Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια δύσκολη ερώτηση: αν κάνω εκτροπή άλλου αριθμού στο προνομιακό χρεώνει τον προνομιακό χρόνο ομιλίας ή τα χρήματα στην καρτα;
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Τις κλήσεις που έρχονται στον (απλό) Α να προωθούνται στον (προνομιακό) Β θέλεις? Τότε χρεώνεται ο Α απο το πακέτο ομιλίας ή το υπόλοιπο (αν δεν έχει πακέτο)
Link to comment
Share on other sites

Μια δύσκολη ερώτηση: αν κάνω εκτροπή άλλου αριθμού στο προνομιακό χρεώνει τον προνομιακό χρόνο ομιλίας ή τα χρήματα στην καρτα;

 

Πάντα την εκτροπή την πληρώνει αυτός που την θέτει. Αν την θέσει ο άλλος αριθμός και όχι ο προνομιακός, θα πληρώνει ο άλλος αριθμός.

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα 3-4 σελίδες αλλά επειδή είμαι από κινητό είναι δύσκολο να το ψάξω οπότε και θα ρωτήσω .

 

Το συγκεκριμένο προνομιακό της cosmote είναι ακομη διαθέσιμο για αγορά;

 

Το πουλάνε τα παιδιά της κοσμοτε στους διάφορους σταθμούς του μετρό;

 

το βρίσκουμε σε καταστήματα Γερμανός/κοσμοτε;

 

εφόσον υπάρχει η διάρκεια του είναι ενός έτους ή μέχρι να το τροποποιήσουν;

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα 3-4 σελίδες αλλά επειδή είμαι από κινητό είναι δύσκολο να το ψάξω οπότε και θα ρωτήσω .

 

Το συγκεκριμένο προνομιακό της cosmote είναι ακομη διαθέσιμο για αγορά;

 

Το πουλάνε τα παιδιά της κοσμοτε στους διάφορους σταθμούς του μετρό;

 

το βρίσκουμε σε καταστήματα Γερμανός/κοσμοτε;

 

εφόσον υπάρχει η διάρκεια του είναι ενός έτους ή μέχρι να το τροποποιήσουν;

 

Ευχαριστώ πολύ

Πλέον δεν διατίθεται σε μετρό ή όπου αλλού. Μόνο αν σε καλέσουν σε περίπτωση που έχεις προνομιακό wind από το 13888 ή αν το βρεις σε αγγελία από κάποιον που του περισσεύει

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είχα ενεργοποιήσει το προνομιακό πακέτο αλλά λόγο ελλιπής σήματος (Ε) μέσα στο σπίτι μου το άφησα στην άκρη. Μόλις κάλεσα από τον άλλο αριθμό μου αυτό το νούμερα και είπε ότι έχω φραγή κλήσεων. Αν βάλω κάρτα θα το έχω ακόμα το πακέτο ή το έχασα??

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν περασαν 395 μέρες από την τελευταια ανανεωση μην βάλεις κάρτα .Το έχασες .
Link to comment
Share on other sites

4 μήνες έχουν περάσει. Θα βάλω να δω. Θα σας πω σε κανά 2ωρο που θα πάω σπίτι.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν περασαν 395 μέρες από την τελευταια ανανεωση μην βάλεις κάρτα .Το έχασες .

 

Πριν 13 μήνες υπήρχε το προνομιακό πακέτο του θέματος;

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα κάρτα υπαρχει ακόμα η προσφορά. Από τέλη Σεπτέμβρη είχα να βάλω.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα κάρτα υπαρχει ακόμα η προσφορά. Από τέλη Σεπτέμβρη είχα να βάλω.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτό είναι καλό νέο. Και με βάση αυτό το νέο, αποφάσισα να ενεργοποιήσω τον αριθμό κι ας βάλω κάρτα μετά από κάποιους μήνες

Το θέμα είναι ότι βάζοντας την κάρτα μου και κάνοντας μια κλήση μού λέει πως πρέπει πρώτα να δηλώσω τα στοιχεία μου. Τι είναι αυτό τώρα; Δεν έχουν δηλωθεί με την ταυτότητα που έδωσα; Ή αργεί να γίνει η διαδικασία; Το παρέλαβα με κούριερ την Πέμπτη. Από Cosmote, ύστερα δηλαδή από τηλέφωνο που μου είχαν κάνει να μου το στείλουν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα εχει γινει ακομα η ταυτοποιηση. Παρε τηλεφωνο αυτούς που σου το έστειλαν να ολοκληρωσουν τη διαδικασία ή να σε παραπεμπψουν σε κατάστημα να το κανεις μονος σου.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είναι Δευτέρα και τρίτη μέρα αργία.Προφανως δεν πρόλαβαν να κάνουν την διαδικασία την Παρασκευή που θα παρελαβαν τα χαρτιά από τον κούριερ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω μπερδευτεί λίγο... Θα ταξιδέψω Λονδίνο και θέλω να έχω INTERNET στο κινητό... Το πρόγραμμα ισχύει το έχει δοκιμάσει κανείς? Ρωτάω γιατί κανονικά από ότι διάβασα δεν πρέπει να ισχύει... Τι άλλο πρόγραμμα μπορώ να αγοράσω για να έχω mb? Κάποιος που να το έχει δοκιμάσει σε περιαγωγή εαν γίνεται ας πει :)

