Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρεις τι κλάμα που θα ρίξω ;

Έφυγα κιόλας ! Αφού δεν με χρειάζονται, τους είχα μια σκασίλα.

 

μία απο τα ιδια... τελος της εβδομάδας περιμένω την επιδότηση αν μου πουν τιποτα τρελο δεν κανω καν τον κώπο να κάνω φορητ. Εφυγα με την μία

Link to comment
Share on other sites

δεν το καταλαβαινω ρε παιδια.τους δινουμε τα ωραια μας λεφτακια και να μην μας επιβραβευουν?σημερα μου δωσανε +30ε για 2 συμβολαια που εχω κοτε.στην βοντα αμεσως μου εδωσαν -50%.εχω ονομαστικο παγιο 60ε και πληρωσα σημερα 20ε.

αν δεν ειχα παλαιο cosmote απεριοριστα ειχα φυγει και ατομα που μιλαω cosmote ειχα φυγει.

Link to comment
Share on other sites

δεν το καταλαβαινω ρε παιδια.τους δινουμε τα ωραια μας λεφτακια και να μην μας επιβραβευουν?σημερα μου δωσανε +30ε για 2 συμβολαια που εχω κοτε.στην βοντα αμεσως μου εδωσαν -50%.εχω ονομαστικο παγιο 60ε και πληρωσα σημερα 20ε.

αν δεν ειχα παλαιο cosmote απεριοριστα ειχα φυγει και ατομα που μιλαω cosmote ειχα φυγει.

 

Αφού η κοσμοτέ "δεν μασάει", ο κόσμος θα πάει αλλού καθώς ο μύθος του σήματος έχει καταρρεύσει και ίσως έχει 48% μερίδιο αγοράς έναντι 28% του επόμενου παρόχου αλλά η οικονομία δεν μου λέει κάτι αν δεν μπορώ να βγάλω γραμμή... Ας μείνει η κοσμοτέ με τα παιδάκια του what's up να της δίνουν ταληράκια ή ό,τι άλλο χρεώνει τώρα... :lol:

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

δεν το καταλαβαινω ρε παιδια.τους δινουμε τα ωραια μας λεφτακια και να μην μας επιβραβευουν?σημερα μου δωσανε +30ε για 2 συμβολαια που εχω κοτε.στην βοντα αμεσως μου εδωσαν -50%.εχω ονομαστικο παγιο 60ε και πληρωσα σημερα 20ε.

αν δεν ειχα παλαιο cosmote απεριοριστα ειχα φυγει και ατομα που μιλαω cosmote ειχα φυγει.

 

φυγε θα φυγουν και αυτοι θα φυγουμε ολοι.....οτι γουσταρουμε εμεις θα κανουμε οχι αυτοι τελος:mad:

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Αφού η κοσμοτέ "δεν μασάει", ο κόσμος θα πάει αλλού καθώς ο μύθος του σήματος έχει καταρρεύσει και ίσως έχει 48% μερίδιο αγοράς έναντι 28% του επόμενου παρόχου αλλά η οικονομία δεν μου λέει κάτι αν δεν μπορώ να βγάλω γραμμή... Ας μείνει η κοσμοτέ με τα παιδάκια του what's up να της δίνουν ταληράκια ή ό,τι άλλο χρεώνει τώρα... :lol:

 

Το κανανε καρτελ και σεις ακομα;....που εν ετος 2009 vodane kai cosmote θυμηθηκαν να βγαλουν διαφημισεις για το ποσο καλο σημα εχουν και σεις ακομα; χειροτεροι απο κοντρα android,os,symbian εχετε γινει..ειπε ο γαιδαρος τπν πετεινο κεφαλα..

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πάντως μιας και έχω όπως αρκετοί την προσφορά που είχαν πέρσι τέτοιο καιρό με το COSMOTE ΑΠΕΡ 35 και είχε και -10 σε κάθε πάγιο και απεριόριστα ΟΤΕ και παραπάνω SMS και όχι 60 δεύτερα ελάχιστο χρόνο, πολύ πολιτισμένα θα τους ζητήσω μια επιδότηση που να με φτάνει σε νορμάλ επίπεδα όπως συνεχίζω να μιλάω τώρα.

 

Αν δεν πολιτισμένα, ευχαριστώ πολύ για την συνεργασία φορητότητα στην Q ή Frog. Δεν θέλουν ένα χρόνο τα λεφτά τους σίγουρα ; Τους τρέχουν από τα μπατζάκια τα λεφτά ; Έχουν τεράστιο κέρδος και δεν μπορούν/θέλουν να με κρατήσουν ;

 

Το καπελάκι μου...

Είμαι συνδρομητής από το 97.

