Jump to content

Samsung Galaxy Ace (S5830)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα κ απο εμενα.Εδω κ 1 χρονο εχω το HTC Magic με την 1.6 εκδοση του android.Θελω να αλλαξω συσκευη αφου εχω 120 ευρω επιδοτηση κ σκεφτομαι να παρω το Ace.To εχω δει απο κοντα το κινητο κ το εχω παιξει.Πολυ ωραια κατασκευη,φαινεται ποιο ακριβο απ οτι ειναι,αλλα η οθονη του δεν με τρελλανε.Μπορω να πω οτι ηταν ιδια με το magic μου(εχουν την ιδια αναλυση αν δεν κανω λαθως).Η ερωτηση μου ειναι η εξης:για 150 ευρω(τοσα θα βαλω,αφου εχω κ επιδοτηση),αξιζει η αγορα?Η να κοιταξω κατι αλλο?Υπ οψην δεν θελω να ξεπερασω τα 150 ευρω που θα βαλω επιπλεον.Ευχαριστω προκαταβολικα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κ απο εμενα.Εδω κ 1 χρονο εχω το HTC Magic με την 1.6 εκδοση του android.Θελω να αλλαξω συσκευη αφου εχω 120 ευρω επιδοτηση κ σκεφτομαι να παρω το Ace.To εχω δει απο κοντα το κινητο κ το εχω παιξει.Πολυ ωραια κατασκευη,φαινεται ποιο ακριβο απ οτι ειναι,αλλα η οθονη του δεν με τρελλανε.Μπορω να πω οτι ηταν ιδια με το magic μου(εχουν την ιδια αναλυση αν δεν κανω λαθως).Η ερωτηση μου ειναι η εξης:για 150 ευρω(τοσα θα βαλω,αφου εχω κ επιδοτηση),αξιζει η αγορα?Η να κοιταξω κατι αλλο?Υπ οψην δεν θελω να ξεπερασω τα 150 ευρω που θα βαλω επιπλεον.Ευχαριστω προκαταβολικα

 

κατα την γνωμη μου αν και δεν το εχω παρει και περιμενω να μου μπουν χρηματα απο μια δουλεια που πηρα (ηλεκτρολογος) και εχω και εγω επιδοτηση γυρω στα 120 ευρω και εγω δεν μπορω να βαλω παραπανω απο 150 ευρο θεωρω οτι ειναι πολυ καλη επιλογη. απο εμενα εχεις ναι. Παρτο με κλειστα ματια. εγω το ειδα και ειπα ειναι το επομενο κηνιτο μου.

Link to comment
Share on other sites

Φλάσαρα το καινούριο firmware και όλα φαίνονται καλά.

Μόνο δε δουλεύει ο προσανατολισμός της οθόνης by default, δε δοκίμασα να δω αν φτιάχνει αυτό και επίσης πατώντας το power δεν υπάρχει η επιλογή δικτύου/data είναι σε 2g by default. Αυτά προς το παρόν.

 

EDIT Παίζοντας λίγο η περιστροφή της οθόνης δουλεύει κανονικά.

Επίσης το WIFI δουλεύει απροβλημάτιστα, κατεβάζω, σερφάρω - gmail sync ok.

Edited by Hortatos
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να μην μου λειψει το htc sense....:-) Διαβασα πολλες κριτικες κ εισα αλλα τοσα βιντεο στο youtube κ ολα ελεγαν οτι ειναι καλο κινητο,ειδικα απο την στιγμη που θα δωσω μονο 150 ευρω.Λογικα θα το παρω,εκτος αν παρουσιαστει κατι καλυτερο.Για το wildfire s παντως δεν ψηνομαι.

 

Ασχετο,αλλα χαζευοντας στο youtube επεσα σε ενα βιντεο του galaxy ace k tou Launcher Pro το οποιο σου επιτρεπει να διαμορφωσεις με πολλους διαφορετικους τροπους το μενου κ την εμφανιση των εικονιδιων.Πολυ καλο,τσεκαρε τε το!

