Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θεος, δεν υπαρχεις! Σε ευχαριστω παρα πολυ για την αμεση βοηθεια!

 

----- προσθήκη μηνύματος 59 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Οχι εαν πατε μαζι μονο ο φιλος με την ταυτοτητα του χρειαζεται και εσυ με την δικη σου φιλε μου!;)

 

Σε ευχαριστώ για την άμεση βοήθεια φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν περνώντας το τρίμηνο και αφού έχει μπει φραγή, αν βάζοντας εκ νέου κάρτα, αν το προνομιακό πακέτο είναι ακόμα διαθέσιμο;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν περνώντας το τρίμηνο και αφού έχει μπει φραγή, αν βάζοντας εκ νέου κάρτα, αν το προνομιακό πακέτο είναι ακόμα διαθέσιμο;
Όχι άλλα από ότι μου είχαν πει από την υποστήριξη σε περίπτωση που περάσει το τρίμηνο χάνετε.

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

εχει βαλει κανεις καρτα τωρα σημερα..?? εβαλα μοναδες 10 ευρω. μου ηρθε μπαμ ο κωδικος για το reload αλλα δεν μπορω με τιποτα να βαλω την προσφορα 1500. στενω σμσ.. πηρα 1330 πατησα 9 το κανω μεσα απο την εφαρμογη του whats up επιλεγω 8,5 ευρο και 1500 τιποτα.. ουτε μου ερχετε σμσ οτι μπηκαν τα λεπτα μεσα.. τι σκατα..?? λετε να το σταματησαν.??

 

τι κανω?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

κοιτα μηπως δεν δουλευει η εφαρμογη (οπως σε εμενα ) κατεβασε εναλακτικα την cosmote app για να βλεπεις τα στοιχεια που θελεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γνωρίζει κανείς αν περνώντας το τρίμηνο και αφού έχει μπει φραγή, αν βάζοντας εκ νέου κάρτα, αν το προνομιακό πακέτο είναι ακόμα διαθέσιμο;

 

μονο εαν χασεις το νουμερο (αυτο γινεται εαν δεν κανεις ανανεωση για 13 μηνες) η φραγη μπαινει στους 3 μηνες

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει πώς μπορώ να το πάρω είτε χέρι χέρι Αθήνα είτε μέσω Κούριερ, ας μου στείλει ένα Π.Μ. Με επείγει.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

εχει βαλει κανεις καρτα τωρα σημερα..?? εβαλα μοναδες 10 ευρω. μου ηρθε μπαμ ο κωδικος για το reload αλλα δεν μπορω με τιποτα να βαλω την προσφορα 1500. στενω σμσ.. πηρα 1330 πατησα 9 το κανω μεσα απο την εφαρμογη του whats up επιλεγω 8,5 ευρο και 1500 τιποτα.. ουτε μου ερχετε σμσ οτι μπηκαν τα λεπτα μεσα.. τι σκατα..?? λετε να το σταματησαν.??

 

τι κανω?

 

Είχε βλάβη χθες το σύστημα της Cosmote που χειρίζεται τα αιτήματα, δεν πέρναγε τίποτα, για καμία υπήρεσία.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Σύντομη απάντηση: Όχι.

 

Δεν γίνεται να αναβαθμιστεί ένα απλό What's Up σε προνομιακό.

Οκ σε ευχαριστώ πολύ βρήκα άκρη και θα πάρω 2 νούμερα μες στην βδομάδα απλός είναι ενεργοποιημενα σε άλλο όνομα έχω θέμα εκεί?

 

Στάλθηκε από το MI 5s μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

ο,τι υπηρεσια/πακετο μπορεις να εχεις στα υπολοιπα "κανονικα" wu,μπορεις να το εχεις και εδω. Οποτε ναι μπορεις (κοστος στα 16€)
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν μπορούμε να έχουμε twin sim στο προνομιακό μας;

 

Ναι με 15.5€

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Ναι με 15.5€
Ναι το έκανα όλα οκ

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια. Υπάρχει απο καπου να προμηθευτώ το προνομιακο; Καινιύριο ή ενεργοπιιημένο; Ευχαριστώ.

Δυστυχώς, μόνο από αγγελία μπορείς να το βρεις πλέον, εκτός κι'αν έχεις προνομιακό αριθμό F2G ή Q, οπότε υπάρχει σημαντική πιθανότητα να σε καλέσουν από το 13888 ή από το 2108006300 και να σου προσφέρουν έως και 3 προνομιακά νούμερα WU.

Link to comment
Share on other sites

Το προνομιακό έχει τα δώρα των φοιτητικών κάθε μήνα? Ενεργοποίησα ένα κανονικό φοιτητικό (με πάσο) το Νοέμβρη και πήρα απευθείας τα 600+600 και το πακέτο των 1000 δώρο όπως στο CU, ενώ σε προνομιακό που έχω εδώ και 2 ώρες, δεν έχει έρθει τίποτα.

Επίσης, πρέπει οπωσδήποτε να το βάζουμε κάθε μήνα για να το έχουμε? Γιατί σε μήνυμα που μου ήρθε γράφει "προσφορά μέχρι το τέλους το μήνα".

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Το προνομιακό έχει τα δώρα των φοιτητικών κάθε μήνα? Ενεργοποίησα ένα κανονικό φοιτητικό (με πάσο) το Νοέμβρη και πήρα απευθείας τα 600+600 και το πακέτο των 1000 δώρο όπως στο CU, ενώ σε προνομιακό που έχω εδώ και 2 ώρες, δεν έχει έρθει τίποτα.

