Jump to content

Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρέπει να το βάλεις τουλάχιστον μια φορά σε wireless fast charger ή σε απλό wireless? Γιατί εγώ φορτίζω με τον ασύρματο της Spigen και της Samsung (απλοί όχι fast) και δεν έχει εμφανιστεί κάποια ρύθμιση.

Εμένα είναι fast και το εμφάνισε, μήπως θέλει κανα ρισταρτ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμένα είναι fast και το εμφάνισε, μήπως θέλει κανα ρισταρτ.

 

Φορτίζω πάντα κλειστός, μπορεί να φταίει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Χμ,θα το κοιτάξω

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα δεν υπάρχει η ρύθμιση παρόλο που φορτίζω ασύρματα εδώ και αρκετό καιρό αλλά όχι με φορτιστή samsung.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανένας το dex?

Αξίζει?

 

Ναι αξιζει θα νομιζεις οτι πραγματικα εισαι σε ενα υπολογιστη το android νομιζεις οτι εχει σχεδιαστει για desktop εμπειρια και οχι για mobile.

Επειδη βλεπω οτι γραφεις και στα windows mobile επειδη εχω και το continuum στο 950xl το dex ειναι ανωτερο σαν εμπειρια!! Δεν θα το μετανιωσεις!! (Εγω τα χρησιμοποιω για δουλειά) Ενας λογος που πηρα το s8 ηταν αυτος

και σαν τηλεφωνο φωτογραφικη μηχανη!!! Τα λογια ειναι περιττα, ασχετως αν συμπαθει καποιος την samsung ειναι μια εταιρεια απο τις πιο κορυφαιες στην τεχνολογια, (ξεφευγω λιγο απο το θεμα, ειναι γνωμη μου) και νομιζω οτι ισως και ειναι κορυφαια εταιρεια στο android.

Θα το συνεχιζα αλλα θα ξεφυγουμε απο το θεμα μας.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αξιζει θα νομιζεις οτι πραγματικα εισαι σε ενα υπολογιστη το android νομιζεις οτι εχει σχεδιαστει για desktop εμπειρια και οχι για mobile.

Επειδη βλεπω οτι γραφεις και στα windows mobile επειδη εχω και το continuum στο 950xl το dex ειναι ανωτερο σαν εμπειρια!! Δεν θα το μετανιωσεις!! (Εγω τα χρησιμοποιω για δουλειά) Ενας λογος που πηρα το s8 ηταν αυτος

και σαν τηλεφωνο φωτογραφικη μηχανη!!! Τα λογια ειναι περιττα, ασχετως αν συμπαθει καποιος την samsung ειναι μια εταιρεια απο τις πιο κορυφαιες στην τεχνολογια, (ξεφευγω λιγο απο το θεμα, ειναι γνωμη μου) και νομιζω οτι ισως και ειναι κορυφαια εταιρεια στο android.

Θα το συνεχιζα αλλα θα ξεφυγουμε απο το θεμα μας.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος το εξής. Έχω αγοράσει το s8+ που κατά τα λεγόμενα όλων είναι ναυαρχίδα, είναι τέλειο, είναι, είναι, είναι... Εγω γιατί έχω ένα τηλέφωνο το οποίο κολλάει συνεχώς. Αλλάζω ΡΟΜ, πάλι τα ίδια. Επισης, οι φώτο που βγάζει δεν είναι αυτό που όλοι εκθειάζετε. Λέτε να παίζει κάτι νε την συσκευή μου συγκεκριμένα;
Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος το εξής. Έχω αγοράσει το s8+ που κατά τα λεγόμενα όλων είναι ναυαρχίδα, είναι τέλειο, είναι, είναι, είναι... Εγω γιατί έχω ένα τηλέφωνο το οποίο κολλάει συνεχώς. Αλλάζω ΡΟΜ, πάλι τα ίδια. Επισης, οι φώτο που βγάζει δεν είναι αυτό που όλοι εκθειάζετε. Λέτε να παίζει κάτι νε την συσκευή μου συγκεκριμένα;

 

Έχεις πρόβλημα σίγουρα. Το τηλ πετάει

 

Έβαλα την puro σε γυαλί και σε αντίθεση με την ultimate shield έκατσε πολύ καλά και δεν την πετάει.

