Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ωραια..οτιδηποτε χρειαστω θα σας ρωτησω!:)

αυριο λογικα θα παω σε ενα καταστημα wind να τους ρωτησω και απο κοντα.γιατι διαβασα το site τους αλλα θελω να τους κανω και καποιες πιο περιεργες ερωτησεις..

αν και μαλλον χαμενος κοπος θαναι αφου οι μισοι που δουλευουν στα καταστηματα δεν ξερουν που τους πανε τα 4..

τα λεμε συντομα!

 

Πάρε το cc καλύτερα! Δύσκολα να σε εξυπηρετήσουν για καρτοκινητό από μαγαζί...

Είναι και νέες προσφορές δεν θα γνωρίζουν και πολλά (ελάχιστη διαρκεία, μέχρι πόσες ανανεώσεις το μήνα κτλ)

Link to comment
Share on other sites

ωραια..οτιδηποτε χρειαστω θα σας ρωτησω!:)

αυριο λογικα θα παω σε ενα καταστημα wind να τους ρωτησω και απο κοντα.γιατι διαβασα το site τους αλλα θελω να τους κανω και καποιες πιο περιεργες ερωτησεις..

αν και μαλλον χαμενος κοπος θαναι αφου οι μισοι που δουλευουν στα καταστηματα δεν ξερουν που τους πανε τα 4..

τα λεμε συντομα!

Aν πας σε κατάστημα wind προκοπή δε νομίζω να κάνεις, εγώ είχε πάει σε 2, στο πρώτο μου είπαν ότι δεν είχαν κάρτα sim Q για να μου το κάνουν, στο δεύτερο αφού με πριξε να κάνω συμβόλαιο και γιατί να μεταφέρω συμβόλαιο σε καρτα q μου ειπαν ότι επίσης δεν εχουν καρτα sim, οπότε γύρισα σπίτι πήρα το τμήμα τηλεφωνικής φορητότητας και έκανα τη δουλειά μου αμέσως...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Πάρε το cc καλύτερα! Δύσκολα να σε εξυπηρετήσουν για καρτοκινητό από μαγαζί...

Είναι και νέες προσφορές δεν θα γνωρίζουν και πολλά (ελάχιστη διαρκεία, μέχρι πόσες ανανεώσεις το μήνα κτλ)

 

 

ποσο σιγουρος ημουν...:p :lol:

 

λες και ζηταμε κατι τοσο δυσκολο.......στα συμβολαιακια ξερουν απεξω τις προσφορες ομως...

Aν πας σε κατάστημα wind προκοπή δε νομίζω να κάνεις, εγώ είχε πάει σε 2, στο πρώτο μου είπαν ότι δεν είχαν κάρτα sim Q για να μου το κάνουν, στο δεύτερο αφού με πριξε να κάνω συμβόλαιο και γιατί να μεταφέρω συμβόλαιο σε καρτα q μου ειπαν ότι επίσης δεν εχουν καρτα sim, οπότε γύρισα σπίτι πήρα το τμήμα τηλεφωνικής φορητότητας και έκανα τη δουλειά μου αμέσως...

 

pan82 τι σου ζητησε στο τηλεφωνο??

τελικα χρεωνει ή οχι το τηλεφωνημα??γιατι αλλου λεει χρεωνει αλλου οχι.εχω ενα ευρω υπολοιπο στην κοσμοτε!:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ποσο σιγουρος ημουν...:p :lol:

 

λες και ζηταμε κατι τοσο δυσκολο.......στα συμβολαιακια ξερουν απεξω τις προσφορες ομως...

 

 

pan82 τι σου ζητησε στο τηλεφωνο??

