Jump to content

[Galaxy S] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια λεω να περασω την jw1 και διαβασα οτι με jv9 csc και jvt modem ειναι πολυ καλη.Που μπορω να βρω το csc και το modem;

 

ακολουθα αυτα :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3917336#post3917336

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Οκ ευχαριστω!

 

Παντος ειμαι 1 εβδομαδα με cm7 και πραγματικα δεν παρατηρησα καμια διαφορα σε ταχυτητα απο τις τελευταιες samsung roms.

Android is simple, it just takes a genius to understand its simplicity.

Samsung Galaxy S4 die hard !!

Samsung Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστω!

 

Παντος ειμαι 1 εβδομαδα με cm7 και πραγματικα δεν παρατηρησα καμια διαφορα σε ταχυτητα απο τις τελευταιες samsung roms.

 

Εγώ επειδή ήμουνα πρόσφατα σε cyanogen (181 build) πιστεύω ότι οι τελευταίες stock είναι πολύ πιο γρήγορες και με λιγότερα προβλήματα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να κάνω root το S της αδερφής μου. Ποιον kernel μου προτείνετε; Τι διαφορά έχει ο semaphore από τον cf;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βάλε Semaphore. Είναι κατά την άποψη μου ο καλύτερος kernel για το κινητό μας. Σου δίνει root, voodoo sound and color, bln και διάφορες άλλες επιλογές από την εφαρμογή semaphore όπως overclock.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και η τελευταία έκδοση του Odin3 v1.85 για όποιον ενδιαφέρετε! Εγώ πάντως χρησιμοποιώ την v1.3 και δεν έχω κανένα πρόβλημα.

 

ODIN Multi Downloader v1.82
ODIN Multi Downloader v1.83
Samsung  Galaxy S I9000, Samsung  Galaxy S II I9000, Samsung Galaxy SL I9003, Samsung Galaxy Giorgio Armani I9010, Samsung Google Nexus S I9020, Samsung Google Nexus S i9020A, Samsung Google Nexus S i9023, Samsung Galaxy Tab P1000, Samsung Galaxy Tab wifi P1010.

ODIN Multi Downloader v1.85
Samsung Galaxy S II I9100, Samsung Galaxy S II I9100G, Samsung Galaxy S II I9100P, Samsung Galaxy Tab 10.1v P7100, Samsung Galaxy Y S5360, Samsung Galaxy Y S5363, Samsung Galaxy Tab wifi P1010, Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300, Samsung Galaxy Tab10.1 P7500, Samsung Galaxy Tab 10.1 WiFi P7510, Samsung Galaxy Y Pro B5510, Samsung Galaxy Note N7000.

 

Απο ότι φαινεται εδώ όμως μόνο 1.83 απο τις καινούργιες προτείνετε για το galaxy s i9000

http://mowned.com/sig/mybestmobiles.smart.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έχω διαβάσει στο xda ότι αρκετοί φλασάρουν με την v1.85 και δεν έχουν πρόβλημα. Δες και εδώ αν θες για παράδειγμα. Ίσως αυτά που γράφει να είναι οι νέες συσκευές που υποστηρίζει. Προσωπικά όπως είπα χρησιμοποιώ την v1.3 και δεν έχω δοκιμάσει την v1.85 αν και την έχω κατεβάσει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ επειδή ήμουνα πρόσφατα σε cyanogen (181 build) πιστεύω ότι οι τελευταίες stock είναι πολύ πιο γρήγορες και με λιγότερα προβλήματα!
+1 Μετα απο cm7 που ημουν κι εγω,ειμαι ακριβως της ιδιας αποψης για τις τελευταιες στοκ

 

 

Απο ότι φαινεται εδώ όμως μόνο 1.83 απο τις καινούργιες προτείνετε για το galaxy s i9000

 

Έχω διαβάσει στο xda ότι αρκετοί φλασάρουν με την v1.85 και δεν έχουν πρόβλημα. Δες και εδώ αν θες για παράδειγμα. Ίσως αυτά που γράφει να είναι οι νέες συσκευές που υποστηρίζει. Προσωπικά όπως είπα χρησιμοποιώ την v1.3 και δεν έχω δοκιμάσει την v1.85 αν και την έχω κατεβάσει.
Το επιβεβαιωνω κι εγω,φλασαρω σχεδον παντα με 1.85 απο τοτε που βγηκε,δουλευει απροβληματιστα στο galaxy S. Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

να κάνω μια ερώτηση ??

