Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο πεδίο "Τύπος APN" θα γράψεις "default". Τα δικά μου Android (Motorola) με αυτόν τον τρόπο συνδέονται κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να ανανεώσω μέχρι τις 31 Ιανουαρίου και το θυμήθηκα στις 2.45 το πρωί της 1ης Φεβρουαρίου. Το δοκίμασα στο 12200 να δω εάν συνεχίζεται η προσφορά και ναι συνεχίζεται! Έχω 1500 λεπτά και 1500 sms προς WIND και Q και πάλι, μέχρι τις 3 Μαρτίου όπως λέει. Τζάμι και αυτό το μήνα. Α ΝΑΙ, ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

 

καλο μηνα φιλε και σε σενα. Μαλλον εισαι απο τους τυχερους, λογω του συνηθισμενου υπνου της wind, γιατι δε βλεπω καμμια καινουρια ενημερωση στο site της wind

 

edit: ουτε στο site της Q

Link to comment
Share on other sites

Αν συνεχισει με το 1€ να δινει νετ και λεπτα ομιλιας η q μου φευγει απο δευτερη συνδεση και περνει την θεση του whats up μου!

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον θα δίνουν τον τζάμπα χρόνο ομιλίας μεταξύ των χρηστών?

 

καμμια ανακοινωση ακομη.. Τελευταια και καταιδρωμενη μια ζωη.. Μου αρεσει που επεσαν και λεφτα στην εταιρια..

Link to comment
Share on other sites

καμμια ανακοινωση ακομη.. Τελευταια και καταιδρωμενη μια ζωη.. Μου αρεσει που επεσαν και λεφτα στην εταιρια..

Πάντως αυτό με το 1€ μπορείς να το ενεργοποιήσεις ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό με το 1€ μπορείς να το ενεργοποιήσεις ακόμα.

Αν ειναι για ενα μηνα δεν σε συμφερει!!!

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό με το 1€ μπορείς να το ενεργοποιήσεις ακόμα.

 

Πώς μπορείς να το ενεργοποιήσεις ακόμα?

Η προσφορά αυτή δεν έληγε χθες?

Orange San Francisco AMOLED 512MB
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορείς να το ενεργοποιήσεις ακόμα?

Η προσφορά αυτή δεν έληγε χθες?

Ναι έληγε. Αλλά παίρνοντας το 12200, σε αφήνει να την ενεργοποιήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και γω σήμερα ενεργοποιηση της προσφορας του 1€ (ξεχάστηκα χθες) και έγινε κανονικά, εκτός βέβαια του γεγονότος ότι εχω τα 1500 λεπτά & sms μεχρι 23/2/2011 και όχι 3/03/2011 που ανέφεραν καποια άλλα παιδιά εδω. Ξέρει κανείς γιατι;
Link to comment
Share on other sites

Εγω μιλησα με το τεχνικο τμημα και μου ειπαν αυτο για το 1 ευρω παιζει Εως 8/2 απο κει και περα τελειωνουν ολα!!!!!!!!!! και δεν ξερουν τι θα γινει για το μηνα Μαρτιο...
Link to comment
Share on other sites

πολλά τα 5 ευρώ για 100 ΜΒ ... θα φάει άκυρο.

 

οντως πολλα. οι αλλοι δινουν με 7 ευρω 200

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως όμως τα 100 ΜΒ διαρκούν όσο και της τρέχουσας προσφοράς;
Link to comment
Share on other sites

Ξαναρωτώ:

Υπάρχει κάποιος που να ενεργοποίησε πρώτη φορά σήμερα με το 1€ τα 1500' και 1500sms και να μας πει αν του έδωσε και ιντερνετ;

Να δοκίμασε να μπει δηλαδή στο ιντερνετ και να μην τον χρέωσε από το υπόλοιπο του;

 

Έχω μια Q με υπόλοιπο 0,01€ που σκόπευα να την αφήσω να λήξει. Αλλά αν είναι να μου δώσει και τα 100ΜΒ με 1€, να πάω να κάνω μια ανανέωση 2€ και να πάρω το πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ηθελα να ξερω αν υπαρχει ο διπλασιασμος της καρτας ανανεωσης οπως εχει η frog γιατι ενδιαφερομαι για φορητοτητα αλλα ο διπλασιασμος με ενδιαφερει περισσοτερο απο οτι τα "απεριοριστα" που ετσι κι αλλιως κοβονται σιγα σιγα...
Link to comment
Share on other sites

εγω θα ηθελα να ξερω αν υπαρχει ο διπλασιασμος της καρτας ανανεωσης οπως εχει η frog γιατι ενδιαφερομαι για φορητοτητα αλλα ο διπλασιασμος με ενδιαφερει περισσοτερο απο οτι τα "απεριοριστα" που ετσι κι αλλιως κοβονται σιγα σιγα...

 

υπαρχει διπλασιασμος μονο αν σου ερθει μηνυμα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια..εγω που χθες ανανεωσα την προσφορα με 1 ευρω..θα εχω τα 100 ΜΒ τις 3 μαρτιου?
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι δεν ενεργοποιησα ουτε χθες ουτε σημερα, φυσικα δεν εχω 1500' & 1500 sms αλλα συνεχιζω να σερφαρω απο το πρωι χωρις. χρεωση.
Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

Είχα έναν αριθμό Q που δεν τον χρησιμοποιούσα τελευταία. Εχασα λοιπόν την SIM και βρήκα μόνο την κάρτα με τα PIN & PUK. Στην κάρτα αυτή αναγράφεται ένας αριθμός αλλά δεν είναι ο αριθμός SIM εξολοκλήρου. Καλώ λοιπόν στην Q να μου δώσουν το αριθμό SIM. Μου τον δίνουν. Χάνω όμως μες την ακαταστασία το χαρτάκι που τον είχα γράψει, οπότε αναγκάζομαι και τους ξανακαλώ. Μου λένε λοιπόν ότι δεν μπορούν να δουν αυτή την πληροφορία. Καλά, και την πρώτη φορά που κάλεσα πώς τον βρήκαν; Τελικά ο αριθμός δεν χρειάστηκε για τη φορητότητα, ευτυχώς...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...