Jump to content

Samsung Galaxy Ace (S5830)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά βοήθεια.. έκλεισα το κινήτο και τώρα δεν ανοίγει....τι κάνω??? hard reset με ποιό συνδυασμό πλήκτρων γίνετε???

 

τι έγινε τα κατάφερες τελικά;

Το πιο σημαντικό είναι να μη σταματάς πότε να ρωτάς. Η περιέργεια έχει το δικό της λόγο ύπαρξης. Αϊνστάιν Άλμπερτ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τίποτα και δεν το έχω ούτε δύο βδόμαδες και το έχω σαν τα μάτια μου. Ξενέρωσα άσχημα.
Εχεις δικαιωμα αντικαταστασης συσκευης βαση νομου, αρκει να ειναι εντος 14 ημερων η αγορα του. Αν δεν εχεις ξεπερασει τις 14 μερες κανε το τωρα.
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικαιωμα αντικαταστασης συσκευης βαση νομου, αρκει να ειναι εντος 14 ημερων η αγορα του. Αν δεν εχεις ξεπερασει τις 14 μερες κανε το τωρα.

ναι μην το αφήσεις έτσι το θέμα... έχω ακούσει πολλούς να βρίσκουν προβλήματα λέτε να υπήρχε καμία προβληματική παρτίδα ;

Το πιο σημαντικό είναι να μη σταματάς πότε να ρωτάς. Η περιέργεια έχει το δικό της λόγο ύπαρξης. Αϊνστάιν Άλμπερτ
Link to comment
Share on other sites

Απ'το tech n' easy

 

πήρες τηλέφωνο να τους το πεις;

Το πιο σημαντικό είναι να μη σταματάς πότε να ρωτάς. Η περιέργεια έχει το δικό της λόγο ύπαρξης. Αϊνστάιν Άλμπερτ
Link to comment
Share on other sites

Ναι και μου είπαν να πάρω στο service της samsung

 

και τελικά; γίνομαι τόσο καταπιεστικός γιατί θέλω να παραγγείλω και εγώ

Το πιο σημαντικό είναι να μη σταματάς πότε να ρωτάς. Η περιέργεια έχει το δικό της λόγο ύπαρξης. Αϊνστάιν Άλμπερτ
Link to comment
Share on other sites

και τελικά; γίνομαι τόσο καταπιεστικός γιατί θέλω να παραγγείλω και εγώ

 

Μου έδωσαν μια διεύθυνση στην Αθήνα να το στείλω με έξοδα δικά μου γιατί είναι καιραγύφτουλες. Το πρώτο και τελευταίο samsung θα είναι αυτό. Καλά έκανα και δεν τα πήγαινα ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

τελικα το ελισες το προβλημα nick21 γιατι τωρα τελευταια ακουω να βγαζει πολλα προβληματα και δεν ξερω αμα ειναι παρτιδα ή ειναι ολα τα ace ετσι. αμα ναι να κοιταξω κατι αλλο αν και ειμαι κολλημενος με το ace.
Link to comment
Share on other sites

Μου έδωσαν μια διεύθυνση στην Αθήνα να το στείλω με έξοδα δικά μου γιατί είναι καιραγύφτουλες. Το πρώτο και τελευταίο samsung θα είναι αυτό. Καλά έκανα και δεν τα πήγαινα ποτέ.
Σου ειπα φιλε μου ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ αντικατασταση εντος 14 ημερων. Γιατι ΔΕΝ το κανεις ?
Link to comment
Share on other sites

τελικα το ελισες το προβλημα nick21 γιατι τωρα τελευταια ακουω να βγαζει πολλα προβληματα και δεν ξερω αμα ειναι παρτιδα ή ειναι ολα τα ace ετσι. αμα ναι να κοιταξω κατι αλλο αν και ειμαι κολλημενος με το ace.

