Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ξερει καποιος φιλος να μου πει, εαν η μετατροπη συνδεσηε σε καρτοκινητο, στην ιδια εταιρεια. πχ vofafone ποσο κοστιζει; δε μπορω να βγαλω ακρη με τη συγκεκριμμενη εταιρεια.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος φιλος να μου πει, εαν η μετατροπη συνδεσηε σε καρτοκινητο, στην ιδια εταιρεια. πχ vofafone ποσο κοστιζει; δε μπορω να βγαλω ακρη με τη συγκεκριμμενη εταιρεια.

ευχαριστω

Και ρωτάς στο θέμα της κοσμοτέ ;Γιατί δεν ρωτάς στο θέμα της βονταφον;

Link to comment
Share on other sites

βρήκα σε αγγελία cosmote προνομιακό αλλά μ λέει να του στείλω ταυτότητα του έστειλα φώτο φωτοτυπία αλλά μ λέει θέλει την κανονική ταυτότητα φώτο και σας ρωτάω είναι ασφαλές να το κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Λογικά δεν έχεις θέμα..Εγώ είχα στείλει τον αριθμό της ταυτότητας μου και μου έκανε ο πωλητής εξουσιοδότηση την οποία επικύρωσε σε κεπ

βρήκα σε αγγελία cosmote προνομιακό αλλά μ λέει να του στείλω ταυτότητα του έστειλα φώτο φωτοτυπία αλλά μ λέει θέλει την κανονική ταυτότητα φώτο και σας ρωτάω είναι ασφαλές να το κάνω?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κ γω βρηκα τετοια αγγελια κ το ψιλοφοβαμαι το ολο σκηνικο,αλλα τωρα που το σκεφτομαι κ στον Γερμανο η σε wind,vodafone πχ.που δινουμε τις ταυτοτητες μας και παλι δεν εχουν τα στοιχεια μας?ανετα θα μπορουσαν να κανουν απατεωνιες

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

100 ξενοδοχεία σε όλο τον κόσμο έχουν την ταυτότητα μου. Δεν νομίζω ότι υπάρχει φόβος.
Link to comment
Share on other sites

Γράψτε πάνω στη φωτοτυπία, την χρήση για την οποία προορίζεται

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Γράψτε πάνω στη φωτοτυπία, την χρήση για την οποία προορίζεται

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

το έκανα αλλά μου είπε θέλει την κανονική ταυτότητα δεν το βλέπω και πολύ έμπιστο άτομο πάντως και ψυλοφοβαμε

Link to comment
Share on other sites

το έκανα αλλά μου είπε θέλει την κανονική ταυτότητα δεν το βλέπω και πολύ έμπιστο άτομο πάντως και ψυλοφοβαμε

 

να στειλεις γενικα την ταυτοτητα σ?η να την στειλεις φωτοτυπια

Link to comment
Share on other sites

να στειλεις γενικα την ταυτοτητα σ?η να την στειλεις φωτοτυπια

 

την ταυτότητα φώτο

φωτοτυπία έστειλα αλλά λέει θέλει την κανονική όχι αντίγραφο

Link to comment
Share on other sites

Μην κάνεις κανένα αστείο να την στείλεις....

 

Στάλθηκε από το P9000_Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μην κάνεις κανένα αστείο να την στείλεις....

 