Link to comment
Share on other sites

ειμαι στην κοσμοτε...οτι ρυθμισει και να εκανα δεν μπορεσα να στειλω και να λαβω mms,απο την κοσμοτε μου ειπαν να το παω σε καποιο καταστημα να το δουν....

υπαρχη καμια λυση?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλους.

Είμαι κάτοχος ενός ace απο χθες και προσπαθώ να το μάθω.

Η αλήθεια είναι οτι είμαι πρώτη φορά χρήστης android και δεν γνωρίζω απολύτως τίποτα.Ξέρετε κάποιο καλό site΄που να μπορεί να μου λύσει κάποιες αποριες?

1)πώς μπορώ να μεταφέρω τις επαφές μου απο sim στο κινητο?

2)Πώς να μεταφέρω αρχεία απο τον υπολογιστή μου στην sd?Εχω κατεβάσει το kies δεν ξέρω αν θα με βοηθήσει σ'αυτο

3)Γίνεται να κατεβάσω aps απο το market στο pc και μετα να τα μτφ στο κιν ή πρέπει να συνδεθώ μεσω κιν στο internet και να το κανω?

4)Πώς να αναπαράγω avi αρχεια χρειάζεται καποος player? Ξερετε κάποιον συμβατο?

Είναι πολλές ερωτήσεις το ξέρω και σας ζάλισα αλλα αν κάποιος έχει την διάθεση και το χρόνο pls βοηθήστε την ανίδεη...

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλους.

Είμαι κάτοχος ενός ace απο χθες και προσπαθώ να το μάθω.

Η αλήθεια είναι οτι είμαι πρώτη φορά χρήστης android και δεν γνωρίζω απολύτως τίποτα.Ξέρετε κάποιο καλό site΄που να μπορεί να μου λύσει κάποιες αποριες?

1)πώς μπορώ να μεταφέρω τις επαφές μου απο sim στο κινητο?

2)Πώς να μεταφέρω αρχεία απο τον υπολογιστή μου στην sd?Εχω κατεβάσει το kies δεν ξέρω αν θα με βοηθήσει σ'αυτο

3)Γίνεται να κατεβάσω aps απο το market στο pc και μετα να τα μτφ στο κιν ή πρέπει να συνδεθώ μεσω κιν στο internet και να το κανω?

4)Πώς να αναπαράγω avi αρχεια χρειάζεται καποος player? Ξερετε κάποιον συμβατο?

Είναι πολλές ερωτήσεις το ξέρω και σας ζάλισα αλλα αν κάποιος έχει την διάθεση και το χρόνο pls βοηθήστε την ανίδεη...

Ευχαριστώ

 

για τις επαφές πας: επαφές και ομάδες, κάπου λέει κάτι για μεταφορά από σιμ προσ κινητό ή ότι δεν έχουν αντιστοιχηθεί ,(κάτι τέτοιο τέλος πάντων)αν το ψάξεις εκεί κάτι θα βρεις δεν θυμάμαι ακριβώς, έπειτα για εφαρμογές δεν ξέρω κάποιο άλλο τρόπο αλλά αν συνδεθείς μέσω wifi η ιντερνετ από what's up ας πούμε, πας στο μαρκετ επιλέγεις κάποιο εφαρμογή πατάς οκ και την κατεβάζει και την εγκαθιστά αυτόματα. αυτά ξέρω και εγώ θέλω να μάθω πως γίνετε να μεταφέρω αρχεία απο pc στην sd, σύνδεσα το κινητό με usb καλώδιο και δεν το βρήκε το κινητό το pc.

Το πιο σημαντικό είναι να μη σταματάς πότε να ρωτάς. Η περιέργεια έχει το δικό της λόγο ύπαρξης. Αϊνστάιν Άλμπερτ
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα σε ολους:)

ενα προβλημα που δεν μπορεσα να λυσω..εχω μεταφερει ΜΡ3,εχω κατεβασει βιντεοκλιπ,κλπ στο κινητο.Ολα εχουν αποθηκευτει στην καρτα μνημης σε διαφορους φακελους,και φαινονται και στη συλλογη.οταν ομως ανοιξω την εφαρμογη μουσικη,ο πλειερ ειναι αδειος και οσο και αν εχω ψαξει,δεν βρηκα τον τροπο πως περνας μουσικη απο την καρτα στον πλειερ..απο την καρτα απευθειας ολα παιζουν μια χαρα,..τα φωτα του καποιος?

