Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, υπάρχουν ακόμη προνομιακά πακέτα wu? Μένω στη Θεσσαλονίκη. Επικοινώνησα με κάποιους που προμηθεύουν αριθμούς wu promo αλλά μιλάνε για 50 και 60€ για ενεργοποίηση ενός αριθμού... Δεν είμαστε καλά...
Τζάμπα είναι....

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τζάμπα είναι....

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάτι τέτοια γράφετε....

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Όταν θα γράφουν "πωλείται συλλεκτικό προνομιακό what's up" τότε θα γελάμε κιόλας.

 

Θα έχει και έξτρα, σαν πακέτο της συλλεκτικής συσκευασίας;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Εκεί θα περιλαμβάνεται η συσκευασία και τα λοιπά. Αν συνοδεύει και η απόδειξη αγοράς τότε η εκτιμώ πως θα το βλέπουμε μόνο στο sotheby's.
Link to comment
Share on other sites

Εκεί θα περιλαμβάνεται η συσκευασία και τα λοιπά. Αν συνοδεύει και η απόδειξη αγοράς τότε η εκτιμώ πως θα το βλέπουμε μόνο στο sotheby's.

 

:lol: :lol:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια! εγω χρησιμοποιω το promo4. μπορω να ενεργοποιησω το promo1500 η καποιο αλλο προγραμμα(προσφορα)?

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια! εγω χρησιμοποιω το promo4. μπορω να ενεργοποιησω το promo1500 η καποιο αλλο προγραμμα(προσφορα)?

ευχαριστω!

 

Καλημέρα,

 

Η προσφορά των 1500' και 1500mb, αφορούσε νέους συνδρομητές και δεν είναι πλέον εμπορικά διαθέσιμη.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα.. μπορώ να βρω κάπου αυτό το πακέτο με νέο αριθμό;;

 

Όπως ανέφερα στο αρχικό μου σχόλιο, δεν είναι πλέον εμπορικά διαθέσιμη. Αυτό σημαίνει πως επίσημα, από την εταιρεία, δεν μπορείς να την προμηθευθείς.

 

Μπορείς όμως ανεπίσημα, μέσω αγγελιών σε διάφορες ιστοσελίδες. Κάτι που δεν θα πρότεινα εγώ προσωπικά.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Όπως ανέφερα στο αρχικό μου σχόλιο, δεν είναι πλέον εμπορικά διαθέσιμη. Αυτό σημαίνει πως επίσημα, από την εταιρεία, δεν μπορείς να την προμηθευθείς.

 

 

 

Μπορείς όμως ανεπίσημα, μέσω αγγελιών σε διάφορες ιστοσελίδες. Κάτι που δεν θα πρότεινα εγώ προσωπικά.

Και γιατί δεν θα το πρότεινες;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν θα το πρότεινες;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Διότι ένας άγνωστος είναι αμφιβόλου αξιοπιστίας. Εκτός εάν η συναλλαγή πραγματοποιηθεί με φυσική παρουσία και των δύο. Ναι μεν να πληρώσεις το συγκεκριμένο πακέτο σύνδεσης,α ταυτόχρονα να γίνει η μεταβίβαση στο όνομα του αγοραστή.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Διότι ένας άγνωστος είναι αμφιβόλου αξιοπιστίας. Εκτός εάν η συναλλαγή πραγματοποιηθεί με φυσική παρουσία και των δύο. Ναι μεν να πληρώσεις το συγκεκριμένο πακέτο σύνδεσης,α ταυτόχρονα να γίνει η μεταβίβαση στο όνομα του αγοραστή.
Φυσικά θα γίνει μεταβίβαση.εμένα μου το έστειλαν με ταχυδρομείο και μου είχαν κάνει εξουσιοδότηση .πήγα σε κατάστημα κοσμοτε και τελείωσα σε δέκα λεπτά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά θα γίνει μεταβίβαση.εμένα μου το έστειλαν με ταχυδρομείο και μου είχαν κάνει εξουσιοδότηση .πήγα σε κατάστημα κοσμοτε και τελείωσα σε δέκα λεπτά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλημέρα και καλή Σαρακοστή,υπάρχει κάποιο λινκ για να αγοράσω και γω το αντίστοιχο πακέτο;.Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή Σαρακοστή,υπάρχει κάποιο λινκ για να αγοράσω και γω το αντίστοιχο πακέτο;.Ευχαριστώ.
Σε αγγελίες μόνο αν βρεις.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Να ρωτήσω κάτι, αν κι εφόσον γνωρίζετε.

Υπάρχουν στο διαδίκτυο αρκετοί πωλητές οι οποίοι έναντι κάποιας εφάπαξ καταβολής (50€-60€), σου παρέχουν κάποιο προνομιακό πακέτο καρτοκινητής με πλούσιες παροχές.

Απαραίτητη προυπόθεση να ανανεώνεις κάθε μήνα με το ποσό των 10,00€. Η διάρκεια του πακέτου είναι για τουλάχιστον 8 χρόνια.

Έφτιαξε ένας συνάδελφος ένα τέτοιο πακέτο what's up και μου ακούγεται άκρως δελεαστικό, γιατί όσο να 'ναι με τις υπάρχουσες συνθήκες είμαι συνέχεια στο τσίμα τσίμα και στο τσεκάρισμα.

20 ώρες προς όλους, 1200sms και 2,5GB ίντερνετ του έδωσαν.

