Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν εχεις δικαρτο κινητο ρυθμισε να μπαινει στο ιντερνετ η Cosmote.Αν δεν το υποστηρηζουν οι ρυθμισεις βαλε την Wind στη θεση και την Cosmote στη θεση 1.

 

Εγώ πριν 3 μέρες έβγαλα τη δεύτερη κάρτα από το δίκαρτο κινητό μου. Είχα μια Wind στη θέση 1 και μια Cosmote στη θέση 2.

Έβγαλα την Wind και τοποθέτησα την Cosmote στη θέση 1. Το παράξενο είναι ότι όταν κατεβάζω την "κουρτίνα" από κάτω προς τα πάνω, γράφει ακόμα Wind..

Δεν είναι παράξενο;

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειχες δωσει ονόματα στις συνδέσεις και βλέπει το όνομα αντί για τον πάροχο της sim?
Link to comment
Share on other sites

Έχω δώσει όνομα, ναι, αλλά όταν πήγα στις ρυθμίσεις της κάρτας να το δω, γιατί το σκέφτηκα κι εγώ, ήταν το σωστό: Cosmote.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πήμα και εγώ ενα προνομιακό πακέτο και θέλω να ρωτήσω τη διαδικασία ενεργοποιήσεις και τη παροχές πρόσφερει με πάρε δω σε και τα Κ.τ.λ

 

στην εφαρμογή what's up δεν υπάρχει το πακέτο 1.500+1500, ξέρετε που μπορώ να το βρω; Ευχαριστώ

Edited by XP130TD
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Το ειχες παλιοτερα και τωρα δεν το βλεπεις; Ή εισαι νεος στην παρεα; Γενικα, ειναι στην ενοτητα προσφορες. Αν δεν το βλεπεις, ενημερωσε μας.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι νέος, αύριο θα το ενεργοποιήσω και δεν τι έχει στην ενότητα προσφορές
Link to comment
Share on other sites

Προφανως βλεπεις την εφαρμογή χωρίς να εχεις περασει μεσα τον αριθμό αυτό. Οταν θα ενεργοποιησεις τον νεο αριθμό και τον περάσεις την εφαρμογή θα το δεις κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Που πετυχες προνομιακο φιλε μου? Εγω ψαχνω και δεν υπαρχει πλεον μου λενε! οποτε πηρα ενα αλλο με 2,5 gb data αλλα επειδη μου το ανανεωσανε βραδυ με καρτα εχασα τα μισα οποτε τρομερα απογοητευμενος! :(:mad::(:mad: Εαν υπαρχει τροπος να βρω η να αναβαθμισω το πακετο μου θα ημουν ευγνωμων!
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που μπορείς να κάνεις είναι να βρεις νεο νούμερο με το προνομιακο. Υφιστάμενα νούμερα δεν μπορούν να έχουν το προνομιακό.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που μπορείς να κάνεις είναι να βρεις νεο νούμερο με το προνομιακο. Υφιστάμενα νούμερα δεν μπορούν να έχουν το προνομιακό.

 

Σε ευχαριστω, ομως που θα βρω? αυτο το ενεγοποιησα την προηγουμενη εβδομαδα.:confused:

Link to comment
Share on other sites

αν κάποιος πήρε ένα μόνο πακέτο από 13888 η 2108006300 ας μου στείλει ένα πμ !

ευχαριστώ!

 

Πια , νομίζω, δίνουν απ'τα τηλέφωνα που ανέφερες ΜΟΝΟ 1 sim WU promo9.

Πριν 1,5 μήνα που μου ξανατηλεφώνησαν μου πρότειναν μόνο #1#, αλλά τέλη Αυγούστου (που ήδη το'ξερα από δω) ζήτησα κ μου στείλαν #3#.

Link to comment
Share on other sites

Πια , νομίζω, δίνουν απ'τα τηλέφωνα που ανέφερες ΜΟΝΟ 1 sim WU promo9.

Πριν 1,5 μήνα που μου ξανατηλεφώνησαν μου πρότειναν μόνο #1#, αλλά τέλη Αυγούστου (που ήδη το'ξερα από δω) ζήτησα κ μου στείλαν #3#.

 

πηρα τηλ στο σταθερο που εγραψα πριν λιγο...εχω καβατζα ενα προνομιακο της γουιντ του εδωσα αριθμο και μου λεει δεν εισαι στην λιστα!

