Jump to content

Samsung Galaxy S III Mini (I8190 - I8200)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

GENERAL 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900

3G Network HSDPA 900 / 1900 / 2100

SIM Mini-SIM

Announced 2012, October

Status Available. Released 2012, November

BODY Dimensions 121.6 x 63 x 9.9 mm (4.79 x 2.48 x 0.39 in)

Weight 111.5 g (3.92 oz)

- Touch-sensitive controls

DISPLAY Type Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors

Size 480 x 800 pixels, 4.0 inches (~233 ppi pixel density)

Multitouch Yes

SOUND Alert types Vibration; MP3, WAV ringtones

Loudspeaker Yes

3.5mm jack Yes

MEMORY Card slot microSD, up to 32 GB

Internal 8/16 GB, 1 GB RAM

DATA GPRS Yes

EDGE Yes

Speed HSDPA 14.4 Mbps, HSUPA 5.76 Mbps

WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, DLNA, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot

Bluetooth Yes, v4.0 with A2DP, LE, EDR

NFC Yes (Market dependent)

USB Yes, microUSB v2.0

CAMERA Primary 5 MP, 2592x1944 pixels, autofocus, LED flash, check quality

Features Geo-tagging, touch focus, face detection

Video Yes, 720p@30fps, check quality

Secondary Yes, VGA

FEATURES OS Android OS, v4.1 (Jelly Bean)

Chipset NovaThor U8420

CPU 1 GHz dual-core Cortex-A9

GPU Mali-400

Sensors Accelerometer, gyro, proximity, compass

Messaging SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM, RSS

Browser HTML5

Radio Stereo FM radio with RDS

GPS Yes, with A-GPS support and GLONASS

Java Yes, via Java MIDP emulator

Colors White, Blue

- SNS integration

- MP4/DivX/XviD/WMV/H.264/H.263 player

- MP3/WAV/eAAC+/AC3/FLAC player

- Organizer

- Image/video editor

- Document viewer

- Google Search, Maps, Gmail,

YouTube, Calendar, Google Talk, Picasa

- Voice memo/dial/commands

- Predictive text input (Swype)

BATTERY Standard battery, Li-Ion 1500 mAh

Stand-by Up to 450 h (2G) / Up to 430 h (3G)

Talk time Up to 14 h 10 min (2G) / Up to 7 h 10 min (3G)

MISC SAR US 1.03 W/kg (head) 1.28 W/kg (body)

SAR EU 0.52 W/kg (head)

Πηγή gsmarena

 

 

 

Oδηγός για root για όσους επιθυμούν, εδώ.

Edited by Sofos_5
Ενημέρωση Τίτλου

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ότι πιο αστείο εχω δει το τελευταίο καιρό. Μετά βέβαια από το iPad mini. Το λόγο που μπαίνουν οι εταιρίες σε τέτοιες διαδικασίες πότε δεν θα το μάθω. Χαριτωμένο με άλλη ονομασία όμως και άλλη τιμή.
Link to comment
Share on other sites

Ότι πιο αστείο εχω δει το τελευταίο καιρό. Μετά βέβαια από το iPad mini. Το λόγο που μπαίνουν οι εταιρίες σε τέτοιες διαδικασίες πότε δεν θα το μάθω. Χαριτωμένο με άλλη ονομασία όμως και άλλη τιμή.

Σαν κινητό δεν είναι διόλου άσχημο,όπως επίσης κι από θέμα χαρακτηριστικών είναι καλό,η τιμή του είναι απαράδεκτη.τουλάχιστον στο skroutz κάτι γίνεται

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως το κινητο ειναι πολυ ωραιο! Αλλα ας το ελεγαν SR3 πχ. Δηλαδη γιατι να βγαζουν μινι οι εταιριες? Για να δωσουν την ευκαιρια σε οσους πιστευουν οτι το S3 ειναι παντοφλα, να αποκτησουν ενα S3 και αυτοι αλλα σε πιο "φισιολογικο" για αυτους μεγεθος? Ή για να παρουν ενα S3 πιο "οικονομικο" γιατι ξερω γω, ειναι S3 δεν xperia?? Η τιμη ειναι απαραδεκτη και επειδη το ειδα απο κοντα, το θεωρω μαιμουδια να ζητας τοσα. Ερχονται και γιορτες.
Link to comment
Share on other sites

Έχει πολύ πολύ ωραία οθόνη πάντως!! :)

Στα μείον σημειώνω την μη υπάρξει επιλογής αυτόματης φωτεινότητας!