τελικα χρεωνει ή οχι το τηλεφωνημα??γιατι αλλου λεει χρεωνει αλλου οχι.εχω ενα ευρω υπολοιπο στην κοσμοτε!:p

οχι δε χρεώνει το τμήμα φορητότητας φυσικά. Τα στοιχεία σου ζητάνε αναλυτικά να δώσεις και να εχεις ετοιμα φωτοτυπία και ταυτότητας να δώσεις μαζί με την αίτηση που θα υπογράψεις

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

^ για μένα, το μεγαλύτερο μειονέκτημα της Q είναι η χρέωση για τις κλήσεις στην εξυπηρέτηση πελατών. Αλίμονο σου αν έχεις ποτέ πρόβλημα με χρεώσεις ή οτιδήποτε περίπλοκο. Θα καταχρεωθείς στο 1222 ή θα πρέπει να παίρνεις στα δωρεάν νούμερα ή στα σταθερά τους και να λες ψέματα του τύπου "έχασα το κινητό μου, μπορείτε να με συνδέσετε με το cc" για να σε συνδέσουν και να μιλήσεις δωρεάν. Αλλιώς, θα σου κοστίσει περισσότερο το 1222 από ότι το αρχικό πρόβλημα που είχες...

Προσωπική εμπειρία και άποψη, βέβαια.

:)

Link to comment
Share on other sites

^ για μένα, το μεγαλύτερο μειονέκτημα της Q είναι η χρέωση για τις κλήσεις στην εξυπηρέτηση πελατών. Αλίμονο σου αν έχεις ποτέ πρόβλημα με χρεώσεις ή οτιδήποτε περίπλοκο. Θα καταχρεωθείς στο 1222 ή θα πρέπει να παίρνεις στα δωρεάν νούμερα ή στα σταθερά τους και να λες ψέματα του τύπου "έχασα το κινητό μου, μπορείτε να με συνδέσετε με το cc" για να σε συνδέσουν και να μιλήσεις δωρεάν. Αλλιώς, θα σου κοστίσει περισσότερο το 1222 από ότι το αρχικό πρόβλημα που είχες...

Προσωπική εμπειρία και άποψη, βέβαια.

:)

 

http://www.wind.com.gr/%CE%92%CE%B1%CF%83%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%BF%CF%8D/%CE%9A%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE/%CE%93%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%99%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CF%84%CE%B7/%CE%9A%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE/Q-Card/Q-%CE%B5%CE%BE%CF%85%CF%80%CE%B7%CF%81%CE%AD%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7.aspx τωρα δεν ξερω τι ισχυει αλλα αυτο βρηκα για σενα..

 

Oι προσφορές λογικά δε θα συνεχιστούν μετά τις 18/2 που πήραν παράταση, λογικά κάτι θα βγάλει αλλά σίγουρα όχι τόσο καλό. Από την άλλη βέβαια σε σύγκριση με το whats up νομίζω δε χωράει συζήτηση καν κατά πόσο υπερτερεί η Q αν τη χρησιμοποιείς σαν βασικό νούμερο.

-χρέωση ανά δευτερόλεπτο από το 1ο δευτερόλεπτο έναντι 60 δευτερόλεπτα που σου τρώει η cote με το που θ΄ανοίξει η γραμμή

-χρέωση πρέπει να χει περίπου τις μισές 0,21€/λεπτό και 0,05€/sms ελλάδα&εξωτερικό, το whats έχει 0,37€/λεπτό 0,07€/sms και 0,21€/sms εξωτερικό

-τα δωρεαν λεπτά που δίνει προς wind και Q μια χαρά δωρεάν ήταν τι εννοείς;

-ιντερνετ μεσω wind αξιοπρεπές αλλά μη περιμένεις και τρελλές ταχύτητες

 

φιλε αυτο για τα 60" στην κοσμοτε που το βρηκες γιατι ακομα 45" λεει το σαιτ επισης δεν βρηκα σχετικη ανακοινωση..

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση!
Link to comment
Share on other sites

699 555 1222 από σταθερό τηλέφωνο (με χρέωση)

 

Άραγε ο αριθμός για το cc αυτός να λειτουργεί σαν Q κινητό;;;

 

Εννοώ αν καλέσει κάποιος από Q και έχει την προσφορα 1500΄σε Q θα χρεωθεί;

Αν δεν χρεωθεί, είναι αρκετά καλή λύση!

