Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκανα ανανεωση 5€ αλλα δεν μου εδωσε κωδικο για reload it

 

Έχουμε πει πολλάκις, πως θέλει 2x 5€ ανανεώσεις για να δοθεί κωδικός reload it.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

το λεει πιο κατω οτι εκανε μετα αλλη μια και του εδωσε τελικα
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω πως έκανα 2 συνεχόμενες ανανεώσεις των 5€ (απλά επειδή είχα 6€ σε μία κάρτα και τα άλλα 5 τα πήρα από άλλη) και σε μισό λεπτό εμφανίστηκε κωδικός reload it στην εφαρμογή πριν ακόμα έρθει sms.
Link to comment
Share on other sites

εβαλα 5€ και πηρα κωδικο reload it

Ελπίζω να έκανες το πρώτο πάρε μοίρασε αλλιώς μόλις βάλεις δεύτερη 5αρα χάνετε το πρώτο.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

εννοειται απλως αγχωθηκα γιατι αργησε να ερθει ο κωδικος

Ναι μερικές φορές αργεί. Πάντα έρχεται όμως.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΕΙΓΟΝ: μόλις με πήραν από κατάστημα cosmote (από ότι μου είπαν) και μου πρότειναν προνομιακό 1500. Πριν από κάτι μήνες είχα πάρει 2 νούμερα από αυτούς, και για το λόγο αυτό μου είπαν αν θέλω κι άλλα γιατί θα λήξει η προσφορά.

 

Τους είπα αν μπορώ να επικοινωνήσω εγώ μαζί τους μέσα στην επόμενη ώρα... Όποιος θέλει μπορεί να μου στείλει άμεσα PM να του δώσω το κινητό που μου έδωσαν για επικοινωνία κατ'ευθείαν μαζί τους.

 

Θυμάμαι πριν από 2 μήνες είχα πληρώσει 10 € την κάθε κάρτα, με 10€ μέσα η κάθε μία, και 5€ τον courier, ο οποίος έλαβε φωτοτυπία της ταυτότητάς μου.

 

ΣΗΜΕΙΩΝΩ: δεν έχω καμία σχέση μαζί τους, επαγγελματική ή μη.

Edited by kogos

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Υποθετω οτι τα 1500 λεπτα και το 1.5Gb δεν ισχουν σε περιαγωγη ετσι ;

Οποτε αν θελουμε data για ολιγοημερο ταξιδι στην Ευρωπη βαζουμε καποιο αλλο πακετο ;

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά εαν γνωρίζει κάποιος... Σε καθεστώς περιαγωγής πρέπει να ενεργοποιήσω την επιλογή που έχει το κινητό για περιαγωγή δεδομένων ή αρκεί β ενεργοποίηση των δεδομένων?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν η επιλογή για δεδομένα σε περιαγωγή είναι απενεργοποιημένη δεν θα έχεις δεδομένα όταν είσαι εκτός Ελλάδος.

------------

Στέφανος

Link to comment
Share on other sites

Υποθετω οτι τα 1500 λεπτα και το 1.5Gb δεν ισχουν σε περιαγωγη ετσι ;

Οποτε αν θελουμε data για ολιγοημερο ταξιδι στην Ευρωπη βαζουμε καποιο αλλο πακετο ;

 

 

 

Μια χαρα θα εχεις τα πακετα σου στην Ευρωπη

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Τα MB reload μεταφέρονται?

 

Τα δεδομένα που προέρχονται από το Reload It, πράγματι μεταφέρονται.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Θα υπήρχε περιπτωση να ειχαμε και εμείς πρόσβαση σε τέτοια πακέτα ? Δεν έχω λαβει ουτε τηλ ουτε τπτ απο τους τραγικούς της cosmote. Παλι μου έδωσαν προσφορά λέει με 29 € το 1500-45 πρόγραμμα.
3ipnas mesa mou to zwo!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Θα υπήρχε περιπτωση να ειχαμε και εμείς πρόσβαση σε τέτοια πακέτα ? Δεν έχω λαβει ουτε τηλ ουτε τπτ απο τους τραγικούς της cosmote. Παλι μου έδωσαν προσφορά λέει με 29 € το 1500-45 πρόγραμμα.

 

Καλησπέρα,

 

Μόνο με νέο αριθμό. Γεγονός που προϋποθέτει την αγορά της προσφοράς, από κάποιον που τα προωθεί σε εξωτερικό χώρο ή σε αγγελία.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να βάλω σε μία κάρτα 2 αριθμούς cosmote αλλά το ένα με συμβόλαιο το άλλο με κάρτα. Θα μπορώ να επιλέγω με ποιο νούμερο θα κάνω τηλέφωνα πριν καλέσω τον αριθμό; Ελπίζω όχι να μπαίνω σε μενού και να αλλάζω κάθε φορά την προεπιλεγμένη κάρτα.
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να βάλω σε μία κάρτα 2 αριθμούς cosmote αλλά το ένα με συμβόλαιο το άλλο με κάρτα. Θα μπορώ να επιλέγω με ποιο νούμερο θα κάνω τηλέφωνα πριν καλέσω τον αριθμό; Ελπίζω όχι να μπαίνω σε μενού και να αλλάζω κάθε φορά την προεπιλεγμένη κάρτα.

Θεωρητικά μπορείς, στην πράξη νομίζω πως είναι σπάνιες αυτές οι κάρτες και δεν έχουν στα περισσότερα καταστήματα της κοσμοτέ. Άσε που δεν υπάρχουν και μεγέθη (sim micro sim κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να βάλω σε μία κάρτα 2 αριθμούς cosmote αλλά το ένα με συμβόλαιο το άλλο με κάρτα. Θα μπορώ να επιλέγω με ποιο νούμερο θα κάνω τηλέφωνα πριν καλέσω τον αριθμό; Ελπίζω όχι να μπαίνω σε μενού και να αλλάζω κάθε φορά την προεπιλεγμένη κάρτα.

 

Πάνε βρε φίλε σε ένα κατάστημα να ρωτήσεις και να το φτιάξεις κιόλας! Την αλλαγή δεν ξέρω πως κάνεις όταν θες να καλέσεις. Θα σου πουν εκεί όμως.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι μεσα απο το μενού της κάρτας μπορεις να κανεις την αλλαγή. Δεν γίνεται οπως τα δίκαρτα που ορίζεις απο ποιά κάρτα κάνεις τι.
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να βάλω σε μία κάρτα 2 αριθμούς cosmote αλλά το ένα με συμβόλαιο το άλλο με κάρτα. Θα μπορώ να επιλέγω με ποιο νούμερο θα κάνω τηλέφωνα πριν καλέσω τον αριθμό; Ελπίζω όχι να μπαίνω σε μενού και να αλλάζω κάθε φορά την προεπιλεγμένη κάρτα.

 

Μπορεις και βεβαια, αλλα το θεμα ειναι οτι πρεπει να το αλλαζεις εσυ μεσα απο το μενου του κινητου σου .Δεν ειναι οπως τα δικαρτα που σε ρωταει απο ποιον αριθμο θα καλεσεις

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος με pm να μου προωθήσει το τηλ απο αυτόν που δινει τα προνομιακα με courier όπως αναφέρεται πιο πάνω από ένα φίλο . Του έστειλα pm αλλά δεν έχει απαντήσει. Ευχαριστώ Edited by pn1fon1
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για την καθυστέρηση. Λόγο δουλειάς υο παρέλειψα. Σου το στέλνω με pm εντός ολίγου

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...