Τις απαιτήσεις μου σε χρόνο ομιλίας και SMS τις έχω ζυγίσει χρόνια τώρα.

Η καρτοκινητή είναι ανταγωνιστική και δίκαια.

Το μέλλον είναι ήδη εδώ !:p
Link to comment
Share on other sites

φίλε racoon εγώ για αύξηση επιδότησης έκανα φορητότητα προς voda

και δεν ίδρωσε το αυτί τους..:worry:

1500 τους δίνω το χρόνο και 200 επιδότηση μου δίνουν:blink:...δε ξέρω κάτι άλλαξε εδώ.ή αυτοί χαζ'εψαν ή πράγματι πλησιάζουν ποσοστό μονοπωλίου και διώχνουν κόσμο..:rolleyes:

 

τεσπά πάω voda εγώ τελικά που μου δίνει 280 με μορφή εκπτώσεων σε άλλους λογαριασμούς..

10 χρόνια συνδρομητής...κάτι άλλαξε από φέτος

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή παιδιά αν και συνδρομητής 5 χρόνια (με λογαριασμούς 50ε) να περιμένω επιδότηση από κοτε 50 ευρώ δηλαδή...

 

Και βόντα και λοιποί δε μασάνε.....

 

Μάλλον πρέπει να πάει καρτοκινητή η δουλειά

Το σώμα και το πνεύμα μου!
Link to comment
Share on other sites

ναι να βρούμε μια καρτοκινητή με ανά δευτερόλεπτο χρέωση ομιλιάς.

 

νομίζω η frog..

και ένα μικρό πακέτο μηνυμάτων κ άλλο ένα μικρό ίντερνετ γιατί κ τα σκάμε κ επιδότηση δε βλεπουμε πια..:rolleyes:

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

ναι να βρούμε μια καρτοκινητή με ανά δευτερόλεπτο χρέωση ομιλιάς.

 

νομίζω η frog..

Η Q και η Frog είναι ανά δευτερόλεπτο και είναι πολύ οικονομικές.

Μόνο Nokia!
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω πιστευω οτι απλα 1) θελουν να σπρωξουν κοσμο στα νεα unlimited 2)οτι πανε τοσο καλα ως εταιρια που δεν τους νοιαζει να χασουν πελατες (διαβαστε το οπως θελετε το τελευταιο). απο οσο ξερω επιβραβευεις τον καλο πελατη που σου εχει αφησει λεφτα οχι αυτον που ΘΑ ερθει.εκτος αν τα τζιμανια του μαρκετινγ λενε κοιταξτε ποσους νεους συνδρομητες φεραμε και οχι ποσοι φυγανε.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω πιστευω οτι απλα 1) θελουν να σπρωξουν κοσμο στα νεα unlimited 2)οτι πανε τοσο καλα ως εταιρια που δεν τους νοιαζει να χασουν πελατες (διαβαστε το οπως θελετε το τελευταιο). απο οσο ξερω επιβραβευεις τον καλο πελατη που σου εχει αφησει λεφτα οχι αυτον που ΘΑ ερθει.εκτος αν τα τζιμανια του μαρκετινγ λενε κοιταξτε ποσους νεους συνδρομητες φεραμε και οχι ποσοι φυγανε.

 

Ειδικά με το απεριόριστα35 το παλαιό, πρέπει να έγινε μεγάλη χαλάστρα στη Cosmote καθώς ήταν πολύ κοντά στο ιδανικό οικονομικό πρόγραμμα ( άσε που στα ίσια χτυπούσε το C120 με το πακέτο 600+600 ). Μάλλον προσπαθεί να διορθώσει το λάθος της ωθώντας τους συνδρομητές στα νέα προγράμματα ή διώχνοντάς τους σε αλλα δίκτυα ( λες και θα βρουν εκεί τη λύση, αφού είναι πασιφανές το ότι τα έχουν κάνει πλακάκια ).

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην καλως σας βρηκα! Καινουργιο μελος αν και παρακολουθω το myphone πανω απο 5 χρονια. Εχω συμβολαιο με μηδενικο παγιο και σημερα που ελαβα τον λογαριασμο διαβασα στην πισω σελιδα για το internet day pass με 1€ μεχρι 20mb την ημερα. Ειναι δηλαδη κατι αντιστοιχο της Vodafone internet ολη μερα που αν ξεπερασεις το οριο δεν σε χρεωνει επιπλεον αλλα μειωνει την ταχυτητα. Ελπιζω το πρωτο μου ποστ να σας εδωσε μια χρησιμη πληροφορια! EDIT: Θα ισχυει απο 2/5 οποτε εχουμε καιρο. Edited by sigmamee
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει στο COSMOTE ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ 15 ποσο βγαινει η τελικη τιμη που θα πληρωνω μαζι με τους φορους?? επισης αν παω 2 γραμμεσ που εχω στη vodafone στην COSMOTE στο ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ 15 θα εχω καμια επιπλεον εκπτωση?

