Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βρε να σας δωσω αν ειναι :)

 

τελικα τι μπορει να εχει γινει?

 

Ξαναενεργοποιησε την προσφορα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βρε να σας δωσω αν ειναι :)

 

τελικα τι μπορει να εχει γινει?

Να ξαναδωσεις κανα ευρω στην Q ενοουσε.

Link to comment
Share on other sites

@tasgr86 το καταλαβα βρε ;)

 

@pexths ειναι dead η γραμμη. δεν εχω δικτυο.

 

μηπως εληξε το νουμερο σου?ποτε εκανες τελευταια ανανεωση?θυμασε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελη αυγουστου αν θυμαμαι καλα. οταν πηρα το νουμερο (sim) απο wind δηλαδη. χρονο ΔΕΝ εχει σιγουρα
Link to comment
Share on other sites

τελη αυγουστου αν θυμαμαι καλα. οταν πηρα το νουμερο (sim) απο wind δηλαδη. χρονο ΔΕΝ εχει σιγουρα

 

δοκιμασε σε αλλο κινητο και αν οχι επικοινωνησε με εξυπηρετηση πελατων η πανε σε ενα καταστημα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα σε 3 συσκευες. σε καμια δεν εκανε επαφη με δικτυο. αρα το θεμα ειναι ή της καρτας sim ή του δικτυου. δευτερα τριτη θα παω σε καταστημα να δω τι γινεται
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα σε 3 συσκευες. σε καμια δεν εκανε επαφη με δικτυο. αρα το θεμα ειναι ή της καρτας sim ή του δικτυου. δευτερα τριτη θα παω σε καταστημα να δω τι γινεται

 

ξεκαθαρα ειναι προβλημα της καρτας σιμ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι ..... Πότε τελειώνει η προσφορά με τα 1500 ? Γιατί τώρα που η what's up το σταμάτησε σκέφτομαι να βάλω Q,αλλά αν τελειώνει και αυτή η προσφορά τώρα μην πάω τσάμπα και χαίρομαι για 1-2 μήνες και μετά ζητάει και η Q 7 ευρώ για λεπτά και sms ... :wacko:

 

ευχαριστώ :O

Never argue with an idiot ... they drag you down to their level and beat you with experience ... :X
Link to comment
Share on other sites

μεχρι 31/3 ισχυει η προσφορα. μετα... αγνωστο

αυτό πως πρόκυψε αρχικά έληγε στις 7/2 και πλέον πήρε παράταση ως τις 18/2 http://www.wind.com.gr/Left-Menu/Κινητή/Για-τον-Ιδιώτη/Καρτοκινητή/Οι-καλύτερες-επιλογές-στην-καρτοκινητή.aspx έχεις κάποια άλλη πληροφόρηση;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

αυτό πως πρόκυψε αρχικά έληγε στις 7/2 και πλέον πήρε παράταση ως τις 18/2 http://www.wind.com.gr/Left-Menu/Κινητή/Για-τον-Ιδιώτη/Καρτοκινητή/Οι-καλύτερες-επιλογές-στην-καρτοκινητή.aspx έχεις κάποια άλλη πληροφόρηση;

καλα η παραταση κλασσικά θα συνεχίσει

ο mol μαλλον μπερδεύτηκε με του ίντερνετ

Link to comment
Share on other sites

Για τους φίλους κατόχους Android, δημοσιοποίησα πριν λίγο το myQcard app, για τη διευκόλυνση του μαζέματος των διαφόρων υπολοίπων των υπηρεσιών της Q. Εδώ είναι το σχετικό myphone.gr thread.

 

have fun ;)

hypest

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα και απο μενα...μερικες ερωτησουλες θα ηθελα να σας κανω γιατι εχω μπει σε σκεψεις..

χρηστης whats up ειμαι και οπως θα ξερετε μας γειωσε κανονικα η cosmote..οποτε σκεφτομαι πολυ σοβαρα(αφου πλεον τον μονο λογο που ειχα για ναμαι στην κοσμοτε ηταν τα 1500' και sms) να κανω αιτηση φορητοτητας σε Q.

για πειτε μου ρε παιδες..πιστευετε οτι θα συνεχισει αυτες τις ωραιες προσφορες η κιου ή θα μας γειωσει οπως η κοσμοτε?κατα καιρους βγαζει φοβερες προσφορες.με ενδιαφερει παρα πολυ το ιντερνετ στο κινητο και ενας λογος που θα κανω τη φορητοτηα ειναι αυτος..τα δωρεαν λεπτα ειναι πραγματικα ΔΩΡΕΑΝ?ή παιζουν χρεωσεις με ψιλα γραμματα?σε γενικες γραμμες ειστε ικανοποιημενοι ρε παιδι μου? :P

εχει καλο σημα ιντερνετ?

