Jump to content

iPhone 6


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

128 εδώ μαύρο (πράγματι τίποτα σε 64) από COSMOTE στο Mall.

 

Τρελό gadget, φοβερή αίσθηση μίνιμαλ μεγέθους και compact λειτουργικού, με απίστευτη κάμερα/βιντεο... ειλικρινά αναθεωρώ όλες τις σκέψεις πέρι "the more the better" μεγαπίξελς.

 

Του πέρασα καμμια εικοσαριά άλμπουμς, 150 βιβλία, τρία πακέτα ευρωπαϊκών χαρτών αρκετών GB για τρία διαφορετικά gps apps, 253 εφαρμογές και παιχνίδια (!!!) και... μένουν ακόμη 80GB ελεύθερα :p το δε κινητό δεν κατάλαβαίνει τίποτα, πετάει λες και έχω μείνει με τις μαμίσιες μόνο εφαρμογές !!!!!

 

Μεγεια σε όλους.

Δεν εχει αναγκη το ios, γεμισε το οσο θες! Τυχερος εισαι, εγω δεν εβρισκα πουθενα 128αρι....

Nokia 5110, 3210, 8210, Samsung M-100, Nokia 7210, 7650, 6600, Siemens Sx1, Nokia 6230, 6680, N70, Qtek S200, Nokia N80, Qtek 9000, Nokia N93, N95 8GB, samsung Omnia, iphone 3g, 3gs , 4, 4s, 5, 6+, 7
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά, η apple τελικά έχει βάλει "αναφορά παράδοσης" στα sms ??? THANX.

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά, η apple τελικά έχει βάλει "αναφορά παράδοσης" στα sms ??? THANX.

 

Όχι δεν έχει βάλει μόνο στο iMessage μπορείς να το δεις. Η επιλογή στα μηνύματα αφορά τη δίκη σου συγκατάθεση στο να λαμβάνει ο αποστολέας ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχει βάλει μόνο στο iMessage μπορείς να το δεις. Η επιλογή στα μηνύματα αφορά τη δίκη σου συγκατάθεση στο να λαμβάνει ο αποστολέας ενημέρωση.

 

Πφφφ!!! Άντε πάλι για jailbreak, ακόμη δεν το πήραμε... :p

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Το Touch ID λειτουργεί υποδειγματικά , αλλά έχει ένα θέμα με υγρά δάκτυλα , το έχει παρατηρήσει κανείς ;
Link to comment
Share on other sites

Guest bossgs3
Εμένα και υγρά και στεγνά λειτουργεί μια χαρα το Touch ID και απο μπαταρία τα Παει πολυ πολυ καλα το χω 1 μήνα πια και ειναι κορυφή άψογο .. Μου έπεσε εντελώς γυμνό οπως ειναι μαμισιο τρεις φορές ως τωρα και με οθόνη και ανάποδα ,, ευτυχώς πήγαν όλα καλα δεν έπαθε το παρά μικρό .... Απλα ειναι τούμπανο ....;) Edited by bossgs3
Link to comment
Share on other sites

Το Touch ID λειτουργεί υποδειγματικά , αλλά έχει ένα θέμα με υγρά δάκτυλα , το έχει παρατηρήσει κανείς ;

 

Έχει θέμα, όπως είναι και αναμενόμενο. Capacitive recognition των gaps κάνει, πως θα το επιτύχει αν δεν υπάρχουν πλέον gaps ελέω υδάτινου φιλμ; :)

 

 

Μου έπεσε εντελώς γυμνό οπως ειναι μαμισιο τρεις φορές ως τωρα και με οθόνη και ανάποδα ,, ευτυχώς πήγαν όλα καλα δεν έπαθε το παρά μικρό...

 

Κοίτα πάρε καμία θήκη προτού σ' εγκαταλείψει η μέχρι τώρα καλή σου τύχη... :p

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το απέκτησα και εγώ και όντως θα συμφωνήσω ότι η φωτογραφίες το αδικούν πολυ!!! Space grey και ειναι πανέμορφο απλά λόγο πάχους θέλει οπωσδήποτε θηκη και φυσικά έβαλα παραγγελία την ίδια που είχα και στο 5s και το έκανε "τανκς" αλλα δεν έχανε σε ομορφιά..
Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Eγώ πάντως έχω το 6 128αρι (αγορά Σαββάτου), έχω περάσει 230 εφαρμογές, πολλά giga χάρτες, μουσική και βιβλία, μέχρι τώρα δεν έχω κάποιο πρόβλημα να παρατηρήσω... :)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

άρα πρέπει να περιμένουμε από κοσμοτε και Vodafone.