Τα χρώματα όμως που έχει δε "παίζονται"!!

 

Η συσκευή έχει τη 4.1.1

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως το κινητο ειναι πολυ ωραιο! Αλλα ας το ελεγαν SR3 πχ. Δηλαδη γιατι να βγαζουν μινι οι εταιριες? Για να δωσουν την ευκαιρια σε οσους πιστευουν οτι το S3 ειναι παντοφλα, να αποκτησουν ενα S3 και αυτοι αλλα σε πιο "φισιολογικο" για αυτους μεγεθος? .

 

το εχεις πιασει το νοημα. αυτο ακριβως θελουν να κανουν και αφου πιανει το κανουν.

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο φορέθηκε από το "extreme mobile" και θήκη (πολυκαρμονική) και screen protector για αποφυγή ατυχήματος!! ;)

 

Θα δω σήμερα και τι ψάρια πιάνει η μπαταρία του...

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

το εχεις πιασει το νοημα. αυτο ακριβως θελουν να κανουν και αφου πιανει το κανουν.

 

Κι ομως δεν νομιζω να ειναι τοσο απλο. Υπαρχουν τοσα τηλεφωνα που ειναι εξαιρετικα σαν το S3 μινι, πιο οικονομικα και ισως πιο στυλατα.;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το δούλεψα 2 μέρες μονάχα αλλά μου έφταναν να δω τουλάχιστον δυο αρνητικά πριν το πουλήσω.

Το ένα είναι η ένταση του ηχείου του-είναι μέτρια,διορθώνεται κάπως με το Volume+(σε ένταση ακουστικού πάντως είναι πολύ καλό).Το άλλο(που δεν ξέρω κατα πόσο διορθώνεται) είναι η κάμερα του,μέτρια ειδικά σε σκοτεινό περιβάλλον,το βίντεο χωρίς αυτόματη συνεχόμενη εστίαση με αρκετά σπασίματα.....:(,κρίμα γιατί κατα τα λοιπά μια χαρά συσκευή είναι που λέει ο λόγος δηλαδή γιατί και εδώ (όπως στον μεγάλο αδελφό του S3) το lag του dialer κάνει αισθητή την παρουσία,η ram όμως δεν έχει την ίδια φθήνουσα πορεία στην διάρκεια της μέρας(συγκριτικά με το S3 που είχα πριν καιρό στην ίδια διαμόρφωση των αρχικών οθονών με widgets και των ίδιων εφαρμογών που είχα σε εκτέλεση).

Η τιμή του τώρα πάντως δεν ευνοεί την διάθεση να το πάρεις αν γνωρίζεις πλέον από γραφόμενα και σε άλλα διεθνή forums/sites(πχ.The Galaxy S III mini can record video at an up to 720p resolution. The video is OK, with a stable, smooth frame-rate of 30 fps. Do not expect wonders from it, though.....http://www.phonearena.com/reviews/Samsung-Galaxy-S-III-mini-Review_id3156/page/3 κ.α. )

πως η γενικότερη απόδοση είναι ψιλομέτρια,αυτό τουλάχιστον διαπίστωσα εγώ στον λίγο χρόνο βέβαια που το είχα.......αν πέσει στα 200+ κάτι γίνεται(αλλά πρώτα πρέπει να ξεστοκαριστει και το Advance από τα Public........:lol:)

Link to comment
Share on other sites

Θέλεις να μας γράψεις σχετικά με τον ήχο του εξωτερικού ηχείου με ποιο αλλο κινητό το συγκρίνεις;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Θέλεις να μας γράψεις σχετικά με τον ήχο του εξωτερικού ηχείου με ποιο αλλο κινητό το συγκρίνεις;

Με το ηχείο του Advance πρωτίστως (κύριος ανταγωνιστής του στην Ελλάδα αυτή την περίοδο) αλλά και το ηχείο του S3.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_iii_mini-review-857p6.php

We also ran our traditional loudspeaker test on the Galaxy S III mini. It scored an overall mark of Average, which means you might consider enabling vibration in noisier environments......

Τα είχα δει μια μέρα πριν αλλά δεν έδωσα και μεγάλη σημασία.....κακώς τελικά αφού πάνω κάτω ετσι είναι....

Σε αυτόν που το πούλησα μου ζήτησε να του ρυθμίσω ηχο κλήσης(δεν κατέχει από αυτά ο φίλος) και βάζοντας έναν μου λεει δυναμωσε του....του λεω τερμα είναι και έμεινε με απορία........

