Jump to content

Samsung Galaxy S III Mini (I8190 - I8200)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πήρε ένας φίλος μου το S III mini και δεν έχει ελληνικά, του είπαν πως να κατεβάσει απο εκεί που το πήρε αλλά κατέβασε μόνο για τα μηνύματα, το μενού συνεχίζει να είναι αγγλικά. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει?
Link to comment
Share on other sites

Πήρε ένας φίλος μου το S III mini και δεν έχει ελληνικά, του είπαν πως να κατεβάσει απο εκεί που το πήρε αλλά κατέβασε μόνο για τα μηνύματα, το μενού συνεχίζει να είναι αγγλικά. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

 

Γιατι δεν αλλαζει τη γλωσσα. Ολες τις γλωσσες υποστηριζουν πλεον μεχρι Ουκρανικα και Αραβικα και Κινεζικα

Link to comment
Share on other sites

ποια ROM να βαλω απο τους XDA? :)

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2231955 Σ΄αυτή έχω καταλήξει και από όσες έχω δοκιμάσει έχει τους καλύτερους χρόνους στη μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας φίλοι μου!!! Είχα το samsung galaxy s και είχα μεγάλο πρόβλημα με το GPS!!! Ενδιαφέρομαι να πάρω το samsung galaxy s3 mini!!! Εχει καλό GPS?

 

Το gps είναι πολύ καλό και κλειδώνει γρήγορα, ειδικα αν έχεις ενεργοποιημενα τα δεδομένα μέχρι να κλειδώσει τους δορυφόρους.

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη αν θεωρηθει offtopic αλλα μηπως γνωριζετε καποιο εξισου καλο με το sygic, προγραμμα πλοηγησης για το sIII mini, που να μην κοστιζει τοσο ακριβα ;;
Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη αν θεωρηθει offtopic αλλα μηπως γνωριζετε καποιο εξισου καλο με το sygic, προγραμμα πλοηγησης για το sIII mini, που να μην κοστιζει τοσο ακριβα ;;

Το nDrive, το mireo,το copilot εγω αγορασα το sygic easten europe που εχει την Ελλαδα μας γιατι ειναι ισως το πιο γρηγορο. Μπες κ διαβασε σχολια σε καθε gps για να εχεις μια ολοκληρωμενη εικονα

Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Όταν μου κάνουν κλήση και απαντάω περνούν 1-2 δευτερόλεπτα προτού ο συνομιλητής μου να μπορεί να με ακούσει, με αποτέλεσμα συνήθως να μην ακούει την απάντησή μου όταν σηκώνω το τηλέφωνο. Συμβαίνει σε κανέναν άλλο;

 

Ουδείς άλλος με παρόμοιο πρόβλημα;;

Link to comment
Share on other sites

Ουδείς άλλος με παρόμοιο πρόβλημα;;

 

Ναι είχα και γω πα΄ρομοιο πρόβλημα. Λέω είχα γιατί έχει βελτιωθεί αισθητά. Τώρα απλά- απο σύμπτωση φαντάζομαι -βέβαια μου συμβαίνει με μια συγκεκριμένη τηλεφωνική επαφή. Μπορέι να παίζει και το δίκτυο κινητής ρόλο στο πρόβλημα αυτό. Ειμαι στην wind. Οταν μου συμβαίνει αυτό συνήθως είναι όταν με καλούν απο συγκεκριμένο τηλέφωνο σε δίκτυο της cosmote. Είναι εκνευριστικό πάντως. Δεν έχω βρέι κάποια λύση.

BB 9000 / 9780, Samsung Galaxy S III min, Samsung I9505 Galaxy S4, Note 8.0, Blackberry Z3
Link to comment
Share on other sites

ποια ROM να βαλω απο τους XDA? :)

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2165575 φιλε μου εχω αυτην κανα 20ημερο πιστευω ειναι οτι πρεπει ;)

sector:superman: ! Nubia M2 !
Link to comment
Share on other sites

Δεύτερο περίεργο πρόβλημα...

 

Μου έχει συμβεί δύο φορές να ξεκινάει να χτυπάει το ξυπνητήρι (κανονικά στην ώρα που το είχα προγραμματίσει) αλλά να κλείνει μόνο του μετά από 1-2 δευτερόλεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να βάλουμε στο τηλέφωνο μας την 4.2.2;

http://www.sammobile.com/2013/05/20/exclusive-i9300xxufme3-android-4-2-2-jelly-bean-leaked-firmware-for-the-galaxy-s-iii/

Δες το ξανα ειναι για galaxy s3 εσυ υποθετω εχεις galaxy s3 mini. Τα firmware δεν ειναι για πασα νοσο και *******. Το πιο πιθανο ειναι αν το κανεις να το καταστρεψεις μια για παντα

Link to comment
Share on other sites

Δες το ξανα ειναι για galaxy s3 εσυ υποθετω εχεις galaxy s3 mini. Τα firmware δεν ειναι για πασα νοσο και *******. Το πιο πιθανο ειναι αν το κανεις να το καταστρεψεις μια για παντα

 

Έχεις δίκαιο. Ίσως βγει έκδοση και για το mini εκτός αν απαιτεί τέσσερις πυρήνες.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκαιο. Ίσως βγει έκδοση και για το mini εκτός αν απαιτεί τέσσερις πυρήνες.