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επίσημα δεν ισχύει, ανεπίσημα φαίνεται να δουλεύει σε όλους.

Δεν υπάρχει κάτι περισσότερο από αυτή την ενημέρωση.

Σιγουρέψου ότι έχεις ενεργοποιήσει την υπηρεσία myinternet για να μην χρεωθείς σε κάθε περίπτωση.

Αν δεις και σε κόβει το myinternet, απλά αγόρασε ένα πακέτο επί τόπου, μέσα από την σελίδα του myinternet.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω μπερδευτεί λίγο... Θα ταξιδέψω Λονδίνο και θέλω να έχω INTERNET στο κινητό... Το πρόγραμμα ισχύει το έχει δοκιμάσει κανείς? Ρωτάω γιατί κανονικά από ότι διάβασα δεν πρέπει να ισχύει... Τι άλλο πρόγραμμα μπορώ να αγοράσω για να έχω mb? Κάποιος που να το έχει δοκιμάσει σε περιαγωγή εαν γίνεται ας πει :)

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οι περισσότεροι λένε ότι ισχύει. Αν πας και δεν ισχύει τελικά πάρε εκεί μια giff gaff

 

Στάλθηκε από το Tab2A7-10F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα,σήμερα 12:00 το μεσημέρι λήγουν τα 1500'+1500ΜΒ και θα κάνω την πρώτη ανενέωση.

Παρακαλώ όποιος έχει ανάλογη εμπειρία της διαδικασίας ας βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα,σήμερα 12:00 το μεσημέρι λήγουν τα 1500'+1500ΜΒ και θα κάνω την πρώτη ανενέωση.

Παρακαλώ όποιος έχει ανάλογη εμπειρία της διαδικασίας ας βοηθήσει.

 

Τι ακριβώς θες να μάθεις? Αν δεν εχεις διαθέσιμο υπόλοιπο στο λογαριασμό σου ανω των 8.5 θα πρέπει να κανεις ανανέωση τουλάχιστον 10€ ηλεκτρονικά,απο κατάστημα ή με κωδικό από περίπτερο. Στα 10€ μένουν μέσα καθαρα 8.93. Μετά θα πρέπει να στείλεις το ανάλογο μήνυμα για να ενεργοποιήσεις τη σύγκεκριμένη προσφορα. Ή να την ενεργοποιήσεις μεσα από την εφαρμογή του whatsup.

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς θες να μάθεις? Αν δεν εχεις διαθέσιμο υπόλοιπο στο λογαριασμό σου ανω των 8.5 θα πρέπει να κανεις ανανέωση τουλάχιστον 10€ ηλεκτρονικά,απο κατάστημα ή με κωδικό από περίπτερο. Στα 10€ μένουν μέσα καθαρα 8.93. Μετά θα πρέπει να στείλεις το ανάλογο μήνυμα για να ενεργοποιήσεις τη σύγκεκριμένη προσφορα. Ή να την ενεργοποιήσεις μεσα από την εφαρμογή του whatsup.

 

 

Σε παλιότερα post είχα διαβάσει ότι θα πρέπει να κάνω ανανέωση 5€ + 5€ για να πάρω και τα 600ΜΒ+600ΜΒ από το reload.

Ισχύει κάτι τέτοιο;

Στην ουσία θέλω να πάρω το μέγιστο των MB με την ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

http://mobilemaps.freesite.host/el/odigoi-xrisis-programmaton/what-s-up-extras.html

Διάβασε το όλο μέχρι και την παράγραφο reloadit για να το κάνεις με τη σωστη σειρά. Ειναι συνδυασμός ουσιαστικά του reloadit και της υπηρεσίας παρε-μοιρασε.

Link to comment
Share on other sites

http://mobilemaps.freesite.host/el/odigoi-xrisis-programmaton/what-s-up-extras.html

Διάβασε το όλο μέχρι και την παράγραφο reloadit για να το κάνεις με τη σωστη σειρά. Ειναι συνδυασμός ουσιαστικά του reloadit και της υπηρεσίας παρε-μοιρασε.

 

Σε ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...