Jump to content

Xiaomi Mi Note 3


STERGIOSZX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Την Miui 10 για πότε λέτε; Χριστούγεννα μας βλέπω.
Χωρίς να ξέρω, απλά υπόθεση κάνω, τέλη Αυγούστου με μέσα Σεπτεμβρίου την υπολογίζω.

 

Από την άλλη, η τελευταια EU developer 8.3.3 που χρησιμοποιώ, είναι άψογη μέχρι στιγμής. Δεν υπάρχει λόγος πιστεύω να έχεις απαραίτητα global. Εκτός αν δεν ξέρεις και δε θέλεις να μπεις στην διαδικασία για ξεκλείδωμα, twrp, root κλπ. Πέρα από αυτό, αν σε ικανοποιεί μια developer έκδοση, δε χρειάζεται να αναβαθμίσεις κάθε εβδομάδα. Απλά θα είναι πιο ενημερωμένη η συσκευή και σε Android και σε security.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Eνταξει, το κινητο ειναι πολυ καλο αλλα ημαρτον με τα updates. Καθε χρονο και χειροτερα.

Αποριες. Αν θελει καποιος να βοηθησει, εστω με προσωπικο μηνυμα, θα ημουν υποχρεος.

Γιατι εχουμε 2 ηχειακια κατω, αφου μονο το ενα λειτουργει?

Τι θα γινει με αυτο το brightness της καμερας?

To magisk πλεον επαψε να δουλευει σωστα σε μενα. Τα financial app ξαφνικα βλεπουν το root. Eκανα clean install αλλα δεν μπορω να το διορθωσω.

Ειμαι με eu stable.

Link to comment
Share on other sites

Δίνω το δικό μου 215 ευρω μαυρο αριστο με 3-4 θήκες είναι 4 μηνών όποιος θέλει μνμ!

 

https://www.insomnia.gr/classifieds/item/1198028-xiaomi-mi-note-3-64gb-%CE%B1%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CF%8C/

Edited by naxioths197
mi8
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, έχει βρει κανείς κάποια αδιάβροχη θήκη για χρήση στη θάλασσα που να λειτουργεί. Πήρα μια universal αλλα πατιουνται ολα τα κουμπια μαζι όταν προσπαθώ να τραβήξω κάποιο βίντεο και δε γίνεται δουλειά.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανείς από Πάτρα που να του περισσεύει κανένα τζάμι;

:dizzy: :lost:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα Το πρωί και ενώ το τηλέφωνο είχε περίπου 85% μπαταρία από το βράδυ διαπίστωσα ότι το κινητό είχε κλείσει με την μπαταρία να έχει μηδενίσει χωρίς λογο.πρωτη φορά συμβαίνει.Εχει συμβεί σε κάποιον η ξέρετε ποια μπορεί να είναι η αιτία???Το τηλέφωνο δουλεύει κ φορτίζει κανονικά αυτή την στιγμή.
Link to comment
Share on other sites

Για δες τις εφαρμογές χρήσης, κάποια η κόλλησε η έκανε συγχρονισμό.....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στον Σεπτέμβριο από ότι ακούγεται....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.θα ήθελα να ρωτήσω πόσο επικίνδυνο μπορει να είναι για την συσκευή αυτό το λαδακι που έχουν κάποια tembered glass?πριν λίγο έβαλα ένα από aliexress με αυτό τον τρόπο.χρειαστηκε να βάλω γύρω γύρω.Το είχε προτείνει κάποιος εδώ στο forum δεν ήταν έκανα καλά που το έβαλα.
Link to comment
Share on other sites

Για το mi note 3 δεν ξέρω αν θα δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα γιατί δεν το έχω κάνει μιας και έχω περασμένο το φιλμ CHYI, αυτό το έχω κάνει όμως στο blackview bv 5000 με το λάδι στην προστασία οθόνης και μέχρι τώρα δεν είχε κανένα πρόβλημα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Εκανε κανεις αλλαγη στο back cover (το γυαλινο); Βρηκα καποια σε ebay, ali αλλα δεν ξερω ποιοτητα...

Host

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ησυχία έχει πέσει. Μάλλον είμαστε κομπλέ όλοι στην αναμονή μας για την 10 αρα

 

Ε ναι λογικά είμαστε όλοι στην αναμονή της 10 προς το τέλος του μήνα φαντάζομαι, μέχρι τότε αφού όλα λειτουργούν μια χαρά παραμένουμε ήσυχοι ! :X:lol:

Link to comment
Share on other sites

Την έχω, είναι πολύ όμορφη αλλά γλυστράει λίγο, οπότε χρησιμοποιώ την κλασσική μαλακή nilkin
Link to comment
Share on other sites

Την έχω, είναι πολύ όμορφη αλλά γλυστράει λίγο, οπότε χρησιμοποιώ την κλασσική μαλακή nilkin
μπορείς σε παρακαλώ να δώσεις link?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Εχθές κοίταζα λίγο τις ρυθμίσεις της κάμερας και είδα μια προεπιλεγμένη επιλογή "Enhance low light photos automatically". Την απεπέλεξα, γιατί υποθέτω απλά εφαρμόζει ένα φίλτρο αυτόματα. Υποθέτω σωστά;
Link to comment
Share on other sites

Εχθές κοίταζα λίγο τις ρυθμίσεις της κάμερας και είδα μια προεπιλεγμένη επιλογή "Enhance low light photos automatically". Την απεπέλεξα, γιατί υποθέτω απλά εφαρμόζει ένα φίλτρο αυτόματα. Υποθέτω σωστά;

 

Την νύχτα βοηθάει. Ενεργοποιεί αυτόματα το hht που είναι ένα είδος stacking.

 

Απλά παλιότερα (όταν το είχα) είχε bug που το ενεργοποιούσε ακόμα και την μέρα με αποτέλεσμα να χάνει λεπτομέρια. Ετσι λοιπόν ήταν προτιμότερο να το απενεργοποιήσεις και βάζεις μόνος σου hht σε χαμηλό φωτισμο. Φαντάζομαι τώρα θα το χουν διορθωσει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...