Jump to content

Sony Ericsson Xperia Arc


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπαρχει καμερα να συνδεεται πανω στο τηλ για να την χρησιμοποιω ως μπροστινη καμερα;

ειχα ρωτησει και εγω παλαιοτερα αν εχει χρησιμοποιησει κανεις μια λυση σαν το iSeeU , αλλα δεν ειχα παρει απαντηση...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα σε ολους!!.Ξερει κανεις αν υπαρχει εφαρμογη που να σου δινει την δυνατοτητα να 'παρεις' φωτογραφια μεσα απο ενα βιντεο σου?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Έχει βρεθεί κάποια λύση για το πρόβλημα με τις διακοπές κλήσεων ?

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό πραγματικά τα σπάει... Το έχω πάρει κι εγώ το μαύρο απο τον Απρίλιο και περιμένω πώς και πώς το ασημί...

Όπου και αν εχω πάει, ασημί δεν υπάρχει πουθενά... Γνωρίζει κανένας κάτι?

Καλησπέρα, ασημί arc βρηκα στην Vodafone στο Mall στο Μαρούσι. Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής. Το arc που αγόρασα είναι το πρώτο κινητό αφής που παίρνω. Θα ήθελα να μάθω πόσο απαραίτητη είναι μιά μεμβράνη οθόνης. Αναμφισβήτητα προσφέρει προστασία λόγω της συνεχούς επαφής, αλλά η οθόνη είναι τόσο ευαίσθητη?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλε μου.καλορίζικο!

Η μεμβράνη χρειάζεται για διάφορους λόγους.είτε για τυχόν γρατζουνιές από πεσιματα,κλειδιά και γενικά από οτιδήποτε μπορει να γρατζουνισει μια οθόνη.για τις βρωμιές που τυχόν προκληθούν στην οθόνη από τα δάχτυλα και για τον ιδρώτα!είτε των δαχτύλων είτε οταν μιλας.πολλοί άνθρωποι ιδρώνουν ευκολα.

Καλό λοιπον θα ταν να βρεις μια καλή μεμβράνη να του βάλεις να χεις το κεφάλι σου ήσυχο.μην ανησυχείς,η απόκριση δεν επηρεάζεται!εκτός και αν παρεις καμία μάπα τελείως.

Τωρα δεν σου λέω ότι αν πέσει πάνω σε γωνία πχ θα σε σώσει η μεμβράνη..αλλά καλό ειναι να υπάρχει.

 

sent from Xperia mini proooooo! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ασημί arc βρηκα στην Vodafone στο Mall στο Μαρούσι. Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής. Το arc που αγόρασα είναι το πρώτο κινητό αφής που παίρνω. Θα ήθελα να μάθω πόσο απαραίτητη είναι μιά μεμβράνη οθόνης. Αναμφισβήτητα προσφέρει προστασία λόγω της συνεχούς επαφής, αλλά η οθόνη είναι τόσο ευαίσθητη?

 

Ευχαριστώ.

εχει αναφερθει απο παιδια εδω μεσα οτι το arc εχει μεμβρανη οθονης, μερικοι μαλιστα εκαναν παραπονα οτι γρατσουνιεται η οθονη, στην πραγματικοτητα γρατσουνιεται η μεμβρανη. προσεξε και δες καλα και απο πολυ κοντα της γωνιες της οθονης και θα δεις οτι υπαρχει προστατευτικο και δεν ειναι ευκολο να το καταλαβεις με τη πρωτη...., οποτε κρατησε αυτο!

Δεν εχω το arc, ψαξε λιγο στο θεμα υπηρχαν και φωτογραφιες.

edit σελιδες 60 και 61, ποστ 891 893 895 899 901

Edited by Karthan7

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Πως διαγραφω 'μαμα' εφαρμογες πχ.lets golf,uno για να εχω περισοτερη ελευθερη μνημη?.Ειμαι ρουτ.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

με το titanium backup κανε πρςτα ενα αντιγραφο ασφαλειασ και μετα κανε απεγκατασταση

 

το εκανα αλλα δεν αλλαξε η χωρητικοτητα.Κ τωρα το titanium backup δεν με αφηνει να διαγραψω το αντιγραφο ασφαλειας.τι κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι αχρηστες αφαρμογες να βγαλω με το titanium backup .μποριτε να μου πητε πιες , μηπως βγαλω κατι χρησιμο κατα λαθος.
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι αχρηστες αφαρμογες να βγαλω με το titanium backup .μποριτε να μου πητε πιες , μηπως βγαλω κατι χρησιμο κατα λαθος.

βγαλε αυτες που δεν χρεισιμοποιεις καθουλου, αυτες που σε φαινονται αχρηστες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βασικα θα σου λεγα να μην διαγραψεις εφαρμογες της μαμας google

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βγαλε αυτες που δεν χρεισιμοποιεις καθουλου, αυτες που σε φαινονται αχρηστες

 

Κouf-kouf Πως?.πχ εκανα αντιγραφο ασφαλειας το lets golf& uno κ μετα τα εκανα απεγκατασταση.

