Jump to content

Google Pixel 2 XL


jimmmysil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φαίνεται κάπου στο κουτί η παρτίδα παραγωγής της συσκευής;

 

Αν γνωρίζεις το IMEI το ψάχνεις εδώ... http://www.imeipro.info/check_lg.html

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

και στο κουτι αλλα ατην εφαρμογη lg imei info βαλε το imei σου και κοιτα το product code.αν λεει (UKX )ειναι αγγλιας(vrz)verizon εκδοση

και (us1)αμερικης!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Παρατήρησα ότι όταν μπαίνεις να δεις αναλυτικά τον καιρό δεν τον δείχνει η αν ψάξεις κάποια τοποθεσία δεν βγάζει τίποτα.

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Παρατήρησα ότι όταν μπαίνεις να δεις αναλυτικά τον καιρό δεν τον δείχνει η αν ψάξεις κάποια τοποθεσία δεν βγάζει τίποτα.

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κάποιο web service της Google έχει θέμα, θα φτιάξει μόνο του.

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

και ομως..η τριτη συσκευη pixel 2 xl νοεμβριου που ειχα δεν ειχε τιποτα απο blue tint και θεμα με τον ηχο.ενω σε φιλο με παρτιδα δεκεμβριου ειχε θεμα!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Κανενα σοβαρο καταστημα του εξωτερικου γνωριζετε για σμεση αγορα του τηλεφωνου;;
Εγώ αγόρασα από clove.co.uk

 

https://m.clove.co.uk/google-pixel-2-xl

 

Αλλά δεν ξέρω πως συγκρίνεται η τιμή του με άλλα καταστήματα αυτήν την εποχή

Link to comment
Share on other sites

Εισαι ευχαριστημενος απι το τηλεφωνο.Αξιζει η αγορα του.Με εχουν φοβησει τοσο που ακουσα περι προβληματων;;Υποστηριζει κανονικα ελληνικο μενου;;
Link to comment
Share on other sites

Για αγορα απο εξωτερικο κατα προτιμηση μονο απο amazon μιας και ουτως ή αλλως αντιπροσωπεια στην Ελλαδα δεν υπαρχει αρα την εγγυηση την καλυπτει υποχρεωτικα ο ιδιος ο πωλητης.

 

Μην ρισκαρετε απο ακυρα καταστηματα μονο και μονο αν εχουν δελεαστικες τιμες.

Link to comment
Share on other sites

Εισαι ευχαριστημενος απι το τηλεφωνο.Αξιζει η αγορα του.Με εχουν φοβησει τοσο που ακουσα περι προβληματων;;Υποστηριζει κανονικα ελληνικο μενου;;
Ναι εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Το αν αξίζει τα λεφτά του, είναι όμως υποκειμενικό και εξαρτάται από τη χρήση που κάνει ο καθένας και τους παράγοντες που θεωρεί σημαντικότερους.

 

Είναι μια πολύ σβέλτη συσκευή, με stock Android experience, με άριστη κάμερα, πολύ καλό ήχο, και άμεσες αναβαθμίσεις του Android, και άμεσες μηνιαίες ενημερώσεις ασφαλείας.

Η οθόνη του δεν είναι σαν της Samsung αλλά είναι πολύ καλή. Το blue tint σε λευκή οθόνη, υπάρχει και θα το προσέξεις αρχικά, αλλά σε δύο μέρες θα το ξεχάσεις.

 

Εγώ πάντως στους περισσότερους θα συνιστούσα μια φθηνότερη συσκευή. Και όποιος θέλει ντε και καλά stock Android experience και άμεσες αναβαθμίσεις από Google και όχι άλλον κατασκευαστή, μπορεί να πάρει μια Android One συσκευή, όπως το Xiaomi Mi A2 με €212

https://www.skroutz.gr/s/15538676/Xiaomi-Mi-A2-64GB.html

 

Αν δεν σε ενδιαφέρει το stock Android, εξέτασε και τα OnePlus 6 και Xiaomi pocophone, μήπως έχουν καλύτερη ισορροπία αξίας/τιμής για σένα.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την ενδελεχη σου απαντηση.Κατειχα για 10 μηνες το oneplus 5t και ημουν πολυ ευχαριστημενος απο τη λειτουργικοτητα και την πρακτικοτητα του πλην ενος.Του ηχειου.Επιεικος απαραδεκτο.Αδυνατουσα να μιλησω μιας κ εκανε αυξομοιωσεις συνεχως.Ετσι σκεφτηκσ για το pixel μιας και τελικα το λογισμικο με σπλοτητα μου ταιριαζει και αυτο που χρειαζομαι σε τελικη ειναι καλη καμερα, για τις οικογενεικες στιγμες, και αξιοπρεπη μπαραρια.Νομιζω με καλυπτει πληρως .
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την πατησα σαν πρωτάρης , δεν είχα ανοίξει τα παρελκόμενα γτ θα γινόταν ένα unboxing για ένα γκρουπ το οποίο είμαι μέλος και επειδή τελικά ακυρωθηκε , άνοιξα τα υπόλοιπα παρελκόμενα και ανακάλυψα έναν ωραιότατο LG Φόρτιστη 15W αντί για τον αυθεντικό 18W της Google....έχει κανείς καμιά ιδέα περι αυτού ? Έχει τύχει σε κάποιον άλλο?
Link to comment
Share on other sites

Καινούργιο φίλε μου το πήρες?

Και αν ναι, το imei της συσκευής είναι το ίδιο με αυτό που αναγράφεται στο κουτί?

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καινούργιο φίλε μου το πήρες?

Και αν ναι, το imei της συσκευής είναι το ίδιο με αυτό που αναγράφεται στο κουτί?

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

 

Καλησπερα φίλε μου ακριβώς καινούργιο και επίσης το imei ναι ταιριάζει το είδα τωρα:cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Τι να ανεβάσω ενας κλασσικός Type C είναι πάλι καλά , 15 Watt όμως με το σήμα της LG

Δώσε περισσότερες πληροφορίες... Από που το πήρες;

Η συσκευή είναι LG. Μήπως στις παρτίδες αυτές η Google έβαλε φορτιστές LG.

Αν νομίζεις ότι από εκεί που το πήρες η συσκευή ανοίχτηκε, τότε υπάρχει θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλημέρα.

Ταχεία φόρτιση κάνει η συσκευή με αυτόν τον φορτιστή?

Διότι ο φορτιστής της συσκευής είναι power delivery, με αποτέλεσμα εάν δεν τον υποστηρίζει ο οποιοσδήποτε type c θα σου κάνει κανά 3ωρο να φορτίσει.

Βγάλε μία φωτογραφία τον φορτιστή και στείλε email από το κατάστημα που το πήρες, τονίζοντας τους πως δεν είναι ο φορτιστής με τις προδιαγραφές της συσκευής.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα ! Ο φορτιστής όταν μπαίνει λέει για ταχεία φόρτιση ! Και να φορτίζει γρήγορα !

Τι να πω , απλά θα το κατάπιω τώρα γτ πέρασε η βδομάδα DOA , δεν πειράζει την επόμενη προσέχουμε για να έχουμε....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα ! Ο φορτιστής όταν μπαίνει λέει για ταχεία φόρτιση ! Και να φορτίζει γρήγορα !

Τι να πω , απλά θα το κατάπιω τώρα γτ πέρασε η βδομάδα DOA , δεν πειράζει την επόμενη προσέχουμε για να έχουμε....

Δεν κατάλαβα, λέει οτι φορτίζει,αλλα δεν φορτίζει γρήγορα;;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Pixel 2 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...