Jump to content

[LG G4] Κολλημένο σε bootloop!!!


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα δίκαρτα δεν είναι έτσι κι αλλιώς εκτός εγγύησης; Έχουν εισαχθεί Ευρώπη;

 

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν αντιμετώπισα το παραμικρό πρόβλημα. Μου είπαν ότι είναι εντός εγγύησης και προχώρησαν στην επισκευη του.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα είσαι και ο μοναδικός πελάτης που θα ξανα πάρει lg,κανένας άλλος δε θα το ρισκάρει μετα απο αυτο το φιάσκο...
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ 601 δίχως το γνωστό θέμα αλλά σιγά μην με ξανά δουν, δεν είναι εποχές για τέτοια ρίσκα ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Και εγω 601 χωρις bootloop ακομη.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ με 602 ούτε πρόβλημα με οθόνη ούτε με bootloop και ας έβγαλε όλο το καλοκαίρι στην παραλία
Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν θα είναι lg. Για 3ης λογους. Ανάλυση,μπαταρία, ενημέρωση λογισμικού.

Σε ολα τα αλλα δεν εχω κανενα παράπονο ίσα ίσα σε ολα το γουστάρω.Σταθερό απροβλημάτιστο, καμεραρα!

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα 602. Το έχω ένα χρόνο περίπου.

 

Δεν ξέρω αν είναι καλύτερα όμως που δεν έπαθε bootloop.

 

Αν είναι το πρόβλημα σε όλα καλύτερα να το πάθει τώρα για να ανανεωθεί και η εγγύηση.

 

Θα είναι και αρκετοί άλλοι χωρίς πρόβλημα που δεν γράφουν γιατί ως συνήθως οταν μας προκύψει πρόβλημα ψαχνομαστε στα φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Σας τρώω όλους χαχα. Με 505 παρτίδα, αγορασμένο Δεκέμβριο 2015 από vodafone, ούτε κιχ δεν έχει βγάλει. Για να μην πω τι έχει υποστεί από τον μικρό που έβραζε στα χέρια του παίζοντας παιχνίδια. Με την τελευταία έκδοση βέβαια, έχουν βελτιωθεί αισθητά οι θερμοκρασίες. Μην αγχώνεστε για αυτά βρε παιδιά, όσο αντέξει, έχουμε πιο σοβαρά για να αγχωνόμαστε.
Link to comment
Share on other sites

609 εμένα...μετα απο bootloop. Το έχω κυριολεκτικά διαλύσει για την ώρα βράχος ... Με το κινητό έχω πάθει την πλάκα μου.. Από τα καλύτερα κινητά που έχω πιάσει στα χέρια μου.. Ταχύτατο γρήγορο άπαιχτο απίστευτη κάμερα κτλ. Θα το κρατούσα για πολλά χρόνια απλά έχω βάλει στο μάτι το LGv10 επειδή μετά το note δεν μπορώ να συνηθίσω την μικρότερη οθόνη. Απλά αν εξαιρέσουμε το θλιβερό γεγονός με το bootloop η LG για μένα σε όλα τα άλλα έβαλε ναυαρχίδες και ναυαρχίδες κάτω... Θα συμφωνήσω με το φίλο πάνω χαρείτε το κινητό παιδιά και ότι είναι να γίνει θα γίνει ;)

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά μου έστειλαν σήμερα το κινητό με αλλαγμένη πλακέτα. Σε μια εβδομάδα μέσα. Πως βλέπω τι πλακέτα έχω πλέον;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μεγειά!

LG Phone From από το Play store

Καλημέρα παιδιά μου έστειλαν σήμερα το κινητό με αλλαγμένη πλακέτα. Σε μια εβδομάδα μέσα. Πως βλέπω τι πλακέτα έχω πλέον;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το Serian number αρχιζει με 701!Αρα ολοκαινουργια σωστα;

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πιο καινούργια δεν γίνεται. Μια χαρά απροβληματιστο σου εύχομαι!

 

Στάλθηκε από το 1+3

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το Serian number αρχιζει με 701!Αρα ολοκαινουργια σωστα;

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι, σπαρταράει.....

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι, σπαρταράει.....

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αφού υπάρχει 701 σημαίνει ότι η LG ακόμα φτιάχνει το κινητό, άσχετα με φήμες που έλεγαν ότι σταμάτησε τη παραγωγή του.

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερη μέρα με τη νέα πλακέτα και το κινητό πάει σφαίρα.Αν και πλέον κάτοχος ιφον,θα το κρατήσω για να έχω επαφή με το ανδροιντ. Πάντως έχω να πω για το σέρβις πώς ενώ είχα αλλάξει το τζαμακι και τα κουμπιά πίσω σε μαύρο χρώμα από ασιμι,δεν μου δημιούργησαν κανένα θέμα με εγγύηση.
Link to comment
Share on other sites

Βootloop και το δικο μου, αγορασμενο απο βονταφον τοτε που επαιξε η προσφορα, παρτιδα 505.
Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην έχασες πολλά πράγματα που είχες μέσα. Πάρε το σέρβις και σε λίγες μέρες θα το έχεις μς νέα πλακέτα. Εμένα μου έβαλαν 701 σειρά.

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην έχασες πολλά πράγματα που είχες μέσα....

 

Λίίίίίγο off topic, αλλά έχω μια απορία..... δίνεις τόσα λεφτά για κινητό (όσα έδωσε ο καθένας, τέλος πάντων) που έχει υποδοχή για κάρτα μνήμης και δεν του βάζεις μέσα κάρτα μνήμης (έστω για τις φωτογραφίες και τα βίντεο που τραβάς);; Υπάρχει κάποια λογική σε αυτό;

 

Ειλικρινά, το έχω απορία...

Link to comment
Share on other sites

Λίίίίίγο off topic, αλλά έχω μια απορία..... δίνεις τόσα λεφτά για κινητό (όσα έδωσε ο καθένας, τέλος πάντων) που έχει υποδοχή για κάρτα μνήμης και δεν του βάζεις μέσα κάρτα μνήμης (έστω για τις φωτογραφίες και τα βίντεο που τραβάς);; Υπάρχει κάποια λογική σε αυτό;

 

 

Είναι μια δυνατότητα του κινητού που είναι στην διακριτική ευχέρεια του καθενός χρήστη.Το off topic εξήγησε μ λίγο αν θέλεις;;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G4] Κολλημένο σε bootloop!!!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...