γιατί μια νεότερη έκδοση του odin από την στιγμή που θα κάνεις τις απαραίτητες ρυθμίσεις και βάλεις τα απαραίτητα και σωστά αρχεία να μην κάνει για κάποιο κινητό όπως έκανε μια παλαιότερη έκδοση ??

τι διαφορές μπορεί να έχει η 1.3 με την 1.85 ώστε η δεύτερη να μην κάνει για το κινητό μας για παράδειγμα ?

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Καμία διαφορά από την στιγμή που όλες αυτές οι συσκευές φλασάρονται με τον ίδιο σχεδόν τρόπο. Ο μόνος λόγος για να μην έκανε για το δικό μας κινητό είναι να άλλαζε εντελώς ο τρόπος που φλασάρονται οι καινούργιες συσκευές και ο κατασκευαστής του Odin να δημιουργούσε ένα "νέο" Odin από μία έκδοση και μετά.

Η καινούργια έκδοση έχει κάποιες παραπάνω επιλογές που μπορούν να μπερδέψουν τους νέους χρήστες αν δεν έχουν διαβάσει καλά τους οδηγούς και δεν έχουν καταλάβει μερικές έννοιες και γι' αυτό πιστεύω ότι είναι καλύτερο να χρησιμοποιούν την έκδοση 1.3 που έχει ο Tyxerakias στον οδηγό.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Καμία διαφορά από την στιγμή που όλες αυτές οι συσκευές φλασάρονται με τον ίδιο σχεδόν τρόπο. Ο μόνος λόγος για να μην έκανε για το δικό μας κινητό είναι να άλλαζε εντελώς ο τρόπος που φλασάρονται οι καινούργιες συσκευές και ο κατασκευαστής του Odin να δημιουργούσε ένα "νέο" Odin από μία έκδοση και μετά.

Η καινούργια έκδοση έχει κάποιες παραπάνω επιλογές που μπορούν να μπερδέψουν τους νέους χρήστες αν δεν έχουν διαβάσει καλά τους οδηγούς και δεν έχουν καταλάβει μερικές έννοιες και γι' αυτό πιστεύω ότι είναι καλύτερο να χρησιμοποιούν την έκδοση 1.3 που έχει ο Tyxerakias στον οδηγό.

 

Σωστή άποψη. Να πώ την αλήθεια μάλιστα ότι και εγώ φλάσαρα με την 1.82 τόσο καιρό (χωρίς να ξέρω ότι δε προτείνετε) χωρίς να έχω προβλήματα. Συνεπώς το ίδιο θα ισχύει και για την 1.85.

Βέβαια κάποια διαφορά θα υπάρχει για τις άλλες εκδόσεις v3 ή v4 που είναι καθαρά για άλλες συσκευές.

http://mowned.com/sig/mybestmobiles.smart.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους.

 

Μετά από πολλούς μήνες χωρίς ιδιαίτερο πρόβλημα περνώντας από JVT (πολύ καλή) και μετά σε JVZ (άψογη καθώς απουσίαζε το πρόβλημα με το Bluetooth της JVT), αποφάσισα να περάσω την JW1 κυρίως για να εγκαταστήσω την AOSP lockscreen JW1.

Εγκατέστησα και τον semaphore 2.4.0.

Όλα καλά λοιπόν χτες (που έβαλα την JW1) και την lockscreen...

 

Σήμερα χωρίς να έχω κλείσει το τηλέφωνο το βράδυ, ανακάλυψα αυτό (στο συννημένο αρχείο).

