Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά!

 

Σε 3 μέρες θα είμαι και εγώ μέλος της οικογένειας της Q-Card:)

 

Με 100MB με 1€ τι μπορείς να κάνεις από το κινητό παιδιά;

Εννοώ, ίσα που βλέπεις το mail σου, ή όντως κάνεις είναι αρκετό να κάνεις μπόλικα πραματάκια;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Σε 3 μέρες θα είμαι και εγώ μέλος της οικογένειας της Q-Card:)

 

Με 100MB με 1€ τι μπορείς να κάνεις από το κινητό παιδιά;

Εννοώ, ίσα που βλέπεις το mail σου, ή όντως κάνεις είναι αρκετό να κάνεις μπόλικα πραματάκια;

 

αν θες να δεις μειλ ειναι μια χαρα, αν θες να δεις βιντεο στο you tube ειναι ελαχιστα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Σε 3 μέρες θα είμαι και εγώ μέλος της οικογένειας της Q-Card:)

 

Με 100MB με 1€ τι μπορείς να κάνεις από το κινητό παιδιά;

Εννοώ, ίσα που βλέπεις το mail σου, ή όντως κάνεις είναι αρκετό να κάνεις μπόλικα πραματάκια;

 

Είναι ψεύτικο το όριο των 100mb. Βάλε το χωρίς δευτερη σκέψη. Και 2 gigabytes να κατεβάσεις δεν χρεώνεσαι. Δεν υπάρχει όριο...

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω θα δώσει παράταση η Q.

 

Ελπιζω να δωσει παραταση για κανα χρονο και οχι για κανα μηνα , μηπως και κανω καμια φορητορητα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω θα δώσει παράταση η Q.

κι εγώ έτσι έλεγα αλλά δε το βλέπω, μάλλον έχει πέσει συμφωνία κάτω από το τραπέζι να μη συνεχιστεί καμία προσφορά. Αν συνεχίσει στη q θα δούμε και free2go/whats up με προσφορές πράγμα που το εύχομαι αλλά πιστεύω ότι αν ήταν να κάνουν κάτι θα είχαν κάνει

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

και οι τρεις εταιριες εχασαν χρημα απο τις προσφορες καρτοκινητων. Αυτο που θα κερδισουν, απο το Μαρτιο και μετα, ειναι οτι ολοι οι εθισμενοι στα απεριοριστα και ιντερνετ θα κανουν συμβολαια..
Link to comment
Share on other sites

και οι τρεις εταιριες εχασαν χρημα απο τις προσφορες καρτοκινητων. Αυτο που θα κερδισουν, απο το Μαρτιο και μετα, ειναι οτι ολοι οι εθισμενοι στα απεριοριστα και ιντερνετ θα κανουν συμβολαια..

 

Μπορει να εχεις δικιο δεν λεω προς το παρων ομως ολες δινουν παραταση στα δωρεαν ΜΒ με καθε ανανεωση ... ηδη η vodafone απο 31/01 .. το εδωσε παραταση μεχρι 31 μαρτιου ..τα 100ΜΒ με καθε ανανεωση... πριν 10 λεπτα το ειδα σε διαφημηση στην τηλεοραση .

φαινεται οτι τραβαει κατι σε αυτες τις προσφορες..αν δεν τραβηξει.. θα το μαθουμε στο αμεσο μελλον ετσι και αλλιως.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να εχεις δικιο δεν λεω προς το παρων ομως ολες δινουν παραταση στα δωρεαν ΜΒ με καθε ανανεωση ... ηδη η vodafone απο 31/01 .. το εδωσε παραταση μεχρι 31 μαρτιου ..τα 100ΜΒ με καθε ανανεωση... πριν 10 λεπτα το ειδα σε διαφημηση στην τηλεοραση .

φαινεται οτι τραβαει κατι σε αυτες τις προσφορες..αν δεν τραβηξει.. θα το μαθουμε στο αμεσο μελλον ετσι και αλλιως.

 

αν υπαρχει λογικη, η σκεψη σου εχει βαση. αλλα με το καρτελ που υπαρχει δεν υπαρχει λογικη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και οι τρεις εταιριες εχασαν χρημα απο τις προσφορες καρτοκινητων. Αυτο που θα κερδισουν, απο το Μαρτιο και μετα, ειναι οτι ολοι οι εθισμενοι στα απεριοριστα και ιντερνετ θα κανουν συμβολαια..

