Jump to content

Samsung Galaxy S III Mini (I8190 - I8200)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το προβλημα με το ξυπνητηρι το κανει με την "μαμα" ρομ;

 

Ναι εμένα τουλάχιστον είναι η stock.

Link to comment
Share on other sites

ρωταω γιατι εμενα ειναι με καστομ ρομ, και δεν μου το εχει κανει. Βεβαια το εχω λιγες μερες, θα δειξει...

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ με custom Rom δεν έχω κάποιο πρόβλημα και το έχω κάνα δίμηνο....

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Αν και την συσκευή δεν την έχω, αλλά θα γίνω κάτοχός της εντός ολίγων ημερών, αν θυμάμαι καλά είχα ένα παρόμοιο πρόβλημα σε μια άλλη συσκευή μου και για να "γλιτώσω" είχα βάλει μια εφαρμογή από το store.
Link to comment
Share on other sites

Ποιο επίσημο firm προτείνετε ρε παιδιά για το s3 mini μιας φίλης για να περάσω???

στο sammobile που ειδα το τελευταιο ειναι ουγγαρια και σλοβενια απο οτι ειδα...

Να βαλω ενα απο τα δυο???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

με ενδιαφερει αρκετα το s3 mini. (και το s3 III αλλα σκεφτομαι τα 150 ευρω παραπανω)

θελω να ρωτησω η μπαταρια ποσο κραταει με μετρια χρηση ?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Περίργο το θέμα με τη μεταφορά των sms από το iphone στο s3 μέσω kies! Ενώ μου δείχνει πως θα περάσει x αριθμό μηνυμάτων και ολοκληρώνει επιτυχώς τη διαδιακσία πάω στο S3 και δεν βλέπω τίποτε...Τι μπορεί να φταίει?

 

 

Ευχαριστω.

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,να ρωτησω...

βιντεο που απαιτουν flush plugin που μου βγαζει οτι δε τα υποστηριζει η συσκευη πως βλεπουμε??

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω βάλει την επίσημη md3 από τον οδηγό που είναι rooted...

Για να περάσω custom ρομ χρειάζεται κάτι διαφορετικό εκτός από το να φλασαρω πρώτα ένα recovery???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Επειδή προβληματίστηκα αρκετά μέχρι να επιλέξω μία θήκη και ένα screen protector για το κινητό μου (λευκό χρώμα), θα ήθελα να σας προτείνω τα δύο προϊόντα που τελικά παρήγγειλα και με τα οποία είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

 

Θήκη ---> Πολύ καλή και δεν προσθέτει όγκο στο κινητό. Δύο παρατηρήσεις:

α) Τις πρώτες ημέρες πιθανόν να σας φανεί ότι δεν κάθεται καλά στο κινητό. Ωστόσο με το πέρασμα των ημερών σιγά σιγά θα προσαρμοστεί και θα αγκαλιάσει τέλεια το κινητό.

β) Παρουσιάζει έναν μικρό αποχρωματισμό (η άσπρη που πήρα εγώ). Δηλαδή χάνει ελαφρώς το κατάλευκο χρώμα (ίσως από την τοποθέτηση στην τσέπη κλπ). Ωστόσο, αυτό γίνεται εντελώς ομοιόμορφα και δε δημιουργεί κάτι το αντιαισθητικό.

 

Μεμβράνη ---> Εξαιρετική για την τιμή της.

 

με ενδιαφερει αρκετα το s3 mini. (και το s3 III αλλα σκεφτομαι τα 150 ευρω παραπανω)

θελω να ρωτησω η μπαταρια ποσο κραταει με μετρια χρηση ?

ευχαριστω

 

Με μέτρια χρήση (αν και ο όρος "μέτρια" είναι πολύ σχετικός) θα έλεγα δύο ημέρες.

Edited by Guest19
Link to comment
Share on other sites

λόγο το οτι πειρα και εγω αυτην την άσπρη θήκη .. ειναι μια μ@λ@κι@ κ μιση

 

http://www.ebay.com/itm/281084330818?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649

 

..αυτη ουτε καν που φαίνεται κ προστατεύει σχεδόν το ίδιο

tool
Link to comment
Share on other sites

λόγο το οτι πειρα και εγω αυτην την άσπρη θήκη .. ειναι μια μ@λ@κι@ κ μιση

 

http://www.ebay.com/itm/281084330818?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649

 

..αυτη ουτε καν που φαίνεται κ προστατεύει σχεδόν το ίδιο

 

Γούστα είναι αυτά. Δεν ξέρω βέβαια τι το τόσο άσχημο της βρήκες. Η θήκη εφαρμόζει τέλεια, είναι λεπτή και το θέμα με το χρώμα είναι πραγματικά ανεπαίσθητο (ενδεχομένως και ανύπαρκτο με τα άλλα χρώματα).

 

Όπως και να 'χει και αυτή που προτείνεις καλή φαίνεται. Απλά δεν προστατεύει το πάνω και το κάτω μέρος.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. εχω το gt-i8190n κ δεν βρηκα το official απο ελλαδα. το κιν ειναι αγορασμενο απο M.M pllanet electronic. αφου λοιπον δεν βρηκα την ελληνικη κατεβασα την γερμανικη I8190NXXAMD3 . την περασα μια χαρα μεσα στο κιν και οταν ανοιξε ειχε βγαλει αναβαθμιση και οταν παω να την κανω γραφει "αποτυχια επεξεργασιας" και δεν μου τι κανει.

αν μπορει να με βοηθησει καποιος να μου πει τι κανω λαθος θα το εκτιμουσα. πεδευομαι μερες.... α! μην ξεχασω οτι σε αυτη την ρομ δεν μου δουλευει και το NFC.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Link to comment
Share on other sites

επισημα ποτέ.

 

Την 5.0 δεν θα παρουμε. Την 4.2.2 ελεγαν τελος Μαιου αλλα πιστευω Ιουνιο καντε ενα google search μην ειμαστε απολυτοι

Link to comment
Share on other sites

Την 5.0 δεν θα παρουμε. Την 4.2.2 ελεγαν τελος Μαιου αλλα πιστευω Ιουνιο καντε ενα google search μην ειμαστε απολυτοι

 

Ακόμα τίποτα δεν είναι σίγουρο ... αν και η Samsung υποστηρίζει πάντα τα 2 κορυφαια μοντέλα της σειράς. Σύμφωνα με το Samobile παντως ... "As with every new version of software which gets released there are always losers and some of the more high profile ones in this case are the original Samsung Galaxy Note and a former Best Mobile Phone in the World, the Samsung Galaxy S2.

Both of these handsets will apparently be upgraded to Jelly Bean 4.2.2, but no further. Also falling into this camp are the Galaxy Ace 2, Galaxy S3 Mini, Galaxy Young, Galaxy Fame and others from the firm's 2012/2013 line up.

All this is subject to change and it's not clear how well-connected the anonymous source is, but it's hardly surprising the aging Note and S2 will miss out on Android 5.0, while Samsung's powerhouses will continue to enjoy upgrades."

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S III Mini (I8190 - I8200)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...