Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://kinitomania.com/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=1478&Itemid=0

 

τι σημαινει το vodafone διπλα?εχω whats up θα εχω θεμα?

 

κανεις ρε παιδια?σορρυ αλλα βιαζομαι να παρω κινητο εχω διαβασει το σχετικο αρθρο το θεμα ειναι πως θα ξερω αν ειναι sim unlockled?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και γιατί δεν στέλνεις ενα email στο ίδιο το shop?:confused:

 

εχω στειλει ..περιμενω ..οποτε ειπα να ρωησω και εδω μηπως το εχει αρει κανεις σας..σορρυ αν δημιουργο σπαμ

Link to comment
Share on other sites

εχω στειλει ..περιμενω ..οποτε ειπα να ρωησω και εδω μηπως το εχει αρει κανεις σας..σορρυ αν δημιουργο σπαμ

 

Λογικα ειναι branded της vodafone δηλαδη φοραει καποια ρομ της voda με καποιες δικες της εφαρμογες δικες της μεσα και δικα της boot animation...Αν ειναι τοσο καλη η τιμη tου δεν ειναι δυσκολο να περασεις καποια ρομ unbranded

Link to comment
Share on other sites

259 λέει το λινκ που έβαλε. Εχει και λίγο πιο φτηνά και το σημαντικότερο unbranded. http://www.skroutz.gr/s/3690169/LG-G2-16GB.html

 

Εχει ανέβει πάντως η τιμή του. Το λευκό 32αρι μου το πήρα πριν 2 μήνες στα 268€ δηλ μόλις 9€ παραπάνω από το 16αρι.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Λογικα ειναι branded της vodafone δηλαδη φοραει καποια ρομ της voda με καποιες δικες της εφαρμογες δικες της μεσα και δικα της boot animation...Αν ειναι τοσο καλη η τιμη tου δεν ειναι δυσκολο να περασεις καποια ρομ unbranded

 

259 λέει το λινκ που έβαλε. Εχει και λίγο πιο φτηνά και το σημαντικότερο unbranded. http://www.skroutz.gr/s/3690169/LG-G2-16GB.html

 

Εχει ανέβει πάντως η τιμή του. Το λευκό 32αρι μου το πήρα πριν 2 μήνες στα 268€ δηλ μόλις 9€ παραπάνω από το 16αρι.

 

δεν με απασχολει αν ειναι branded η οχι ..θα παρει αμεσως ρουτ και custom rom xaxaxax..

 

το θεμα ειναι μην εχω θεμα με την σιμ

 

τα αλα δεν το εχουν αμεσα διαθεσιμο γι αυτο

Link to comment
Share on other sites

δεν με απασχολει αν ειναι branded η οχι ..θα παρει αμεσως ρουτ και custom rom xaxaxax..

 

το θεμα ειναι μην εχω θεμα με την σιμ

 

τα αλα δεν το εχουν αμεσα διαθεσιμο γι αυτο

 

Aπλα τους εχει τελειωσει το στοκ και ανεβασαν τιμες...Νομιζω πως δεν σε επηρεαζει στη sim αλλα ρωτησες τους για να εισαι και 100% σιγουρος...Το σημαντικο ειναι να ειναι ευρωπαϊκο..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά σε περίπτωση βλάβης procordia και πάλι procordia είχε ένα πρόβλημα η οθόνη μου με μία κιτρινίλα και σήμερα το παρέλαβα το τηλέφωνο στην κυριολεξία καινούργιο μαζί με το μπροστινό μέρος αλλάξανε και το πίσω καπάκι το οποίο είχε κάποιες φθορές, χωρίς να πληρώσω μια. Μετά από ενάμιση χρόνο έχω πάλι το τηλέφωνο καινούργιο και με δύο χρόνια εγγύηση στην οθόνη.
Link to comment
Share on other sites

Είναι γρατζουνιά η σπάσιμο ?