Edited by rostropol
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε το "αυτί" του καθενός είναι διαφορετικό και σίγουρα παιζουν ρολο και οι ήχοι...

 

Μόλις το έγραψες το δοκίμασα με το ΝΟΤΕ 2 που σαφώς έχει πιο δυνατή ένταση αλλα και με το S2 συναδέλφου που με το συγκεκριμένο ήχο basic bell ηταν στα ιδια επίπεδα!! Με τη πρώτη θα το δοκιμάσω και με S3 και θα επανέλθω.

 

Μα σημειώσω μονο ότι και ακουστικό συσκευής καθως και χρήση HF για ραδιόφωνο ειναι κλάσης ανώτερο απο το "παλιό" S2 ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο φορέθηκε από το "extreme mobile" και θήκη (πολυκαρμονική) και screen protector για αποφυγή ατυχήματος!! ;)

 

Θα δω σήμερα και τι ψάρια πιάνει η μπαταρία του...

 

Για δώσε κανένα link, και τελικά τι ψάρια έπιασες;

 

Με το ηχείο του Advance πρωτίστως (κύριος ανταγωνιστής του στην Ελλάδα αυτή την περίοδο) αλλά και το ηχείο του S3.

.....

 

Αν και τα χαρακτηριστικά τους ταιριάζουν, δεν νομίζω το S3 mini να βγήκε για να ανταγωνιστεί το S Advance. Το mini ανταγωνίζεται συσκευές όπως το HTC Desire X που κυκλοφόρησαν πρόσφατα. Τώρα το αν έχει εσωτερικό ανταγωνισμό από πιο παλιές συσκευές είναι άλλο θέμα. Εμένα πάντως δεν με αγγίζει ούτε το S2 ούτε το S Advance. Το mini όμως μου αρέσει.

Δύο πράγματα αν ήταν διαφορετικά τώρα θα μιλούσαμε για ένα από τα πιο πλήρη κινητά.

-Το πρώτο είναι το όνομά του. Δυστυχώς οι περισσότεροι το περνούν γενεές δεκατέσσερις αφού περιμένανε κάτι λίγο μόλις κατώτερο από το μεγάλο S3.

-Το δεύτερο είναι η τιμή του. Όντως πανάκριβο, αλλά μήπως είναι το μοναδικό κινητό που ξεκινάει την πορεία του υπερτιμημένο;

Σκεφτείτε να έβγαινε στα μαγαζιά σαν Samsung Galaxy Living με τιμή στα 300€. Ποιος θα ήταν ο ανταγωνιστής του με τέτοια χαρακτηριστικά;

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν τα έχει ο Νίκος σε κάποιο λινκ δε μπορώ να σε βοηθήσω...

Και τα 2 παντως ειναι της Jekod.

Έχει και απο άλλες δύο εταιρίες και στα 2 χρώματα! ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Για δώσε κανένα link, και τελικά τι ψάρια έπιασες;

 

 

 

Αν και τα χαρακτηριστικά τους ταιριάζουν, δεν νομίζω το S3 mini να βγήκε για να ανταγωνιστεί το S Advance. Το mini ανταγωνίζεται συσκευές όπως το HTC Desire X που κυκλοφόρησαν πρόσφατα. Τώρα το αν έχει εσωτερικό ανταγωνισμό από πιο παλιές συσκευές είναι άλλο θέμα. Εμένα πάντως δεν με αγγίζει ούτε το S2 ούτε το S Advance. Το mini όμως μου αρέσει.

Δύο πράγματα αν ήταν διαφορετικά τώρα θα μιλούσαμε για ένα από τα πιο πλήρη κινητά.

-Το πρώτο είναι το όνομά του. Δυστυχώς οι περισσότεροι το περνούν γενεές δεκατέσσερις αφού περιμένανε κάτι λίγο μόλις κατώτερο από το μεγάλο S3.

-Το δεύτερο είναι η τιμή του. Όντως πανάκριβο, αλλά μήπως είναι το μοναδικό κινητό που ξεκινάει την πορεία του υπερτιμημένο;

Σκεφτείτε να έβγαινε στα μαγαζιά σαν Samsung Galaxy Living με τιμή στα 300€. Ποιος θα ήταν ο ανταγωνιστής του με τέτοια χαρακτηριστικά;

Εμφανισιακά σίγουρα το Advance δεν μπορεί να μετρήσει μπροστά στο S3 Mini(και γω συμφωνώ με το λάθος όνομα μοντέλου-ας το λέγαμε άτυπα εμείς ότι είναι σαν ενα μινι S3 και ας λεγόταν και Advance 2 ή κάτι τέτοιο) αλλά στο hw/sw κομμάτι είναι ίδια σχεδόν με την ram του Advance να είναι ελαφρώς λιγότερη,το είχα και συνολικα μου άρεσε το Advance(πλην GB που πλέον δε παλεύεται αν έχεις ήδη δουλέψει ICS και JB σε άλλες συσκευές),είχε μαλιστα καλύτερη λήψη βίντεο(χωρις σπασίματα δηλαδή) και σίγουρα δυνατότερο μεγάφωνο.

