Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα.

Δεν τα πήραμε όλοι τζάμπα.

Εγώ που χρειάστηκα 6 νούμερα για μένα και για φίλους μου τα αγόρασα 30 ευρώ το καθένα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα πήρα από ντίλερ της Cosmote 10€ το καθένα 5 νούμερα την φορά μαζί με τον κούριερ 55€.

Αν σε ενδιαφέρει η προσφορά μια χαρά είναι τα 50€.

Το σημαντικό για να μην πέσετε σε λωποδύτες είναι η αγορά να γίνει σε κατάστημα όπου την ίδια στιγμή να γίνει και η μεταβίβαση του αριθμού σε εσάς.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Από ότι φαίνεται (και με λίγο σοβαρότερη αναζήτηση που έκανα σε site με αγγελίες), οι τιμές για τα προνομιακά κυμαίνονται από τα 60 ως και τα 80 ευρώ και κανένας τους δεν είναι βόρεια για να γίνει η μεταφορά του αριθμού μπαμ μπαμ.

Μου φαίνεται θα αρχίσω να κυνηγάω άτομα της κοσμοτε όταν δίνουν αριθμούς μπας και είναι προνομιακοί :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά φτάνουν μέχρι και τα 80 ευρώ; Αν είναι να σου πουλήσω το δικό μου , είμαι και βόρεια :p

 

Άσε....

Τρελές τιμές. Δυστυχώς από όσο ξέρω, δεν επιτρέπεται να βάζουμε αγγελίες οπότε δεν μπορώ να σας το δείξω :blink:

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά φτάνουν μέχρι και τα 80 ευρώ; Αν είναι να σου πουλήσω το δικό μου , είμαι και βόρεια :p

 

Eγω που αποφάσισα να μην βάζω 10 ευρώ το δίμηνο το έκανα δώρο σε κάποιον εδώ μέσα, στην τύχη διάλεξα τον πρώτο που είδα να ζητάει αριθμό και ειχε και 10 ευρώ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.Μολις έκανα ανανέωση και δεν μεταφέρθηκαν τα mb.Αλλαξε κάτι ξέρει κάποιος?
Link to comment
Share on other sites

Η συζήτηση για Κλήσεις προς την Ουαλία μεταφέρθηκαν εδώ : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=474103
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Δεν τα πήραμε όλοι τζάμπα.

Εγώ που χρειάστηκα 6 νούμερα για μένα και για φίλους μου τα αγόρασα 30 ευρώ το καθένα.

 

Οκ,πλήρωσες 30 για πάρτη σου.

Τα υπόλοιπα τα πλήρωσαν οι φίλοι σου.

Μην το κάνεις θέμα....

Και εγώ 30 το πήρα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το κάνω θέμα φίλε μου, απλώς εξηγώ σε κάποιους ότι δεν το πήραμε όλοι δωρεάν.

Επειδή συζητήθηκε για αυτούς που τα πουλάνε και για αισχροκέρδεια.

Εγώ λοιπόν που έχω 3 και δεν τα χρησιμοποιώ δεν θα τα πουλήσω για να μην κατηγορηθώ για αυτό που λένε κάποιοι εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το κάνω θέμα φίλε μου, απλώς εξηγώ σε κάποιους ότι δεν το πήραμε όλοι δωρεάν.

Επειδή συζητήθηκε για αυτούς που τα πουλάνε και για αισχροκέρδεια.

Εγώ λοιπόν που έχω 3 και δεν τα χρησιμοποιώ δεν θα τα πουλήσω για να μην κατηγορηθώ για αυτό που λένε κάποιοι εδώ.

 

Καλή χρονιά φίλε.

 

Μην ακούς τον κάθε πονηρίδη και μας τρελάνεις κι εσύ.

 

Ελεύθερη αγορά έχουμε.

 

Το έγραψα και παλιότερα. Αν αγοράσω ένα αυτοκίνητο σε τιμή ευκαιρίας 1000€ και μετά βρεθεί κάποιος να το αγοράσει με 1300€ θα του πω όχι?

 

:down: :down: :down:

Opel Astra OPC
Link to comment
Share on other sites

Δεν το κάνω θέμα φίλε μου, απλώς εξηγώ σε κάποιους ότι δεν το πήραμε όλοι δωρεάν.

Επειδή συζητήθηκε για αυτούς που τα πουλάνε και για αισχροκέρδεια.

Εγώ λοιπόν που έχω 3 και δεν τα χρησιμοποιώ δεν θα τα πουλήσω για να μην κατηγορηθώ για αυτό που λένε κάποιοι εδώ.