Καλημερα :) Σαν σπάσιμο μου φαίνεται γιατί το νιώθεις με το χερι ... Σκέφτομαι για service αλλα δεν ξερω αμα καλύπτεται μια τέτοιου είδους βλάβη να την πω , και κατι ακομα στην οθόνη ανάλογα τον το background μου εμφανίζεται μια άσπρη γραμμή που εχει αρχίσει να γίνεται ενοχλητική τωρα τελευταία , οποιος γνωρίζει κατι παρακαλώ να με διαφωτίσει ευχαριστώ προκαταβολικά

LG G2 crDroid 7.1+Lambda Kernel:kill: **S4 MINI CM12.1**

Link to comment
Share on other sites

Οποιοδήποτε σπάσιμο δεν καλύπτετε από εγγύηση...

 

Πως έγινε αυτό , το έβαλες σε τσέπη ή κάπου που πιέστηκε?

Link to comment
Share on other sites

Οποιοδήποτε σπάσιμο δεν καλύπτετε από εγγύηση...

 

Πως έγινε αυτό , το έβαλες σε τσέπη ή κάπου που πιέστηκε?

 

δεν ξερω προχθες το ειδα καταλαθος, παντως σε ενα g3 ενος φιλου που ειχε κατι αντιστοιχο στο κατω μερος του κινητου εγινε επισκευη, παντως αμα ηταν σπασιμο σπασιμο απο πεσιμο δεν θα ειχε σημαδι και το καπακι? η και η οθονη ? αυτο ειναι ακριβως στο πλαι μπορει και να εχει γινει απο μενα απλα να μην το καταλαβα εκεινη την στιγμη, πιο πολυ με καιει η οθονη που βλεπω οτι αυτο το ασπρο που εμφνιζεσαι αναλογα τα χρωματα γινεται πιο εντονο

Edited by mrliakoss

LG G2 crDroid 7.1+Lambda Kernel:kill: **S4 MINI CM12.1**

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]62138[/ATTACH] εχει εμφανιστεί σε κανέναν κατι παρόμοιο;

 

Ναι σε εμενα....Μαλιστα σε δυο σημεια....Λιγο πιο κατω απο το δικο σου και αλλο ενα στην απεναντι πλευρα....Χωρις πεσιμο χωρις σφηξιμο....Εντελως ξαφνικα....Εμενα ειναι και ασπρο και φαινεται λιγο παραπανω...Εγω επειδη εχω το κορεατικο που ειναι με πισω καπακι το ανοιξα...Δεν ειδα κατι το περιεργο η' να εχει κανα ραγισμα πιο μεσα...Γιαυτο πιστευω οτι ισως να ειναι η ενωση για την βαση της οθονης....

Link to comment
Share on other sites

Οταν κλειδώσει και δεν έχεις εφεδρικό Pin , εκτός από το Hard reset το οποίο δεν μου''πιάνει'' υπάρχει άλλη λύση???

Ευχαριστώ....μήπως υπάρχει προκαθορισμένο εφεδρικο pin;

Γιατί δεν ξερω απο flash tol κλπ.

Edited by nikosmilos
Link to comment
Share on other sites

Οταν κλειδώσει και δεν έχεις εφεδρικό Pin , εκτός από το Hard reset το οποίο δεν μου''πιάνει'' υπάρχει άλλη λύση???

Ευχαριστώ....

 

να βαλεις με lg flash tool 2014 ενα KDZ ? λογικα θα δουλεψει γιατι διαγραφονται ολα

LG G2 crDroid 7.1+Lambda Kernel:kill: **S4 MINI CM12.1**

Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρήσει βελτίωση στην κάμερα με την 5.0.2 από την 4.4?

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρήσει βελτίωση στην κάμερα με την 5.0.2 από την 4.4?

 

Προσωπικα πιστευω πως ειναι καλυτερα τα πραγματα,αν και παλι μερικες φορες ψιλοαργει να κανει φοκους.