Link to comment
Share on other sites

Φλάσαρα το καινούριο firmware και όλα φαίνονται καλά.

Μόνο δε δουλεύει ο προσανατολισμός της οθόνης by default, δε δοκίμασα να δω αν φτιάχνει αυτό και επίσης πατώντας το power δεν υπάρχει η επιλογή δικτύου/data είναι σε 2g by default. Αυτά προς το παρόν.

 

EDIT Παίζοντας λίγο η περιστροφή της οθόνης δουλεύει κανονικά.

Επίσης το WIFI δουλεύει απροβλημάτιστα, κατεβάζω, σερφάρω - gmail sync ok.

 

Μπορεις να γραψεις ακριβως ποιο firmware εβαλες κι απο που το πηρες???

Το WiFi να το δοκιμασεις με δικτυα κλειδωμενα με WPA2, γιατι εκει ειχαν προβλημα οσοι το εχουν βαλει....

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! αν μπορει καποιος να βοηθησει θα ημουν ευγνωμων..

οταν κανεις προεπισκοπηση για να διαλεξεις ηχο που θελεις να χτυπαει το κινητο οταν ερχεται μηνυμα ακουγεται αρκετα δυνατα οταν ομως τον διαλεξεις και ερθει καποιο μηνυμα η ενταση ειναι στο μισο και πολυ σιγα παρολο που τα volume του κινητου ειναι στο τερμα..διορθωνεται αυτο?

Edited by stavrosk1
Link to comment
Share on other sites

γεια σας....εχω αγοράσει το ace...ειμαι απολυτα ικανοποιημενος σαν προκατοχος του galaxy 3....το ace ειναι πολυ μπροστα...απλα αντιμετωπιζω ενα προβληματακι με το ηχειο...παρολο που ειναι τερμα η ενταση κλησης δεν ακουο καλα τον συνομιλητη μου και παραπονιουνται και πολυ οτι δεν με ακουνε και πολυ καλα...σας εχει τυχει και σε σας; ειναι χαρακτηριστικο του μοντέλου να μην εχει πολυ δυνατο ηχειο για ομιλια η υπάρχει παραπνω προβλημα΄;
Link to comment
Share on other sites

παιδια να σας κανω μια ερωτηση? ακουω οτι βγαζει το κηνιτο προβληματα και θελω να ρωτησω σε οσους το εχουν και τους εχουν βγαλει το κινητο, αν το χρισημοποιουν για απλη χρηση ( παιχνιδια, μηνυματα, ιντερνετ και social) ή βαζετε κατι εξιδικευμενες εφαρμορες. γιατι αμα βγαζει προβληματα με την απλη χρηση να μην δωσω και 150 ευρο που μου ειναι και αναγκαια και να μου βγει μαπα!!!!!

 

παιδια επειδη βλεπω οτι λετε οτι εχει μερικα προβληματα, θελω να κανω μια ερωτηση αν το χρησιμοποιητε για απλη χρηση (παιχνιδια , μηνυματα , social μηνυματα κλπ.) ή εχετε βαλει εξιδηκευμενες εφαρμογες? ρωταω γατι θελω να το παρω και μην δωσω και 150+επιδοτηση και μου βγει μαπα?

Edited by Tyxerakias
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

εχω φαει ολο το νετ για ενα προβλημα που εχω που ειμαι σιγουρος οτι καποιος θα εχει την λυση να μου την πει και εμενα γιατι εχω τρελαθει...