Δεν είναι dome αλλά δεν έχω μεγάλη μείωση χρωμάτων στην οθόνη. Επίσης είχε και guide stickers στη συσκευασία και κατευθείαν κολλησε χωρίς ίχνος σκόνης. Τέλεια τοποθέτηση. Η ultimate shield δεν είχε μέσα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος το εξής. Έχω αγοράσει το s8+ που κατά τα λεγόμενα όλων είναι ναυαρχίδα, είναι τέλειο, είναι, είναι, είναι... Εγω γιατί έχω ένα τηλέφωνο το οποίο κολλάει συνεχώς. Αλλάζω ΡΟΜ, πάλι τα ίδια. Επισης, οι φώτο που βγάζει δεν είναι αυτό που όλοι εκθειάζετε. Λέτε να παίζει κάτι νε την συσκευή μου συγκεκριμένα;
τελειο δεν ειναι, οπως και κανενα κινητο αλλα σιγουρα δεν κολλαει και σιγουρα βγαζει πολυ καλες φωτογραφιες,ισως φταιει η ρομ που του εχεις βαλει η εχει καποιο προβλημα το τηλεφωνο σου...
Link to comment
Share on other sites

Μου βγάζει κάποιες φορές το παρακάτω μήνυμα.

Ξέρει κανείς τι είναι? ol6XI5N.png

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν έκανες φορματ όταν έβαλες την σιμ;

 

Όπως το πήρα καινούριο, το άνοιξα και έβαλα την sim. Δεν σκέφτηκα να κάνω format σε ολοκαίνουρια συσκευή. Το ίδιο έκανα και με το S7e αλλά δεν μου έβγαλε τέτοια μηνύματα.

Τέλος, μου δημιουργεί κάποιο πρόβλημα? Χάνω κάτι?

Ευχαριστώ για την απάντηση

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όπως το πήρα καινούριο, το άνοιξα και έβαλα την sim. Δεν σκέφτηκα να κάνω format σε ολοκαίνουρια συσκευή. Το ίδιο έκανα και με το S7e αλλά δεν μου έβγαλε τέτοια μηνύματα.

Τέλος, μου δημιουργεί κάποιο πρόβλημα? Χάνω κάτι?

Ευχαριστώ για την απάντηση

 

Ναι και μένα μου το βγάζει στο note8! όπως το πήρα του έβαλα την sim. Ό,τι ακριβώς έκανα και με άλλες συσκευές (note5, s6edge plus). Πώς διορθώνεται?

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα δεν υπάρχει η ρύθμιση παρόλο που φορτίζω ασύρματα εδώ και αρκετό καιρό αλλά όχι με φορτιστή samsung.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πάντως εμένα με τον ασύρματο φορτιστή Samsung μου το εμφανίζει κανονικά .

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Ναι και μένα μου το βγάζει στο note8! όπως το πήρα του έβαλα την sim. Ό,τι ακριβώς έκανα και με άλλες συσκευές (note5, s6edge plus). Πώς διορθώνεται?

 

Format.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου έχει κρατήσει το original csc (BTU) μετά από δύο format που έχω κάνει στο κινητό. Το 1ο έγινε όταν το πήρα χωρίς sim μέσα και το 2ο με sim.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου έχει κρατήσει το original csc (BTU) μετά από δύο format που έχω κάνει στο κινητό. Το 1ο έγινε όταν το πήρα χωρίς sim μέσα και το 2ο με sim.

 

Πως έγινε αυτό?

Δεν γυρνάνε οοοολα μετά από ρισετ?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχουν ενεργοποιηθεί οι κάρτες της Google και δεν μπορώ να τις κλείσω δεν έχει ρύθμιση τι παίζει;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να ενεργοποιήσω την εξάμηνη επέκταση εγγύησης και μου βγάζει συνέχεια λάθος imei. Ξέρει κανείς τι μπορεί να παίζει;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχουν ενεργοποιηθεί οι κάρτες της Google και δεν μπορώ να τις κλείσω δεν έχει ρύθμιση τι παίζει;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δες την διαδρομή που πρεπει να πας .

[/img]

Edited by m7ixalis

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με το bk disabler pro.μολις το εγκατεστησα και θέλω να χρησιμοποιήσω την επιλογή από το μενού πού λέγεται bixby remap ετσι ώστε να χρησιμοποιήσω το κουμπί να ανοίγει μία άλλη εφαρμογή.βαζω την εφαρμογή που θέλω για αντικατάσταση δηλαδή ενεργοποιώ το remap όμως δεν ξέρω ποια πράγματα να απενεργοποιήσω προφανώς για να δουλέψει. Οταν απενεργοποιω της υπηρεσίες bixby δεν δουλεύει καθόλου το κουμπί ούτε για την καινούργια εφαρμογή που έκανα το remap.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...