αυτα προς το παρον..για πειτε καμια γνωμη γιατι απο δευτερα μαλλον ερχομαι στην παρεα σας!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα και απο μενα...μερικες ερωτησουλες θα ηθελα να σας κανω γιατι εχω μπει σε σκεψεις..

χρηστης whats up ειμαι και οπως θα ξερετε μας γειωσε κανονικα η cosmote..οποτε σκεφτομαι πολυ σοβαρα(αφου πλεον τον μονο λογο που ειχα για ναμαι στην κοσμοτε ηταν τα 1500' και sms) να κανω αιτηση φορητοτητας σε Q.

για πειτε μου ρε παιδες..πιστευετε οτι θα συνεχισει αυτες τις ωραιες προσφορες η κιου ή θα μας γειωσει οπως η κοσμοτε?κατα καιρους βγαζει φοβερες προσφορες.με ενδιαφερει παρα πολυ το ιντερνετ στο κινητο και ενας λογος που θα κανω τη φορητοτηα ειναι αυτος..τα δωρεαν λεπτα ειναι πραγματικα ΔΩΡΕΑΝ?ή παιζουν χρεωσεις με ψιλα γραμματα?σε γενικες γραμμες ειστε ικανοποιημενοι ρε παιδι μου? :P

εχει καλο σημα ιντερνετ?

αυτα προς το παρον..για πειτε καμια γνωμη γιατι απο δευτερα μαλλον ερχομαι στην παρεα σας!

Oι προσφορές λογικά δε θα συνεχιστούν μετά τις 18/2 που πήραν παράταση, λογικά κάτι θα βγάλει αλλά σίγουρα όχι τόσο καλό. Από την άλλη βέβαια σε σύγκριση με το whats up νομίζω δε χωράει συζήτηση καν κατά πόσο υπερτερεί η Q αν τη χρησιμοποιείς σαν βασικό νούμερο.

-χρέωση ανά δευτερόλεπτο από το 1ο δευτερόλεπτο έναντι 60 δευτερόλεπτα που σου τρώει η cote με το που θ΄ανοίξει η γραμμή

-χρέωση πρέπει να χει περίπου τις μισές 0,21€/λεπτό και 0,05€/sms ελλάδα&εξωτερικό, το whats έχει 0,37€/λεπτό 0,07€/sms και 0,21€/sms εξωτερικό

-τα δωρεαν λεπτά που δίνει προς wind και Q μια χαρά δωρεάν ήταν τι εννοείς;

-ιντερνετ μεσω wind αξιοπρεπές αλλά μη περιμένεις και τρελλές ταχύτητες

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

500ΜΒ με 5€ και ισχύ 30 ημέρες!

 

Εάν στείλετε "500ΜΒ" στο 1210 ενεργοποιείται η κρυφή προσφορά αφαιρώντας από το υπόλοιπό σας 5€, ενώ τα διαθέσιμα ΜΒ τα μαθαίνετε στέλνοντας "ΥΠ" στον ίδιο αριθμό.

Chown the world!!! :cool:

 

iMessage: epaminos@me.com

Link to comment
Share on other sites

Αν βγάλει προγραμματάκι με 3 ευρά 100ΜΒ θα είναι ότι καλύτερο.

Δεν θέλουν όλοι 500αρια ούτε έχουν την διάθεση για ένα μικρό σερφάρισμα να δίνουν 5ευρα.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Oι προσφορές λογικά δε θα συνεχιστούν μετά τις 18/2 που πήραν παράταση, λογικά κάτι θα βγάλει αλλά σίγουρα όχι τόσο καλό. Από την άλλη βέβαια σε σύγκριση με το whats up νομίζω δε χωράει συζήτηση καν κατά πόσο υπερτερεί η Q αν τη χρησιμοποιείς σαν βασικό νούμερο.

-χρέωση ανά δευτερόλεπτο από το 1ο δευτερόλεπτο έναντι 60 δευτερόλεπτα που σου τρώει η cote με το που θ΄ανοίξει η γραμμή

-χρέωση πρέπει να χει περίπου τις μισές 0,21€/λεπτό και 0,05€/sms ελλάδα&εξωτερικό, το whats έχει 0,37€/λεπτό 0,07€/sms και 0,21€/sms εξωτερικό

-τα δωρεαν λεπτά που δίνει προς wind και Q μια χαρά δωρεάν ήταν τι εννοείς;

-ιντερνετ μεσω wind αξιοπρεπές αλλά μη περιμένεις και τρελλές ταχύτητες

 

thanks για την απαντηση φιλε μου!!σκεφτομαι μην κανουν την προσφορα ωστε να παρουν οσους πιο πολλους συνδρομητες μπορουν και μολις τελειωσει ακολουθησουν την πολιτικη της κοσμοτε..

Γινεται να ξαναγυρισω μετα την φορητοτητα σε whats up?