Επίσης, πρέπει οπωσδήποτε να το βάζουμε κάθε μήνα για να το έχουμε? Γιατί σε μήνυμα που μου ήρθε γράφει "προσφορά μέχρι το τέλους το μήνα".

 

θα βαζεις καθε μηνα 10ευρω στο προνομιακο για να σου δινει 1500 και 1,5

Link to comment
Share on other sites

...και να σου προσφέρουν έως και 3 προνομιακά νούμερα WU.

 

Εμένα με κάλεσαν αλλά μου έστειλαν μόνο έναν αριθμό. Δεν μπορούσαν να στείλουν άλλον. Θα πρέπει να περιμένω, είπαν, μήπως με ξανακαλέσει το τμήμα ξανά για την προσφορά.

 

Μικρό το κακό. Επειδή έχει αναφερθεί πολλάκις αλλά σε τόσες σελίδες χάνεσαι, εάν το ενεργοποιήσω τώρα έχει μέσα κάποιο υπόλοιπο ή είναι μηδέν ;

 

Επίσης, πάνω στο φάκελο της sim αναφέρει ενεργοποίηση μέχρι Ιαν. 2020. Μπορώ μέχρι τότε να την έχω σφραγισμένη χωρίς να χάσω τον αριθμό (και χωρίς προφανώς να χρειάζεται να βάζω κάρτα; )

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Το προνομιακό έχει τα δώρα των φοιτητικών κάθε μήνα? Ενεργοποίησα ένα κανονικό φοιτητικό (με πάσο) το Νοέμβρη και πήρα απευθείας τα 600+600 και το πακέτο των 1000 δώρο όπως στο CU, ενώ σε προνομιακό που έχω εδώ και 2 ώρες, δεν έχει έρθει τίποτα.

Επίσης, πρέπει οπωσδήποτε να το βάζουμε κάθε μήνα για να το έχουμε? Γιατί σε μήνυμα που μου ήρθε γράφει "προσφορά μέχρι το τέλους το μήνα".

 

τα δωρα των φοιτητικων δεν δινονται στο προνομιακο. Επισης,οταν βαζεις 10 ευρω δεν θα παιρνεις τιποτα αυτοματα (περαν των γνωστων bonus ανανεωσης αν υπαρχουν,ή reloadit,που ισχυουν για ολα τα wu). Θα πρεπει να στελνεις το αναλογο μηνυμα για να ενεργοποιεις το προνομιακο καθε φορα που το θελεις.Περιορισμος για να το ενεργοποιεις καθε μηνα απόσο εχει γραφτει,δεν υπαρχει. Αν σου λεει για χρονικο περιθωριο μεχρι τελος του μηνα,ισως ειναι για την πρωτη φορα,ή απλα για να σε παρακινησει να το ενεργοποιησεις.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με κάλεσαν αλλά μου έστειλαν μόνο έναν αριθμό. Δεν μπορούσαν να στείλουν άλλον. Θα πρέπει να περιμένω, είπαν, μήπως με ξανακαλέσει το τμήμα ξανά για την προσφορά.

 

Μικρό το κακό. Επειδή έχει αναφερθεί πολλάκις αλλά σε τόσες σελίδες χάνεσαι, εάν το ενεργοποιήσω τώρα έχει μέσα κάποιο υπόλοιπο ή είναι μηδέν ;

 

Επίσης, πάνω στο φάκελο της sim αναφέρει ενεργοποίηση μέχρι Ιαν. 2020. Μπορώ μέχρι τότε να την έχω σφραγισμένη χωρίς να χάσω τον αριθμό (και χωρίς προφανώς να χρειάζεται να βάζω κάρτα; )

 

εως 3 μπορεις να παρεις απο 13888 οπως ακριβως σου λεει ο Γιωργος

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν πάλι, θα μου στείλουν άλλο ένα προνομιακό. Μου είπαν, όπως και στο προηγούμενο που μου είχαν στείλει, πως για να ενεργοποιηθεί η προσφορά και να μην τη χάσω και λειτουργεί μόνο ως ένα απλό What's up, πρέπει να ενεργοποιήσω το πακέτο το πολύ 6 μέρες μετά την παραλαβή του.

Δηλαδή, αν εγώ το κάνω αργότερα, πχ κάποιους μήνες μετά, δεν ισχύει η προσφορά;

Ελπίζω αυτο που σου είπαν να μην ισχύει γιατί μου έχουν στείλει 2 αριθμούς που έχω σκοπό να τους ενεργοποιήσω το Μάιο. Έχει κανείς σχετική εμπειρία, να το έχει ενεργοποιήσει δηλαδή πολύ καιρό μετά?

Πάντως από πίσω γράφει πως ενεργοποίηση έχει μέχρι Ιανουάριο 2019, αλλά δεν ξέρω αν εννοεί ως απλό whatsup ή και ως προνομιακό

 

Edit: Δεκέμβριο 2019 γράφει για ενεργοποίηση. Μόλις το κοίταξα

Edited by kogos

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Άγια μέρα σήμερα και το What’s Up χαρίζει 1GB με όλη του την αγάπη για 1 μέρα σε ερωτευμένους, μπάκουρους και it’s complicated. Μπες ΤΩΡΑ στο WHAT'S UP Application & πάρ' το.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, την πρώτη φορά που έβαλα 10 ευρώ για να πάρω το πακέτο μου έδωσε τα 500 mb λόγω online ανανέωσης, τώρα που το ξαναέκανα με τον ίδιο ακριβώς τρόπο, δε μου έδωσε τα 500 mb από την online ανανέωση. Γνωριζει κάποιος να μου πει τί γίνεται; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν άλλαξε ο μήνας ? Το online bonus είναι για την πρώτη φορά του μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...