Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν νομίζω πως υπάρχει κάποιος άλλος με ανανεώση στα 5€ και χρέωση ανα δευτερόλπετο απο οσο ξέρω κοσμοτε κλπ έχουν ανανέωση απο 10€ και οχι χρέωση ανα δευτερόλεπτο! επιπλέον με βολεύει να ανανεώνω ονλινε οπότε το 5ε ισχύει!

 

Κάνεις λάθος ξανά, απλά επειδή το θέμα εδώ είναι q δεν μπορώ να γράψω διότι θα βγούμε εκτός θέματος. Φιλικά πάντα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Χρέωση ανά δευτερόλεπτο πέραν της Q, έχει και η Frog. Η οποία ανήκει στην Cosmote. Δεν είναι κακό να αναφερθεί.
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Σε χώρα της ΕΕ, για να έχουμε δεδομένα απενεργοποιουμε το roaming;

 

Εγω στην Κυπρο δεν απενεργοποιησα τιποτα

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω πως υπάρχει κάποιος άλλος με ανανεώση στα 5€ και χρέωση ανα δευτερόλπετο απο οσο ξέρω κοσμοτε κλπ έχουν ανανέωση απο 10€ και οχι χρέωση ανα δευτερόλεπτο! επιπλέον με βολεύει να ανανεώνω ονλινε οπότε το 5ε ισχύει!

 

Και στην Vodafone Cu αν κάνεις ανανέωση ον λαιν από την εφαρμογή σου δίνει τη επιλογή να βάλεις καρτα των 5 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Σε χώρα της ΕΕ, για να έχουμε δεδομένα απενεργοποιουμε το roaming;

Όχι βέβαια , αν το απενεργοποιήσεις δεν θα έχεις Roaming.

Link to comment
Share on other sites

Τρέχει countdown offer

200 προς όλους

200 προς wind/q

400 mb

Με 4€ και διάρκεια 30 μέρες...χρέωση ανα δευτερόλεπτο

Δεν ξέρω αν το έχει αναφέρει άλλος...

d03774e0102542024a15434ee94833f6.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Κόπηκαν.... και σε εσάς τα μήνυματα με τις αποκλειστικές προσφορές...ή μόνο σε εμένα!από αρχές Μάρτη δεν μου έχει έρθει ούτε ενα,από εκεί που έρχονταν 4-5 τη βδομάδα!!
One Plus 6
Link to comment
Share on other sites

Μέσω καταστήματος δεν είχε αυξήθει στα 10€; Γιατί κάτι τέτοιο θυμαμαι. Παλιά , ναι ήταν στα 5€.

 

οχι μέσω καταστήματος ανανεώνεις απο 6€ και μπορείς και online απο 5€.

Link to comment
Share on other sites

οχι μέσω καταστήματος ανανεώνεις απο 6€ και μπορείς και online απο 5€.

Στα καταστήματα ήταν 5 και το έκαναν 6. Ονλαιν όλες οι εταιρίες κάνουν με 5.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Κόπηκαν.... και σε εσάς τα μήνυματα με τις αποκλειστικές προσφορές...ή μόνο σε εμένα!από αρχές Μάρτη δεν μου έχει έρθει ούτε ενα,από εκεί που έρχονταν 4-5 τη βδομάδα!!
Μου έχουν κοπεί πολλούς μήνες τώρα..

Με έχουν περίπου σίγουρο και δεν ενδιαφέρονται. Σε άλλο αριθμό που έχω και δεν βάζουμε συχνά κάρτα έρχονται συχνά.. :lol:

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

θελω να μεταφέρω το κινητο μου το οποιο ειναι στην wind και να το κανω Q.

στην online φορμα λεει οτι το κοστος ειναι 10€.

αυτα τα 10€ θα μπουν στην καρτα και θα μπορω να τα αξιοποιησω οπως θελω αργοτερα ?

