Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα. μπορεί να μου πει κάποιος που μπορώ να βρω προνομιακό νούμερο ?
Πλέον μόνο από αγγελίες πχ χρυσή ευκαιρία ή αν είσαι κάτοχος προνομιακού f2go και σε καλέσουν εκείνοι. Πουθενά αλλού δυστυχώς

 

Στάλθηκε από το Tab2A7-10F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πλέον μόνο από αγγελίες πχ χρυσή ευκαιρία ή αν είσαι κάτοχος προνομιακού f2go και σε καλέσουν εκείνοι. Πουθενά αλλού δυστυχώς

 

Στάλθηκε από το Tab2A7-10F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μάλιστα. αγγελίες έχει πολλές αλλά δεν ξέρω αν είναι απάτη

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. αγγελίες έχει πολλές αλλά δεν ξέρω αν είναι απάτη
Μα αφού θα πάτε μαζί για τη μεταβίβαση στο όνομα σου, εκεί δε θα φανεί αν είναι απάτη και δεν είναι το πακέτο της προσφοράς;

Δυστυχώς αλλού δεν θα το βρεις πλέον. Έχουν αναφερθεί κάποια τηλέφωνα εδώ στο παρελθόν,δες μήπως τα βρεις και βγάλεις άκρη έτσι. Συγγνώμη που δε μπορώ να βοηθήσω σε αυτό αλλά είμαι από κινητό

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μα αφού θα πάτε μαζί για τη μεταβίβαση στο όνομα σου, εκεί δε θα φανεί αν είναι απάτη και δεν είναι το πακέτο της προσφοράς;

Δυστυχώς αλλού δεν θα το βρεις πλέον. Έχουν αναφερθεί κάποια τηλέφωνα εδώ στο παρελθόν,δες μήπως τα βρεις και βγάλεις άκρη έτσι. Συγγνώμη που δε μπορώ να βοηθήσω σε αυτό αλλά είμαι από κινητό

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν μπορώ να βρεθώ από κοντά με αυτόν που το πουλάει γιατί είμαστε πολύ μακρια. Θα μου το στείλει με κούριερ και λογικά θα είναι σε άλλο όνομα

Link to comment
Share on other sites

αν συννενοηθεις να τα δωσεις τα λεφτα στον κουριερ οταν θα παρεις τα πακετα και του δωσεις φωτοτυπια ταυτοτητας,δεν θα υπαρχει θεμα πιστευω. Υπαρχει και καταστημα που εκτος απο τα ευκολα (ακριβα) νουμερα που δινει,πουλαει και προνομιακα,στις ιδιες τιμες με τις αγγελιες.Με ενα ψαξιμο για "ευκολα νουμερα" θα το βρειτε.
Link to comment
Share on other sites

αν συννενοηθεις να τα δωσεις τα λεφτα στον κουριερ οταν θα παρεις τα πακετα και του δωσεις φωτοτυπια ταυτοτητας,δεν θα υπαρχει θεμα πιστευω. Υπαρχει και καταστημα που εκτος απο τα ευκολα (ακριβα) νουμερα που δινει,πουλαει και προνομιακα,στις ιδιες τιμες με τις αγγελιες.Με ενα ψαξιμο για "ευκολα νουμερα" θα το βρειτε.

 

ευχαριστώ θα το κοιτάξω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, μπαινω στρατο αυτες τις μερες και με ενδιαφερει αρκετα ενα προνομιακο πακετο-νουμερο.Μπορει καποιος να μου πει πως μπορω να αποκτησω ενα ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, μπαινω στρατο αυτες τις μερες και με ενδιαφερει αρκετα ενα προνομιακο πακετο-νουμερο.Μπορει καποιος να μου πει πως μπορω να αποκτησω ενα ?
Νομίζω ο kmpatra ,δύο post πιο πίσω ήταν σαφής...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το προνομιακό πακέτο σας το βγάζει και στο cosmote app ή μόνο στο whatsup ?

 

Παντού, είναι ένα κανονικό what's up που δικαιούται ένα επιπλέον πακέτο προς ενεργοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Παντού, είναι ένα κανονικό what's up που δικαιούται ένα επιπλέον πακέτο προς ενεργοποίηση.

