Jump to content

Samsung Galaxy Watch


PETROSLEON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το βρήκα από την εφαρμογή, όμως δεν βλέπω να γίνεται κάτι, είναι της υπομονής ή θέλει τοοόση ακρίβεια στην τοποθέτηση του δακτύλου;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Την ρώγα από τον δείκτη ακουμπάς με πίεση ώστε να μην μπαίνει εξωτερικό φως στην επαφή που θα κάνεις

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά μετά το update σας βγάζει το battery usage των εφαρμογών; Δεν το βρίσκω ξαφνικά

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά το update σας βγάζει το battery usage των εφαρμογών; Δεν το βρίσκω ξαφνικά

Στο ρολόι όχι, αλλά δεν ξέρω αν υπήρχε κιόλας γιατί εγώ την βλέπω μέσα από την Galaxy Wearable εφαρμογή όπου και υπάρχει ακόμα.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Στο ρολόι όχι, αλλά δεν ξέρω αν υπήρχε κιόλας γιατί εγώ την βλέπω μέσα από την Galaxy Wearable εφαρμογή όπου και υπάρχει ακόμα.

 

Από την εφαρμογή εννοώ και γω συγνώμη. Σε μένα δεν υπάρχει πλέον

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Από την εφαρμογή εννοώ και γω συγνώμη. Σε μένα δεν υπάρχει πλέον

Δες μήπως θέλει update, εγώ μόλις την άνοιξα σήμερα (μετά από κάποιες μέρες) μου ζήτησε αμέσως update. Η μπαταρία είναι στο ρολόι στο πάνω μέρος της εφαρμογής (εντάξει, προφανώς άχρηστη πληροφορία αλλά ποτέ δεν ξέρεις, εγώ π.χ. είμαι χαζεμένος αυτές της μέρες και μπορεί να μην το έβρισκα).

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Δες μήπως θέλει update, εγώ μόλις την άνοιξα σήμερα (μετά από κάποιες μέρες) μου ζήτησε αμέσως update. Η μπαταρία είναι στο ρολόι στο πάνω μέρος της εφαρμογής (εντάξει, προφανώς άχρηστη πληροφορία αλλά ποτέ δεν ξέρεις, εγώ π.χ. είμαι χαζεμένος αυτές της μέρες και μπορεί να μην το έβρισκα).

 

Το έκανα και γω. Παλιότερα μου έδειχνε κατανάλωση ανά εφαρμογή τώρα τίποτα

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου εβγαλε αναβαθμιση και εμενα σε tizen 5.5.0.1

Δεν ειδα καμια εμφανη διαφορα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Και εμένα το ελληνικό πήρε 30 κάτι mb αναβάθμιση σήμερα.

 

Sent from my SM-N770F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και καιρό (καμια βδομάδα σιγουρα) έχω την 5.5.0.2 εγω

 

Εγώ περνώ σήμερα την δεύτερη αναβάθμιση μετά την πρώτη που έφερε την tizen 5 στο ρολόι μας. Και είναι η 5.5.0.1

Link to comment
Share on other sites

Είσαι μια αναβάθμιση πίσω τότε γιατί αυτή που περνάς είναι παλιά. Η νεώτερη είναι η 5.5.0.2

 

Ψάξε το λίγο

https://www.google.com/amp/s/9to5google.com/2021/04/30/galaxy-watch-3-wifi-messaging-update/amp/

Link to comment
Share on other sites

Είσαι μια αναβάθμιση πίσω τότε γιατί αυτή που περνάς είναι παλιά. Η νεώτερη είναι η 5.5.0.2

 

Ψάξε το λίγο

https://www.google.com/amp/s/9to5google.com/2021/04/30/galaxy-watch-3-wifi-messaging-update/amp/

 

Είδα αυτό που μου έστειλες. Δεν μπορώ να κάνω κάτι. Αυτό που σου είπα μου έβγαλε εχθές. Ίσως να το εμφανίσει κάποια άλλη στιγμή. Το ρολόι μου είναι Ρουμανίας

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε κ εμενα σήμερα αναβαθμ8ση 32mb και ειναι η tizen 5.5.0.1

 

-----------

Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε κ εμενα σήμερα αναβαθμ8ση 32mb και ειναι η tizen 5.5.0.1

 

-----------

Tapa

Ίσως στο watch αυτή να είναι η τελευταία και ο φίλος να έχει το active 2 ή το watch 3

Link to comment
Share on other sites

Είσαι μια αναβάθμιση πίσω τότε γιατί αυτή που περνάς είναι παλιά. Η νεώτερη είναι η 5.5.0.2

 

Ψάξε το λίγο

https://www.google.com/amp/s/9to5google.com/2021/04/30/galaxy-watch-3-wifi-messaging-update/amp/

 

Μιλάς για το watch 3?

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε κ εμενα σήμερα αναβαθμ8ση 32mb και ειναι η tizen 5.5.0.1

Ίσως στο watch αυτή να είναι η τελευταία και ο φίλος να έχει το active 2 ή το watch 3

Mιλάω για το ρολόι μας galaxy watch 46

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Mιλάω για το ρολόι μας galaxy watch 46

 

Οκ.

για να δουμε ποτέ θα έρθει και σε μας.

Καλό Πάσχα, καλή ανάσταση

Link to comment
Share on other sites

Χριστος Ανεστη , καλησπερα. Εχω το watch 2 και μετα απο μια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων στο Mi9T Pro, προσπαθω να συνδεθω στο Samsung Health και μου βγαζει μηνυμα που λεει "Η περιοδος συνδεσης του Samsung account εληξε. Συνδεθειτε ξανα στο Samsung account." Πως συνδεομαι ρ παιδια, ξεχασα πως το ειχα κανει.
Link to comment
Share on other sites

Με τα στοιχεία που είχες βάλει, e-mail και κωδικό του Samsung account σου. Εμένα πολλές φορές δε μου παίρνει τον παλιό κωδικό και αναγκάζομαι να τον αλλάζω.

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ενώ έχω συνδεθεί με το Samsung account δεν λέει να σταματήσει να μου πετάει μήνυμα ότι ότι η σύνδεση έχει λήξη, δεν μπορώ με τίποτα να συνδεθώ στο Samsung health . Τι να κάνω ρ παιδιά? Έκανα και reset το κινητό και το ρολόι galaxy smartwatch 2 και αλλαγή κωδικού και το έχω συνδέσει με το κινητό μέσω Bluetooth.
Link to comment
Share on other sites

Εμπρός προς τα πίσω.... Πρέπει να έπεσαν πολλά λεφτά για να παρατήσει η samsung το δεύτερο καλύτερο λειτουργικό στα smartwatch και να βάλει αποκλειστικά το σάπιο.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Εμπρός προς τα πίσω.... Πρέπει να έπεσαν πολλά λεφτά για να παρατήσει η samsung το δεύτερο καλύτερο λειτουργικό στα smartwatch και να βάλει αποκλειστικά το σάπιο.

 

Άλλη μια έμμεση αγορά λογισμικού (Tizen) από την google για να το θάψει στο συρτάρι.

Επίσης δήλωσε η Sam ότι θα στηρίζει για 3 χρόνια τα ρολόγια Tizen. προσοχή: στα ψιλά γράμματα λέει από την ημ/νια πρώτης κυκλοφορίας.

Οπότε το δικό μας τα έκλεισε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...