Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια μολις εκανα μια ανανεωση 5 ευρω και μου τα διπλασιασε.μου ειχε ερθει βεβαια και το εξης μηνυμα πριν καμια βδομαδα:"ANANEΩΣTE TΩPA KAI MEXPI 31/01/2011 TO XPONO OMIΛIAΣ ΣAΣ KAI H Q CARD ΣAΣ ΔIΠΛAΣIAZEI AYTOMATA THN AΞIA THΣ ΠPΩTHΣ ΣAΣ KAPTAΣ ANANEΩΣHΣ! MONO AΠO THN Q CARD!" καλό!ελπιζω να συνεχιστει η προσφορα με την ομιλια,sms κ ιντερνετ..αν και στο ιντερνετ παρολο που δεν χρεωνει αν ξεπερασεις το οριο πεφτει η ταχυτητα απο ενα σημειο και μετα..σε σας;επισης ξερετε αν υπαρχει καποιο πακετο ομιλιας προς σταθερα,οπως στην wind;μαλλον οχι ε;

 

Δυστηχως δεν εχει πακετο προς σταθερα! Τωρα για το ιντερνετ εμενα επεσε η ταχυτητα μετα απο 3gb downloading! Τι αλλο να ηθελα?

Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως δεν εχει πακετο προς σταθερα! Τωρα για το ιντερνετ εμενα επεσε η ταχυτητα μετα απο 3gb downloading! Τι αλλο να ηθελα?

 

Κριμα..ωστόσο έχει φθηνές χρεώσεις..ναι και εγώ κατέβασα κάμποσα και μου έπεσε η ταχύτητα..τώρα που το ανανέωσα για δεύτερη φορά στον ίδιο μήνα θα αυξηθεί η ταχύτητα πάλι;η τακτική αυτή πάντως να πεφτει η ταχυτητα είναι της vodafone δεν το περιμενα απο την q!οχι οτι με χαλαει,χιλιες φορες καλυτερο απ το να σου παει μειον το υπολοιπο,οπως η wind..

Όσα φέρνει ο άνεμος..
Link to comment
Share on other sites

Κριμα..ωστόσο έχει φθηνές χρεώσεις..ναι και εγώ κατέβασα κάμποσα και μου έπεσε η ταχύτητα..τώρα που το ανανέωσα για δεύτερη φορά στον ίδιο μήνα θα αυξηθεί η ταχύτητα πάλι;η τακτική αυτή πάντως να πεφτει η ταχυτητα είναι της vodafone δεν το περιμενα απο την q!οχι οτι με χαλαει,χιλιες φορες καλυτερο απ το να σου παει μειον το υπολοιπο,οπως η wind..

 

Εμενα μετα απο καθε ενεργοποιηση της υπηρεσιας με 1 ευρω η ταχυτητα στο ιντερνετ επανερχεται!

Ενεργοποιησε σημερα παντως το πακετο γιατι ειναι η τελευταια ημερα και δεν ξερουμε ποτε και αν θα συνεχισει η προσφορα.

Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις εκανα μια ανανεωση 5 ευρω και μου τα διπλασιασε.μου ειχε ερθει βεβαια και το εξης μηνυμα πριν καμια βδομαδα:"ANANEΩΣTE TΩPA KAI MEXPI 31/01/2011 TO XPONO OMIΛIAΣ ΣAΣ KAI H Q CARD ΣAΣ ΔIΠΛAΣIAZEI AYTOMATA THN AΞIA THΣ ΠPΩTHΣ ΣAΣ KAPTAΣ ANANEΩΣHΣ! MONO AΠO THN Q CARD!" καλό!ελπιζω να συνεχιστει η προσφορα με την ομιλια,sms κ ιντερνετ..αν και στο ιντερνετ παρολο που δεν χρεωνει αν ξεπερασεις το οριο πεφτει η ταχυτητα απο ενα σημειο και μετα..σε σας;επισης ξερετε αν υπαρχει καποιο πακετο ομιλιας προς σταθερα,οπως στην wind;μαλλον οχι ε;

 

κακως που δεν εβαλες μεγαλυτερη καρτα,

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα με ενα ευρώ 1500 λεπτά και sms και μου ανανέωσε μέχρι 2/3/11
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα με ενα ευρώ 1500 λεπτά και sms και μου ανανέωσε μέχρι 2/3/11

 

το εχουμε πει. ανανεωνεις σημερα και εχεις την προσφορα για 30 μερες απο σημερα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο ισχυει για ολους?εμενα δε μου χει ερθει καποιο σμσ

 

ισχυει για ολους. δεν εχει ερθει σε κανεναν μηνυμα που να αναφερει αυτο που εγραψα παραπανω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αφού χτες ήταν ένθετο στις κυριακάτικες εφημερίδες το φυλλάδιο της wind για τις εκπτώσεις και γράφει στη σελ 15

"

Q

για να επικοινωνείς δωρεάν με όλη τη wind & Q μόνο με 1€/μήνα.

