Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 625


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οταν λες οτι δεν στα εμφανιζει τι ακριβως εννοεις; Οτι δεν τρεχουν οι εφαρμογες? Οπως και να χει δοκιμασε να κανεις update.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 759
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στην οθονη μου εμφανιζει τα εικονιδια θολα κ οταν παταω για να ανοιξουν μου λεει "αναμονη για καρτα sd"......ενω στον καταλογο εφαρμογων δε μου τα εμφανιζει καθόλου
Link to comment
Share on other sites

Στην οθονη μου εμφανιζει τα εικονιδια θολα κ οταν παταω για να ανοιξουν μου λεει "αναμονη για καρτα sd"......ενω στον καταλογο εφαρμογων δε μου τα εμφανιζει καθόλου

 

Βγαλε και ξαναβαλε την sd!

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα τα εχεις μεταφερει στην καρτα sd. Εφοσον στα εμφανιζει ετσι μαλλον εχει προβλημα η καρτα σου. Δοκιμασε απο τον ελεγχο αποθηκευσης να μπεις στα περιεχομενα της καρτας. Αν τα αναγνωριζει κανε τα μεταφορα στην μνημη τηλεφωνου.
Link to comment
Share on other sites

Εκανα hard reset.....λυθηκε το προβλημα αλλα μαλλον εχει θεμα η sd μου καθως αλλες εφαρμογες τις δέχεται κανονικα,ενω αλλες ενω γινεται κανονικα η μετακίνηση οταν παταω για να ανοιξουν δεν ανοιγουν!!

Ευχαριστω παντως για τις απαντήσεις!! ☺

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Εχω ενα μικρο προβλημα.Οταν μεταφερω φωτο απο το pc στο κινητο μου βγαζει ακυρες ημερομηνιες αντι για την μερα που τις περασα.Συμβαινει σε εσας τιποτα τετοιο;Επισης ο Internet Explorer κρασαρει συνεχως.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Εχω ενα μικρο προβλημα.Οταν μεταφερω φωτο απο το pc στο κινητο μου βγαζει ακυρες ημερομηνιες αντι για την μερα που τις περασα.Συμβαινει σε εσας τιποτα τετοιο;Επισης ο Internet Explorer κρασαρει συνεχως.

 

Ναι συμβαίνει και σε εμένα αυτό με τις εικόνες, η ημερομηνία είναι τότε που την τράβηξες νομίζω και όχι τότε που την πέρασες στο κινητό. Για τον ΙΕ δεν ξέρω, ίσως θέλει soft reset.

Link to comment
Share on other sites

Ναι συμβαίνει και σε εμένα αυτό με τις εικόνες, η ημερομηνία είναι τότε που την τράβηξες νομίζω και όχι τότε που την πέρασες στο κινητό. Για τον ΙΕ δεν ξέρω, ίσως θέλει soft reset.

 

Τραβηξα μια φωτο προχθες και οταν την περασα στο κινητο μου βγαλε ο,τι ειναι πριν απο ενα μηνα.Οτι να 'ναι.

 

Ευχαριστω για την απαντηση! :)

Link to comment
Share on other sites

Τραβηξα μια φωτο προχθες και οταν την περασα στο κινητο μου βγαλε ο,τι ειναι πριν απο ενα μηνα.Οτι να 'ναι.

 

Ευχαριστω για την απαντηση! :)

 

Μπορεί το soft reset να λύσει και αυτό το πρόβλημα. Επίσης για τον ΙΕ σβήσε και το ιστορικό του.

Link to comment
Share on other sites

Windows Live είναι ο λογαριασμός μου αλλα δεν έχει κατι στα permissions. Νομίζω ότι φταίει που που είχα κλείσει τον συγχρονισμό του Xbox live. Τώρα με τα 8.1 που θα πάω για να το ενεργοποιησω;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχεις κανενας αλλος προβλημα με internet??με οποιον browser και να μπαινω σε καποιες σελιδες μου γραφει out of memory line 1 και με πεταει εξω..ξερεις κανεις τι να κανω?
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου εχει βγαλει ποτε τετοιο θεματακι. Σε πρωτη φαση τσεκαρε μηπως τρεχουν στο παρασκηνιο πολλες εφαρμογες και σου δεσμευουν ram.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι έχεις κάνει με τις ρυθμίσεις.

 

Αν δεν το έχεις κάνει...

 

Ρυθμίσεις>Εφαρμογές>Internet Explorer>διαγραφή ιστορικού κατ' αρχάς

Μετά συνθετες ρυθμίσεις, αν είναι τσεκαρισμένο το "να επιτρέπεται να αποθηκεύουν αρχεία..." ...ξετσεκαρε το.

Μετά από κάτω Διαχείριση Χώρου αποθήκευσης και σβήσε αν έχει μείνει τίποτε εκεί.

 

Εγώ έτσι τον έχω και "πετάει"

Link to comment
Share on other sites

Εχει ανεβει η τιμη του κοντα στα 170!

Ενω παλια ειχε 125.

 

Ποια είναι η χαμηλότερη τιμή που μπορώ να το βρω τώρα;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είχα πάρει στα 130 αλλά φαίνεται πως πάλιωσε και έχει χαμηλή διαθεσιμότητα, γιαυτό και η τιμή του είναι υψηλότερη.
Link to comment
Share on other sites

Μου έπεσε μέσα σε μια λεκάνη με νερό αλλά το έβαλα σε ρύζι και στο στέγνωσα με πετσέτες και το πιστολάκι και τελικά είναι μια χαρά, αλλά μου έχει κάνει 3 επανεκκινήσεις σε 3 ώρες. Πρέπει να κάνω hard reset ή να φλασάρω άλλη rom ή με ένα soft reset θα είμαι εντάξει;
Link to comment
Share on other sites

Μου έπεσε μέσα σε μια λεκάνη με νερό αλλά το έβαλα σε ρύζι και στο στέγνωσα με πετσέτες και το πιστολάκι και τελικά είναι μια χαρά, αλλά μου έχει κάνει 3 επανεκκινήσεις σε 3 ώρες. Πρέπει να κάνω hard reset ή να φλασάρω άλλη rom ή με ένα soft reset θα είμαι εντάξει;

 

Άμα οι επανεκκινήσεις οφείλονται σε πρόβλημα του hardware δεν νομίζω να αλλάξει κάτι Alex, ό,τι αλλαγή και να κάνεις στο software!

Πόσο το άφησες μέσα στο ρύζι;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Μου έπεσε μέσα σε μια λεκάνη με νερό αλλά το έβαλα σε ρύζι και στο στέγνωσα με πετσέτες και το πιστολάκι και τελικά είναι μια χαρά, αλλά μου έχει κάνει 3 επανεκκινήσεις σε 3 ώρες. Πρέπει να κάνω hard reset ή να φλασάρω άλλη rom ή με ένα soft reset θα είμαι εντάξει;

 

βάλτο στο ρύζι για μια μέρα ολόκληρη για να είσαι σίγουρος και να αποφεύγεις το πιστολάκι γιατί να το παρακάνεις θα λιώσει κανα κύκλωμα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...