 

Λείπει το shortcut για την εφαρμογή μηνυμάτων. Δεν την χρησιμοποιώ έτσι και αλλιώς (συνήθισα το handcent), αλλά τι συνέβη?:wacko:

Χτες (με περασμένη τη lockscreen) υπήρχε κανονικά.

 

Έκανα και 2 restart, αλλά τίποτα.

Κατά τα άλλα όλα λειτουργούν κανονικά. (και η εφαρμογή μηνυμάτων αν πάω να την ανοίξω από τις εφαρμογές).

:blink:

 

Υ.Γ. Η JW1 φαίνεται λίγο ακόμη πιο smooth και από την JVT και την JVZ όσο πρόλαβα και την χρησιμοποίησα.

Link to comment
Share on other sites

καλή χρόνια σε όλους εύχομαι υγεία και ευτυχία … θα ήθελα να ευχαριστήσω για άλλη μια φόρα τον φίλο tyxerakias όπως και στο φίλο Superuser για την βοήθεια τους πάνω στο galaxy s…..

Έχω περάσει τώρα την 2.3.6 I9000XWJW1

Τα στοιχειά του κινητού είναι έκδοση φάσματος I9000XXJVT

Έκδοση kernel 2.6.35.7-Ι9000xwjw1-cl788890 ΡΟΟΤ@dell89#2

Θέλω να ρωτήσω.. γιατί κάπου τα έχω ξεχάσει λίγο τα πράγματα …

1. Πρέπει να κάνω εργοστασιακές ρυθμίσεις ώστε να καθαρίσει το κινητό η δεν είναι αναγκαίο αυτό..

2. για να γίνω πάλι rood Τρέχω το obin3 v1.3

 

στο PIT βάζω αυτό s1_odin_20100512.pit

 

στο PDA βάζω το αρχείο χωρίς να Κάνο αποσυμπίεσε αυτό Semaphore_kernel_JW1_2.4.0

και το re-partition να μην είναι τσεκαρισμενο…

 

είναι σωστό αυτό η όχι….

 

Τέλος υπάρχουν δύο αρχεία που κατέβασα από semaphore

 

Semaphore_kernel_JW1_2.4.0 και Semaphore_kernel_JW1_2.4.0bm

 

 

Πιο να περάσω…

Edited by fanispan
Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

καλή χρόνια σε όλους εύχομαι υγεία και ευτυχία … θα ήθελα να ευχαριστήσω για άλλη μια φόρα τον φίλο tyxerakias όπως και στο φίλο Superuser για την βοήθεια τους πάνω στο galaxy s…..

Έχω περάσει τώρα την 2.3.6 I9000XWJW1

Τα στοιχειά του κινητού είναι έκδοση φάσματος I9000XXJVT

Έκδοση kernel 2.6.35.7-Ι9000xwjw1-cl788890 ΡΟΟΤ@dell89#2

Θέλω να ρωτήσω.. γιατί κάπου τα έχω ξεχάσει λίγο τα πράγματα …

1. Πρέπει να κάνω εργοστασιακές ρυθμίσεις ώστε να καθαρίσει το κινητό η δεν είναι αναγκαίο αυτό..

2. για να γίνω πάλι rood Τρέχω το obin3 v1.3

 

στο PIT βάζω αυτό s1_odin_20100512.pit

 

στο PDA βάζω το αρχείο χωρίς να Κάνο αποσυμπίεσε αυτό Semaphore_kernel_JW1_2.4.0

και το re-partition να μην είναι τσεκαρισμενο…

 

είναι σωστό αυτό η όχι….

 

Τέλος υπάρχουν δύο αρχεία που κατέβασα από semaphore

 

Semaphore_kernel_JW1_2.4.0 και Semaphore_kernel_JW1_2.4.0bm

 

 

Πιο να περάσω…

 

Προτεινεται wipe μετα απο φλασαρισμα αν θες καντο καλυτερα. Για να βαλεις τον κερνελ βαζεις μονο το αρχειο του στο pda και τιποτα αλλο. Τσεκαρισμενο μονο το auto reboot. Η εκδοση bm δινει περισσοτερη ραμ αλλα χανεις την δυνατοτητα εγγραφης βιντεο 720p.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους.

