Jump to content

Samsung Galaxy Watch


PETROSLEON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι ειδοποιήσεις μπορεί να έρχονται και μέσω wifi . Δεν έχω πρόβλημα με την συγκεκριμένη λειτουργία. Έχεις φαντάζομαι λογαριασμό samsung .

 

Όχι έχω κλειστό το Wifi στο γραφείο, είναι συνδεδεμένο με BT το γράφει και στο ρολόι. Φυσικά έχω λογαριασμό Samsung, στο Note μου εμφανίζει το tab S5e όπως ανέφερα.

Κι έδωσα το S10+ για να το δοκίμαζα πάλι. Θα προσπαθήσω το βράδυ με το Α50, αν και δεν ξέρω αν υποστηρίζει την υπηρεσία, αλλιώς θα πάω στην smartec να το δουν επί τόπου. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Κανα νεο ποτε θα εχουμε ανεπαφη πληρωμη με το ρολογακι μας? (NFC)

Εννοω χωρις χακεριες που εχω διαβασει σε διαφορα forum για το Google pay.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Κανα νεο ποτε θα εχουμε ανεπαφη πληρωμη με το ρολογακι μας? (NFC)

 

Εννοω χωρις χακεριες που εχω διαβασει σε διαφορα forum για το Google pay.

Πιθανότερο να έχεις άλλο ρολοι όταν έρθει το samsung pay επίσημα.

 

Εγω πάντως το πέρασα με αγγλικό csc.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Πιθανότερο να έχεις άλλο ρολοι όταν έρθει το samsung pay επίσημα.

 

Εγω πάντως το πέρασα με αγγλικό csc.

 

Μπορεις να μου δωσεις πληροφοριες πως το εκανες ?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου δωσεις πληροφοριες πως το εκανες ?
https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8108417

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, θα ήθελα να ρωτήσω εάν σας έχει έρθει η έκδοση για το Galaxy watch 3 για το καρδιογράφημα.

 

Αυτή η εφαρμογή θα δουλεύει με όλα τα κινητά ή μόνο με τα Samsung Galaxy?

 

Ευχαριστώ

letv one pro ( X800 ) Official US version + Greek

Doogee X5 Galicia

Link to comment
Share on other sites

Με Α50 πάντως "συνεργάζεται" κανονικά. Το ίδιο και με Redmi Note 9 Pro αλλα χωρίς την e-mail εφαρμογή... (minor έλλειψη κατα την γνώμη μου)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, θα ήθελα να ρωτήσω εάν σας έχει έρθει η έκδοση για το Galaxy watch 3 για το καρδιογράφημα.

 

Αυτή η εφαρμογή θα δουλεύει με όλα τα κινητά ή μόνο με τα Samsung Galaxy?

 

Ευχαριστώ

 

Σε λάθος θέμα είσαι ....εδώ είναι το απλό watch 46mm....όχι το θέμα του watch 3

Link to comment
Share on other sites

Γιατί υπάρχει ξεχωριστό θέμα για το watch 3??

Τόσες συνομιλίες έχουμε πιο πίσω για το τριάρι.

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Γιατί υπάρχει ξεχωριστό θέμα για το watch 3??

Τόσες συνομιλίες έχουμε πιο πίσω για το τριάρι.

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μήπως είναι σημάδι ότι πρέπει να πάμε όλοι στο 3; ;-)

Πέρα από την πλάκα, νομίζω ότι είμαστε το μεγαλύτερο forum και για τα τρία galaxy watch και φαντάζομαι οτι πρέπει να είναι το ποιο αγορασμένο ρολόι για android.

 

Και για να βοηθείσουμε τον φίλο με το 3, εδώ είσαι: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=485325&page=15

Edited by pchrono
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πρόβλημα να γράφουμε για όλα τα samsung smart watches εδώ αλλά υπάρχει ξεχωριστό Θέμα του watch 3 που θα το βρείτε σε αυτό το λινκ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8138446&highlight=galaxy+watch+3#post8138446

Εχει πιο πολλά άτομα με watch 3 και θα έπαιρνε ο φίλος πιο άμεση βοήθεια.

Πάντως τα update που λέμε είναι για το Galaxy wearable? γιατί εκεί μου ήρθε update χτες.

Edited by thanos1989
Link to comment
Share on other sites

Σορυ παιδιά δεν το είχα δεί.

Θα μεταφέρω εκεί.

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και λειτουργεί, αφού έρχονται οι ειδοποιήσεις του τηλεφώνου κανονικά.

 

Όταν πατήσω στο Κλήση & αποστ.μνμ σε αλλ.συσκ. ....μου βγάζει ένα κυκλάκι και μήνυμα σύνδεση με ρολόι...... αλλά δεν ολοκληρώνεται η διαδικασία. Μετά από ώρα μου γράφει πως δεν ήταν δυνατή η σύνδεση με τον διακομιστή.

Μπορείτε να το δοκιμάσετε να δείτε τι κάνει σε σας;36c44675bcd8f50a4660c0c3a18b544b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Άλλο ένα update 84Mb αλλά κανλενα νέο future

 

Επιτέλους!

Με αυτό το update λύθηκε και το πρόβλημα που αντιμετώπιζα. Κλήσεις και αποστολή μηνυμάτων σε άλλες συσκευές, που δεν εμφανιζόταν το ρολόι!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πρόβλημα να γράφουμε για όλα τα samsung smart watches εδώ αλλά υπάρχει ξεχωριστό Θέμα του watch 3 που θα το βρείτε σε αυτό το λινκ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8138446&highlight=galaxy+watch+3#post8138446

Εχει πιο πολλά άτομα με watch 3 και θα έπαιρνε ο φίλος πιο άμεση βοήθεια.

