Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 625


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 759
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά έχουμε κανένα νέο για την αναβαθμιση σε windows 10? Θα την πάρει το 625?

Κι αν ναι, πότε?

 

Φυσικά και θα την πάρει το 625, όμως δε γνωρίζουμε τίποτα για το πότε, από αναβολή σε αναβολή πάει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Aπό ανακοίνωση της ms, που λέει ότι οι συσκευές με 512ram δεν θα πάρουν τα 10αρια. Νομίζω έπαιξε κι εδώ μέσα η είδηση.

Εντάξει, καλά είναι και τα 8.1. Τι να κάνουμε...

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν εχω δει/δουλεψει W10, με τετοια συμπεριφορα δυσκολα να κρατησουν τους ηδη κατοχους WP.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι είναι ασκοπο να ασχολούμαστε με κινητά κατω από 1gb μνήμη. Η ms όμως εδώ πληρώνει την επιλογή του να προσεγγίσει πιο φθηνή αγορά. Με το τσουβαλι πούλησαν αυτές οι συσκευές στις φθηνές αγορές. Αν δεν υπήρχε ο κινέζος στο android δεν θα είχε ανταγωνισμό.

 

Όμως καλύτερα να αλλάξεις συσκευή παρά να περιμένεις το χαρχαλο να τρέξει σύγχρονα πράγματα. Εγώ με αυτή την λογική αγοράζω κινεζο.

Η μσ ηταν πιο τίμια από άλλες εταιρείες πχ samsung που δεν αναβαθμίζουν τις συσκευές 400+ ευρώ. Και εδώ είναι το φαουλ της. Έπρεπε να κάνει τα πάντα να ναβαθμίσει τα ακριβά μοντέλα που το σηκώνουν το λειτουργικό.

 

Εγώ δεν περίμενα να αναβαθμίσει αυτές τις συσκευές με 512. Έχω Εγώ όμως μείνει άναυδος με την απόφαση για 1gb. Μιλάμε για ακριβές συσκευές και εδώ είναι κοροϊδία.

Εχει και με 1GB φθηνές συσκευές η Microsoft! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την στιγμή το 640 έχει και κάτω από 100€. Όσοι αγαπούν τα WP μπορούν αρκετά εύκολα να αναβαθμιστούν και να έχουν και 10αρια
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...