 

Μετά από πολλούς μήνες χωρίς ιδιαίτερο πρόβλημα περνώντας από JVT (πολύ καλή) και μετά σε JVZ (άψογη καθώς απουσίαζε το πρόβλημα με το Bluetooth της JVT), αποφάσισα να περάσω την JW1 κυρίως για να εγκαταστήσω την AOSP lockscreen JW1.

Εγκατέστησα και τον semaphore 2.4.0.

Όλα καλά λοιπόν χτες (που έβαλα την JW1) και την lockscreen...

 

Σήμερα χωρίς να έχω κλείσει το τηλέφωνο το βράδυ, ανακάλυψα αυτό (στο συννημένο αρχείο).

 

Λείπει το shortcut για την εφαρμογή μηνυμάτων. Δεν την χρησιμοποιώ έτσι και αλλιώς (συνήθισα το handcent), αλλά τι συνέβη?:wacko:

Χτες (με περασμένη τη lockscreen) υπήρχε κανονικά.

 

Έκανα και 2 restart, αλλά τίποτα.

Κατά τα άλλα όλα λειτουργούν κανονικά. (και η εφαρμογή μηνυμάτων αν πάω να την ανοίξω από τις εφαρμογές).

:blink:

 

Υ.Γ. Η JW1 φαίνεται λίγο ακόμη πιο smooth και από την JVT και την JVZ όσο πρόλαβα και την χρησιμοποίησα.

 

Μάλλον την αφαίρεσες κατάλάθος! Πατά το μενού να μπεις στις εφαρμογές μετά πατά edit και τραβά το icon των μηνυμάτων στον drawer! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον την αφαίρεσες κατάλάθος! Πατά το μενού να μπεις στις εφαρμογές μετά πατά edit και τραβά το icon των μηνυμάτων στον drawer! ;-)

 

Ευχαριστώ πολύ. Μάλλον το έκανα (έβγαλα) χωρίς να το καταλάβω νυσταγμένος χτες :O:O

 

Με τις τελευταίες εκδόσεις JVZ-JW1 πάντως, το τηλέφωνο είναι άψογο (ειδικά με την προσθήκη του semaphore).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αν αλλάξω μόνο τον κέρνελ για να βάλω τον καινούριο αλλάζει κάτι στο κινητό; Επειδή πριν λίγες μέρες φλάσαρα μετά από 6 μήνες και βαριέμαι να ξαναστήνω. Απλά να ακολουθήσω την διαδικασία αλλαγής κέρνελ από τους οδηγούς και όταν ανάψει το κινητό θα είναι όπως το άφησα ή θα μου έχει κάνει κανένα wipe;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αν αλλάξω μόνο τον κέρνελ για να βάλω τον καινούριο αλλάζει κάτι στο κινητό; Επειδή πριν λίγες μέρες φλάσαρα μετά από 6 μήνες και βαριέμαι να ξαναστήνω. Απλά να ακολουθήσω την διαδικασία αλλαγής κέρνελ από τους οδηγούς και όταν ανάψει το κινητό θα είναι όπως το άφησα ή θα μου έχει κάνει κανένα wipe;

 

Θα είναι όπως πριν, εκτός και αν βάλεις κάποιον kernel που αυτόματα μετατρέπει το filesystem ή κάτι άλλο. Αν βάλεις semaphore, που πιστεύω ότι βάζεις κατά 99%, μην ανησυχείς όλα θα μείνουν τα ίδια προς το καλύτερο.

 

Edit: @xenon2010 - Πιάσε κόκκινο.