τωρα που μου παραθετεις τις χρεωσεις οντως ειναι πολυ φθηνη..αλλα με νοιαζουν πολυ οι προσφορες με τα 1500 τηλ και μηνυματα γιατι γραφω και μιλαω παρα πολυ...και αν σκασει κατι παρομοιο θαμουν πολυ ικανοποιημενος.

πριν απο αυτη με το 1 ευρω ποια ειχε;

Οσο για το ιντερνετ φανταζομαι εχει να κανει και με το κινητο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

thanks για την απαντηση φιλε μου!!σκεφτομαι μην κανουν την προσφορα ωστε να παρουν οσους πιο πολλους συνδρομητες μπορουν και μολις τελειωσει ακολουθησουν την πολιτικη της κοσμοτε..

Γινεται να ξαναγυρισω μετα την φορητοτητα σε whats up?

τωρα που μου παραθετεις τις χρεωσεις οντως ειναι πολυ φθηνη..αλλα με νοιαζουν πολυ οι προσφορες με τα 1500 τηλ και μηνυματα γιατι γραφω και μιλαω παρα πολυ...και αν σκασει κατι παρομοιο θαμουν πολυ ικανοποιημενος.

πριν απο αυτη με το 1 ευρω ποια ειχε;

Οσο για το ιντερνετ φανταζομαι εχει να κανει και με το κινητο.

κοίτα όλες οι εταιρείες ένα καρτέλ είναι, αν έχουν προσυννενοηθεί το ίδιο θα κάνουν, η wind είναι τελευταία κι ομως όταν το καρτέλ συμφώνησε σε ένα βράδυ ακρίβυνε όλα τα συμβόλαια ενώ είχε μακράν καλύτερα πακέτα και τώρα έκανε τις ίδιες προσφορές με τη voda/cote στο free2go οπότε δε νομίζω να την απασχολεί αν θα γίνει το ίδιο με το cote.

Αλλά φυσικά και μπορείς άμεσα να ξαναλλάξεις μέσα σε 3 ημέρες και να γυρίσεις στη cosmote

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

To mmsbox.myq.gr λειτουργεί;

Μου έστειλαν ένα mms και δεν το υποστηρίζει η συσκευή που έχω,

αλλά δε μπορώ να το δω στο ίντερνετ.

Ξέρει κανείς κάτι;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κοίτα όλες οι εταιρείες ένα καρτέλ είναι, αν έχουν προσυννενοηθεί το ίδιο θα κάνουν, η wind είναι τελευταία κι ομως όταν το καρτέλ συμφώνησε σε ένα βράδυ ακρίβυνε όλα τα συμβόλαια ενώ είχε μακράν καλύτερα πακέτα και τώρα έκανε τις ίδιες προσφορές με τη voda/cote στο free2go οπότε δε νομίζω να την απασχολεί αν θα γίνει το ίδιο με το cote.

Αλλά φυσικά και μπορείς άμεσα να ξαναλλάξεις μέσα σε 3 ημέρες και να γυρίσεις στη cosmote

 

ωραια..οτιδηποτε χρειαστω θα σας ρωτησω!:)

αυριο λογικα θα παω σε ενα καταστημα wind να τους ρωτησω και απο κοντα.γιατι διαβασα το site τους αλλα θελω να τους κανω και καποιες πιο περιεργες ερωτησεις..

αν και μαλλον χαμενος κοπος θαναι αφου οι μισοι που δουλευουν στα καταστηματα δεν ξερουν που τους πανε τα 4..

τα λεμε συντομα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

thanks για την απαντηση φιλε μου!!σκεφτομαι μην κανουν την προσφορα ωστε να παρουν οσους πιο πολλους συνδρομητες μπορουν και μολις τελειωσει ακολουθησουν την πολιτικη της κοσμοτε..

Γινεται να ξαναγυρισω μετα την φορητοτητα σε whats up?

τωρα που μου παραθετεις τις χρεωσεις οντως ειναι πολυ φθηνη..αλλα με νοιαζουν πολυ οι προσφορες με τα 1500 τηλ και μηνυματα γιατι γραφω και μιλαω παρα πολυ...και αν σκασει κατι παρομοιο θαμουν πολυ ικανοποιημενος.

πριν απο αυτη με το 1 ευρω ποια ειχε;

Οσο για το ιντερνετ φανταζομαι εχει να κανει και με το κινητο.

 

ναι μπορεις να ξανα κανεις φορητοτητα για την κοσμοτε καλεσε δωρεαν το 13897

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ναι μπορεις να ξανα κανεις φορητοτητα για την κοσμοτε καλεσε δωρεαν το 13897

 

Τι στοιχεια χρειαζεται να δωσω γιατι θελω να το κανω και στην κοπελα μου και θελω να ξερω τι ακριβως χρειαζεται για την ενεργοποιηση μεσω τηλεφωνου..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...