ανοιγω-κλεινω το wi-fi κανονικα,συνδεομαι ολα καλα...καποιες φορες ομως οταν παω να ανοιξω το wi-fi αυτο δεν ανταποκρινεται και δεν ανοιγει και ετσι αναγκαστικα πρεπει να κανω restart το κινητο για να ανοιγει μετα κανονικα μεχρι να το ξανακανει παλι...σας ικετευω παιδια με εχει τρελανει αυτο το θεμα..

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ροτισο το ace μπορει να κανει-να δεχτει βιντεοκλισεις γιατι δεν μπορς να το βρω με τιποτα!!! Edited by neon_
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να γραψεις ακριβως ποιο firmware εβαλες κι απο που το πηρες???

Το WiFi να το δοκιμασεις με δικτυα κλειδωμενα με WPA2, γιατι εκει ειχαν προβλημα οσοι το εχουν βαλει....

 

Hello Mythos,

 

Έβαλα το S5830XXKC1 και το πήρα από το samfirmware.

Έχεις δίκιο δοκίμασα σε WPA2 και το πρόβλημα δεν έχει λυθεί.

Μέχρι να διορθωθεί πάντως για να μην κάνετε reboot dοκιμάστε τον παρακάτω κωδικό ο οποίος κλείνει κ ανοίγει εκ νέου τον wlan driver κ επιλύει (προσωρινά) το πρόβλημα:

*#*#526#*#*

Αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

Είμαι άλλος ένας νέος κάτοχος ενός Galaxy Ace & "πρωτάρης" στον

κόσμο του Android...

Μπορείτε να μου πείτε αν υπάρχει τρόπος ή κάποια εφαρμογή που να επιτρέπει όταν το κινητό είναι σε "stand by mode" με σβηστή οθόνη δηλαδή αλλά σε λειτουργία όταν σου έρχεται κάποιο νέο μήνυμα ή μια νέα κλήση να την εμφανίζει στην αναμονή χωρίς δηλαδή να χρειάζεται να επανεργοποιηθεί το κινητό ???

G_KOR
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους..Είμαι καινούργια στο forum.Χτες μου πήρε ο αρραβωνιαστικός μου το Samsung galaxy ace,και είμαι ενθουσιασμένη. Αλλά...Έχω δυο θέματα..

1)Η μαπατρία με προβληματίζει λίγο, γιατι ξεφορτίζεται πολύ σύντομα...Βέβαια,διάβασα κάτι αντίστοιχες συζητήσεις και έλεγαν κάποιοι οτι μετά απο λίγο καιρό φτιάχνει το θέμα...

2)Όταν παω στις εικόνες και επιλέγω ορισμός για εικόνα επαφής μου βγάζει μόνο τις επαφές που έχω στο facebook.Έσβησα τον λογαριασμό του fb απο το κινητό, αλλά τώρα δεν μου βγάζει καθόλου τις κανονικές επαφές (ούτε και άλλες δηλαδή..)

Αυτά...Ελπίζω κάποιος να βοηθήσει......Ευχαριστώ πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας. να ρωτήσω αν η ζελατινα προστασια οθονης τοθ iphone 4 κανει για το κινητο μας; δεν υπάρχει σε κανένα καταστημα και δεν θελω μεσω ε-βαυ....σας εθχατιστω πολυ....
Link to comment
Share on other sites

αν θελετε θηκες και ζελατινες για το ace δείτε τα links

 

http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-Galaxy-Ace-S5830-THiki-silikonis-Hydro-lux.371988.html

http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-Galaxy-Ace-S5830-Screen-protector-diafano-film-othonis-X2-tem.381387.html

 

παιδια να ροτισο το ace μπορει να κανει-να δεχτει βιντεοκλισεις γιατι δεν μπορς να το βρω με τιποτα!!!

 

οχι φιλε μου δυστυχως δεν εχεις αυτη την δυνατοτητα με το ace...