 

Υ.Γ. στο πεδιο "Υπάρχων πάροχος" δεν αναγραφει ΚΑΙ την wind σαν το δικτυο που ειναι τωρα η καρτα. αυτο σημαίνει απο wind δεν μπορει να γινει Q (online τουλαχιστον)

Edited by geioannou
Link to comment
Share on other sites

δεν γινεται τετοια αλλαγη online. Απο f2g -> q η μεταφορα γινεται μονο σε καταστημα και το κοστος κανονικα ειναι δωρεαν,συνηθως χρεωνουν το πολυ 5€ για τη σιμ,
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι,αν καποιο καταστημα εχει τετοια απαιτηση αναγκαστικα πας σε αλλο. Πριν δοκιμασεις,ρωτα στο messenger (@qkiniti) να παρεις επισημη απαντηση καλυτερα,ωστε να εχεις να τους δειξεις κατι απο τα κεντρικα. Δυστυχως η συγκεκριμενη κινηση δεν αναφερεται επισημα σε καποιον τιμοκαταλογο για να υπαρχει ξεκαθαρη εικονα.
Link to comment
Share on other sites

Έχουν πυκνώσει τα countdown ή μου φαίνεται; Χθες είχε και το επόμενο προαναγγέλλεται στην εφαρμογή για Παρασκευή! Από την στιγμή που τα περισσότερα είναι πακέτα για 30 μέρες και ζητάνε λίγα ευρώ, είναι καλή ευκαιρία για οικονομία σαν value for money...
Link to comment
Share on other sites

Εχει ξανασυμβεί κι άλλες φορές,κυρίως όταν το 1ο βγαίνει Δευτέρα. Τώρα ειδικά έπεται και η 25η,οπως συνηθίζεται σε αργίες όλο και κάποια προσφορά τρέχει.

Μια σημείωση για τα sms που αναφέρθηκε πιό πάνω. Σήμερα έβαλα το countdown στην μητέρα μου. Για πρώτη φορά (νομίζω) δεν ήρθε μήνυμα επιβεβαίωσης μετά την αγορά. Δεν αποκλείεται να υπάρχει κάποιο θέμα γενικώς με τα sms υπηρεσιών.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς το 1 γιγα για τον καινούργιο μήνα? Συνήθως πιστώνεται χωρίς να έρθει μήνυμα περίπου την ωρα που το ειχες ενεργοποιήσει.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.

Ηρθε σε κανεναν το 8 γιγα/8 ευρω.Νομιζω ειναι οι μερες του να ερθει....

 

ούτε σε εμένα! αλλα παίρνω απο κατάστημα τα 4γιγα με 7ευρώ. Είναι πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

Καμια σχεση αυτο που γραφεις με την προσφορα των 8 γιγα για 8 μηνες με συνολικο κοστος 8 ευρω!!!!

Τα 4 γιγα με 7 ευρω ειναι για 30 ημερες.Αν ειναι να δινω 7 ευρω το μηνα για ινερνετ το τιναξαμε στον αερα το ταμειο!!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 65 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εννοείς το 1 γιγα για τον καινούργιο μήνα? Συνήθως πιστώνεται χωρίς να έρθει μήνυμα περίπου την ωρα που το ειχες ενεργοποιήσει.

Μιλαω για νεα προσφορα γιατι μου εχει ληξει η παλια.

Link to comment
Share on other sites

ούτε σε εμένα! αλλα παίρνω απο κατάστημα τα 4γιγα με 7ευρώ. Είναι πολύ καλό.

 

Πανάκριβο, ειδικά για τις ταχύτητες και την κάλυψη ίντερνετ που προσφέρει η Γουιντ. Πιο πάνω απο 1ε το 1γιγα στη Γουιντ το θεωρώ πανάκριβο. Δεν έχει ούτε την κάλυψη, ούτε τις ταχύτητες ίντερνετ που έχουν οι άλλες 2 εταιρίες. Ο μόνος λόγος που συντηρω το Κιού μου είναι το πακέτο 8ε/8γιγα, και αυτό για Back Up ίντερνετ, σε ώρα ανάγκης.

Link to comment
Share on other sites

Πανάκριβο, ειδικά για τις ταχύτητες και την κάλυψη ίντερνετ που προσφέρει η Γουιντ. Πιο πάνω απο 1ε το 1γιγα στη Γουιντ το θεωρώ πανάκριβο. Δεν έχει ούτε την κάλυψη, ούτε τις ταχύτητες ίντερνετ που έχουν οι άλλες 2 εταιρίες. Ο μόνος λόγος που συντηρω το Κιού μου είναι το πακέτο 8ε/8γιγα, και αυτό για Back Up ίντερνετ, σε ώρα ανάγκης.[/QUOT

Ακριβως ετσι.Ειναι πανακριβο!!!

Link to comment
Share on other sites

Η μαγκιά με την κιου είναι ότι όταν παρελθει το τετράμηνο, δεν μπαίνει φραγή εισερχομενων αλλά μόνο εξερχομενων κλήσεων. Το διαπίστωσα μόλις τώρα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...