Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εφοσον θα ξοδέψεις παραπανω mb απο το πακέτο,θα αρχίζει να χρεώνει ανα kb ως να μηδενίσει.
Link to comment
Share on other sites

Η απλα θα σε παρει 1+€ για ημερησια χρηση

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

εχω την εντυπωση πως οχι,οταν εχεις ξοδεψει αγορασμενο πακετο. Αυτο που λες γινεται οταν δεν υπαρχει καθολου ενεργοποιημενο πακετο πριν. Αλλα για να ειμαι ειλικρινης δεν μου εχει τυχει ποτε,εδω μεσα το εχω διαβασει νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει το δίμηνο και αύξηση του πακέτου από 4 σε 5 ευρο

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ποιο πακέτο πάει στα 5€?

Link to comment
Share on other sites

Έχω νούμερο από πλατεία 6/16 μου δείνουν 200 προς όλους 600 προς w/q και 500μβ είταν 4 ευρώ και τορα γίνανε 5

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω νούμερο από πλατεία 6/16 μου δείνουν 200 προς όλους 600 προς w/q και 500μβ είταν 4 ευρώ και τορα γίνανε 5

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτό λέγεται Q City νομίζω (αν βέβαια λέμε το ίδιο). Πήρε κι'αυτό αύξηση? Μπράβο!

Link to comment
Share on other sites

Τι να πεις, τραγικοί... Της γυναίκας μου που είχε ενεργοποιήσει το 8GB/8€ δεν της ήρθε ποτέ μήνυμα για ανανέωση του τον περασμένο μήνα. Δοκίμασε να στείλει μόνη της όπως κάνουν πολλά μέλη εδώ και της έλεγε ότι είναι ακόμα σε ισχύ. Μετά από λίγες μέρες που ξαναστειλε της έλεγε ότι η προσφορά έχει λήξει! Άμα μου κάνει κι εμένα τα ίδια τον Ιούνιο θα το καταργήσω τελείως και θα κάνω βασικό νούμερο το CU που έχω για δεύτερο τώρα.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Μέσω καταστήματος δεν είχε αυξήθει στα 10€; Γιατί κάτι τέτοιο θυμαμαι. Παλιά , ναι ήταν στα 5€.
Link to comment
Share on other sites

Τι να πεις, τραγικοί... Της γυναίκας μου που είχε ενεργοποιήσει το 8GB/8€ δεν της ήρθε ποτέ μήνυμα για ανανέωση του τον περασμένο μήνα. Δοκίμασε να στείλει μόνη της όπως κάνουν πολλά μέλη εδώ και της έλεγε ότι είναι ακόμα σε ισχύ. Μετά από λίγες μέρες που ξαναστειλε της έλεγε ότι η προσφορά έχει λήξει! Άμα μου κάνει κι εμένα τα ίδια τον Ιούνιο θα το καταργήσω τελείως και θα κάνω βασικό νούμερο το CU που έχω για δεύτερο τώρα.

 

Γυρω στις 22-23 του μηνα ομως ειχε ξανανοίξει το 8G για ολους,το ειχαμε γραψει εδω. Και εγω τοτε το εβαλα χωρίς να έχει έρθει μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Μέσω καταστήματος δεν είχε αυξήθει στα 10€; Γιατί κάτι τέτοιο θυμαμαι. Παλιά , ναι ήταν στα 5€.

 

10 ευρω είναι για F2G. Για Κιου ήταν πάντα 5 ευρώ. Εάν ήταν αυτό που λες, θα τον είχαν διορθώσει φαντάζομαι. Απλά τραγικοί...

Link to comment
Share on other sites

10 ευρω είναι για F2G. Για Κιου ήταν πάντα 5 ευρώ. Εάν ήταν αυτό που λες, θα τον είχαν διορθώσει φαντάζομαι. Απλά τραγικοί...

 

Just for the record, στην Q παλιά ήταν από 1€ και μετά έγινε 5€.

Link to comment
Share on other sites

Just for the record, στην Q παλιά ήταν από 1€ και μετά έγινε 5€.
Να συμπληρωσω οτι ηταν 1€ τον χρονο και εγινε 30€ τον χρονο, ενω φιλοδοξεί να το κανει 60€ τον χρονο.

 

Απολυτα λογικη μια αυξηση 60 φορες της αρχικης τιμης μεσα σε λιγα χρονια.

 

Κατα τα αλλα η βιομηχανια των επικοινωνιων ειναι ρυθμιζομενη με ανεξαρτητη αρχη. (ΕΕΤΤ). ΑΛΛΑ...ειναι πολλα τα λεφτα ρε γ....

 

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γυρω στις 22-23 του μηνα ομως ειχε ξανανοίξει το 8G για ολους,το ειχαμε γραψει εδω. Και εγω τοτε το εβαλα χωρίς να έχει έρθει μήνυμα.

 

Τότε είχε δοκιμάσει και η γυναίκα μου αλλά της έλεγε ότι το πακέτο είναι ηδη ενεργό ή κάτι τέτοιο. Μετά από λίγες ημέρες που ξαναδοκιμασε, της έβγαζε μήνυμα ότι η προσφορά έχει λήξει! Της είπα να πάρει την εξυπηρέτηση πελατών να το ζητήσει να της το δώσουν αλλά προτίμησε να μην ασχοληθεί αφού δουλεύει κυρίως το CU που έχει για κύριο νούμερο...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Μια διευκρίνηση.