Edited by Tyxerakias
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει βγει εκδοση android 2.3 για αυτο το κινητο χωρις να βαλω μεσα custom rom η οχι;;

αν οχι στο μελλον θα παρει;;

και κατι αλλο οποιος το εχει παρει (απο vodafone συγκεκριμενα γιατι και εγω απο εκει θα το παρωαλλα και απο αλλα καταστηματα κινητης τηλεφωνιας δεν εχω προβλημα) να μου πει τι περιεχει μεσα το κουτι του κινητου γιατι καπου διαβασα και ειδα στο youtube οτι δεν εχει ακουστικα... αληθευει;; θα πρεπει να παω να παρω ακουστικα και κατι αλλο αν εχει και τα καπακια απο το πισω μερος το ασπρο και το μαυρο...

 

ευχαριστω και ελπιζω να μην εγινα κουραστικος με αυτα που ζητησα...

αν γινετε θα το εκτιμουσα αν μου απαντουσατε γρηγορα γιατι θα παω να το παρω καποιες απο αυτες τις μερες μπορει και σε 2 εβδομαδες δεν ξερω αναλογα ποτε θα εχω ελευθερο χρονο...

Edited by Antrikos1990
Sony Ericsson Xperia X8 με Custom Rom Ginger-DX 2.3.7 και overclock στα 787MHz
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει καποια εφαρμογη που να μετατρεπει το φλας τισ καμερας σε φακο γιατι μερικες που δοκιμασα απο το μαρκετ δεν δουλευανε στο ace. Μήπως έχει κατεβάσει κανένας φιλοσ απο εδω?
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει καποια εφαρμογη που να μετατρεπει το φλας τισ καμερας σε φακο γιατι μερικες που δοκιμασα απο το μαρκετ δεν δουλευανε στο ace. Μήπως έχει κατεβάσει κανένας φιλοσ απο εδω?

δοκιμασε το tiny flashlight.το εχω κατεβασει εγω στο Ace και δουλευει τελεια.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως βλεπω πολλους να ρωτανε πραγματα που εχουν απαντηθει σε προηγουμενες σελιδες...

Καντε ενα κοπο και διαβαστε ρε παιδια τι εχουμε γραψει εως τωρα, δε γινεται να γραφουμε τα ιδια και τα ιδια....

 

Hello Mythos,

 

Έβαλα το S5830XXKC1 και το πήρα από το samfirmware.

Έχεις δίκιο δοκίμασα σε WPA2 και το πρόβλημα δεν έχει λυθεί.

Μέχρι να διορθωθεί πάντως για να μην κάνετε reboot dοκιμάστε τον παρακάτω κωδικό ο οποίος κλείνει κ ανοίγει εκ νέου τον wlan driver κ επιλύει (προσωρινά) το πρόβλημα:

*#*#526#*#*

Αυτά...

 

Τι εννοεις οτι δεν λυθηκε το προβλημα? Υποτιθεται οτι το αρχικο προβλημα με το κολλημα λυνεται, αλλα τωρα εχει χειροτερο προβλημα με αδυναμια συνδεσης σε WPA2 δικτυα. Εσενα εχει αλλη συμπεριφορα?

 

Καλησπέρα ,

Είμαι άλλος ένας νέος κάτοχος ενός Galaxy Ace & "πρωτάρης" στον

κόσμο του Android...

Μπορείτε να μου πείτε αν υπάρχει τρόπος ή κάποια εφαρμογή που να επιτρέπει όταν το κινητό είναι σε "stand by mode" με σβηστή οθόνη δηλαδή αλλά σε λειτουργία όταν σου έρχεται κάποιο νέο μήνυμα ή μια νέα κλήση να την εμφανίζει στην αναμονή χωρίς δηλαδή να χρειάζεται να επανεργοποιηθεί το κινητό ???

 

Αυτο που λες δεν ξερω εαν γινεται, καλυτερα να ρωτησεις στις εφαρμογες.

Εναλλακτικα μπορεις να βαλεις το κινητο σε flight mode και μετα να παρεις τις ειδοποιησεις.

 

Καλημέρα σε όλους..Είμαι καινούργια στο forum.Χτες μου πήρε ο αρραβωνιαστικός μου το Samsung galaxy ace,και είμαι ενθουσιασμένη. Αλλά...Έχω δυο θέματα..

