Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατα περιπτωση συμβαινει (και σε f2g).Ανα πασα στιγμη μπορει να κοπει. Ειδικα αν η σιμ δεν χρησιμοποιειται.Αν ειναι ανοιχτη και απλα δεχεται κλησεις,ακομα την κρατανε και περαν του 4μηνου. Αν ειναι σε συρταρι και κλειστη για καιρο,εχει πιο πολλες πιθανοτητες να κοπει αμεσα.
Link to comment
Share on other sites

κατα περιπτωση συμβαινει (και σε f2g).Ανα πασα στιγμη μπορει να κοπει. Ειδικα αν η σιμ δεν χρησιμοποιειται.Αν ειναι ανοιχτη και απλα δεχεται κλησεις,ακομα την κρατανε και περαν του 4μηνου. Αν ειναι σε συρταρι και κλειστη για καιρο,εχει πιο πολλες πιθανοτητες να κοπει αμεσα.

Εμένα ήταν στο συρτάρι για αρκετό καιρό θα έλεγα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

0.50 αν δεν κανω λάθος.

 

Εχει η Q επεκταση υπολοιπου ;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

εχει.Πάλι αν δεν κανω λάθος,με κληση/μηνυμα στο 1226.

 

Δεν το ηξερα, και καλεσα για να το επιβεβαιωσω, στο 1226

Αμεσως, χωρις να πατησω κατι μου προσθεσε 050€ και με χρεωσε άλλα 0,10 , δηλαδη οταν κανω αναναιωση θα εχω -0,60€

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Στις 22-2-2018 αγόρασα την προσφορά με τα 8 giga για 8 μήνες.

Χθες το βράδυ έληξαν τα mb για τιςπρώτες 30 μερες και δεν μπήκε το επόμενο giga. Αυτή τη στιγμή δεν έχω mb. Κάποιος που ενεργοποίησε την ίδια προσφορά μπορεί να ελέγξει, μήπως κ βγάλω άκρη;

Edited by spiros787
Link to comment
Share on other sites

Σωστα ουτε και σε μενα ήρθε το νέο γίγα. Αργίες πέφτει ο διακόπτης φαίνεται...το νου σας για τα μονόευρα όσοι δεν έχετε άλλα data...
Link to comment
Share on other sites

Σε μενα ηρθε
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Στις 22-2-2018 αγόρασα την προσφορά με τα 8 giga για 8 μήνες.

Χθες το βράδυ έληξαν τα mb για τιςπρώτες 30 μερες και δεν μπήκε το επόμενο giga. Αυτή τη στιγμή έχω mb. Κάποιος που ενεργοποίησε την ίδια προσφορά μπορεί να ελέγξει, μήπως κ βγάλω άκρη;

+1.:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Σωστα ουτε και σε μενα ήρθε το νέο γίγα. Αργίες πέφτει ο διακόπτης φαίνεται...το νου σας για τα μονόευρα όσοι δεν έχετε άλλα data...

 

Ο διακόπτης πέφτει μόνο στο δώσε. Στο πάρε όλα λειτουργούν

Link to comment
Share on other sites

22/2 το ειχες ενεργοποιήσει?

 

Και εγώ στις 22/2 το είχα ενεργοποιήσει και δεν μπήκε το νεο GB.

Link to comment
Share on other sites

εστειλα στο messenger το προωθησαν λεει και θα ενημερωσουν το συντομοτερο...
Link to comment
Share on other sites

επειδή τους εκανα την ερώτηση

απ' οτι κατάλαβα η απόδοση του επόμενου GB γίνεται στις 00:00 της επόμενης μέρας.

Δεν πρέπει να ισχύει το οτι γινεται απόδοση την ίδια ώρα που έγινε η ενεργοποίηση... αλλά πιάνει όλο το 24ωρο.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

δεν το καταλαβα καλά...εγω το ειχα ενεργοποιησει 00.01 στις 22/2.Ποτε πρεπει να ερθει το επομενο? Σημερα δεν θα επρεπε να ερθει? Ειναι η 31η μερα,χτες 23.59 εληξε το 1ο. Αυτο με την ωρα ενεργοποιησης ισχυε τις περισσοτερες φορες που δινοταν η προσφορα. Πρεπει να υπάρχει καποια διαφοροποιηση βεβαια τις 2-3 τελευταιες φορες που εχει εμφανιστει η προσφορα.
Link to comment
Share on other sites

δεν το καταλαβα καλά...εγω το ειχα ενεργοποιησει 00.01 στις 22/2.Ποτε πρεπει να ερθει το επομενο? Σημερα δεν θα επρεπε να ερθει? Ειναι η 31η μερα,χτες 23.59 εληξε το 1ο. Αυτο με την ωρα ενεργοποιησης ισχυε τις περισσοτερες φορες που δινοταν η προσφορα. Πρεπει να υπάρχει καποια διαφοροποιηση βεβαια τις 2-3 τελευταιες φορες που εχει εμφανιστει η προσφορα.

