Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερωτηση.

Περα απον το 70 στο 12000 που εμενα προσωπικα δεν μου δουλεύει , ξερει κανενας καποια αλλα παραπλήσια προσφορα μονο για ιντερνετ που να μπορεις να την ενεργοποίηεις μονο με ενα μηνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση.

Περα απον το 70 στο 12000 που εμενα προσωπικα δεν μου δουλεύει , ξερει κανενας καποια αλλα παραπλήσια προσφορα μονο για ιντερνετ που να μπορεις να την ενεργοποίηεις μονο με ενα μηνυμα.

 

για δοκιμασε 60 στο 12410

 

1γβ με 4,44 ευρω για 30 μερες

Link to comment
Share on other sites

Μου γράφει "μην ξεχνάς να ενεργοποιης το πακέτο κάθε μήνα"

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Από που προμηθεύτηκες τη sim; Κατάστημα wind με ''normal'' sim ή από κάποια προωθητική ενέργεια στο δρόμο/κατάστημα ή αλλού.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να σου ρθει το μήνυμα για να το ενεργοποιήσεις αυτό.

Και σε μένα ήρθε, σε αριθμό που έχω εδώ και 15 χρόνια.

 

Στάλθηκε από το m2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

στο countdown 300' προς wind-q με 1 ευρω

 

με χρεωση ανα δευτερολεπτο

 

Παλιά το είχαν μόνιμο πακέτο και τώρα το παρουσιάζουν σαν 'προσφορά'... Καντε το ΜΟΝΙΜΟ και θα βάλω κάρτα να το πάρω

Link to comment
Share on other sites

Από που προμηθεύτηκες τη sim; Κατάστημα wind με ''normal'' sim ή από κάποια προωθητική ενέργεια στο δρόμο/κατάστημα ή αλλού.

Προ 3μηνου μέσω ίντερνετ έκανα φορητότητα από cosmokarta.

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και τι χρήση κάνεις κάθε μηνα σε ανανέωσεις και ενεργοποιήσεις πακέτων?
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι η Wind προσπαθει να μας διωξει απο την Q, ή κατι δεν παει καλα με το τμημα τους στην Q.

 

Πηγαν να ανανεωσουν για μενα 10 ευρω στο καταστημα στου Fix (στο μετρο η κατι τετοιο) Wind και επρεπε λεει για να παρω τα bonus να μου βαλουν και πακετο προεπιλεγμενο. Πρωτη φορα το ακουω αυτο. Αν ειναι ετσι, για μια ακομα φορα τα θερμα μου συγχαρητηρια στην Wind.

 

Ειναι αστερια.

Link to comment
Share on other sites

Είναι γνωστό ότι η πλειοψηφία των συνεργατών (franchise) της wind είναι τραγική... Χαλάνε το όνομα της εταιρίας. Βέβαια και η wind δε φαίνεται να τους συμμαζεύει...
Link to comment
Share on other sites

Και τι χρήση κάνεις κάθε μηνα σε ανανέωσεις και ενεργοποιήσεις πακέτων?

Ενεργοποιω τα 150 λεπτά προς όλους μια ή 2 φορές το μήνα και βάζω 10 ευρώ κάθε μήνα για το 1GBP που δείχνει δώρο.

Περίμενα να βγάλει το 1gb το μήνα με τα 8 ευρώ.

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι γνωστό ότι η πλειοψηφία των συνεργατών (franchise) της wind είναι τραγική... Χαλάνε το όνομα της εταιρίας. Βέβαια και η wind δε φαίνεται να τους συμμαζεύει...

 

Ακριβώς η Wind δεν κάνει τίποτα γι' αυτό. Προσωπικά έχω παραπονεθεί στη Wind για διάφορα καταστήματα σχετικά με την πολιτική ότι δεν μπορείς να βάλεις 5ευρώ παρά μόνο σε πακέτα κλπ, χωρίς όμως αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς η Wind δεν κάνει τίποτα γι' αυτό. Προσωπικά έχω παραπονεθεί στη Wind για διάφορα καταστήματα σχετικά με την πολιτική ότι δεν μπορείς να βάλεις 5ευρώ παρά μόνο σε πακέτα κλπ, χωρίς όμως αποτέλεσμα.

 

Αμέτρητες 'πονηριές' έχω ζήσει, δε μπορείς να φανταστείς τι σκαρφίζονται! Προφανώς η wind κρατάει πολύ χαμηλά τα μερίδια κέρδους των συνεργατών και οι άνθρωποι προσπαθούν να βρουν τρόπο να κερδίσουν κανένα εξτραδάκι, τρανταχτό παράδειγμα η δωρεάν αναβάθμιση σιμ σε 4g, που σχεδόν όλοι χρέωναν 5€ αφού το παρουσίαζαν ως "αντικατάσταση"...