Edited by Lakerdas
Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αν αλλάξω μόνο τον κέρνελ για να βάλω τον καινούριο αλλάζει κάτι στο κινητό; Επειδή πριν λίγες μέρες φλάσαρα μετά από 6 μήνες και βαριέμαι να ξαναστήνω. Απλά να ακολουθήσω την διαδικασία αλλαγής κέρνελ από τους οδηγούς και όταν ανάψει το κινητό θα είναι όπως το άφησα ή θα μου έχει κάνει κανένα wipe;

 

Ναι δεν χάνεις τίποτα από τα δεδομένα σου! Δοκίμασε το Sgs kernel flasher! Είναι στο market! Θα έχεις τελειώσει πριν καν το καταλάβεις! :-)

Link to comment
Share on other sites

Θα είναι όπως πριν, εκτός και αν βάλεις κάποιον kernel που αυτόματα μετατρέπει το filesystem ή κάτι άλλο. Αν βάλεις semaphore, που πιστεύω ότι βάζεις κατά 99%, μην ανησυχείς όλα θα μείνουν τα ίδια προς το καλύτερο.

 

Όχι, τίποτε τέτοιο, απλά όπως είπα μόλις φλάσαρα JVW+semaphore 2.3.0, και 2 μέρες μετά βγήκε η καινούρια έκδοση του semaphore και είπα να είμαι updated. Τίποτε παραπάνω. Σας ευχαριστώ πολύ!

 

Επίσης, έχει βρεθεί κάποιος εύκολος και σίγουρος τρόπος να κρατήσουμε backup του λεξικού του swype; Μου 'εχει σπάσει τα νεύρα μέχρι να μάθει βασικές λέξεις. Συγκεκριμένα αυτό που περιλαμβάνεται στην JVW έχει μεγάλο θέμα με το...δεύτερο ενικό πρόσωπο :blink:

Edited by drlacan
Link to comment
Share on other sites

Όχι, τίποτε τέτοιο, απλά όπως είπα μόλις φλάσαρα JVW+semaphore 2.3.0, και 2 μέρες μετά βγήκε η καινούρια έκδοση του semaphore και είπα να είμαι updated. Τίποτε παραπάνω. Σας ευχαριστώ πολύ!

 

Επίσης, έχει βρεθεί κάποιος εύκολος και σίγουρος τρόπος να κρατήσουμε backup του λεξικού του swype; Μου 'εχει σπάσει τα νεύρα μέχρι να μάθει βασικές λέξεις. Συγκεκριμένα αυτό που περιλαμβάνεται στην JVW έχει μεγάλο θέμα με το...δεύτερο ενικό πρόσωπο :blink:

 

Για την αποθήκευση δεν ξέρω, ειδικός είναι ο Αλέξανδρος aka Tyxerakias. Ποιά είναι η έκδοση του swype της JVW; Αν έχει πρόβλημα τότε πέρασε την τελευταία που ανέβασε ο Αλέξανδρος και είναι άψογη στη λειτουργία της.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Για την αποθήκευση δεν ξέρω, ειδικός είναι ο Αλέξανδρος aka Tyxerakias. Ποιά είναι η έκδοση του swype της JVW; Αν έχει πρόβλημα τότε πέρασε την τελευταία που ανέβασε ο Αλέξανδρος και είναι άψογη στη λειτουργία της.

 

Όταν λέω πρόβλημα εννοώ ότι πρέπει να του "διδάξω" πολλές λέξεις, κατά τα άλλα λειτουργεί μια χαρα. ΟΚ βάζω πολλές custom (δικές μου) λέξεις, αλλά παρατήρησα έντονες ελλείψεις στο 2o ενικό. Οποιαδήποτε αλλγή όμως κάνω, θα πρέπει να την κάνω και σε οποιαδήποτε άλλη έκδοση βάλω, οπότε καταλήγουμε πάλι στα ίδια. Πολύ θα ήθελα να ξέρω αν είναι απλά ένα αρχείο να το αντικαθιστώ κάθε φορά με root explorer.

