Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγγνώμη για την καθυστέρηση. Λόγο δουλειάς υο παρέλειψα. Σου το στέλνω με pm εντός ολίγου

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν μπορείς στείλε pm στο φόρουμ όχι στο tapatalk γιατί κάτι έχει πάθει και δεν ανοίγει. Περιμένω
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για την καθυστέρηση. Λόγο δουλειάς υο παρέλειψα. Σου το στέλνω με pm εντός ολίγου

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλησπέρα σας,

 

Θα ήταν εύκολο να μου στείλετε και μένα το link για να πάρω και εγώ ένα προνομιακό νουμεράκι?

Lenovo A630 -----> Cubot S200 -----> Xiaomi Redmi 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Αν παρω το συγκεκριμένο πακέτο με νέο αριθμό είναι υποχρεωτική η 10ευρη ανανέωση κάθε μήνα αλλιώς χάνεται;
Link to comment
Share on other sites

Αν παρω το συγκεκριμένο πακέτο με νέο αριθμό είναι υποχρεωτική η 10ευρη ανανέωση κάθε μήνα αλλιώς χάνεται;
Όχι ανά 3μηνο πρέπει να βάζεις χρήματα στην κάρτα. Δεν είναι υποχρεωτική η ενεργοποίηση του κάθε μήνα ήανα εξάμηνο όπως των άλλων εταιριών.

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Ωραία και κάτι ακόμα οι προσφορές που βγαίνουν κατά διαστήματα στο what's up με δωρεάν mb για κάποιες μέρες ισχύουν και για το προνομιακό;
Link to comment
Share on other sites

Ωραία και κάτι ακόμα οι προσφορές που βγαίνουν κατά διαστήματα στο what's up με δωρεάν mb για κάποιες μέρες ισχύουν και για το προνομιακό;

 

Συνήθως ναι.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα με την αύξηση που έχει εξαγγελθεί πόσα χρήματα θα πρέπει να βάζουμε και ποια η νέα τιμή του πακέτου;
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παιδιά.

Από σήμερα έχω και εγώ στην κατοχή ένα προνομιακό πακετάκι WU... Επειδή δεν καίγομαι να το χρησιμοποιήσω άμεσα, υπάρχει κάποιος χρονικός περιορισμός για την ενεργοποίησή του; Πάνω γράφει μέχρι τέλος του 2019... Απλά ρωτάω αν υπάρχει κάποιος χρονικός περιορισμός για το προνομιακό της υπόθεσης...

Πιθανότατα έχει αναφερθεί και σε παλιότερα post, απλά δεν έχω το χρόνο να ψάχνω και είναι και χαοτικό το θέμα.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Το τέλος του 19 ειναι για τη sim (το νούμερο) και κατ'επέκταση και για το προνομιακό πακέτο,αν δεν εχει επέλθει κάποια αλλαγή ως τότε.
Link to comment
Share on other sites

Το τέλος του 19 ειναι για τη sim (το νούμερο) και κατ'επέκταση και για το προνομιακό πακέτο,αν δεν εχει επέλθει κάποια αλλαγή ως τότε.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση... Βασικά θα πάω αύριο-μεθαύριο να κάνω την ταυτοποίηση και να βάλω και μια κάρτα να είμαι έτοιμος...

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να στείλετε τον αριθμό για το προνομιακό what's up?

Σας ευχαριστώ

 

Σε αγγελίες ψάξε. Θα βρεις.

Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμή που κάποιο μέλος αναφέρει οτι διαθέτει στοιχεία επικοινωνίας για τα πακέτα,το πιο σωστό είναι οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν πμ κατευθείαν εκεί παρά να γεμίζει το θέμα δημοσίως με αιτήσεις που το εν λόγω μέλος μπορεί και να μη δει. Ασε που νομίζω οτι βγαίνουμε και εκτός θέματος.
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω ότι και τα δύο πακέτα που έχω πάρει (ένα τις προάλλες και ένα πριν 4 μήνες), τα έχω ταυτοποιήσει επιτόπου σε κατάστημα Γερμανός. Όμως πρέπει να ενεργοποιηθεί η να είναι ενεργοποιημένος ο αριθμός.
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω ότι και τα δύο πακέτα που έχω πάρει (ένα τις προάλλες και ένα πριν 4 μήνες), τα έχω ταυτοποιήσει επιτόπου σε κατάστημα Γερμανός. Όμως πρέπει να ενεργοποιηθεί η να είναι ενεργοποιημένος ο αριθμός.

 

πλεον ολλα τα νουμερα κινητης cosmote οταν ταυτοποιηθουν ενεργοποιουνται αυτοματα

Link to comment
Share on other sites

Τα δωρεάν 1500 λεπτά του Whats Up Promo στην Ευρώπη είναι Free η έχει κάποια χρέωση ; Είναι τα ταξιδέψω Σκωτία.

 

Για φοιτητικό από ότι ξέρω μόνο τα MB μπορείς να χρησιμοποιήσεις που έχεις στο πακέτο σου. Αν θέλεις να κάνεις κλήση χρεώνεσαι άσχετα αν έχεις δωρεάν λεπτά.

 

Επίσης η περιαγωγή χρειάζεται ενεργοποίηση η όχι στο Promo ;

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Εξακολουθεί να ισχύει το πακέτο; Αν ναι, από που θα το πάρω; Μπορώ σε κάποια πλατεία στο κέντρο της Αθήνας; Μπορεί κάποιος να βοηθήσει; Ευχαριστώ. Τώρα το έμαθα και το ψάχνω επειγόντως!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Εξακολουθεί να ισχύει το πακέτο; Αν ναι, από που θα το πάρω; Μπορώ σε κάποια πλατεία στο κέντρο της Αθήνας; Μπορεί κάποιος να βοηθήσει; Ευχαριστώ. Τώρα το έμαθα και το ψάχνω επειγόντως!

 

μονο απο αγγελειες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Εξακολουθεί να ισχύει το πακέτο; Αν ναι, από που θα το πάρω; Μπορώ σε κάποια πλατεία στο κέντρο της Αθήνας; Μπορεί κάποιος να βοηθήσει; Ευχαριστώ. Τώρα το έμαθα και το ψάχνω επειγόντως!
Σου εστειλα pm. Δεν γνωριζω αν ισχυει ακομα αλλα δεν χανεις τιποτα να δοκιμασεις

 

Στάλθηκε από το Neffos Y5L μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ για αυτήν την προσφορά μπορώ να έχω κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας ώστε να προμηθευτώ έναν ή και δύο τέτοιους αριθμούς?
Link to comment
Share on other sites

H sim που έχουν μέσα τα προνομιακά πακέτα είναι η κανονική;

 

Έχουν και τα τρία μεγέθη όσες έχω δει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...