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Η εγγύηση είναι η απόδειξη αγοράς δεν υπάρχει κανένας λόγος να μην στο δεχτούν εκτός και αν είναι από δική σου υπαιτιοτητα η ζημιά ή η αν συσκευή προοριζόταν για ευρωπαϊκή χώρα. Αν έχουν ανταλλακτικό σε κανένα δυοωρο θα είσαι κομπλέ. Αν δεν το έχουν θα στο κρατήσουν. Πάρε αύριο και ρώτα αν υπάρχει διαθέσιμο το ανταλλακτικό πρώτα και μετά πήγαινε από εκεί! Επίσης μπορεί να ζητήσεις κινητό αντικατάστασης σε περίπτωση που πρέπει να στο κρατήσουν και σου δίνουν εκείνοι g2 ή g3

Σοβαρά ισχύει αυτό με την αντικατάσταση; Εμένα μου το είχαν κρατήσει μια βδομάδα και δεν μου είχαν πει τίποτα. Έχει κανένας εμπειρία από αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.ήθελα να ρωτήσω μόλις σήμερα ολοκληρώθηκε η φορητότητα μου απο Wind σε Cosmote και μου στείλανε μια 4g sim.Στις ρυθμίσεις δικτύου έχω επιλεγμένο το Gsm/Wcdma/Lte αλλά συνεχώς όταν έχω ενεργοποιημένα τα δεδομένα έχω μόνο H σήμα.Υπάρχει περίπτωση να μη μπορώ να πιάσω 4G σήμα λόγο του παρόχου?Δηλαδή να μην συμπεριλαμβάνετε στο πακέτο μου 4G? Να πω ότι έχω το πρόγραμμα Cosmote προς όλους 35 και οτι στο σπίτι μου ένας φίλος μου με Iphone 6 πιάνει 4G ενώ εγώ αντίστοιχα μονο H.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

έχει και ο φίλος σου κοσμοτέ; αν όχι ,τότε πιθανόν ,να μην έχει κάλυψη το δίκτυο 4g εκεί.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.ήθελα να ρωτήσω μόλις σήμερα ολοκληρώθηκε η φορητότητα μου απο Wind σε Cosmote και μου στείλανε μια 4g sim.Στις ρυθμίσεις δικτύου έχω επιλεγμένο το Gsm/Wcdma/Lte αλλά συνεχώς όταν έχω ενεργοποιημένα τα δεδομένα έχω μόνο H σήμα.Υπάρχει περίπτωση να μη μπορώ να πιάσω 4G σήμα λόγο του παρόχου?Δηλαδή να μην συμπεριλαμβάνετε στο πακέτο μου 4G? Να πω ότι έχω το πρόγραμμα Cosmote προς όλους 35 και οτι στο σπίτι μου ένας φίλος μου με Iphone 6 πιάνει 4G ενώ εγώ αντίστοιχα μονο H.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

 

Το έχεις ενεργοποίηση το 4g? Από την COSMOTE ?

Link to comment
Share on other sites

Ναί έχει και ο φίλος μου Cosmote.Θα πρέπει και γω ξεχωριστά να ενεργοποιήσω το 4G απο την κοσμοτε?Στις ρυθμίσεις έχω Lte αλλά κάτι έξτρα δεν έχω κάνει.Αν και να σου πώ όταν έβαλα πρώτη φορά την κάρτα μου έγραψε οτι "Δεν έγινε αποστολή ρυθμίσεων Internet".Λες να είναι αυτο??

Kαι κάτι ακόμη.Εγώ έχοντας 300 ΜΒ είτε κάνω χρήση 4G είτε H δεν ισχύει κάποια εξτρά χρέωση έτσι δεν είναι?

Edited by miselakos
Link to comment
Share on other sites

περασα λαθος κερνελ μαλον και κολαι στην εναρξη"fast mode strarter τι κανω για να το επαναφερο στοκ

βαζω σε downlond mode το συνδεω και δεν βγαζει com στο κινιτο δεν ξεκηναει το flash help

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...