"

άρα αυτό θα ισχύει τουλάχιστον ως 28/2.

Μόνο για τα ΜΒ δεν λέει τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

είχα με μια κάρτα 1€ και ενεργοποίησα γνωστό πακέτο.

τώρα το υπόλοιπο είναι 0 αλλά δεν μπορώ να κάνω καμία εξερχόμενη κλήση.

ούτε σε κινητό wind παρόλο που ενεργοποιήθηκε το πακέτο (ελπίζω δηλαδή να έγινε).

μήπως πρέπει να έχω κάποιο ελάχιστο υπόλοιπο ;

Link to comment
Share on other sites

Ναί , πρέπει να έχεις 0,08 για να κάνεις κλήσεις .

Άρα πρέπει τώρα να κάνεις μία ανανέωση

Link to comment
Share on other sites

Ναί , πρέπει να έχεις 0,08 για να κάνεις κλήσεις .

Άρα πρέπει τώρα να κάνεις μία ανανέωση

 

απλά ήθελα να προλάβω την ενεργοποίηση και βαριέμαι να πάω σε περίπτερο να κάνω ανανέωση.

λογικά έχει ενεργοποιηθεί υποθέτω αφού μου λέει υπόλοιπο 0. δεν μπορώ ούτε μήνυμα να στείλω να δω το υπόλοιπο του χρόνου.

οπότε κάνω ανανέωση αύριο και είμαι οκ. σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Eπίσης άλλο ένα καλό feature είναι ότι στέλνοντας τον 16-ψήφιο κωδικό της κάρτας ανανέωσης στο 1223 μπορείτε να ανανεώσετε το χρόνο ομιλίας σας με σμσ.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

εγω το χρησιμοποιω..βαριεμαι ολη την παρλα στο τηλεφωνο..

 

το δωρο του επιπλεον χρονου μπορει να το επιβεβαιωσει κ αλλος?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

δεν ισχύει για όλους ....χτες έβαλα 20 ευρώ από 2 κάρτες των 10€.

 

οταν εγραψα οτι ισχυεει για ολους, εννοουσα οτι ισχυει για ολους οτι αν ενεργοποιησεις σημερα την προσφορα θα την εχεις για τις επομενες 30 μερες. που κολλανε οι 2 καρτες των 10 ευρω?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οταν εγραψα οτι ισχυεει για ολους, εννοουσα οτι ισχυει για ολους οτι αν ενεργοποιησεις σημερα την προσφορα θα την εχεις για τις επομενες 30 μερες. που κολλανε οι 2 καρτες των 10 ευρω?

 

o φίλος ρώτησε για τον διπλασιασμό...

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

o φίλος ρώτησε για τον διπλασιασμό...

 

οκ. μπερδεψα τα ποστ. βαλε μια παραθεση να εινια πιο ξεκαθαρο τι λες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να ανανεώσω μέχρι τις 31 Ιανουαρίου και το θυμήθηκα στις 2.45 το πρωί της 1ης Φεβρουαρίου. Το δοκίμασα στο 12200 να δω εάν συνεχίζεται η προσφορά και ναι συνεχίζεται! Έχω 1500 λεπτά και 1500 sms προς WIND και Q και πάλι, μέχρι τις 3 Μαρτίου όπως λέει. Τζάμι και αυτό το μήνα. Α ΝΑΙ, ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
Link to comment
Share on other sites

Όχι ποτέ δεν ανέφερε τα 100mb.

σε ευχαριστω...

 

και κατι ακομα δεν μπορει να συνδεθει με τιποτα στο δικτυο εχει βαλει apn myq

χρειαζεται τιποτα αλλο? εχει X10i ...με αλλες sim μπαινει κανονικα...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...