Τωρα το titanium bacup δεν με αφηνει να διαγραψω τα αντιγραφα ασφαλειας αν κ πιανουν χωρο στην μνημη!

Link to comment
Share on other sites

Κouf-kouf Πως?.πχ εκανα αντιγραφο ασφαλειας το lets golf& uno κ μετα τα εκανα απεγκατασταση.

Τωρα το titanium bacup δεν με αφηνει να διαγραψω τα αντιγραφα ασφαλειας αν κ πιανουν χωρο στην μνημη!

μα καλα αφου θα τις διεγραφες αντιγραφο γιατι εκανεσ?καλο ειναι να κανεισ αντιγραφο ασφαλειας αλλα σε αυτα τα δυο γιατι?ετσι κι αλλιως ειναι εφαρμογες που ξερεις δεν ειναι τιποτα περιπλοκο!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

με το titanium backup κανε πρςτα ενα αντιγραφο ασφαλειασ και μετα κανε απεγκατασταση

 

μα καλα αφου θα τις διεγραφες αντιγραφο γιατι εκανεσ?καλο ειναι να κανεισ αντιγραφο ασφαλειας αλλα σε αυτα τα δυο γιατι?ετσι κι αλλιως ειναι εφαρμογες που ξερεις δεν ειναι τιποτα περιπλοκο!

 

Για αυτο!!.Τωρα τι κανουμε?

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο!!.Τωρα τι κανουμε?

δεν μπορεις με τιποτα να διαγραψεις τα αντιγραφα ασφαλειας?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορεις με τιποτα να διαγραψεις τα αντιγραφα ασφαλειας?

 

Δεν ξερω!!.Μπαινω στο titanium κ τα εχει κατω-κατω.παταω σταθερα επανω,ζηταω επιλογη,κανω προσευχη!!..κ τιποτα!!

Δεν με αφηνει να τα διαχειριστω,αλλα σκεφτηκα κατι!.πως κανω επαναφορα των αντιγραφων?

Ετσι θα τα κανω επαναεγκατασταση κ τα διαγραφω μετα κατευθειαν!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω!!.Μπαινω στο titanium κ τα εχει κατω-κατω.παταω σταθερα επανω,ζηταω επιλογη,κανω προσευχη!!..κ τιποτα!!

Δεν με αφηνει να τα διαχειριστω,αλλα σκεφτηκα κατι!.πως κανω επαναφορα των αντιγραφων?

Ετσι θα τα κανω επαναεγκατασταση κ τα διαγραφω μετα κατευθειαν!!

επαναφορα δεν ξερω,εγω οτι διεγραψα ηξερα τι εκανα!!!!δηλαδη μονο κατι εφαρμογες διεγραψα αλλα η σκεωη σου καλη ειναι ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδιά, έχω την 2,3,4 και είμαι root. είχα εγκαταστήσει το setcpu, το είχα βρει σπασμένο στο net. ξαφνικά εδώ και κάτι μέρες άρχισε να κολλάει αρκετά. έκανα uninstall το setcpu για καλό και για κακό αλλά δεν είδα σημαντική διαφορά. λέτε να φταίει ότι έχω αρκετά widgets, το root ή κάτι άλλο??? η rom μου είναι σε επίπεδα 80-60 ΜΒ

 

Το ηξερα οτι θα το εβρισκες!παντως οντως κανει δουλεια

 

εγώ όμως δεν το βρήκα....Plz help μπας και ξεκολλήσει λίγο

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

εγώ όμως δεν το βρήκα....Plz help μπας και ξεκολλήσει λίγο

κατεβασε το ''auto killer memory'' και βαλτο στο extreme.αφου πρωτα (κατα την γνωμη μου) ξανα κανεις αναβαθμιση και root!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κατεβασε το ''auto killer memory'' και βαλτο στο extreme.αφου πρωτα (κατα την γνωμη μου) ξανα κανεις αναβαθμιση και root!!!

 

είμαι root....το κατέβασα και το έβαλα στο extreme, τι αναβάθμιση να κάνω όμως????

Link to comment
Share on other sites

είμαι root....το κατέβασα και το έβαλα στο extreme, τι αναβάθμιση να κάνω όμως????

Ξανα κανε αναβαθμυση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω!!.Μπαινω στο titanium κ τα εχει κατω-κατω.παταω σταθερα επανω,ζηταω επιλογη,κανω προσευχη!!..κ τιποτα!!

Δεν με αφηνει να τα διαχειριστω,αλλα σκεφτηκα κατι!.πως κανω επαναφορα των αντιγραφων?

Ετσι θα τα κανω επαναεγκατασταση κ τα διαγραφω μετα κατευθειαν!!

Αν καταλαβα καλα..... μην πατας σταθερα, ενα πατημα μικρο στην εφαρμογη που θες να διαγραψεις.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia Arc

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...