Πάντως τα update που λέμε είναι για το Galaxy wearable? γιατί εκεί μου ήρθε update χτες.

 

Τα λες πάρα πολύ σωστά. Έτσι πρέπει να είναι πήρα και εγώ την αναβάθμιση στο Galaxy wearable αλλά πρέπει να πάρουμε και κάποια στιγμή και καμία αναβάθμιση και στο ίδιο το ρολόι μας που έχουν πάνω από ένα χρόνο για να μη σου πω και περισσότερο να πάρει αναβάθμιση.. Έλεος πια... ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Τα λες πάρα πολύ σωστά. Έτσι πρέπει να είναι πήρα και εγώ την αναβάθμιση στο Galaxy wearable αλλά πρέπει να πάρουμε και κάποια στιγμή και καμία αναβάθμιση και στο ίδιο το ρολόι μας που έχουν πάνω από ένα χρόνο για να μη σου πω και περισσότερο να πάρει αναβάθμιση.. Έλεος πια... ;)

 

Μας έχουν ξεχάσει τελείως εμάς αλλά τι να γίνει...μακάρι να μας δώσουν κάτι καλό και ας είναι αργά.

Link to comment
Share on other sites

Τι να δώσει άλλο; Εγώ που έχω και τα δύο σας λέω ότι μια χαρά είναι το πρώτο! Δεν του λείπει κάτι που το έχει το άλλο. Εκτός βέβαια από τις μετρήσεις που θα δώσει στο 3 και δεν μπορούν να μπουν στο πρώτο. Κατά τα άλλα το πρώτο είναι σούπερ ρολόι ακόμα!

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ένα χαρακτηριστικό που σκέφτομαι είναι το fall detection. Γυροσκόπιο εχουμε . Ιδιο επεξεργαστή έχουμε, αλλά μας λείπει αυτό το χαρακτηριστικό που μπήκε με το tizen 5 . Μετα έχει να κάνει με την μελλοντική υποστήριξη σε εφαρμογές.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας.Καλως σας βρηκα.Πριν καμμια 15αρια μερες πηρα το s10 κ πριν μια βδομαδα το watch 46mm.179 ευρω σε γνωστη αλυσιδα.

Το εχω ξεκινησει εδω κ 3 μερες κ φυσικα ακομα ''ψαχουλευω'':lol: τις ρυθμισεις.

Νομιζω θα χρειαστω τη βοηθεια σας που κ που..

Ευχαριστω για την φιλοξενια.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, τι διαβάζω στο Store για το Find My Phone; Καταργείται τον Μάρτιο; Γιατί;

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, τι διαβάζω στο Store για το Find My Phone; Καταργείται τον Μάρτιο; Γιατί;
Θέλω να πιστεύω ότι θα αντικατασταθεί με την υπηρεσία που έχει βγάλει η samsung για εύρεση συσκευών ακομη και offline το smartΤhings find . Βεβαια αυτο ειναι υπηρεσία για samsung συσκευές και δεν υποστηρίζει το ρολόι μας τωρα γιατί έχει παλιό tizen...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πιστεύω ότι θα αντικατασταθεί με την υπηρεσία που έχει βγάλει η samsung για εύρεση συσκευών ακομη και offline το smartΤhings find . Βεβαια αυτο ειναι υπηρεσία για samsung συσκευές και δεν υποστηρίζει το ρολόι μας τωρα γιατί έχει παλιό tizen...

Αν το καταργήσουν για μια υπηρεσία που δεν θα δουλεύει στο πρώτο Watch... :X

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αν το καταργήσουν για μια υπηρεσία που δεν θα δουλεύει στο πρώτο Watch... :X
Ή ετοιμάζουν tizen upgrade και για εμάς. Αλλα πάλι ειναι μια υπηρεσία που δουλεύει με samsung συσκευές ενώ αυτό που έχει τώρα λειτουργούσε αν θυμάμαι και με άλλες μάρκες.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, τι διαβάζω στο Store για το Find My Phone; Καταργείται τον Μάρτιο; Γιατί;
Πολύ άσχημο.....

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Μετά το διαζύγιο με τα κινητά της (ειδικά λόγω EXYNOS) καιρός να φύγει και το Watch.

αυτή η εταιρεία κάνει τα πάντα να χάσει όλους τους πελάτες της με την "μηλονοοτροπια" που έχει να τους "μαντρώσει", μόνο που δεν κατάλαβε ότι δεν θα γίνει ΠΟΤΕ Apple.

Link to comment
Share on other sites

Μετά το διαζύγιο με τα κινητά της (ειδικά λόγω EXYNOS) καιρός να φύγει και το Watch.

αυτή η εταιρεία κάνει τα πάντα να χάσει όλους τους πελάτες της με την "μηλονοοτροπια" που έχει να τους "μαντρώσει", μόνο που δεν κατάλαβε ότι δεν θα γίνει ΠΟΤΕ Apple.

 

Συγνώμη, γράφει ο φίλος καταργείται η υπηρεσία find my phone. Έκατσα να ψάξω να δω τι συμβαίνει. Τελικά στην εφαρμογή wear λέει: τερματισμός υπηρεσίας Λήψη Τοποθεσίας στην εύρεση ρολογιού. Η λειτουργία εύρεση ρολογιού ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΊΝΕΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ.

 

Και εγώ τσαντιζομαι πολλές φορές με τα κόλπα της samsung, αλλά νομίζω τώρα βιαστίκαμε να ξεσπαθωσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...