Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, ξέρει κανείς, η προσφορά 1500 και 1.5gb που λένε ότι είναι για πάντα, για πόσα χρόνια είναι; εγώ έχω 10 μήνες που την έχω, ωμός μετά όταν θα λήξει η προσφορά θα μήνη μετά απλό καρτοκινητό; η λένε ψέματα όταν λένε ΕΊΝΑΙ ΓΙΑ ΠΆΝΤΑ; μου το ζήτησαν €50 και δεν το πούλησα, άμα δεν είναι για πάντα, τότε να το πουλήσω. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ξέρει κανείς, η προσφορά 1500 και 1.5gb που λένε ότι είναι για πάντα, για πόσα χρόνια είναι; εγώ έχω 10 μήνες που την έχω, ωμός μετά όταν θα λήξει η προσφορά θα μήνη μετά απλό καρτοκινητό; η λένε ψέματα όταν λένε ΕΊΝΑΙ ΓΙΑ ΠΆΝΤΑ; μου το ζήτησαν €50 και δεν το πούλησα, άμα δεν είναι για πάντα, τότε να το πουλήσω. Ευχαριστώ.

 

Τώρα δηλαδή περιμένεις απάντηση;Ποιος μπορεί να σου εγγυηθεί κάτι τέτοιο;:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Επάνω στο προνομιακο πακέτο γράφει η cosmote διατηρεί το δικαίωμα τροποποίησης ή διακοπής των ως άνω υπηρεσιών σύμφωνα με την εκάστοτε εμπορική πολιτική της.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεις, το ίδιο έχει ερωτηθεί πολλές φορές εδώ. Μόνο σε αγγελία.

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχω, μπορείς να ψάξεις σε σχετικά sites με αγγελίες. Απλά έχει σταματήσει η διάθεση του πακέτου. Και πουλάνε ότι υπάρχει ήδη σε σχετικά ακριβές τιμές. Και θέλει προσοχή καθώς μπορεί να είναι ρίσκο. Προνομιακό πακέτο που δεν ενεργοποιήθηκε μέχρι αρχές του 18 έχει χάσει την ιδιότητα αυτή και έχει γίνει απλό what's up. Έστω και αν αναγράφει κάτι διαφορετικό στην συσκευασία. Θέλει λοιπόν αν αγοράσεις να βρεις νούμερο που είναι ήδη ενεργοποιημένο.

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε το εξής μήνυμα:

Super προσφορά μόνο για εσένα ανανέωσε από 12ευρώ έως 23/01/19 και πάρε δώρο 1gb για 7μέρες.

Έχει έρθει σε κάποιον άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα ηρθε αλλά η εφαρμογή της cosmote έχει 12 ευρώ να πατήσεις;

 

 

Τώρα το είδα. Έχει επιλογή 12 ευρώ.

London for ever
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Η συγκεκριμένη προσφορά (1500' και 1.5gb) ισχύει ακόμα; Πως ενεργοποιείται;

 

Το πρωτο ποστ ειναι λίγο ελλειπές..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ενεργοποιείται πλέον.

Μόνο ότι ενεργοποιήθηκε , λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι για την εφαρμογή του what's up? Υπάρχει τρόπος μέσα από την εφαρμογή να διαχειρίζομαι δύο διαφορετικούς αριθμούς? Ένα απλό what's up και ένα προνομιακό.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ταυτόχρονα όχι θα πρέπει να κάνεις αποσυνδεση και να μπεις με τον άλλο αριθμό. Εναλλακτικά ίσως μπορείς να χρησιμοποιήσεις την εφαρμογή της cosmote που μπορείς να δηλώσεις περισσότερα νούμερα αλλά δεν έχει όλες τις δυνατότητες της εφαρμογής wu.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι για την εφαρμογή του what's up? Υπάρχει τρόπος μέσα από την εφαρμογή να διαχειρίζομαι δύο διαφορετικούς αριθμούς? Ένα απλό what's up και ένα προνομιακό.

 

δοκίμασε να τρέξεις την εφαρμογή του what's up μέσα από Parallel Space

Πιθανόν να αποφύγεις τη φάση να βγούμε και να ξαναμπούμε...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας! Έχω samsung, οπότε θα χρησιμοποιήσω το secure folder. Απλώς, ήθελα να δω αν υπάρχει κάποιος τρόπος να το αποφύγω.

Και κάτι ακόμη, πως μεταφέρουμε χρήματα από το ένα στο άλλο? και αν μεταφέρω σήμερα ένα ποσό, η σύνδεση μου ανανεώνεται για δύο μήνες, σαν να έβαλα κάρτα, ή συνεχίζει να ισχύει η ημερομηνία την πραγματικής ανανέωσης χρόνου?

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Έχω βρει σε αγγελία καινούργιο προνομιακό πακέτο στο οποίο από ότι μου είπε ο πωλητής υπάρχουν μέσα 12€.

Στα πακέτα που είχατε αγοράσει εσείς υπήρχε μέσα διαθέσιμο πόσο;

Υποψιάζομαι ότι τα έχει ενεργοποιήσει για να μην χαθεί η προσφορά γι'αυτό και υπάρχουν τα 12€.

Περισσότερες λεπτομέρειες βέβαια θα μάθω από αύριο που θα μπορέσω να μιλήσω μαζί του.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Για να το ενεργοποιήσεις έπρεπε να βάλεις 10 ευρώ και να πάρεις το πακέτο....Έτσι γινόταν.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με το parallel c δεν κατάφερα να κάνω δουλειά για κλωνοποίηση του what's up.μια άλλη είχαν γράψει ότι δουλεύει αλλά δεν θυμάμαι και μπορώ να την βρω

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Με το parallel c δεν κατάφερα να κάνω δουλειά για κλωνοποίηση του what's up.μια άλλη είχαν γράψει ότι δουλεύει αλλά δεν θυμάμαι και μπορώ να την βρω

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ το έχω κάνει με το AppCloner και δουλεύει μια χαρά.

Δοκίμασε το.

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...