Με την προσφορά του Advance στα 249 την εποχή αυτή (και συνομα την αναβάθμιση JB) το Mini θα τα βρει σκούρα(οι υποψήφιοι πελάτες που ψάχνουν για Samsung με 4άρα οθόνη και είναι λίγο "ψαγμένοι" και δεν έχουν την πολυτέλεια να αλλάζουν συχνά συσκευή όπως εγώ και άλλοι.....;) θα πάρουν Advance και αν δεν θέλουν οπωσδήποτε Samsung θα πάρουν και από άλλους κατασκευαστές πιο φθηνες ανταγωνιστικές συσκευές....;)-πλέον ανεβαίνουν και αυτοί με πιο ποιοτικές λύσεις.);)

Link to comment
Share on other sites

...Με την προσφορά του Advance στα 249 την εποχή αυτή (και συνομα την αναβάθμιση JB) το Mini θα τα βρει σκούρα(οι υποψήφιοι πελάτες που ψάχνουν για Samsung με 4άρα οθόνη και είναι λίγο "ψαγμένοι" και δεν έχουν την πολυτέλεια να αλλάζουν συχνά συσκευή όπως εγώ και άλλοι.....;) θα πάρουν Advance...

 

Το ίδιο και εγώ. Δηλαδή ψάχνω αρκετά πριν αγοράσω και δεν αλλάζω συχνά συσκευές. Για αυτό θέλω να διαλέξω κάτι φρέσκο που θα "περνάει η μπογιά του" για μεγαλύτερο διάστημα. Μην παραγνωρίζεις το 4.1 out of the box. Αυτό είναι σημαντικό για 2 κυρίως λόγους:

α. απροβλημάτιστη λειτουργία με το "ζελεδάκι". Έχεις δει φαντάζομαι τα ζόρια που περνάνε χρήστες άλλων εταιρειών που προχωρήσανε σε αναβάθμιση από 2.3.7 σε 4. Κολλήματα χωρίς λόγο και όχι πρέπει να την ξαναπεράσεις, και όχι έτσι αλλά με clean install, και χάνει το σήμα, και κρατάει λιγότερο μετά η μπαταρία, κλπ κλπ. Και μην θεωρείς δεδομένο ότι μόλις βάλεις την 4.1 στο S Advance όλα θα είναι μέλι γάλα και θα πετάει το κινητό.

και β. ότι 99% θα πάρει τουλάχιστον μία αναβάθμιση ακόμα

 

Για αυτό πιστεύω ότι όσοι σκέφτονται σαν εμένα θα προτιμήσουν το S3 mini. Θα φρενάρουν βέβαια στην τιμή, οπότε όσο πιο γρήγορα την ρίξει η Samsung, τόσο πιο πολύ θα πουλήσει.

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα out of the box σου προσφέρει περισσότερα στο sw και είναι πιο φρέσκο αλλά έπρεπε να το προικίσουν καλύτερα κατα την άποψη μου στο hw κομμάτι,η κάμερα του δεν είναι......θα μπορούσε να είναι πολύ καλύτερη πάντως....τεσπα εγώ είπα αυτά που είδα όπως τα είδα και καλύτερα τώρα στην αρχή για να είναι σημείο προσοχής,πλέον πρέπει να προσέχουμε και τα 300 € να πιάνουν τόπο με έρευνα αγοράς και πολύ μελέτη στα forums ;) κλπ.,στις συσκευές ως live demo στα μαγαζιά αν είναι δυνατόν όσο μπορούμε......

Τελευταία βλέπω πως πολλές συσκευές βγαίνουν κουτσουρεμένες από διάφορους κατασκευαστές και αναρωτιέμαι αν είναι και συνεννοημένοι ως προς αυτό θέλοντας να ανακόψουν την εξέλιξη που υπήρξε τα προηγούμενα 2 χρόνια ειδικά(κάμερα,επεξεργαστές,ram κλπ.).

