Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν και οι γνώσεις μου είναι αρκετά καλές:p

 

Ναι ναι.. Έχω διαβάσει σχόλια σου. Τυχαίνει να είχαμε το ίδιο τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Αρκετές φορές σταματάει να φορτίζει γύρω στο 80%. Το κάνει σε κανέναν; Είναι μπαγκ; Έχω global official 7.3.6

 

Στην 7.3.5 δεν το κάνει. Δοκίμασε και με άλλο φορτιστή, ή αν χρησιμοποιείς άλλον, δοκίμασε με τον δικό του.

Link to comment
Share on other sites

πως το βαζω ομως το xposed installer

 

xristofore.. έλεος ρε φίλε. Σε 1 σελίδα έχεις γράψει 3εις φορές το ίδιο μήνυμα. Αν υπάρχει κάποιος που το έχει κάνει θα σου απαντήσει.

Και στην τελική μία

είναι.. γιατί δεν την κάνεις;
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι.. Έχω διαβάσει σχόλια σου. Τυχαίνει να είχαμε το ίδιο τηλέφωνο.

Το RN2 ακόμα το έχω εγώ. Για το νέο έτος είμαι για αλλαγή. Είμαι πολύ ευχαριστημένη με το κινητό. Φαντάζομαι όμως ότι έχει διαφορά με το RN3 Pro... Κάτι που θα το καταλάβω σύντομα. Το μονο σίγουρο μπαταρία και κατασκευή.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Το RN2 ακόμα το έχω εγώ. Για το νέο έτος είμαι για αλλαγή. Είμαι πολύ ευχαριστημένη με το κινητό. Φαντάζομαι όμως ότι έχει διαφορά με το RN3 Pro... Κάτι που θα το καταλάβω σύντομα. Το μονο σίγουρο μπαταρία και κατασκευή.

 

Αυτές τις 2 διαφορές θα τις εντοπίσεις πριν καν το βγάλεις από το κουτί.:p

Τα υπόλοιπα περιμένω να τα σχολιάσεις..

Link to comment
Share on other sites

Ναι πιθανόν με την multi θα σου έρθει και θα πρέπει να την αλλάξεις. Μην σε αγχωνουν οι προειδοποιησεις, αυτές υπάρχουν για να προσέξει ο χρήστης. Αν ακολουθήσεις κατά γράμμα την διαδικασία σε 1 ώρα max θα έχεις τελειώσει.

 

Λογικά η παραγγελία σου σε δύο βδομάδες από την αποστολή θα είναι στα χέρια σου.

 

2 εβδομαδες ειναι μια χαρα, μακαρι, η αποστολη απο το σαητ τους λενε ειναι μεταξυ 8-15 Ιουλιου :)

 

Να ρωτησω κατι αλλο, αν θελω να μεινω με την ROM που θα ερθει, τουλαχιστον μεχρι να δω αν με ενοχλουν τα προβληματα της, ειναι ευκολο να βαλω Play Store η πρεπει να αλλαξω ROM υποχρεωτικα με το που θα το παρω? Επισης αν γινει καμια ******* και το brickαρω (φτου φτου) ειναι για πεταμα το κινητο η μπορει με καποιον τροπο να σωθει?

Link to comment
Share on other sites

2 εβδομαδες ειναι μια χαρα, μακαρι, η αποστολη απο το σαητ τους λενε ειναι μεταξυ 8-15 Ιουλιου :)

 

Να ρωτησω κατι αλλο, αν θελω να μεινω με την ROM που θα ερθει, τουλαχιστον μεχρι να δω αν με ενοχλουν τα προβληματα της, ειναι ευκολο να βαλω Play Store η πρεπει να αλλαξω ROM υποχρεωτικα με το που θα το παρω? Επισης αν γινει καμια ******* και το brickαρω (φτου φτου) ειναι για πεταμα το κινητο η μπορει με καποιον τροπο να σωθει?

 

Τελευταία τα κινητά που έρχονται με multi ρομ δεν έχουν τόσα προβλήματα.. ίσως και να μην χρειαστεί να την αλλάξεις..(θα το δεις)

Αν κάτσεις να διαβάσεις στην πρώτη σελιδα όλα είναι γραμμένα, ακόμη κ η εγκατάσταση playstore.

Αν το μπρικάρεις;;;:lol::lol::lol::lol:

................Όλα γίνονται.. μην αγχώνεσαι..