 

Δεν θα υπαρξει επιλογη στις αλλες 2 εταιρίες. Εστειλα εμαιλ στην Κοσμοτε και μου ειπαν οτι η Apple λεει οτι μονο στις εταιριες χωρις 4g θα υπαρχει επιλογη στις αλλες με 4g οχι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Guest bossgs3
Έχει θέμα, όπως είναι και αναμενόμενο. Capacitive recognition των gaps κάνει, πως θα το επιτύχει αν δεν υπάρχουν πλέον gaps ελέω υδάτινου φιλμ; :)

 

 

 

 

Κοίτα πάρε καμία θήκη προτού σ' εγκαταλείψει η μέχρι τώρα καλή σου τύχη... :p

 

Εννοείται και θα πάρω ...Ναι ευτυχώς δεν έπαθε το παραμικρό. ..

Link to comment
Share on other sites

έχω ενα θεματάκι με το iMessage.

Όποτε λαμβάνω ένα νεο μήνυμα στο iMessage δεν χτυπά ο ήχος ειδοποίησης που εχω ορίσει. Είναι σαν να εχει μπει το κινητό σε σίγαση στα εισερχόμενα μηνύματα.

Τι μπορεί να φταίει;

 

——-update

 

έκανα reset στις ρυθμίσεις δικτύου κ έφτιαξε.

Edited by filippos

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχα το πρώτο κόλλημα. Δεν έλεγε να σταματήσει η δόνηση μετά από κλήση. Αναγκαστικά hard reset. Ελπίζω να είναι μεμονωμένο περιστατικό.
Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχα το πρώτο κόλλημα. Δεν έλεγε να σταματήσει η δόνηση μετά από κλήση. Αναγκαστικά hard reset. Ελπίζω να είναι μεμονωμένο περιστατικό.

 

Αυτο το εχω πάθει κι εγω με το 5s 3 φορές, μετα την αναβάθμιση σε iOS 8.0+. Μήπως φταίει η αναβάθμιση; Το εχει πάθει κάποιος άλλος;

• Apple iPhone X •

Space Grey - iOS 14.1 - 64GB

—————————————————

”You only live once. But if you do it right, once is enough.”

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το εχω πάθει κι εγω με το 5s 3 φορές, μετα την αναβάθμιση σε iOS 8.0+. Μήπως φταίει η αναβάθμιση; Το εχει πάθει κάποιος άλλος;

 

 

Στο 5 δυο χρόνια είχα μόνο δυο επανεκκίνησεις αμέσως μετά την 7.0. Τίποτε άλλο! Παιδιά και μια ερώτηση. Την κάμερα που προεξέχει πόσο να την φοβόμαστε;

Edited by Itchrist86
Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

Τα τελευταία μηνύματα μετεφέρθησαν στο θέμα των αξεσουάρ.

[Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια κτλ

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχα το πρώτο κόλλημα. Δεν έλεγε να σταματήσει η δόνηση μετά από κλήση. Αναγκαστικά hard reset. Ελπίζω να είναι μεμονωμένο περιστατικό.

 

Το έχω πάθει δυο φορές. Ενοχλητικό όντως. Έκανα restart για να ξεκολλήσει.

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει διαφορά στην πολιτική του service στο ελληνικό και στο εισαγόμενο iPhone 6 ????

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει τρόπος να μπορώ να δω τις κάμερες ασφαλείας του μαγαζιού με το iPhone ????

Δημήτρης

Επαγγελματίας Web Designer, Προγραμματισής και Γραφίστας

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει διαφορά στην πολιτική του service στο ελληνικό και στο εισαγόμενο iPhone 6 ????

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει τρόπος να μπορώ να δω τις κάμερες ασφαλείας του μαγαζιού με το iPhone ????

 

Υπαρχουν εφαρμογές που με την κατάλληλη ρύθμιση μπορείς κανονικά να βλέπεις τις κάμερες του μαγαζιού αν φυσικά έχουν πρόσβαση στο Ιντερνετ.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν εφαρμογές που με την κατάλληλη ρύθμιση μπορείς κανονικά να βλέπεις τις κάμερες του μαγαζιού αν φυσικά έχουν πρόσβαση στο Ιντερνετ.

 

 

Ok Ευχαριστώ

Δημήτρης

Επαγγελματίας Web Designer, Προγραμματισής και Γραφίστας

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...