 

και εγώ το ίδιο πράγμα, αν και είμαι κολλημένος βλέπω να παίρνω desire, να βγάλω λεφτά από τις οικονομίες :)

Το πιο σημαντικό είναι να μη σταματάς πότε να ρωτάς. Η περιέργεια έχει το δικό της λόγο ύπαρξης. Αϊνστάιν Άλμπερτ
Link to comment
Share on other sites

γειας σας παιδια και απο εμενα και εγω ενδιαφερομαι να παρω αυτο το κινιτο θα ηθελα να ροτισω 2 πραγματα

1 εχει ασχολιθει καπιος με το gps θα ηθελα να μου πει πληροφοριες ποσο γρηγορα κλιδονει πιο προγραμμα χρισιμοπιει και φυσικα εαν ειναι δορεαν οπως νοκια δηλαδη να μην χρειαζετε να εισαι σινδεδεμενος με 3g i wifi!!

 

και 2 παιδια σε ολους εσας που παρουσιαζει προβλημα απο που το εχετε παρει??το εχει παρει καπιος απο πλαισιο γιατι απο εκει σκεφτομαι να το παρω εχουν βγει καλα απο εκει???

Link to comment
Share on other sites

Σου ειπα φιλε μου ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ αντικατασταση εντος 14 ημερων. Γιατι ΔΕΝ το κανεις ?

 

Γιατί κοίταξα την απόδειξη και δυστηχώς το έχω πάνω από 14 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κοίταξα την απόδειξη και δυστηχώς το έχω πάνω από 14 μέρες.

 

Τοτε αντιπροσωπία...

Εμενα παντος δεν μου εβγαλε κανενα πρόβλημα ακομα τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρε μια φίλη μου σήμερα , αλλά δεν είχε μέσα ούτε ακουστικά , ούτε cd.

Της είπαν ότι δεν συνοδεύεται με ακουστικά και πρέπει να τα αγοράσει ξεχωριστά.

Επειδή μου φαίνεται πολύ περίεργο, ισχύει κάτι τέτοιο ???

 

Βρήκα την απάντηση σε προηγούμενο post. Τελικά δεν συνοδεύεται από ακουστικά !!!!!!!!!

Edited by vis
αυτό που ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΔΩΡΕΑΝ χρόνο ομιλίας με ξεπερνά @mavri_gazela
Link to comment
Share on other sites

Το πήρε μια φίλη μου σήμερα , αλλά δεν είχε μέσα ούτε ακουστικά , ούτε cd.

Της είπαν ότι δεν συνοδεύεται με ακουστικά και πρέπει να τα αγοράσει ξεχωριστά.

Επειδή μου φαίνεται πολύ περίεργο, ισχύει κάτι τέτοιο ???

 

Βρήκα την απάντηση σε προηγούμενο post. Τελικά δεν συνοδεύεται από ακουστικά !!!!!!!!!

 

ξέρω πως βρήκες την απάντηση, απλά το τι θα βάλουν στο κουτί εξαρτάται απο την εταιρία, ασ πούμε σε άλλα κινητά δεν βάζουν κάρτα μνήμης η καλώδιο σύνδεσης με pc, εγώ το παρήγγειλα σήμερα το τηλέφωνο και με έξοδα αποστολής και αντικαταβολή μου βγήκε 295

Το πιο σημαντικό είναι να μη σταματάς πότε να ρωτάς. Η περιέργεια έχει το δικό της λόγο ύπαρξης. Αϊνστάιν Άλμπερτ
Link to comment
Share on other sites

φιλε spyrospapana απο που το παραγειλες? ειμε λιγο σπαστικος αλλα λογω οικονομικης στενωτητας που περνα (τωρα βρηκε να μου χαλασει η οθονη στο νοκια 5800 που εχω) θελω αμα μπορεις να μας πεις αταν το παρεις στο χειρι σου τις εντυπωσεις σου. Μια ακομα ερωτηση τι είχε μεσα το κινητο (στο πακετο)?
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω αν έχει κανένας άλλος παρατηρήσει ότι η φόρτιση της μπαταρίας όταν γίνεται μέσω της σύνδεσης με τον υπολογιστή (με το καλώδιο USB) κρατάει αφύσικα πολύ χρόνο, ενώ όταν συνδέεται στην πρίζα, γίνεται πολύ πιο γρήγορα? Σε εμένα τουλάχιστον, θέλει περίπου 6 ώρες όταν γίνεται μέσω υπολογιστή.