 

Έχετε άποψη περί του θέματος;

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Να ρωτήσω κάτι, αν κι εφόσον γνωρίζετε.

Υπάρχουν στο διαδίκτυο αρκετοί πωλητές οι οποίοι έναντι κάποιας εφάπαξ καταβολής (50€-60€), σου παρέχουν κάποιο προνομιακό πακέτο καρτοκινητής με πλούσιες παροχές.

Απαραίτητη προυπόθεση να ανανεώνεις κάθε μήνα με το ποσό των 10,00€. Η διάρκεια του πακέτου είναι για τουλάχιστον 8 χρόνια.

Έφτιαξε ένας συνάδελφος ένα τέτοιο πακέτο what's up και μου ακούγεται άκρως δελεαστικό, γιατί όσο να 'ναι με τις υπάρχουσες συνθήκες είμαι συνέχεια στο τσίμα τσίμα και στο τσεκάρισμα.

20 ώρες προς όλους, 1200sms και 2,5GB ίντερνετ του έδωσαν.

 

Έχετε άποψη περί του θέματος;

 

Αυτό με τα 8 χρόνια με κάνει σκεπτικό. Ποιός το εγγυάται αυτό; Υπάρχει σε χαρτί;

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Ο χρόνος θα δείξει.

Απλά αυτός που του το έφτιαξε, του είπε ότι τα φοιτητικά και προνομιακα πακέτα έχουν μια διάρκεια ζωής τουλάχιστον 8 χρόνια από τη στιγμή που ανανεώνεις τακτικά την κάρτα.

Μέχρι στιγμής πάντως βγήκε αληθινός. Οι παροχές που του είπε, φαίνονται κανονικά στο app της cosmote.

Επίσης, κάτι πολύ βασικό, είναι ότι δεν του πούλησε απλά έναν προνομιακό αριθμό αλλά του πέρασε το πακέτο σε έναν υφιστάμενο αριθμό cosmote.

Πρώτα του πέρασε το πακέτο κι αφού είδε ο φίλος ότι όλα είναι εντάξει, εν συνεχεία βρεθήκανε και τον πλήρωσε.

Τώρα τι να πω;

Λες σε κανα μήνα να του πούνε από την cosmote ότι αυτές οι παροχές έπαψαν να ισχύουν;

 

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

Edited by jimteo
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Όλα μια ζαριά είναι, αλλάζουν τα πάντα μέρα με τη μέρα. Έτσι όπως τα γράφεις πάντως μου ακούγεται safe επιλογή ο τύπος. Οπότε προχωράς και ας συνεχίσουμε να ελπίζουμε ότι δεν θα αλλάξει κάτι άμεσα

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Ο χρόνος θα δείξει.

Απλά αυτός που του το έφτιαξε, του είπε ότι τα φοιτητικά και προνομιακα πακέτα έχουν μια διάρκεια ζωής τουλάχιστον 8 χρόνια από τη στιγμή που ανανεώνεις τακτικά την κάρτα.

Μέχρι στιγμής πάντως βγήκε αληθινός. Οι παροχές που του είπε, φαίνονται κανονικά στο app της cosmote.

Επίσης, κάτι πολύ βασικό, είναι ότι δεν του πούλησε απλά έναν προνομιακό αριθμό αλλά του πέρασε το πακέτο σε έναν υφιστάμενο αριθμό cosmote.

Πρώτα του πέρασε το πακέτο κι αφού είδε ο φίλος ότι όλα είναι εντάξει, εν συνεχεία βρεθήκανε και τον πλήρωσε.

Τώρα τι να πω;

Λες σε κανα μήνα να του πούνε από την cosmote ότι αυτές οι παροχές έπαψαν να ισχύουν;

 

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

Για φοιτητικό μου ακούγεται.
Link to comment
Share on other sites

Λες σε κανα μήνα να του πούνε από την cosmote ότι αυτές οι παροχές έπαψαν να ισχύουν;

Στάλθηκε από το Pocophone F1

 

Αν και εμένα για φοιτητικό μου ακούγεται ποτέ δεν ξέρεις πότε θα κάνει απόσυρση ένα πρόγραμμα ο κάθε πάροχος.

Θέλουμε να κρατήσει αλλά δεν νομίζω ότι είναι στο χέρι μας να γνωρίζουμε τι και πώς.

Link to comment
Share on other sites

Αν και εμένα για φοιτητικό μου ακούγεται ποτέ δεν ξέρεις πότε θα κάνει απόσυρση ένα πρόγραμμα ο κάθε πάροχος.

Θέλουμε να κρατήσει αλλά δεν νομίζω ότι είναι στο χέρι μας να γνωρίζουμε τι και πώς.

Ισχύει αυτό αν και το παλικάρι που του το έφτιαξε, του είπε ότι δεν πρόκειται να το καταργήσουν.

Απλά θα του τηλεφωνούν διαρκώς για να τον πάνε σε σύνδεση και να τον βάλουν στο χέρι.

Τεσπά, βλέποντας και κάνοντας. Εγώ θα το αφήσω λίγο καιρό να δω πως θα πάει του συναδέλφου το πακέτο κι αν δω ότι τσουλάει ομαλά, θα το επιχειρήσω κι εγώ. Αν υπάρχουν ακόμα διαθέσιμα πακέτα βέβαια.......

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...