Και εξηγούμαι ως προς το σκεπτικό αυτό με κάποια παραδείγματα αν και off topic εδώ:

Το LG L9 στα 400 €(επίσημη τιμή ελληνικής αντιπροσωπείας-παραλογη βέβαια) με 5άρα κάμερα μονο(ψιλοάθλια απ΄όσο ειδα εγώ όσο το είχα),το Xperia J στα 279 € με εγγραφή βίντεο VGA και μονοπήρυνο όταν πριν μήνες υπήρχε στα 199 € το NeoV με 720p βιντεο.

Το Huawei X5 Pro στα 199 € με 720p βίντεο μονοπήρυνο και τώρα το Ascend G330 διπήρυνο με VGA βίντεο και τιμή επίσημη άγνωστη ακόμα(στα skroutzoμάγαζα έχει 200 € τώρα)......υπάρχουν και άλλα παραδείγματα βέβαια αλλά εγώ διακρίνω μια τάση τελικά να περιορίσουν τις δυνατότητες των συσκευών της μεσαίας κατηγορίας 200-300 € για να αγοράζονται τελικά συσκευές στα 450+ πιο πολύ(όπου και τα κέρδη τους είναι μεγιστοποιημένα)....μακάρι να είμαι λάθος αλλά μέχρι τώρα αυτό βλέπω.

Edited by rostropol
Link to comment
Share on other sites

...

Τελευταία βλέπω πως πολλές συσκευές βγαίνουν κουτσουρεμένες από διάφορους κατασκευαστές και αναρωτιέμαι αν είναι και συνεννοημένοι ως προς αυτό θέλοντας να ανακόψουν την εξέλιξη που υπήρξε τα προηγούμενα 2 χρόνια ειδικά(κάμερα,επεξεργαστές,ram κλπ.).

... εγώ διακρίνω μια τάση τελικά να περιορίσουν τις δυνατότητες των συσκευών της μεσαίας κατηγορίας 200-300 € για να αγοράζονται τελικά συσκευές στα 450+ πιο πολύ(όπου και τα κέρδη τους είναι μεγιστοποιημένα)....μακάρι να είμαι λάθος αλλά μέχρι τώρα αυτό βλέπω.

 

να ανακόψουν την εξέλιξη όχι βέβαια, αλλά να ανακόψουν την τάση των φθηνών ολοκληρωμένων κινητών πιο πιθανό,

και βέβαια σκοπός είναι το μεγαλύτερο κέρδος

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Eγω βρεθηκα τυχαια σ'ενα σκρουτζομαγαζο και ειχα την ευκαιρια να το παρω στα χερια μου και μαλιστα να βαλω και την καρτα μου μεσα. το τηλεφωνακι ειναι διαμαντι, αλλα προς το παρον η παρουσια του s2 σε τιμη καλυτερη δεν του αφηνει περιθωρια αναπτυξεως.οταν μαλιστα η τιμη του ειναι αρκετα τσιμπημενη.και παρατηρησα οτι παρ'ολες τις φημες για μη λειτουργια της βιντεοκλησεως μεσω δικτυου,αυτο δεν ισχυει. Edited by deltaplus
Link to comment
Share on other sites

Ποίες φήμες αφού εχει επιλογή κατευθείαν για βίντεο-κλήση...

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτα, γιατι εχω το s2 με 4.0.3 αλλα καπου πηρε το ματι μου ποστ εδω μεσα που ρωτουσε αν βαζοντας jb σε καποιες συσκευες θα συνεχισουν να εχουν βιντεοκληση γιατι εβαλε λεει σε καποια συσκευη και χαθηκε η βιντεοκληση τωρα αδελφε δεν θυμαμαι που ακριβως το εγραψε αλλα θα ξαναδιαβασω τα θεματα και θα σε ενημερωσω για το που βρισκετε το συγκεκριμενο ποστ.
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει επίσης ότι δεν μπορείς να μεταφέρεις εφαρμογές στην εξωτερική sd card;

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Ναι όπως σε ολες της ics...

Το έχουμε "γράψει" πολλάκις... ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ναι όπως σε ολες της ics...

Το έχουμε "γράψει" πολλάκις... ;)

 

Δηλαδή αυτό ισχύει και για κινητά HTC;

Αλλά και πάλι το S3 mini δεν έχει την ics αλλά την jb

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα περιμένω μπάς και το βρω μεταχειρισμένο γύρω στα 240 ευρω,για παραπάνω ουτε που το συζητώ,δεν αξίζει.προς το παρόν desire x για δεύτερο όπου να αντικατασταθεί με s3 mini.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S III Mini (I8190 - I8200)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...