 

Επίσης, όταν ανοίξω το wifi, η μπαταρία αδειάζει για πλάκα. Δεν κρατάει ούτε 3 ώρες. Το παρατηρείτε όλοι αυτό? Να πω ότι το έχω 10 ημέρες το τηλέφωνο, και ότι έχω μόνιμα bluetooth.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω αν έχει κανένας άλλος παρατηρήσει ότι η φόρτιση της μπαταρίας όταν γίνεται μέσω της σύνδεσης με τον υπολογιστή (με το καλώδιο USB) κρατάει αφύσικα πολύ χρόνο, ενώ όταν συνδέεται στην πρίζα, γίνεται πολύ πιο γρήγορα? Σε εμένα τουλάχιστον, θέλει περίπου 6 ώρες όταν γίνεται μέσω υπολογιστή.

 

Επίσης, όταν ανοίξω το wifi, η μπαταρία αδειάζει για πλάκα. Δεν κρατάει ούτε 3 ώρες. Το παρατηρείτε όλοι αυτό? Να πω ότι το έχω 10 ημέρες το τηλέφωνο, και ότι έχω μόνιμα bluetooth.

 

Ειναι λογικο η φορτιση απο USB να κραταει πολυ, διοτι δεν η θυρα δινει πολυ λιγοτερο ρευμα... αυτο ισχυε παντα. Αλλωστε ο φορτιστης που εχει η συσκευασια ειναι ταχειας φορτισης.

 

Οσο για το wifi, δεν ειναι φυσικο αυτο που συμβαινει. Κι εγω εχω χρησιμοποιησει για ωρες το wifi αλλα δεν επεφτε τελειως η μπαταρια. Δοκιμασε να το κανεις με πληρως φορτισμενη μπαταρια...

Υποψην βεβαια οτι με μονιμο bluetooth μην περιμενεις και τη διαρκεια μπαταριας που εχει αναφερθει...

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

φιλε spyrospapana απο που το παραγειλες? ειμε λιγο σπαστικος αλλα λογω οικονομικης στενωτητας που περνα (τωρα βρηκε να μου χαλασει η οθονη στο νοκια 5800 που εχω) θελω αμα μπορεις να μας πεις αταν το παρεις στο χειρι σου τις εντυπωσεις σου. Μια ακομα ερωτηση τι είχε μεσα το κινητο (στο πακετο)?

 

https://www.techneasy.gr από εδώ το παρήγγειλα, και τώρα περιμένω

Το πιο σημαντικό είναι να μη σταματάς πότε να ρωτάς. Η περιέργεια έχει το δικό της λόγο ύπαρξης. Αϊνστάιν Άλμπερτ
Link to comment
Share on other sites

https://www.techneasy.gr από εδώ το παρήγγειλα, και τώρα περιμένω

 

μπορεις να χρισιμοποισεις και αναβαθμηση ή οχι? εχει απο ολες τις κινητες τηλεφωνιες? ευχαριστω και συγνωμη αμα σας ατα πριζω αλλα ειναι αρκετα τα λεγτα (για μενα)!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να χρισιμοποισεις και αναβαθμηση ή οχι? εχει απο ολες τις κινητες τηλεφωνιες? ευχαριστω και συγνωμη αμα σας ατα πριζω αλλα ειναι αρκετα τα λεγτα (για μενα)!!!!!!!!

 

και για εμένα πολλά είναι, την αναβάθμιση την κάνεις και μόνος σου :)

Το πιο σημαντικό είναι να μη σταματάς πότε να ρωτάς. Η περιέργεια έχει το δικό της λόγο ύπαρξης. Αϊνστάιν Άλμπερτ
Link to comment
Share on other sites

παιδια παω να κατεβάσω εφαρμογές και κολλάνε όλες στο εκκινηση ληψης,έκανα και εκκαθαριση αλλα τπτ,στο support android market λέει να έχω ανοιχτό το google talk,ισχύει?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Ace (S5830)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...