 

 

Μπααα θα συνεχίσω με όποιο πρόγραμμα βγάλουν, 60ΜΒ με 3 ευρώ; Θα προσαρμοστώ. Αρκεί να μην πετούν στα σύννεφα και μου βάλουν τίποτα εξωπραγματικά για να βγάλουν τα σπασμένα. Ούτως ή άλλως με το κινητό σου βγαίνουν τα μάτια. Δεν είναι η μοναδική πηγή ιντερνετ.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, διάβασα εδώ ότι η φορητότητα πλέον παίρνει 3 μέρες για να ολοκληρωθεί.

 

Από την εμπειρία όσων γνωρίζουν, αν γίνει σήμερα το πρωί φορητότητα από συμβόλαιο Wind σε Q-Card θα έχει ενεργοποιηθεί η Q-Card τη Δευτέρα ώστε να γίνει ενεργοποίηση της προσφοράς για 1 μήνα?

Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6, Apple iPhone 5, Apple iPhone 4, Apple iPhone 3GS, Samsung Galaxy S, Apple iPhone 3GS, Nokia 5530, Sony Ericsson G900, O2 XDA Ignito, HTC P3300, Nokia E51, Nokia N70, Nokia 6131, Sony Ericsson W800i, Samsung SGH-D500, Qtek 8020, Nokia 6230i, Samsung SGH-E700, Sony Ericsson T630, Nokia 7210, Nokia 8210, Panasonic GD90, Ericsson GF 768, Ericsson GA 628
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, διάβασα εδώ ότι η φορητότητα πλέον παίρνει 3 μέρες για να ολοκληρωθεί.

 

Από την εμπειρία όσων γνωρίζουν, αν γίνει σήμερα το πρωί φορητότητα από συμβόλαιο Wind σε Q-Card θα έχει ενεργοποιηθεί η Q-Card τη Δευτέρα ώστε να γίνει ενεργοποίηση της προσφοράς για 1 μήνα?

Σε εμένα μου πήρε 3 μέρες. Και στην μητέρα μου. Οπότε ναι είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, θα το δοκιμάσω μάλλον. Ευχαριστώ. Edited by digitalex
Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6, Apple iPhone 5, Apple iPhone 4, Apple iPhone 3GS, Samsung Galaxy S, Apple iPhone 3GS, Nokia 5530, Sony Ericsson G900, O2 XDA Ignito, HTC P3300, Nokia E51, Nokia N70, Nokia 6131, Sony Ericsson W800i, Samsung SGH-D500, Qtek 8020, Nokia 6230i, Samsung SGH-E700, Sony Ericsson T630, Nokia 7210, Nokia 8210, Panasonic GD90, Ericsson GF 768, Ericsson GA 628
Link to comment
Share on other sites

Εγώ χθες,έκανα στο κατάστημα αίτηση για μεταφορά και μου είπανε ότι θα το έχω από τις 28.

Σημειοτέον,ότι είχα συμβόλαιο XS στη Wind και το έκανα Q γιατί μιλάω ελάχιστα.

 

Τις προάλλες που είχα πάει από το κατάστημα για να δω τι θα επιλέξω,ο υπάλληλος μου είπε ότι το πιο πιθανό είναι να χαθούνε τα 1500άρια καθώς και τα 100mb στα νέα πακέτα,καθώς ακούγεται από ανώτερους ότι υπάρχει τάση να σπρώξουνε τον κόσμο σε καρτοσυμβόλαιο/συμβόλαιο.

 

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που απαντήσανε στο ερώτημά μου:)

Edited by eLeKtriK EyE
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει η αγορά Qcart μόνο για το internet η υπάρχει και κάτι άλλο για αυτό ?

 

η Q παιρνει σημα απο τη wind, που σημαινει οτι το 3G ειναι περιορισμενο

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει η αγορά Qcart μόνο για το internet η υπάρχει και κάτι άλλο για αυτό ?
΄

Με κάθε αγορά Internet με 1 ευρώ έχεις και 1500 λεπτά ομιλίας και 1500 SMS προς ΟΛΗ τη WIND+Q.

δεν βλέπω το λόγο να το σκέφτεσε, είναι τρελή προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

αρχισαν τα οργανα...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Oι βασικές χρεώσεις για όσους έχουν ενεργοποιήσει στο 12260 -σχεδόν όλοι δηλ- (σμσ 4 cents και ομιλία 21,6 cents/λεπτό) δεν αλλάζουν. Η ελάχιστη χρέωση αλλάζει μόνο για τους Wind από ότι κατάλαβα. H Q εξακολουθεί να μην έχει. Κοινώς δεν αλλάζει τίποτα για εμάς!!! Διαβάστε προσεκτικά. Edited by elteo
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...