 

PS: Αντίστοιχα και ο αριθμός 693 560 1260 που είναι για WIND

Link to comment
Share on other sites

οχι δε χρεώνει το τμήμα φορητότητας φυσικά. Τα στοιχεία σου ζητάνε αναλυτικά να δώσεις και να εχεις ετοιμα φωτοτυπία και ταυτότητας να δώσεις μαζί με την αίτηση που θα υπογράψεις

 

κατσε μισο λεπτο..παιρνω τηλεφωνο,συνδεομαι με ηχογραφημενες πληροφοριες,λογικα,και προχωραω στη διαδικασια..με συνδεουν με τηλεφωνικο κεντρο?ή ολα ειναι ηχογραφημενα?αφου την φορητοτητα θα την κανω μεσω τηλεφωνου,σε ποιον και ποτε θα δωσω τις φωτοτυπιες ταυτοτητας??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σορρυ αλλα αυτο δεν ειναι εξυπηρετησης?1226 Q card helpline, από κινητό Q card (χωρίς χρέωση)

γιατι αν ειναι γιατι ψαχνομαστε?

Link to comment
Share on other sites

Καπου ειχα δει για ενα αριθμο πενταψηφιο που καλεις κ εχεις χαμηλες τιμη ομιλιας καλωντας απο q.

Mου τον θυμιζετε?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

κατσε μισο λεπτο..παιρνω τηλεφωνο,συνδεομαι με ηχογραφημενες πληροφοριες,λογικα,και προχωραω στη διαδικασια..με συνδεουν με τηλεφωνικο κεντρο?ή ολα ειναι ηχογραφημενα?αφου την φορητοτητα θα την κανω μεσω τηλεφωνου,σε ποιον και ποτε θα δωσω τις φωτοτυπιες ταυτοτητας??

oxi βεβαια με εκπρόσωπο μιλάς κανονικά, αφού περνάει τα στοιχεία σου αναλυτικά κι έρχεται courier σπίτι να πάρει χαρτιά και να σου παραδώσει τη κάρτα sim

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

oxi βεβαια με εκπρόσωπο μιλάς κανονικά, αφού περνάει τα στοιχεία σου αναλυτικά κι έρχεται courier σπίτι να πάρει χαρτιά και να σου παραδώσει τη κάρτα sim

 

κατι διαβασα σχετικα μαυτο στο site της wind.τελεια.οποτε αυριο αν καλεσω θα χρειαστω μονο τα κλασσικα μου στοιχεια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Αυτά που αναφέρει για cc, κανένα δεν είναι δωρεάν. Το 1227 που είναι δωρεάν, δεν σε βοηθάει αν έχεις κάποιο πρόβλημα με τις χρεώσεις σου, για παράδειγμα. Σου λένε, πάρε το 1222 με χρέωση!

 

699 555 1222 από σταθερό τηλέφωνο (με χρέωση)

 

Άραγε ο αριθμός για το cc αυτός να λειτουργεί σαν Q κινητό;;;

 

Εννοώ αν καλέσει κάποιος από Q και έχει την προσφορα 1500΄σε Q θα χρεωθεί;

Αν δεν χρεωθεί, είναι αρκετά καλή λύση!

 

PS: Αντίστοιχα και ο αριθμός 693 560 1260 που είναι για WIND

 

Αυτό δεν το γνωρίζω. Ενδιαφέρον, πιθανόν.

 

σορρυ αλλα αυτο δεν ειναι εξυπηρετησης?1226 Q card helpline, από κινητό Q card (χωρίς χρέωση)

γιατι αν ειναι γιατι ψαχνομαστε?

 

Όχι, αυτό είναι η Επέκταση Υπολοίπου. :blink:

 

2119993000 Από σταθερό

 

Η αλήθεια είναι ότι αυτό δεν το έχω δοκιμάσει.

Σε βγάζει στο ίδιο σημείο που σε βγάζει και το 1222;

Είναι "κρυφό" τηλέφωνο, στο σάιτ δεν το γράφει πουθενά... :ninja:

Πρέπει να μπεις στο myphone για να το μάθεις.

[Βέβαια, δεν έχω απεριόριστες αστικές, αλλά αυτό είναι δικό μου πρόβλημα.]

Link to comment
Share on other sites

2119993000 Από σταθερό

Επισης μπορεις να στειλεις κενο sms στο 12260?