Link to comment
Share on other sites

σημερα μετα απο παμπολλα email επι μηνες μου ηρθε η προσφορα των 1500'. Βεβαια,δεν ξερω αν ειναι αποτελεσμα των email ή της αυξανομενης χρησης των τελευταιων 2-3 μηνων (κυριως οσον αφορα την ενεργοποιηση πακετων).Πιο πιθανο το δευτερο πιστευω. Μενει να δουμε αν θα ερχονται και οι αλλες προσφορες του 12410. Καλου κακου ενεργοποιησα το πακετο των 1500' και το απαντητικο γραφει οπως αναφερθηκε οτι θα μπορω να το εχω καθε μηνα. Μενει να δουμε τι θα ισχυει στην πραξη.

Παρατηρω οτι το στελνουν σε πολλους τελευταια (αν κρινω απο τις αναφορες εδω) κατι που με κανει να πιστευω οτι δεν θα δουμε γρηγορα τα 8 γιγα εκ νεου. Οσοι δεν εχετε καποιο πακετο ιντερνετ για τις επομενες μερες καλο ειναι να λαβετε οτι μετρα μπορειτε για apn κλπ. Δεν αποκλειεται να δωσει καποια παραταση και να παρουμε 1 γιγα και τον Ιουνιο. Θυμιζω οτι την πρωτη φορα δωθηκε για 1-2 μηνες περα απο το 8μηνο.

Link to comment
Share on other sites

Αμέτρητες 'πονηριές' έχω ζήσει, δε μπορείς να φανταστείς τι σκαρφίζονται! Προφανώς η wind κρατάει πολύ χαμηλά τα μερίδια κέρδους των συνεργατών και οι άνθρωποι προσπαθούν να βρουν τρόπο να κερδίσουν κανένα εξτραδάκι, τρανταχτό παράδειγμα η δωρεάν αναβάθμιση σιμ σε 4g, που σχεδόν όλοι χρέωναν 5€ αφού το παρουσίαζαν ως "αντικατάσταση"...

Να αντιπαρατεθώ... η κόρη μου έχασε την κάρτα σιμ (4g απο αντικατασταση δωρεαν) και πήγα την άλλη μέρα σαν τη βρεγμένη γάτα να ζητησω άλλη. Μου την έδωσαν τσάμπα και με δωρεαν gb για μια εβδομάδα. Την πήρα κι έφυγα γρηγορα χωρίς πολλά-πολλά... :)

Link to comment
Share on other sites

Να αντιπαρατεθώ... η κόρη μου έχασε την κάρτα σιμ (4g απο αντικατασταση δωρεαν) και πήγα την άλλη μέρα σαν τη βρεγμένη γάτα να ζητησω άλλη. Μου την έδωσαν τσάμπα και με δωρεαν gb για μια εβδομάδα. Την πήρα κι έφυγα γρηγορα χωρίς πολλά-πολλά... :)

 

Το ιδιο νουμερο, ή νέο νούμερο με 1 γιγα δώρο μέσα;

Link to comment
Share on other sites

Η νεα 4g sim απο αντικατάσταση δινει 1 γιγα για μια εβδομάδα μετά την ενεργοποίηση. Βασικά και η νεα σιμ μπορεί να αντικατασταθει δωρεαν το πρωτο χρονικό διάστημα (π.χ. λογω βλάβης) οπότε γι'αυτό δεν ζητάνε 5 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Η νεα 4g sim απο αντικατάσταση δινει 1 γιγα για μια εβδομάδα μετά την ενεργοποίηση. Βασικά και η νεα σιμ μπορεί να αντικατασταθει δωρεαν το πρωτο χρονικό διάστημα (π.χ. λογω βλάβης) οπότε γι'αυτό δεν ζητάνε 5 ευρώ.

 

Εγω που εκανα αντικτασταση σε 4G SIM ουτε ΜΒ δεν πηρα

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

σε μενα ειχε δωσει 20 μερες πριν που την αντεκατεστησα.

Τα happy nights σε f2g/q δεν πηραν ανανεωση.

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά έχει 6 μήνες εγγύηση που μέσα σε αυτό το διάστημα την δίνουν δωρεάν. Έτσι δεν είναι;
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά έχει 6 μήνες εγγύηση που μέσα σε αυτό το διάστημα την δίνουν δωρεάν. Έτσι δεν είναι;

Αν χαλασει ή ακομη κι αν την χασεις;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε ενημέρωση για την εφαρμογή. Δεν έχω βρει κάποια αλλαγή μέχρι στιγμής.
Link to comment
Share on other sites

@ laznokxd: το ίδιο νούμερο πάντα. Ειχαμε μεγάλη σιμ, πήγαμε και ζητήσαμε micro μας την έδωσαν με gb μέσα δωρεάν, την χάσαμε και ξαναπήγαμε, ζητήσαμε κάρτα χωρίς να πούμε οτι τη χάσαμε την προηγούμενη και μας έδωσαν νεα με gb ξανά δωρεάν. Δεν μιλήσαμε, την πήραμε και φύγαμε...

Στην κοσμοτε σε παρόμοια φάση 5€.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...