1)Η μαπατρία με προβληματίζει λίγο, γιατι ξεφορτίζεται πολύ σύντομα...Βέβαια,διάβασα κάτι αντίστοιχες συζητήσεις και έλεγαν κάποιοι οτι μετά απο λίγο καιρό φτιάχνει το θέμα...

2)Όταν παω στις εικόνες και επιλέγω ορισμός για εικόνα επαφής μου βγάζει μόνο τις επαφές που έχω στο facebook.Έσβησα τον λογαριασμό του fb απο το κινητό, αλλά τώρα δεν μου βγάζει καθόλου τις κανονικές επαφές (ούτε και άλλες δηλαδή..)

Αυτά...Ελπίζω κάποιος να βοηθήσει......Ευχαριστώ πολύ :)

 

Η διαρκεια της μπαταριας ποικιλει στον καθενα αναλογα την χρηση. Με απλη χρηση μπορει να μου κρατησει 2-3 μερες ενω με εντονη χρηση με το ζορι μια μερα!

Τι εννοεις οτι ξεφορτιζει γρηγορα? Ενω το εχεις στην αναμονη το κανει αυτο? Τι εχεις εγκαταστησει? Εχεις τιποτα απο GPS, WiFi, BT ανοιχτα μονιμα?

Μετα απο 2-3 πληρης φορτισεις λογικα η μπαταρια εχει στρωσει...

Οσο για facebook δεν εχω ιδεα γιατι αποφευγω τον συγχρονισμο μαζι του!

 

γεια σας. να ρωτήσω αν η ζελατινα προστασια οθονης τοθ iphone 4 κανει για το κινητο μας; δεν υπάρχει σε κανένα καταστημα και δεν θελω μεσω ε-βαυ....σας εθχατιστω πολυ....

 

Γιατι να θες για iPhone οταν υπαρχουν ζελατινες συγκεκριμενα για το S5830 και μαλιστα σε διαφορες ποιοτητες. Αν δε θες ebay δοκιμασε και το amazon.co.uk. Αλλιως στα links που σου δωσαν παραπανω!

 

Παιδια εχει βγει εκδοση android 2.3 για αυτο το κινητο χωρις να βαλω μεσα custom rom η οχι;;

αν οχι στο μελλον θα παρει;;

και κατι αλλο οποιος το εχει παρει (απο vodafone συγκεκριμενα γιατι και εγω απο εκει θα το παρωαλλα και απο αλλα καταστηματα κινητης τηλεφωνιας δεν εχω προβλημα) να μου πει τι περιεχει μεσα το κουτι του κινητου γιατι καπου διαβασα και ειδα στο youtube οτι δεν εχει ακουστικα... αληθευει;; θα πρεπει να παω να παρω ακουστικα και κατι αλλο αν εχει και τα καπακια απο το πισω μερος το ασπρο και το μαυρο...

 

ευχαριστω και ελπιζω να μην εγινα κουραστικος με αυτα που ζητησα...

αν γινετε θα το εκτιμουσα αν μου απαντουσατε γρηγορα γιατι θα παω να το παρω καποιες απο αυτες τις μερες μπορει και σε 2 εβδομαδες δεν ξερω αναλογα ποτε θα εχω ελευθερο χρονο...

 

Εαν διαβαζες λιγακι τι εχουμε γραψει εως τωρα δεν θα εχεις αποριες.

Οντως δεν εχει ακουστικα μεσα, και ναι εχει και 2ο καπακι η συσκευασια που ειναι ασπρο.

Οσο για την 2.3, δεν εχει γινει τιποτα γνωστο ακομα. Στα xda forum καποια ατομα προσπαθουν να φτιαξουν μια καλη rom αλλα ειναι ακομα στα σκαρια...

Εαν φτιαξουν και δικο του section εκει ισως δουμε κι αλλες προσπαθειες μεταξυ των οποιων και ROMs με την 2.3.

Ακομα ειναι νωρις ομως και δε νομιζω οτι προσφερει τοσο σημαντικα πραγματα παραπανω η 2.3.

Edited by Mythos

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Ace (S5830)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...