 

Μμμμ τελος Μαιου υπολογιζουμε και εκτος της 4.2.2 θα παρουμε ενα σπουδαιο update αλλα οχι την 5.0 γιατι αυτη απαιτει 4 πυρηνες. Υπομονη φιλε μου μην βιαζεσαι εμπιστεψου το kies σε οτι σου βγαζει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Διάβασα γύρω στις 6-7 σελίδες μηνυμάτων αυτού του θέματος, αλλά ίσως μπερδεύτηκα παραπάνω. Θέλω την βοήθεια όσων ξέρουν από πρώτο χέρι και έχουν το κινητό. Μετά από 5-6 μήνες (αν δεν κάνω λάθος) που κυκλοφόρησε το S3 Mini, θα μου προτείνατε να το πάρω τώρα;

Ψάχνω κινητό όπως καταλάβατε και θα είναι το πρώτο μου smartphone. Το συγκεκριμένο μου αρέσει πολύ εμφανισιακά γιατί είναι μικρότερο από τα θηρία που βγαίνουν πλέον. Από λειτουργίες όμως καλύπτει έναν μέσο χρήστη που θέλει να μπαίνει στο ίντερνετ και να παίζει κανένα παιχνίδι για να περνάει την ώρα του;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Διάβασα γύρω στις 6-7 σελίδες μηνυμάτων αυτού του θέματος, αλλά ίσως μπερδεύτηκα παραπάνω. Θέλω την βοήθεια όσων ξέρουν από πρώτο χέρι και έχουν το κινητό. Μετά από 5-6 μήνες (αν δεν κάνω λάθος) που κυκλοφόρησε το S3 Mini, θα μου προτείνατε να το πάρω τώρα;

Ψάχνω κινητό όπως καταλάβατε και θα είναι το πρώτο μου smartphone. Το συγκεκριμένο μου αρέσει πολύ εμφανισιακά γιατί είναι μικρότερο από τα θηρία που βγαίνουν πλέον. Από λειτουργίες όμως καλύπτει έναν μέσο χρήστη που θέλει να μπαίνει στο ίντερνετ και να παίζει κανένα παιχνίδι για να περνάει την ώρα του;

Φίλε άνετα σε καλύπτει, μάλιστα θα σε καλύψει και στο μέλλον όταν θα ζητήσεις κάτι περισσότερο. Είναι γρήγορο, έχει καλή φωτογραφική μηχανή και τραβάει 720p βίντεο.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εδω και 2-3 μέρες, όταν μου έρχεται μήνυμα και το διαβάζω, το φακελάκι στην αρχική οθόνη εξακολουθεί να λέει οτι έχω 1 μήνυμα. Όταν πατάω το κεντρικό πλήκτρο και κάνω εκκαθάριση μνήμης, σβήνει. Έχει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα; Διορθώνεται κάπως;
Link to comment
Share on other sites

Πήρε κανεις καμια νεα αναβαθμιση? Βλεπω οτι γινεται χαμος στο sammobile Edited by tilaverboy
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος φιλος να μου δωσει τα stock apk του καιρου? μιλαω για το ΑccuweatherDaemon.apk , το ΑccuweatherWidget_main.apk και το AccuweatherWidget.apk. γιατι εκαμα μια ψιλοπατατιτσα?:O:O

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερο περίεργο πρόβλημα...

 

Μου έχει συμβεί δύο φορές να ξεκινάει να χτυπάει το ξυπνητήρι (κανονικά στην ώρα που το είχα προγραμματίσει) αλλά να κλείνει μόνο του μετά από 1-2 δευτερόλεπτα.

μου το έκανε στην αντίστροφη μέτρηση :blink:

θα το παρακολουθήσω...

 

edit: δεν ξέρω αν συνδέεται με το παραπάνω πρόβλημα, αλλά όταν ρυθμίζω την ένταση με το vol up/down κάνει ένα beep, αν πατήσω στο γρανάζι που εμφανίζει ένταση για ήχο κλήσης / μέσα / ειδοποίηση, η αύξηση / μείωση έντασης δεν έχει "προεπισκόπηση" ενώ νομίζω είχε

δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός...

 

Πήρε κανεις καμια νεα αναβαθμιση? Βλεπω οτι γινεται χαμος στο sammobile

τίποτα

Edited by LeonidasT
Link to comment
Share on other sites

μου το έκανε στην αντίστροφη μέτρηση :blink:

θα το παρακολουθήσω...

 

Και σε μένα το έκανε 2-3 φορές στο ξυπνητήρι. Τι μπορεί να φταίει? :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S III Mini (I8190 - I8200)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...