Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια μια ερωτηση. Πηγα σε καταστημα Γερμανος να ταυτοποιησω wu promo 1500 και μου ειπαν οτι ισχυει για ενα εξαμηνο η προσφορα και μετα γινεται 400 λεπτα και κατι τετοια. Παιζει αυτο;

 

Για παντα ισχυει απλως το μονο που μπορουν να κανουν ειναι να ανεβασουν το πακετο απο 8,5ευρω να το πανε μετα κανενα 10.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μόλις πήρα από Γερμανό ένα νέο νούμερο whatsup μπορώ και εγώ να το κάνω έτσι όπως το δικό σας?

 

Στάλθηκε από το MI 5s μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μόλις πήρα από Γερμανό ένα νέο νούμερο whatsup μπορώ και εγώ να το κάνω έτσι όπως το δικό σας?

 

Στάλθηκε από το MI 5s μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλησπέρα,

 

Σύντομη απάντηση: Όχι.

 

Δεν γίνεται να αναβαθμιστεί ένα απλό What's Up σε προνομιακό.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Στην εφαρμογή whatsup, μπορουμε να διαχειριζόμαστε πλεον του ενος αριθμου οπως στο f2go;;

Εαν ναι, πως γινεται;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Στην εφαρμογή whatsup, μπορουμε να διαχειριζόμαστε πλεον του ενος αριθμου οπως στο f2go;;

Εαν ναι, πως γινεται;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Εγώ έχω κατεβάση και το κάνω απο την εφαρμογή της cosmote.

Link to comment
Share on other sites

ταυτοχρονα οχι. Μπορεις να δεις αλλον αριθμο αφου αποσυνδεθεις απο τον τρεχοντα,και τον ταυτοποιησεις μεσω του sms που ερχεται στον αριθμο αυτον.Πρεπει δηλαδη να εχεις με καποιο τροπο προσβαση στη sim του αριθμου που θες να δεις.
Link to comment
Share on other sites

μεσω wifi γινεται.κατεβαζεις την εφαρμογη parallel space φτιαχνεις 2 εφαρμογες wu.με τη μια εισαι συνδεδεμενος με τον ενα αριθμο και με την αλλη με αλλον.αυτο γινεται ομως να δεις τα υπολοιπα σου η να κανεις οτιδηποτε αλλο μονο μεσω wifi.

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια ερωτηση. Πηγα σε καταστημα Γερμανος να ταυτοποιησω wu promo 1500 και μου ειπαν οτι ισχυει για ενα εξαμηνο η προσφορα και μετα γινεται 400 λεπτα και κατι τετοια. Παιζει αυτο;

Μπαρουφάκηδες σου είπαν, ως συνήθως. Απλά, έχουν μπλέξει τα μπούτια τους για άλλη μία φορά. Έχω το νούμερό μου 6 μήνες και 3 μέρες και φυσικά, δεν έχει αλλάξει απολύτως τίποτα. Για ένα εξάμηνο ισχύει η προσφορά, όχι για νούμερα WU promo, αλλά για αριθμούς WU και Cosmoκάρτα, στους οποίους έχει έρθει η προσφορά μέσω SMS και ενεργοποιείται με αποστολή του λεκτικού A 6 στο 1256.

Link to comment
Share on other sites

Κάνω ανανέωση με 2χ5€, κάνω το πάρε μοίρασε, μετά το reload it και μετά από μισή ώρα αγοράζω το πακέτο.Το έκανα έτσι ώστε να φαγωθούν πρώτα τα μβ του reload μιας και θα γίνει 15ήμερο όπως έχει γραφτεί(πάρε μοίρασε, θα πάρω και άλλα).Και βλέπω ότι πάλι έχει γίνει η μ@Λ@κι@ και θα τρώγονται πρώτα του πακέτου.

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Κάνω ανανέωση με 2χ5€, κάνω το πάρε μοίρασε, μετά το reload it και μετά από μισή ώρα αγοράζω το πακέτο.Το έκανα έτσι ώστε να φαγωθούν πρώτα τα μβ του reload μιας και θα γίνει 15ήμερο όπως έχει γραφτεί(πάρε μοίρασε, θα πάρω και άλλα).Και βλέπω ότι πάλι έχει γίνει η μ@Λ@κι@ και θα τρώγονται πρώτα του πακέτου.

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

πρωτα παρε μοιρασε με μια 5αρα και μοιρασετα μετα βαλε την αλλη 5αρα παρε το reloaid και κρατα το παρε μοιρασε αφου αγορασεις το πακετο του 1,5gb για να σου τα κρατησει και να τρωει το reloaid.οταν θα γινει 15μερο θα τρωει το reloaid

Link to comment
Share on other sites

Κάνω ανανέωση με 2χ5€, κάνω το πάρε μοίρασε, μετά το reload it και μετά από μισή ώρα αγοράζω το πακέτο.Το έκανα έτσι ώστε να φαγωθούν πρώτα τα μβ του reload μιας και θα γίνει 15ήμερο όπως έχει γραφτεί(πάρε μοίρασε, θα πάρω και άλλα).Και βλέπω ότι πάλι έχει γίνει η μ@Λ@κι@ και θα τρώγονται πρώτα του πακέτου.