και επισης εκανα σημερα τηλεφωνικα αιτηση διακοπης 2 συνδεσεων vodafone που ηταν σε οικογενειακο σε καρτοκινητο.αλλα τελικα θελω να παω σε συμβολαιο στην κοσμοτε.τι να κανω παιδια? να ακυρωσω την αιτηση διακοπης και να κανω κατευθειαν αιτηση φορητοτητας στην κοσμοτε η να περιμενω να γινει πρωτα καρτοκινητο στη vodafone και μετα να κανω αιτηση στην κοσμοτε??

Edited by jmallen3
Link to comment
Share on other sites

Αν πάω σε κατάστημα Cosmote λέτε να μου κάνουν καλύτερη προσφορά για Blackberry και πρόγραμμα cosmote 180 απο την προσφορά που υπάρχει στο site??

 

Είναι το ίδιο να πάω σε κατάστημα Oteshop ή σε κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ??

 

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αν πάω σε κατάστημα Cosmote λέτε να μου κάνουν καλύτερη προσφορά για Blackberry και πρόγραμμα cosmote 180 απο την προσφορά που υπάρχει στο site??

 

Είναι το ίδιο να πάω σε κατάστημα Oteshop ή σε κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ??

 

 

Ευχαριστώ

 

φιλε μου τι προσφορα εχει στο site?

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου τι προσφορα εχει στο site?

 

Έχει για το Cosmote 180 , 30,75 € μηνιαίο πάγιο και το Blackberry 9780 το δίνει 402,59 απο 499...

 

μπορώ να πετύχω κάτι καλύτερο αν πάω σε κατάστημα??

Link to comment
Share on other sites

Προσφατα αλλαξα το καρτοκινητο σε καρτοσυμβολαιο κοσμοτε δχο 25.Πηρα ενα κινητο και μου εκαναν εκπτωση.Μπορω να κανω αλλαγη καρτοσυμβολαιου(παλι σε κοσμοτε)?Θα μου κοστισει κατι?Μπορω να κανω αλλαγη πακετου και να μπω σε αλλη εταιρεια?Θα μου κοστισει κατι? το σαββατο 2/4/11 τα αγορασα.
Link to comment
Share on other sites

Προσφατα αλλαξα το καρτοκινητο σε καρτοσυμβολαιο κοσμοτε δχο 25.Πηρα ενα κινητο και μου εκαναν εκπτωση.Μπορω να κανω αλλαγη καρτοσυμβολαιου(παλι σε κοσμοτε)?Θα μου κοστισει κατι?Μπορω να κανω αλλαγη πακετου και να μπω σε αλλη εταιρεια?Θα μου κοστισει κατι? το σαββατο 2/4/11 τα αγορασα.

 

χωρις να ειμαι σιγουρος ο,τι και αν κανεις δηλαδη το ανεβασεις η το κατεβασεις η το πας σε αλλη εταιρια πρεπει να πληρωσεις ολοκληρη την επιδοτηση(αν εχεις παρει) και θα παρεις καινουργια του προγραμματος... και παλι λεω χωρις να ειμαι σιγουρος καλεσε το τμημα εξυπηρετησης...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

χωρις να ειμαι σιγουρος ο,τι και αν κανεις δηλαδη το ανεβασεις η το κατεβασεις η το πας σε αλλη εταιρια πρεπει να πληρωσεις ολοκληρη την επιδοτηση(αν εχεις παρει) και θα παρεις καινουργια του προγραμματος... και παλι λεω χωρις να ειμαι σιγουρος καλεσε το τμημα εξυπηρετησης...

 

Tο τμημα εξυπηρετησης τι τηλ. εχει ξερεις ? Οταν λες να πληρωσω ολοκληρη την επιδοτηση εννοεις την εκπτωση που μου εκαναν για να παρω το κινητο?

Link to comment
Share on other sites

Tο τμημα εξυπηρετησης τι τηλ. εχει ξερεις ? Οταν λες να πληρωσω ολοκληρη την επιδοτηση εννοεις την εκπτωση που μου εκαναν για να παρω το κινητο?

 

ε ναι αυτο ειναι η επιδοτηση.. 13838 και επιλογη 9.. παντως αν θες να πας σε αλλη εταιρια το σιγουρο ειναι οτι θα πληρωσεις ολη την εκπτωση που σου εκαναν για το κινητο!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...