Στάλθηκε από το P9000_Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

όχι εντάξει δεν παιζουμε με αυτά είπαμε

Link to comment
Share on other sites

Είχα πάρει 4 αριθμούς με 1€ τον καθένα τον Αύγουστο του 2017.Τον έναν τον έδωσα αμέσως σε έναν γνωστό μου για το παιδί του και δεν ξέρω τι απέγινε.Στους άλλους 3 λοιπόν δεν έβαλα ποτέ κάρτα απλά τους έβαλα σε ένα κινητό και έκανα την ενεργοποίηση του αριθμού καλώντας στο 1330 (καλώς ήρθατε κλπ κλπ).Τους άφησα στην άκρη και πριν λίγο καιρό κατέβασα το MyCosmote και τους 2 από τους 3 τους έβλεπα στους αριθμούς μου ενώ τον 3ο όχι.Ο 3ος έληξε(λογικό) ενώ οι άλλοι 2 παίζουν(ακόμα ναι) με φραγή. Μίλησα με την Cosmote να μάθω πότε λήγουν και προς έκπληξη μου,ενημερώθηκα ότι ο ένας λήγει τον Μάρτιο του 19' και ο άλλος τον Μάιο.Επίσης έχουν την προσφορά με τα 1500'.Θα βάλω κάρτα σε έναν από τους 2 να το τσεκάρω πάντως τους είπα ότι αν για κάποιον λόγο δεν δέχεται την προσφορά θα τους ενημερώσω εφόσον οι ίδιοι μου είπαν γραπτώς ότι ισχύουν οι προσφορές και μου είπαν όντως αν συμβεί κάτι να τους πω.Να υποθέσω ότι έχει γίνει μια ενεργοποίηση του πακέτου από την πλευρά της κοπέλας που τους πήρα πριν μου τους δώσει?Τι να πω..Απο την άλλη το να τους πάρω τον Αύγουστο του 17' και να λήγουν Μάρτιο και Μάιο του 19' μου φαίνεται παράλογο και φυσικά δεν έβαλα ποτέ κάρτα γιατί δεν τους δούλεψα ποτέ.Σορρυ για το μεγάλο κείμενο,με την πρώτη ευκαιρία θα δοκιμάσω τον έναν από τους 2.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν χρειάζεσαι τον δεύτερο ευχαρίστως να σου δώσω το ποσό που απαιτείται και να τον πάρω.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν χρειάζεσαι τον δεύτερο ευχαρίστως να σου δώσω το ποσό που απαιτείται και να τον πάρω.

 

Δεν υπήρχε περίπτωση να σου πάρω χρήματα (δεν μ αρέσουν αυτές οι τακτικές) αλλά τον έδωσα ήδη σε έναν φίλο απο την ώρα που μου είπαν ότι έχει ακόμα τις προσφορές,να μην πάει χαμένος.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έμαθα ότι καταργήθηκε η ανανέωση με 5€. Επειδή κρατούσα για ανάγκη ένα νούμερο και έβαζα 5€ το δίμηνο, πλεον δεν θα το κάνω.

Στις πληροφορίες του λογαριασμού μου λέει Φραγή κίνησης 6/1/2019 και λήξη σύνδεσης 8/11/2019.

Αρα μπορώ να το κρατήσω μέχρι τον επόμενο Νοέμβριο?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έμαθα ότι καταργήθηκε η ανανέωση με 5€. Επειδή κρατούσα για ανάγκη ένα νούμερο και έβαζα 5€ το δίμηνο, πλεον δεν θα το κάνω.

Στις πληροφορίες του λογαριασμού μου λέει Φραγή κίνησης 6/1/2019 και λήξη σύνδεσης 8/11/2019.

Αρα μπορώ να το κρατήσω μέχρι τον επόμενο Νοέμβριο?

 

Μετά τις 6/1/19 δεν θα λειτουργεί τίποτα (ούτε εισερχόμενες), αν δεν κάνεις ανανέωση. Μετά τις 8/11/19 δεν θα λειτουργεί ούτε η ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, προσπαθώ να κάνω ανανέωση από το app με paypal και δεν το δέχεται, με κάρτα το δέχεται, το έχει αντιμετωπίσει και άλλος με το paypal?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, προσπαθώ να κάνω ανανέωση από το app με paypal και δεν το δέχεται, με κάρτα το δέχεται, το έχει αντιμετωπίσει και άλλος με το paypal?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πολλούς μήνες έχω αυτό το πρόβλημα. Μιλάω κάθε μήνα μαζί τους για να λυθεί το πρόβλημα αλλά λύση δεν υπάρχει. Δεν ξέρουν τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

μόνο να ανεβάζουν τα πακέτα ξέρουν, μια σωστή δουλειά δεν μπορούν να κάνουν
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, προσπαθώ να κάνω ανανέωση από το app με paypal και δεν το δέχεται, με κάρτα το δέχεται, το έχει αντιμετωπίσει και άλλος με το paypal?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πονεμενη ιστορια και απολυτη αδιαφορια εδω και μηνες δεν το φτιαχνουνε

Link to comment
Share on other sites

θα πάρεις τηλέφωνο την εξυπηρέτηση πελατών θα δώσεις το 20ψήφιο κωδικό και θα στο ενεργοποιήσουν ξανά.

Θα πας σε ένα κατάστημα να το ταυτοποιήσεις.

Δεν σου εγγυώμαι όμως ότι θα είναι ξανά προνομιακό.

Link to comment
Share on other sites

Οταν καλείς τι λέει, οτι ο αριθμός που καλέσατε δεν υπάρχει? Αν οχι και λέει για φραγή τότε μπορεί και να προλαβαίνεις. Ίσως δίνουν ως 5 μέρες για να βάλεις λεφτά.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...