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Προσοχή, ο διάβολος κρύβεται στις λεπτομέρειες! Τα πάρε μοίρασε και reload it (προς το παρόν), έχουν διάρκεια 31 ημέρες, ενώ τα MB (και μόνο αυτά, όχι τα λεπτά) από το promo9, 30 ημέρες. Αναμενόμενο λοιπόν να μην τρώει από τα bonus, αλλά από το πακέτο, αφού το τελευταίο λήγει νωρίτερα.

Edited by Gm87
Link to comment
Share on other sites

Προσοχή, ο διάβολος κρύβεται στις λεπτομέρειες! Τα πάρε μοίρασε και reload it (προς το παρόν), έχουν διάρκεια 31 ημέρες, ενώ τα MB (και μόνο αυτά, όχι τα λεπτά) από το promo9, 30 ημέρες. Αναμενόμενο λοιπόν να μην τρώει από τα bonus, αλλά από το πακέτο, αφού το τελευταίο λήγει νωρίτερα.
Έχεις δίκιο, κοίτα τι σκέφτηκαν.

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, κοίτα τι σκέφτηκαν.

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πήρα δύο νούμερα προενεργοποιημενα από την connectPhone πόσες ημέρες θα κάνουν να τα ταυτοποιήσουν στο όνομα μου τώρα είναι σε ξένο όνομα

Link to comment
Share on other sites

Πήρα δύο νούμερα προενεργοποιημενα από την connectPhone πόσες ημέρες θα κάνουν να τα ταυτοποιήσουν στο όνομα μου τώρα είναι σε ξένο όνομα

 

Κάνουνε πάνω από 10 ημέρες? γιατί είμαι στις 5 και ακόμα τίποτα ενώ μου είχανε πει max 2 ημέρες

Edited by Viper1974
Link to comment
Share on other sites

1. σύστημα 5 και 5 (δηλαδή: 5ευρω -> πάρε/μοίρασε -> 5ευρω -> πάρε/μοίρασε -> reloadit -> προσφορά

2. κανένα, όλες οι ημερομηνίες ίδιες είναι

3. πάρε/μοίρασε + πάρε/μοίρασε + reloadit + προσφορά = 100+100+1200+1500 = 2900ΜΒ (+ όσα/αν σου στείλουν από πάρε/μοίρασε από άλλο νούμερο)

 

Το 5+5 μπορούμε από Γερμανό , PayPal, πιστωτική κάρτα δηλαδή σε όλους ή υπάρχει περιορισμός στον Γερμανό ?

Έτσι είναι, εάν έτσι νομίζετε !
Link to comment
Share on other sites

Εμενα νομιζω μου εκαναν δυο βδομαδες. Παντως μην αγχωνεσαι. Τα φτιαχνουν. Το ειχα κι εγω το ιδιο αγχος αλλα οκ. Edited by mourtzman
Link to comment
Share on other sites

Το 5+5 μπορούμε από Γερμανό , PayPal, πιστωτική κάρτα δηλαδή σε όλους ή υπάρχει περιορισμός στον Γερμανό ?

οχι απο γερμανο **μονο** απο online γινεται με χρεωστικη ,πιστωτικη ,paypal.

Link to comment
Share on other sites

Το 5+5 μπορούμε από Γερμανό , PayPal, πιστωτική κάρτα δηλαδή σε όλους ή υπάρχει περιορισμός στον Γερμανό ?

Πολύ χλωμό το βλέπω, να σου βάλουν 5€ σε Γερμανό ή Cosmote. Ελάχιστο όριο 10€ βάζουν τα καταστήματα. Μόνο online μπορείς να βάλεις 5€ πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα νομιζω μου εκαναν δυο βδομαδες. Παντως μην αγχωνεσαι. Τα φτιαχνουν. Το ειχα κι εγω το ιδιο αγχος αλλα οκ.

 

σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση! τωρα υπομονη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα καινούργιος κάτοχος προνομοιακου αριθμού και αλλαγή ονόματος μέσω connect phone. Σε 3 μέρες έγινε η αλλαγή.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα καινούργιος κάτοχος προνομοιακου αριθμού και αλλαγή ονόματος μέσω connect phone. Σε 3 μέρες έγινε η αλλαγή.

 

πηρες τηλεφωνο και στην εκαναν την αλλαγη?οσες φορες καλεσα δεν το σηκωσαν ποτε :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...