και internet μας εχουν μεινει.

 

Ξέρεις αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο για whatsup; THANKS.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...