Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε φίλε το ίδιο έπαθα πριν με τον πατέρα μου, έβαλε κανονικά τις ρυθμίσεις χειροκίνητα ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΠΤ.

 

Κινητό zte blade....

 

 

Γαμώ το μπελά τους δηλαδή...

 

ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ το ιντερνετ θελει υπομονη εχουμε φαει βραδια ψαχνοντας ρυθμισεις ,στα νοκια ε66 βαζοντας Q telecom internet νεο σημειο προσβασεις τα υπολοιπα τα βρισκει μονο του

 

τωρα βλεπω διαφοιμηση στο mega η Q το παει μεχρι τις 18 /2

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση!
Link to comment
Share on other sites

ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ το ιντερνετ θελει υπομονη εχουμε φαει βραδια ψαχνοντας ρυθμισεις ,στα νοκια ε66 βαζοντας Q telecom internet νεο σημειο προσβασεις τα υπολοιπα τα βρισκει μονο του

 

Είχε περάσει ήδη ρύθμιση Q TELECOMS INTERNET / MMS αυτόματα όταν έβαλε τη sim, η οποία δε δουλεύει όμως, δε μπορείς καν να την επιλέξεις.

 

Οι ρυθμίσεις είναι σωστές σύμφωνα με το site της Q πάντως, οπότε κάτι άλλο παίζει ή έκαναν ******* στο site τους.

 

Στο ίδιο κινητό οι ρυθμίσεις της wind δουλεύουν τέλεια.

Link to comment
Share on other sites

εβαλα την καρτουλα σε ενα zte cosmote στικακι χωρις αποτελεσματα...το λειτουργουσα με wind f2g πριν και δουλευε αριστα και με το manager της wind..τωρα μου εχει βγαλει αρκετες φορες οτι δεν υποστηριζει την καρτα..καμια ιδεα?υπαρχει μηπως καποιο τηλεφωνο το οποιο πρεπει να συμπληρωσω για να καλει?

 

edit

*99# ειναι τελικα :)

Edited by blade_
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

500mb με 5 ευρουλακια η wind. εξαιρετικο πακετο. λετε να το δωσει και στην q?

 

συγνωμη 4 ε =400 μβ τον μηνα με απεριοριστη ομιλια και σμσ δεν ειναι το ιδιο....?

τι αλλο να βγαλει δηλαδη..?

TrelosPlanitis.blogspot.com

- ολα τα τρελά εδώ .. -

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη χωρις να φωναξετε να ρωτησω???

εχω q τα εχω όλα αλλα..

δεν εχω βιντεοκληση................????????????????????

 

τελειωνει απο τον δεκεμβριο....οπως ολες οι προσφορες ντεμεκ τελειωνουν για να αγοραζεις....δεν θα τελειωσει ποτε...

γιαυτο και παιζουν τοσο διαφημιση..

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση!

TrelosPlanitis.blogspot.com

- ολα τα τρελά εδώ .. -

Link to comment
Share on other sites

500mb με 5 ευρουλακια η wind. εξαιρετικο πακετο. λετε να το δωσει και στην q?

 

O NAI! ειναι και για Q!!! yeah!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, οι ρυθμίσεις της Q για το Ίντερνετ δε δουλεύουν στο ZTE BLADE.

 

Όποιος ξέρει γιατί, ας πει γιατί μου τα χει ΠΡΗΞΕΙ ο πατέρας μου..

τιποτα και εγω...εσυ πετυχες κατι?

 

O NAI! ειναι και για Q!!! yeah!

τι ειναι αυτο? μηνιαιο? link?

 

μπουρδεσ τελιοσ τζαμπα ειναι σασ λεω .....στελνετε internet στο 19234 αποθικευετε τισ ρυθμισεισ αν σασ κανουν !!! και σερφαρετε μονο σασ λεω μεχρι 6γβ το μινα δοκιμαζμενο παραπανο σασ πμλοκαρουν μεχρη τελουσ του μηνα

τι ειναι αυτο? internet στο 19234 και ερχονται ρυθμισεις? να το δοκιμασουμε και αυτο

μηπως δουμε "φως"?