 

Να τα πουλήσεις και τα 3!

Έτσι θα ωφεληθούν 3 άνθρωπο που το χρειάζονται!

Τα περί αισχροκέρδειας τα θεωρώ άτοπα!

Αν τα πουλήσεις άλλωστε γύρω στα 50-60€ έκαστο πιστεύω ότι είναι μια λογική τιμή για ένα μη εμπορικά διαθέσιμο πακέτο με τόσο καλές παροχές.

Edited by HIM
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να ενεργοποείται αυτόματα το πακέτο με τα 1500 ον-λάιν στο Γερμανό; Το έχω πάρει για τη γιαγιά μου κ ανανεώνει τη κάρτα από Γερμανό κ να το ενεργοποιούν αυτοί κατευθείαν αν γίνεται..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να ενεργοποείται αυτόματα το πακέτο με τα 1500 ον-λάιν στο Γερμανό; Το έχω πάρει για τη γιαγιά μου κ ανανεώνει τη κάρτα από Γερμανό κ να το ενεργοποιούν αυτοί κατευθείαν αν γίνεται..

 

Πίσω στην θήκη του τηλεφώνου,γράψε σε ενα χαρτακι το μήνυμα που αποστελει και να ζητά από τον υπάλληλο να της το αποστέλλει εκείνος!

Στους ηλικιωμένους τα πακέτα τα τακτοποιούν πολλες φορες οι υπάλληλοι για αποφυγή λαθών...

Edited by HIM
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι πια εμπορικά διαθέσιμο.

Κοίτα σε αγγελίες στο internet.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας ή αγορά φοιτητικού what's up μέσω αγγελίας ξέρει κανείς αν ισχύει ή αν είναι απάτη?

 

αν είναι σφραγισμένο ξέχνα το...δεν ισχύει πλέον η προσφορά. Αν είναι ενεργό παίζει μια χαρά

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας ή αγορά φοιτητικού what's up μέσω αγγελίας ξέρει κανείς αν ισχύει ή αν είναι απάτη?

 

Ισχύει ,αλλά δεν μπορώ να εγγυηθώ για την κάθε αγγελία και για τον κάθε ένα πωλητή.

Πρόσεχε.

Link to comment
Share on other sites

αν είναι σφραγισμένο ξέχνα το...δεν ισχύει πλέον η προσφορά. Αν είναι ενεργό παίζει μια χαρά

 

Για φοιτητικό λέω όχι για προνομιακό

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ισχύει ,αλλά δεν μπορώ να εγγυηθώ για την κάθε αγγελία και για τον κάθε ένα πωλητή.

Πρόσεχε.

 

Τι κίνδυνος υπάρχει? Γνωρίζεις?

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για φοιτητικό λέω όχι για προνομιακό

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Τι κίνδυνος υπάρχει? Γνωρίζεις?

 

Ξέρεις κάποιον να μου προτείνετε

Link to comment
Share on other sites

Για φοιτητικό λέω όχι για προνομιακό

 

 

Τότε γράφεις σε λάθος θέμα. Εδώ μιλάμε για το προνομιακό. Το φοιτητικό έχει δικό του θέμα:)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=440389

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους! Υπάρχει κανείς, που να έχει φοιτητικό και προνομιακό στον ίδιο αριθμό? Ρώτησα την Cosmote, αν μπορώ να μεταφέρω τη φοιτητική προσφορά στον προνομιακό μου αριθμό και ούτε κατάλαβαν τι τους έλεγα. Αν το κάνω, λέτε να χαθεί το προνομιακό?
Link to comment
Share on other sites

Το προνομιακό δεν μεταφέρεται

Γεια σε όλους! Υπάρχει κανείς, που να έχει φοιτητικό και προνομιακό στον ίδιο αριθμό? Ρώτησα την Cosmote, αν μπορώ να μεταφέρω τη φοιτητική προσφορά στον προνομιακό μου αριθμό και ούτε κατάλαβαν τι τους έλεγα. Αν το κάνω, λέτε να χαθεί το προνομιακό?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους! Υπάρχει κανείς, που να έχει φοιτητικό και προνομιακό στον ίδιο αριθμό? Ρώτησα την Cosmote, αν μπορώ να μεταφέρω τη φοιτητική προσφορά στον προνομιακό μου αριθμό και ούτε κατάλαβαν τι τους έλεγα. Αν το κάνω, λέτε να χαθεί το προνομιακό?
Δε βρίσκω λόγο να μην μπορείς να κάνεις το προνομιακό whatsup σου φοιτητικο. Η προσφορά δε θα πρέπει να χαθει.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...