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σημαίνει ότι έχουν βελτιώσει την multi rom δεν εξηγείται.

Αν πιάνει το χέρι σου μπορείς να το κάνεις. Χρειάζεται μια μικρή πατέντα.. κάπως έτσι.

Προς το παρών , απ ότι φαίνεται καλύτερη ρομ είναι η 7.2.2.0 Ελληνική.

 

Ναι μακράν είναι καλύτερη τελικα ΜΗΝ βάλεις 7.3.2.0

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε official global stable 7.3.5.0 Έχει κανείς άλλος τυχαίες στιγμές που το κινητό δεν λέει να ξυπνήσει-ξεκλειδώσει με fingerprint?

Δεν μου έχει τύχει ποτέ. Περίπου μια βδομάδα έχω περάσει το update.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε official global stable 7.3.5.0 Έχει κανείς άλλος τυχαίες στιγμές που το κινητό δεν λέει να ξυπνήσει-ξεκλειδώσει με fingerprint?

 

Σε μένα έτυχε σήμερα πρώτη φορά. Είμαι με 6.6.17 dev.

Link to comment
Share on other sites

Ναι πολλές φορές γίνεται αυτο

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μήπως ζεσταίνεται πολύ και έχει προστασία για να μην καεί τίποτα; στο κάνει και το βράδυ αυτό;

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

Βασικά δεν το δουλεύω οταν γίνεται αυτό. Μήπως είναι ο φορτιστής ;

Link to comment
Share on other sites

Ναι πολλές φορές γίνεται αυτο

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Βασικά δεν το δουλεύω οταν γίνεται αυτό. Μήπως είναι ο φορτιστής ;

Για αρχή δοκίμασε το βράδυ με τον ίδιο φορτιστή που έχει πιο δροσιά. Μετά δοκίμασε μέρα με άλλον φορτιστή και άλλο καλώδιο.

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Με τρώνε τα χέρια να περάσω την 7.2.2.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

Μην το κάνεις ... γιατί αν το κάνεις.. θα μείνεις εκεί..

Link to comment
Share on other sites

Μην το κάνεις ... γιατί αν το κάνεις.. θα μείνεις εκεί..

 

ωραιες φωτο!:):)

 

(περιμενα οτι θα θυμιζε αρθρο για την ανθοκομικη εκθεση κηφισιας!αλλα με διεψευσες:lol::lol::lol::lol: )

 

μπραβο και παλι

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε official global stable 7.3.5.0 Έχει κανείς άλλος τυχαίες στιγμές που το κινητό δεν λέει να ξυπνήσει-ξεκλειδώσει με fingerprint?

Μόνο με την official flip case. Κάνει μερικά χαζά με το μαγνήτη ;)

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, σήμερα έγινα και εγώ κάτοχος του κινητού και έχει έρθει με την παρακάτω ρομ miui global 7.1 stable 7.1.7.0*, πρέπει να την αλλάξω με την ελληνική για να έχω καλύτερες επιδόσεις?
Link to comment
Share on other sites

Μην το κάνεις ... γιατί αν το κάνεις.. θα μείνεις εκεί..

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί στο τοπικ "επιλογή συσκευής" δεν είναι όλα τα θέματα " rn3 pro 32gb" ή rn3 pro 16gb" πραγματικά είναι πολύ περίεργο...

 

Το μόνο που με κρατάει ειναι το MIUI8 από την 7.2.2.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί στο τοπικ "επιλογή συσκευής" δεν είναι όλα τα θέματα " rn3 pro 32gb" ή rn3 pro 16gb" πραγματικά είναι πολύ περίεργο...

 

Το μόνο που με κρατάει ειναι το MIUI8 από την 7.2.2.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

μιας και ειπες για miui8 την έχει περάσει κανείς να πει εντυπώσεις;εχω καλομαθει με τα εβδομαδιαία update από προηγούμενα κινητά με cm rom και τόσο καιρό χωρίς φλασαρισμα έχω πάθει στέρηση

Link to comment
Share on other sites

μιας και ειπες για miui8 την έχει περάσει κανείς να πει εντυπώσεις;εχω καλομαθει με τα εβδομαδιαία update από προηγούμενα κινητά με cm rom και τόσο καιρό χωρίς φλασαρισμα έχω πάθει στέρηση

 

Για ρίξε μια ματιά εδώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...