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Μα για ολους εμας που καναμε την προσφορα 1500 Sms -> 1500λεπτα ομ και 100ΜΒ Internet θεωρειτε ειναι λογικο να κανουμε και την προσφορα τον 500ΜΒ με 5 ευρω????
Link to comment
Share on other sites

Είχε περάσει ήδη ρύθμιση Q TELECOMS INTERNET / MMS αυτόματα όταν έβαλε τη sim, η οποία δε δουλεύει όμως, δε μπορείς καν να την επιλέξεις.

 

Οι ρυθμίσεις είναι σωστές σύμφωνα με το site της Q πάντως, οπότε κάτι άλλο παίζει ή έκαναν ******* στο site τους.

 

Στο ίδιο κινητό οι ρυθμίσεις της wind δουλεύουν τέλεια.

 

Επειδη και γω εχω το zte blade να σας απο απλα οτι θα πρεπει να ενεργοποιησετε και την περιαγωγη δεδομενων αν θελετε internet.

Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

δίνει και διπλασιασμό η q με την 1η κάρτα του μήνα?? στη σελίδα τους δε βλέπω τίποτα, αλλά εγώ πήρα μήνυμα και όντως έγινε!

αν κρατήσει και τα 1500 και τον 2πλασιασμό εγώ προσωπικά την κάνω βασική σιμ!

Link to comment
Share on other sites

δίνει και διπλασιασμό η q με την 1η κάρτα του μήνα?? στη σελίδα τους δε βλέπω τίποτα, αλλά εγώ πήρα μήνυμα και όντως έγινε!

αν κρατήσει και τα 1500 και τον 2πλασιασμό εγώ προσωπικά την κάνω βασική σιμ!

 

σε οποιον πηρε το μηνυμα και για την πρωτη ανανεωση μονο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε οποιον πηρε το μηνυμα και για την πρωτη ανανεωση μονο

 

μα εγώ έκανα ανανέωση χτες κ μου έβαλε όσα λεφτά φόρτωσα και το μήνυμα ότι αν ανανεώσω έχω διπλασιαμό, ήρθε σήμερα. και καλώ ξανά απο περιέργεια και τα χτεσινά 4 είχαν γίνει 8€....

μια χαρά πάντως

Link to comment
Share on other sites

μα εγώ έκανα ανανέωση χτες κ μου έβαλε όσα λεφτά φόρτωσα και το μήνυμα ότι αν ανανεώσω έχω διπλασιαμό, ήρθε σήμερα. και καλώ ξανά απο περιέργεια και τα χτεσινά 4 είχαν γίνει 8€....

μια χαρά πάντως

 

παραξενο αυτο που λες. αφου τα πηρες μια χαρα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικα τα 500mb ισχυουν και για την Q ??

Και αν ναι πως τα ενεργοποιούμε ???

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τα 500mb ισχυουν και για την Q ??

Και αν ναι πως τα ενεργοποιούμε ???

γράφοντας "500MB" στο 1210, ενώ το διαθέσιμο υπόλοιπο το βλέπουμε στέλνοντας

"ΥΠ" στο 1210.

 

FAQ

» Πόσο διαρκεί η προσφορά;

Η προσφορά ισχύει έως 31/3/2011. Οι συνδρομητές που θα ενεργοποιήσουν έως τις 31/3 θα αποκτήσουν 500 δωρεάν MBs με μόνο 5€. Μετά τη λήξη της προσφοράς διατίθεται εμπορικά το πακέτο που προσφέρει 100MBs με 5€.

» Τι κερδίζουν οι συνδρομητές;

Με μόνο 5€ οι συνδρομητές αποκτούν 500 δωρεάν MBs και απεριόριστη πλοήγηση στο WIND Plus για 30 ημέρες.

» Ποιοι συνδρομητές μπορούν να ενεργοποιήσουν το πακέτο;

Όλοι οι συνδρομητές WIND F2G, καρτοκινητής WIND και Q μπορούν να ενεργοποιήσουν την προσφορά.