ΓΙα να εχεις προνομιακες χρεωσεις?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Το 2119993000 σε βγάζει στο ίδιο σημείο με το 1222 και μπορείς να το καλέσεις από σταθερό τηλέφωνο με κανονική χρέωση Εμφανιζόταν στις παλιές ανακοινώσεις τις Q και ισχύει ακόμα γιατί μόλις το κάλεσα. Δεν εμφανίζετε πλέον στις ανακοινώσεις αλά ισχύει κανονικά.

Όσοι δεν έχουν τις νέες φτηνώτερες χρεώσεις (δηλαδή και ΟΛΟΙ οι νέεοι στην QCARD) πρέπει να έχουν στείλει μια φορά κενό μήνυμα στο 12260.

Link to comment
Share on other sites

μετά απο πολυ ψαξιμο, η Q εχει (σαν συνολο) τις πιο φτηνες χρεωσεις. Οσο αφορα την εξυπ.πελατων, πόσο συχνα παιρνει καποιος την εξυπ.πελατων; Και οσο αφορα διεθνεις κλησεις, συγκρινα Q με frog και προς ευρωπη η Q εχει τις μισές χρεωσεις. Αξιζει να σημειωσουμε οτι προς ΗΠΑ (κινητα/σταθερα) εχει χρεωση 0.102/min! (0,0017/sec)

 

μακαρι να κρατησει τις ισχυουσες χρεωσεις και ελαχ.χρεωση 1 δευτ και δε θα χασει..

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μας δουλευει η wind?ειναι τοσο (σορρυ για την εκφραση) gtp εταιρια?

και θα πω γιατι το λεω...σημερα το πρωι βρεθηκα μελισσια..αποφασιζω να κανω την φορητοτηα μεσω κινητου προς Q.λεω ποσο να κανει?καπου ειχα διαβασει 3 εργασιμες.και παραπανω ναναι δεν πειραζει.(καμια 15αρια μερες)

αποφασιζω λοιπον να παρω τηλ.απο διπλα η κοπελα μου παιρνει και αυτη παραλληλα τον ιδιο αριθμο για να τα κανουμε μαζι επειδη ψιλοβιαζομασταν.το σηκωνει ο δικος μου,του λεω θελω να κανω φορητοτητα.μου λεει ενταξει αλλα θα παρει ενα μηνα!αν θελετε πηγαινετε σε καταστημα για πιο γρηγορα,μεσα σε 3 εργασιμες KΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΑΦΜ!λεω απο μεσα μου ωραια,θα παω σε ενα κοντινο εδω να ξεμπερδευω.(εννοειται κανεις απο τους 2 μας δεν θυμοταν απεξω το ΑΦΜ του και γιαυτο πηγαμε καταστημα).Η κοπελα μου απο διπλα στο τηλεφωνο ρωταει για φορητοτητα της λεει ο αλλος τηλεφωνητης δεν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα πλεον!!!!μονο στο καταστημα μπορεις!(αρχιζω τα πρωτα καντιλια...ουτε οι ιδιοι δεν ειναι ενημερωμενοι στην εξυπηρετηση)

λεω δεν βαριεσαι..ας παω σε μια wind στα μελισσια και ας βιαζομαι.παω στον υπαλληλο του λεω το και το,μου λεει μου τελειωσαν οι καρτες για την φορητοτητα..(πρωτο εγκεφαλικο)μου λεει πηγαινε στα κεντρικα στην κηφισιας και ΑΝ εχει..λεω παρε ενα τηλεφωνακι μωρε μην πηγαινω τσαμπα..μου λεει δεν μπορω..δεν συνεργαζομαστε!!!(δευτερο εγκεφαλικο)

του λεω εσεις εδω δεν θελετε ΑΦΜ,οπως μου πε στην εξυπηρετηση πελατων ο αλλος.μου λεει εννοειται πως θελουμε!ποιος τα λεει αυτα??(τριτο εγκεφαλικο) με τα πολλα σηκωνομαι και φευγω.

παω αμπελοκηπους (που μενω) και σταματαω σε μια wind να δω μπας και εκει εξυπηρετησουν καλυτερα.αφου προσπαθησε η υπαλληλος 10 ωρες να με πεισει οτι συμφερει το καρτοσυμβολαιο,μου λεει τελικα δεν εχουμε ουτε εμεις καρτες.πηγαινε στα κεντρικα και ΑΝ.ή περνα σε καμια βδομαδα(τεταρτο εγκεφαλικο)

ε,με τα πολλα αποφασισα να μεινω στην whats up........