Link to comment
Share on other sites

Για οσους δεν το προσεξαν βγηκε ο semaphore 2.4.0 bm. (το λεω γιατι πριν λιγες μερες που ειχα τσεκαρει υπηρχε μονο ο απλος 2.4.0)
http://img.widgetbox.com/thumbs/b492fd38-f58c-4bbc-9061-97f98eddaec5.jpg?29 = FERRARI
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Ακολουθώντας τις οδηγίες (και μετά από ένα πέρασμα από CM 181, η οποία ήταν πολύ καλή και πολύ γρήγορη), είμαι με:

 

PDA:JW1

PHONE:JVT

CSC:JV9

Kernel: Semaphore 2.4.0

 

Λόγω συνήθειας (μιας και προέρχομαι από HTC HD2 NAND ROMS) αλλά και επειδή δεν με βολεύει ο stock dialer και το TouchWiz εν γένει (προτιμώ Ex Dialer / Dialer One), χρησιμοποιώ τον ADW Launcher.

 

Τα ερωτήματά μου προς τους επαΐοντες:

  • "Βαραίνει" τη λειτουργία του τηλεφώνου ο "ξένος" launcher;
  • Ενδείκνυται η απομάκρυνσή του και η χρήση του TW;
  • Είναι normal τα 50 MB (και λιγότερα ενίοτε) ελεύθερης RAM;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Ακολουθώντας τις οδηγίες (και μετά από ένα πέρασμα από CM 181, η οποία ήταν πολύ καλή και πολύ γρήγορη), είμαι με:

 

PDA:JW1

PHONE:JVT

CSC:JV9

Kernel: Semaphore 2.4.0

 

Λόγω συνήθειας (μιας και προέρχομαι από HTC HD2 NAND ROMS) αλλά και επειδή δεν με βολεύει ο stock dialer και το TouchWiz εν γένει (προτιμώ Ex Dialer / Dialer One), χρησιμοποιώ τον ADW Launcher.

 

Τα ερωτήματά μου προς τους επαΐοντες:

  • "Βαραίνει" τη λειτουργία του τηλεφώνου ο "ξένος" launcher;
  • Ενδείκνυται η απομάκρυνσή του και η χρήση του TW;
  • Είναι normal τα 50 MB (και λιγότερα ενίοτε) ελεύθερης RAM;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

1) Όχι, δεν βαραίνει, ίσα ίσα που μπορεί να τρώει και λιγότερη μνήμη, οπότε και

2) πάλι όχι, για τους λόγους που εξήγησα παραπάνω (ενδεικτικά αναφέρω οτι στη μνήμη φορτώνεται μόνο ο launcher που έχεις)

3) νορμαλ είναι (και δεν είναι), εξαρτάται πόσα προγράμματα τρέχεις/έχεις εγκαταστήσει, τιμές LMK (πόση ελεύθερη μνήμη να έχει τουλάχιστον το κινητό) κλπ... Αλλά όπως έχει αναφερθεί για το android πολλές φορές η ελεύθερη μνήμη που φαίνεται δεν είναι δείκτης απόδοσης και σαφέστατα δεν είναι κάτι αρνητικό (ίσα ίσα μπορεί να σημαίνει γρηγορότερο σύστημα). Αν δεις οτι δεν μπορείς να ανοίξεις 2 εφαρμογές ταυτόχρονα όμως ή βλέπεις οτι πέφτει η μπαταρία γρήγορα καλό είναι να δεις τι τρέχει στη μνήμη και να αρχίσεις να απενεργοποιείς διάφορα άσχετα προγράμματα που φορτώνονται μετα την εκκίνηση!

Για να καταλάβεις για την ελεύθερη μνήμη σε android μπορείς να βάλεις LMK στα 100mb και να έχεις μονίμως πάνω απο 100mb ελεύθερα αλλά το κινητό να σέρνεται και να φορτώνει συνέχεια τις ίδιες διεργασίες τρώγοντας μπαταρία (για να μην αναφέρω οτι το σύστημα θα τερματίζει ακόμη και τις εφαρμογές που τρέχεις προκειμένου να διατηρήσει την ελεύθερη μνήμη σε πάνω απο 100 mb)...

Edited by Coolgreek
Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Galaxy S] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...