Σε εμένα το εμφανίζει για αγορά μόνο στην εφαρμογή του what's up και όχι στην εφαρμογή της cosmote

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο που μου έστειλαν λήγει αρχες του 20,αν το ενεργοποιήσω λίγο πριν θα ισχύει το προνόμιο?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Αν το νούμερο εχειι ταυτοποιηθεί σε εσένα τότε είναι ήδη ενεργοποιημένο που γίνεται αυτόματα όταν το νούμερο ταυτοποιηθεί επίσημη πληροφόρηση από 13888 άρα δεν ισχύει αυτό αυτό που λέει πλέον
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. πήρα ένα προνομιακό whats up σήμερα αλλά πως μπορώ να δω αν έχει δηλωθεί στο όνομα μου ? υπάρχει κάποιος τρόπος εκτός από το να ρωτήσω στο γερμανό η στον οτε?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. πήρα ένα προνομιακό whats up σήμερα αλλά πως μπορώ να δω αν έχει δηλωθεί στο όνομα μου ? υπάρχει κάποιος τρόπος εκτός από το να ρωτήσω στο γερμανό η στον οτε?

 

Ναι, κατέβασε την εφαρμογή cosmote από το play store.

Κάνε είσοδο με σιμ, και έλεγξε.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Ναι, κατέβασε την εφαρμογή cosmote από το play store.

Κάνε είσοδο με σιμ, και έλεγξε.

 

μου βγάζει ενα περίεργο όνομα μάλλον δεν είναι ελληνικό :p πόσες μέρες χρειάζεται για να γίνει η μεταβίβαση ?

Link to comment
Share on other sites

μου βγάζει ενα περίεργο όνομα μάλλον δεν είναι ελληνικό :p πόσες μέρες χρειάζεται για να γίνει η μεταβίβαση ?

 

Εγώ έχω κλείσει 2 μήνες σχεδόν και ακόμα περιμένω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω κλείσει 2 μήνες σχεδόν και ακόμα περιμένω.

 

Για να δούμε εμένα μου είπε 1-2 μέρες από τη στιγμή που θα δώσει τ χαρτια. Από αγγελία το πήρες ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με πήραν και εμένα από cosmote και έδωσαν αυτό το πακέτο. 1500 λεπτά προς όλους και 1,5GB.

Θα πρέπει να πάρω τηλέφωνο στο 1314 για το ενεργοποιήσω και να στείλω ένα μήνυμα στο 1330 promo9 για την ενεργοποίηση της προσφοράς.

Μήπως ξέρει κανείς κάθε πότε πρέπει να βάζουμε λεφτά για να μην γίνει φραγή στο νούμερο?

Ρωτάω γιατί δεν έχω σκοπό να το χρησιμοποιώ συνέχεια?

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τα μέχρι στιγμής ισχύοντα στους τρεις μήνες χάνεται το υπόλοιπο και στους τέσσερις μήνες γίνεται φραγή εισερχομένων
Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου (το έλαβα από το 13888) έδωσα ταυτότητα στον κούριερ για την ταυτοποίηση. Την SIM δεν την έχω ενεργοποιήσει σε συσκευή ακόμα αλλά όταν καλώ το νούμερό μου βγαίνει μήνυμα ότι ο αριθμός έχει φραγή εισερχομένων.

Αυτό σημαίνει ότι έχει ενεργοποιηθεί και δεν ισχύει η ημερομηνία που αναγράφεται πάνω στο πακέτο; (αρχή 2020)

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βάλεις τη σιμ σε συσκευή και να κανεις κληση π.χ. στο 1314. Με αυτο τον τροπο θα ενεργοποιηθεί. Εκτός αν δεν εχει ολοκληρωθει η ταυτοποιηση οπότε θα ακουσεις ανάλογο μήνυμα. Αν το αφησεις ως το 2020 ετσι θα χαθεί το νούμερο και δεν θα μπορείς να το ενεργοποιήσεις μετά.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις

Για να πάρω το 1314 θα πρέπει να βάλω στην κάρτα ευρώ ή θα έχει κάποιο ποσό μέσα?

Τα 1500 λεπτά προς όλους και 1,5GB ισχύουν για ένα μήνα όπως σε όλα τα κατροκινητά?

Αυτό που μου είπαν ότι να στείλω ένα μήνυμα στο 1330 promo9 για την ενεργοποίηση της προσφοράς δεν το έκανε κανείς?

Το νούμερο μετά από πόσο καιρό το χάνεις (εάν δεν βάλεις άλλα ευρώ)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...