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μας δουλευει η wind?ειναι τοσο (σορρυ για την εκφραση) gtp εταιρια?

και θα πω γιατι το λεω...σημερα το πρωι βρεθηκα μελισσια..αποφασιζω να κανω την φορητοτηα μεσω κινητου προς Q.λεω ποσο να κανει?καπου ειχα διαβασει 3 εργασιμες.και παραπανω ναναι δεν πειραζει.(καμια 15αρια μερες)

αποφασιζω λοιπον να παρω τηλ.απο διπλα η κοπελα μου παιρνει και αυτη παραλληλα τον ιδιο αριθμο για να τα κανουμε μαζι επειδη ψιλοβιαζομασταν.το σηκωνει ο δικος μου,του λεω θελω να κανω φορητοτητα.μου λεει ενταξει αλλα θα παρει ενα μηνα!αν θελετε πηγαινετε σε καταστημα για πιο γρηγορα,μεσα σε 3 εργασιμες KΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΑΦΜ!λεω απο μεσα μου ωραια,θα παω σε ενα κοντινο εδω να ξεμπερδευω.(εννοειται κανεις απο τους 2 μας δεν θυμοταν απεξω το ΑΦΜ του και γιαυτο πηγαμε καταστημα).Η κοπελα μου απο διπλα στο τηλεφωνο ρωταει για φορητοτητα της λεει ο αλλος τηλεφωνητης δεν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα πλεον!!!!μονο στο καταστημα μπορεις!(αρχιζω τα πρωτα καντιλια...ουτε οι ιδιοι δεν ειναι ενημερωμενοι στην εξυπηρετηση)

λεω δεν βαριεσαι..ας παω σε μια wind στα μελισσια και ας βιαζομαι.παω στον υπαλληλο του λεω το και το,μου λεει μου τελειωσαν οι καρτες για την φορητοτητα..(πρωτο εγκεφαλικο)μου λεει πηγαινε στα κεντρικα στην κηφισιας και ΑΝ εχει..λεω παρε ενα τηλεφωνακι μωρε μην πηγαινω τσαμπα..μου λεει δεν μπορω..δεν συνεργαζομαστε!!!(δευτερο εγκεφαλικο)

του λεω εσεις εδω δεν θελετε ΑΦΜ,οπως μου πε στην εξυπηρετηση πελατων ο αλλος.μου λεει εννοειται πως θελουμε!ποιος τα λεει αυτα??(τριτο εγκεφαλικο) με τα πολλα σηκωνομαι και φευγω.

παω αμπελοκηπους (που μενω) και σταματαω σε μια wind να δω μπας και εκει εξυπηρετησουν καλυτερα.αφου προσπαθησε η υπαλληλος 10 ωρες να με πεισει οτι συμφερει το καρτοσυμβολαιο,μου λεει τελικα δεν εχουμε ουτε εμεις καρτες.πηγαινε στα κεντρικα και ΑΝ.ή περνα σε καμια βδομαδα(τεταρτο εγκεφαλικο)

ε,με τα πολλα αποφασισα να μεινω στην whats up........

αυτό έχει αναφερθεί πολλές φορές τα καταστήματα δεν κάνουν φορητότητες σε πρίζουν απλά να κάνεις συμβολαιο και σου λένε μετά ότι δεν έχουν κάρτες sim. ΑΦΜ φυσικά και χρειάζονται και από τηλεφώνου και από το κατάστημα. Επειδή τη πάλεψα κι εγώ πολλές φορές σε κατάστημα μόνο τηλεφωνικά εκανα τη δουλειά μου και ησύχασα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

παρε ενα νεο νουμερακι και τελειωνεις τη μπουγαδα.. αυτο που σου εκαναν στα καταστηματα, τα κανουν και οι 3 εταιριες. Οι υπαλληλοι δεν εχουν κανενα κερδος στο στοχο τους στα καρτοκινητα. Μεγαλο λαθος τους βεβαια, γιατι ετσι χανουν τον πελατη 100%, ενω εαν σε εξυπηρετουσε, θα ειχε καποιες μελλοντικες πιθανοτητες να σε εχει και σε συμβολαιο
Link to comment
Share on other sites