 

Δε διαβάσαμε βέβαια πουθενά αναλυτικούς όρους της προσφοράς, πάντως το αναμενόμενο είναι να δοθεί το ένα GB πίσω από το άλλο σε συνέχεια, ό,τι ώρα και μέρα να το ενεργοποίησε ο καθένας. Και στο κάτω-κάτω το κάθε GB έχει συγκεκριμένη ημερομηνία λήξης (βλ. Q app) και όχι συγκεκριμένη ώρα λήξης (άρα κλασικά τα μεσάνυχτα κατά το σύνηθες στην Q) και θα περίμενε κανείς το επόμενο GB να ξεκινάει αυτόματα τα πρώτα λεπτά μεταμεσονύκτια.

 

Περίεργο πάντως, γιατί το πρώτο γκρουπ ενεργοποίησης (αρχές) Φεβρουαρίου ανέφερε ομαλή απόδοση του 2ου GB.

Link to comment
Share on other sites

ναι, δυστυχώς δεν υπάρχουν πουθενά πληροφορίες για την προσφορά.

Όταν τους έστειλα μήνυμα στο facebook, μου απάντησαν μέσα σε 5 λεπτά.

Εμένα έληγε στις 22. Το είχα ενεργοποιήσει στις 22 Φεβρουαρίου 19:35.

Περίμενα να γινει απόδοση στις 22 Μαρτίου 19:35 αλλά δεν έγινε.

Μου απάντησαν πως θα γινόταν απόδοση στις 23 Μαρτίου, οπότε υπέθεσα πως τα GB του Φεβρουαρίου θα έληγαν 22 Μαρτίου 23:59 και όχι 19:35.

Όπως και να'χει, στις 23 μου αποδόθηκε το επόμενο GB, απλά δεν έλεγξα εαν μπήκαν 23 Μαρτίου 00:00.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

κι εγω το ειχα ενεργοποιησει 22/2 αλλα δεν εληγε 22/3. Ο λογος ειναι οτι ο Φλεβάρης εχει 28 μερες,και γι'αυτο η ημερομηνια ληξης ηταν 24/3. Παντα οι παροχες στην wind ειτε απο την συγκεκριμενη προσφορα ειτε απο οποιοδηποτε πακετο/μπονους ληγουν στο τελος της τελευταιας μερας (23:59). Με βαση τουλαχιστον τις 2 προηγουμενες φορες,λογικα το καινουργιο μπορει να σου ηρθε μετα τις 12,καποια στιγμη.
Link to comment
Share on other sites

κι εγω το ειχα ενεργοποιησει 22/2 αλλα δεν εληγε 22/3. Ο λογος ειναι οτι ο Φλεβάρης εχει 28 μερες,και γι'αυτο η ημερομηνια ληξης ηταν 24/3. Παντα οι παροχες στην wind ειτε απο την συγκεκριμενη προσφορα ειτε απο οποιοδηποτε πακετο/μπονους ληγουν στο τελος της τελευταιας μερας (23:59). Με βαση τουλαχιστον τις 2 προηγουμενες φορες,λογικα το καινουργιο μπορει να σου ηρθε μετα τις 12,καποια στιγμη.

 

Ξεκάθαρα 25 Μαρτίου έπρεπε να έχεις διαθέσιμο το επόμενο GB. Αν έχουν κάνει τέτοια γκάφα με καμιά αυτόματη αργία των υπολογιστών τους 25η Μαρτίου, θα πέσει πολύ γέλιο. Άσε που συνέπεσε και αλλαγή σε θερινή ώρα, ποιος ξέρει από πού μπορεί να έρθει αποσυντονισμός...

 

Και μόλις συνειδητοποίησα ότι το δικό μου λήγει τώρα 7/4, δηλαδή πρέπει να βάλουν το επόμενο 8/4. Να αρχίσω να ανησυχώ; :lol:

Edited by tetartos
Link to comment
Share on other sites

Η κατάσταση στην wind ειναι τραγική. Έκοψε τα δώρα ανανέωσης, κόβει ημέρες των πακέτων στο f2g, αύξηση τιμων, το χρηματικό υπόλοιπο το έκανε να ισχύει για 2 μήνες, δεν δίνει κανένα δώρο σε τριήμερα γιορτές κλπ.

Κ τώρα αυτό. Έμεινα σήμερα χωρίς Ίντερνετ ενώ έδωσα 8€ τον προηγούμενο μήνα.

Από βδομάδα θα την κάνω σε άλλη εταιρεία. Μάλλον προς frog.

Link to comment
Share on other sites

Όταν βλέπετε πως υπάρχει καθυστέρηση να επικοινωνείτε απευθείας με την Q , είτε τηλεφωνικά είτε μεσω facebook, όπως κανω κ εγώ.

Μην κάθεστε να παραπονιέστε εδω μεσα.

Πάντως, με το καλό να φύγετε, να ελαφρύνει το δίκτυο, να χαιρόμαστε οι υπόλοιποι τις φθηνές τιμές στο 4G χωρίς throttle. (χαρ χαρ χαρ... evil smile)

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...