» Πόσες φορές μπορώ να ενεργοποιήσω το πακέτο δωρεάν internet από το κινητό μου;

Το πακέτο δωρεάν internet από το κινητό μπορεί να ενεργοποιηθεί έως 5 φορές ανά μήνα. Τα δωρεάν MBs που λήγουν πρώτα έχουν προτεραιότητα στην κατανάλωση.

» Πώς καταναλώνονται τα δωρεάν MBs;

Τα δωρεάν MBs καταναλώνονται ανά KB (1.024 bytes).

» Πού μπορούν να καταναλωθούν τα δωρεάν MBs;

Τα δωρεάν MBs καταναλώνονται εντός Ελλάδας και δεν ισχύουν σε καθεστώς roaming. Για τη WIND τα δωρεάν APNs στα οποία καταναλώνονται τα δωρεάν MBs είναι gint.b-online.gr και gwap.b-online.gr (on- και off-net). Για την Q το myq.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά ισχύει έως 31/3/2011. Οι συνδρομητές που θα ενεργοποιήσουν έως τις 31/3 θα αποκτήσουν 500 δωρεάν MBs με μόνο 5€.

 

αρα ανανεωνεις μεχρι 31/3 και εχεις 500 mb και ολο τον απριλιο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ ότι όταν στέλνω sms,από τότε που έγινα Q,δε λαμβάνω αναφορές παράδοσης των μηνυμάτων που στέλνω.

 

Είμαι ο μόνος ή γενικά είναι πολιτική της Q;

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ ότι όταν στέλνω sms,από τότε που έγινα Q,δε λαμβάνω αναφορές παράδοσης των μηνυμάτων που στέλνω.

 

Είμαι ο μόνος ή γενικά είναι πολιτική της Q;

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

 

Εγω παιρνω κανονικα αναφορες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε αν η q card βγαινει κ σε micro sim?θελω μια για το ipad μου...

 

και να μην βγαινει μπορεις να την κοψεις εσυ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εδω και 2 μερες δεν εχω δικτυο.

την q την χρησιμοποιω καθαρα μονο για ιντερνετ. ειχα κανει μονο ΜΙΑ ανανεωση τον αυγουστο, τοτε που ειχα ενεργοποιησει και το ιντερνετ(100mb/μηνα). συνολο εχω ξοδεψει πολλα παραπανω mbs.

υπαρχει περιπτωση να μου "κλειδωσανε" τον αριθμο?

Link to comment
Share on other sites

εδω και 2 μερες δεν εχω δικτυο.

την q την χρησιμοποιω καθαρα μονο για ιντερνετ. ειχα κανει μονο ΜΙΑ ανανεωση τον αυγουστο, τοτε που ειχα ενεργοποιησει και το ιντερνετ(100mb/μηνα). συνολο εχω ξοδεψει πολλα παραπανω mbs.

υπαρχει περιπτωση να μου "κλειδωσανε" τον αριθμο?

 

εγω ειμαι στο gb και δεν εχω προβλημα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εδω και 2 μερες δεν εχω δικτυο.

την q την χρησιμοποιω καθαρα μονο για ιντερνετ. ειχα κανει μονο ΜΙΑ ανανεωση τον αυγουστο, τοτε που ειχα ενεργοποιησει και το ιντερνετ(100mb/μηνα). συνολο εχω ξοδεψει πολλα παραπανω mbs.

υπαρχει περιπτωση να μου "κλειδωσανε" τον αριθμο?

 

Το ελπίζω, γιατί μας χαλάς το όνομα ;) Δώσε κανά ευρώ βρε αδερφέ....

 

Κρίμα που η wind/q βγάλανε προσφορές μέχρι τέλος μάρτη. Οι φίλοι μου ακόμα να βάλουν μυαλό, σκάνε 10ευρά για μιας βδομάδας ίντερνετ και δεν μπορώ να τους πείσω να βάλουν wind/q ... ας βγάλει επιτέλους κάτι! Εγώ εμπιστεύομαι πάντως

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...