αυτό έχει αναφερθεί πολλές φορές τα καταστήματα δεν κάνουν φορητότητες σε πρίζουν απλά να κάνεις συμβολαιο και σου λένε μετά ότι δεν έχουν κάρτες sim. ΑΦΜ φυσικά και χρειάζονται και από τηλεφώνου και από το κατάστημα. Επειδή τη πάλεψα κι εγώ πολλές φορές σε κατάστημα μόνο τηλεφωνικά εκανα τη δουλειά μου και ησύχασα

 

παρε ενα νεο νουμερακι και τελειωνεις τη μπουγαδα.. αυτο που σου εκαναν στα καταστηματα, τα κανουν και οι 3 εταιριες. Οι υπαλληλοι δεν εχουν κανενα κερδος στο στοχο τους στα καρτοκινητα. Μεγαλο λαθος τους βεβαια, γιατι ετσι χανουν τον πελατη 100%, ενω εαν σε εξυπηρετουσε, θα ειχε καποιες μελλοντικες πιθανοτητες να σε εχει και σε συμβολαιο

 

ναι ρε παιδες,συμφωνοι οτι και οι 3 το κανουν αλλα οπως λες εξαιτιας τους θα μεινω στην whats up.και μονο και αν βγαλει κατι καλο ξανα η Q θα επιχειρησω ξανα γιατι πραγματικα μου σπασανε τα νευρα σημερα..

δεν θελω να αλλαξω αριθμο,ουτε να κουβαλαω 2 κινητα..αλλιως σιγα μην εμπλεκα με τα λαμογια!

πως να εμπιστευτω να κανω τηλεφωνικα την φορητοτητα οταν ουτε οι ιδιοι ξερουν αν γινεται και τι χρειαζεται για να γινει..

Σας υπενθυμιζω οτι στην κοπελα μου,την ιδια ωρα,o αλλος τηλεφωνητης ελεγε οτι δεν γινεται!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Q Card

7/2/2011

Η WIND ΕΛΛΑΣ Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει την από 18/02/2011 λήξη διάθεσης της υπηρεσίας που προσέφερε στους συνδρομητές καρτοκινητής Q Card 1500 λεπτά ομιλίας και 1500 SMS προς όλους τους αριθμούς WIND και Q αλλά και 100 MB με κόστος ενεργοποίησης 1€ / 30 ημέρες.

 

Παράλληλα, ανακοινώνεται η από 18/02/2011 εμπορική διάθεση δύο νέων υπηρεσιών για υπάρχοντες και νέους συνδρομητές καρτοκινητής Q Card οι οποίες θα ισχύουν έως και 30/06/2011 και οι οποίες θα προσφέρουν αντίστοιχα 300 δωρεάν λεπτά ομιλίας και 300 δωρεάν SMS προς όλους τους αριθμούς WIND / Q με διάρκεια ισχύος δωρεάν λεπτών και SMS 30 ημέρες και με κόστος ενεργοποίησης της κάθε υπηρεσίας 1€ / 30 ημέρες. Η παράλληλη ενεργοποίηση και των δύο νέων υπηρεσιών θα είναι εφικτή ενώ η κάθε υπηρεσία θα μπορεί να ενεργοποιείται έως και 4 φορές ανά 30 ημέρες με δωρεάν κλήση στο τετραψήφιο 12200.

Η κατανάλωση των δωρεάν λεπτών θα γίνεται ανά λεπτό.

 

Στις αναφερόμενες τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 23%.

Η WIND διατηρεί το δικαίωμα τροποποίησης ή / και τερματισμού των προαναφερθέντων νέων εμπορικά διαθεσίμων υπηρεσιών αλλά και μετατροπής του χρονικού διαστήματος της προσφοράς τους χωρίς προηγούμενη ειδοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

internet ? :(

 

μια χαρά πάντως και τα 300+300 ούτως ή άλλως ποτέ δεν έφαγα ούτε καν το 1/10 των 1500.

 

300+300 με 2 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...