Το Q supreme rollover, αν μείνει χρόνος ομιλίας ή mb, προστίθενται στον επόμενο μήνα εφόσον γίνει ανανέωση του πακέτου έγκαιρα; τα 200 λεπτά που αναφέρει, είναι σταθερά και κινητά;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια διευκρίνηση.

Το Q supreme rollover, αν μείνει χρόνος ομιλίας ή mb, προστίθενται στον επόμενο μήνα εφόσον γίνει ανανέωση του πακέτου έγκαιρα; τα 200 λεπτά που αναφέρει, είναι σταθερά και κινητά;

Το πρώτο σκέλος το είδα μόλις, πως μεταφέρεται.
Link to comment
Share on other sites

Το Q supreme rollover, τα 200 λεπτά που αναφέρει, είναι σταθερά και κινητά;

 

Τα διαθέσιμα λεπτά ομιλίας μπορούν να καταναλωθούν προς όλα τα κινητά και σταθερά δίκτυα Ελλάδας και επιλεγμένων διεθνών προορισμών.

 

https://www.wind.gr/gr/q/paketa/paketa-omilias/q-supreme/

Link to comment
Share on other sites

Τα διαθέσιμα λεπτά ομιλίας μπορούν να καταναλωθούν προς όλα τα κινητά και σταθερά δίκτυα Ελλάδας και επιλεγμένων διεθνών προορισμών.

 

https://www.wind.gr/gr/q/paketa/paketa-omilias/q-supreme/

Ευχαριστώ. Τα διάβασα. Τι λέτε; συμφέρει; δεν χρησιμοποιώ πολύ το κινητό για ομιλία. Με το Q economy, περνάω άνετα το μήνα. Να μείνω εκεί;
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Τα διάβασα. Τι λέτε; συμφέρει; δεν χρησιμοποιώ πολύ το κινητό για ομιλία. Με το Q economy, περνάω άνετα το μήνα. Να μείνω εκεί;
Εφόσον είσαι άνετα με το Q economy δεν χρειάζεται καν να ρωτάς. Γιατί να πληρώνεις παραπάνω χρήματα αφού δεν θα ξοδεύεις το πακέτο;
Link to comment
Share on other sites

Το economy είναι ο,τι πιο οικονομικό μπορείς να βρεις στην τηλεφωνία. Έχω Q ειδική προσφορά και δεν την έχω χρησιμοποιήσει εδώ και ένα χρόνο.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μέσω καταστήματος δεν είχε αυξήθει στα 10€; Γιατί κάτι τέτοιο θυμαμαι. Παλιά , ναι ήταν στα 5€.

 

η ανανέωση παραμένει 5€ ονλινε και 6€ απο κατάστημα! έτσι λοιπόν δεν με πειράζει και το 2μήνο εφόσον υπάρχουν και αρκετά πακετάκια που με καλύπτουν απο 4€!!! επιπλέον εμένα με ενδιαφέρει και η χρέωση ανα δευτερόλεπτο που δνε έχουν οι άλλοι!

Link to comment
Share on other sites

η ανανέωση παραμένει 5€ ονλινε και 6€ απο κατάστημα! έτσι λοιπόν δεν με πειράζει και το 2μήνο εφόσον υπάρχουν και αρκετά πακετάκια που με καλύπτουν απο 4€!!! επιπλέον εμένα με ενδιαφέρει και η χρέωση ανα δευτερόλεπτο που δνε έχουν οι άλλοι!

Οχι "παραμένει", αλλά "αυξήθηκε" απο 5 σε 6 για καταστήματα. Οσο αφορά τη χρέωση ανα δευτερολεπτο, το εχεις ψαξει και γραφεις οτι "δεν εχουν οι αλλοι";

Link to comment
Share on other sites

η ανανέωση παραμένει 5€ ονλινε και 6€ απο κατάστημα! έτσι λοιπόν δεν με πειράζει και το 2μήνο εφόσον υπάρχουν και αρκετά πακετάκια που με καλύπτουν απο 4€!!! επιπλέον εμένα με ενδιαφέρει και η χρέωση ανα δευτερόλεπτο που δνε έχουν οι άλλοι!

 

Στο τελευταίο που γράφεις κάνεις λάθος, κάνε μια έρευνα στο forum και θα καταλάβεις! :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οχι "παραμένει", αλλά "αυξήθηκε" απο 5 σε 6 για καταστήματα. Οσο αφορά τη χρέωση ανα δευτερολεπτο, το εχεις ψαξει και γραφεις οτι "δεν εχουν οι αλλοι";

 

δεν νομίζω πως υπάρχει κάποιος άλλος με ανανεώση στα 5€ και χρέωση ανα δευτερόλπετο απο οσο ξέρω κοσμοτε κλπ έχουν ανανέωση απο 10€ και οχι χρέωση ανα δευτερόλεπτο! επιπλέον με βολεύει να ανανεώνω ονλινε οπότε το 5ε ισχύει!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...