μεε τα πολλα μου ειπε χυμα η να βρω καποιον που τον πηραν τηλεφωνο για προνομιακο whats up και πηρε μονο 1 ενω θα επρεπε να παρει 3 αριθμους...η να βρω απο γνωστους αριθμους γουιντ και να του λεω εναν εναν μηπως και ειναι στην λιστα!Τι λογικη ειναι αυτη δεν ξερω :lol::lol::p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... Μέσα Οκτωβρίου πήρα και ενεργοποίησα την κάρτα με το προνομιακό 1500' κ 1,5gb. Από τότε και με τα 10€ που είχε με την ενεργοποίηση της δεν επέλεξα ποτέ το πακέτο αλλά και δεν ξαναέβαλα κάρτα... Μεχρι στιγμής έχω και το χρηματικό υπόλοιπο αλλά και την επιλογή του πακέτου, Σε λίγες μέρες όμως κλείνω τους 3 μήνες από την ενεργοποίηση.

Γνωρίζει κανείς αν δεν ανανεώσω την κάρτα τι θα επακολουθήσει;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... Μέσα Οκτωβρίου πήρα και ενεργοποίησα την κάρτα με το προνομιακό 1500' κ 1,5gb. Από τότε και με τα 10€ που είχε με την ενεργοποίηση της δεν επέλεξα ποτέ το πακέτο αλλά και δεν ξαναέβαλα κάρτα... Μεχρι στιγμής έχω και το χρηματικό υπόλοιπο αλλά και την επιλογή του πακέτου, Σε λίγες μέρες όμως κλείνω τους 3 μήνες από την ενεργοποίηση.

Γνωρίζει κανείς αν δεν ανανεώσω την κάρτα τι θα επακολουθήσει;

 

Καλησπέρα,

 

Στους τρεις μήνες χάνεται το χρηματικό υπόλοιπο.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Έλεος με τη γλίτσα της Cosmote! Με πήρε μία σήμερα το μεσημέρι στον Q αριθμό μου (είναι Q International προνομιακό) και με παρακαλούσε να μου στείλει δωρεάν προνομιακό What's Up. Εννοείται ότι αρνήθηκα, καθώς δεν προτίθεμαι να μπω στη διαδικασία να πουλάω νούμερα, ούτε να τρέχω στα καταστήματα για μεταβιβάσεις. Το ωραίο είναι, ότι δε με άφηνε με τίποτα να κλείσω το τηλέφωνο. "Μα σας παρακαλώ, πάρτε το, τέτοια προσφορά δε θα την ξαναβρείτε, αφού είναι εντελώς δωρεάν και ισχύει εφ'όρου ζωής, αρκεί να την ενεργοποιείτε μία φορά το τρίμηνο".

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το προγραμμα 1500 και 1,5gb ισχυει σε περιαγωγη κανονικα, σωστα?

Όχι, ισχύει μόνο για χρήση εντός Ελλάδας.

Link to comment
Share on other sites

Έλεος με τη γλίτσα της Cosmote! Με πήρε μία σήμερα το μεσημέρι στον Q αριθμό μου (είναι Q International προνομιακό) και με παρακαλούσε να μου στείλει δωρεάν προνομιακό What's Up. Εννοείται ότι αρνήθηκα, καθώς δεν προτίθεμαι να μπω στη διαδικασία να πουλάω νούμερα, ούτε να τρέχω στα καταστήματα για μεταβιβάσεις. Το ωραίο είναι, ότι δε με άφηνε με τίποτα να κλείσω το τηλέφωνο. "Μα σας παρακαλώ, πάρτε το, τέτοια προσφορά δε θα την ξαναβρείτε, αφού είναι εντελώς δωρεάν και ισχύει εφ'όρου ζωής, αρκεί να την ενεργοποιείτε μία φορά το τρίμηνο".

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όχι, ισχύει μόνο για χρήση εντός Ελλάδας.

 

περιεργο!!!

στο app του whats up αφαιρουνται κανονικα τα λεπτα ομιλιας καθως και τα mb

επιπλεον, το υπολοιπο των χρηματων δεν ελλατωνεται

Link to comment
Share on other sites

περιεργο!!!

στο app του whats up αφαιρουνται κανονικα τα λεπτα ομιλιας καθως και τα mb

επιπλεον, το υπολοιπο των χρηματων δεν ελλατωνεται

Σε ποια χώρα είσαι;

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

στην αγγλια

 

Εχω την αισθηση οτι σωστα καταναλωνονται τα λεπτα και mb μιας και ειναι αγορασμενα (εστω και σε προνομιακη τιμη)

το λεει ξεκαθαρα πως τα δωρεαν μονο δεν δυναται να καταναλωθουν σε περιαγωγη

Edited by bandit4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...