Jump to content

Samsung Galaxy S III Mini (I8190 - I8200)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτησω κατι αλλο..Πηρα νεα μπαταρια αλλα φορτιζει μεχρι 96% καμια φορα στην οθονη κλειδωματος ενω ειναι στο 96% λεει απομενουν 50 λεπτα για πληρη φορτιση.,Τι διαολο συμβαινει..Το i8190 s3 mini εχω με custom rom :/ εχεις κανεις ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά μετά από καιρό!!! Ως παλιός κάτοχος S3 mini μπήκα στο τρυπάκι να ασχοληθώ και πάλι με custom rom!!! Ποια είναι η καλύτερη rom που κυκλοφορεί για αυτό το κινητό τωρα; Είχα την R-Mod v2!!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μετά από καιρό!!! Ως παλιός κάτοχος S3 mini μπήκα στο τρυπάκι να ασχοληθώ και πάλι με custom rom!!! Ποια είναι η καλύτερη rom που κυκλοφορεί για αυτό το κινητό τωρα; Είχα την R-Mod v2!!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παιδιά δεν ξέρει κανένας;

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά δεν ξέρει κανένας;

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

LOS 6.0.1

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Έπεσε στα χέρια μου ένα S3 mini το οποίο το θέλω μόνο για να παίζει youtube.

Η εφαρμογή υπάρχει στο κινητό αλλά όταν την ξεκινάω βγάζει μήνυμα ότι θέλει ενημέρωση.

Όταν πάω στο Play Store βγάζει μήνυμα ότι είναι στην τελευταία έκδοση αλλά η ημερομηνία της είναι 17 Ιουλίου 2018

και δεν εμφανίζει νεότερη έκδοση.

Ξέρει κάποιος τι μπορώ να κάνω για να εγκαταστήσω νεότερη έκδοση;

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Απεγκατάσταση και επανεγκατάσταση.Πιστεύω να λειτουργήσει.
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο που έκανα, δεν λειτούργησε.
Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο που έκανα, δεν λειτούργησε.

Δοκίμασε να βάλεις κάποιο εκτός store, όπως το youtube vanced, το οποίο δεν θα έχει και διαφημίσεις.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S III Mini (I8190 - I8200)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...