Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το προσφερει σε νουμερα που εχουν λαβει το μηνυμα...μετα απο ποσο καιρο ενεργοποιησες το πακετο για πρωτη φορα? Και στην 2η τι πακετο σου εδωσε? μηπως εκανες λαθος την εντολη,τι μηνυμα εστειλες??

 

Ακριβώς η πρώτη πρότασή σου. Ορισμένα νούμερα λαμβάνουν την προσφορά και δεν είναι πακέτο που το λαμβάνουν όλοι οι συνδρομητές για να μην δημιουργείται λάθος εντύπωση.

 

Την πρώτη φορά που το ενεργοποίησα (όχι στο q city) ήταν αμέσως μετά την λήψη του ενημερωτικού sms. Τον επόμενο μήνα στέλνοντας sms για την ενεργοποίηση του ίδιου πακέτου δεν κατέστη εφικτό, μίλησα στο chat και μου είπε πως αφού δεν είχα λάβει το sms από την Q για την ενεργοποίηση του πακέτου τότε δεν μπορώ να το ενεργοποιήσω, ανεξάρτητα αν τον προηγούμενο μήνα το είχα ενεργοποιήσει!. Για αυτό μου φαίνεται περίεργο (δεν το αμφισβητώ) γιατί σε ορισμένα νούμερα ενεργοποιείται το πακέτο χωρίς προηγουμένως να έχει σταλεί ενημερωτικό sms από Q.

 

 

Link to comment
Share on other sites

απ'οσο εχει αναφερθει εδω,οποιοι το πηραν μια φορα μπορουσαν να το ξαναπαρουν.Μπορει να αλλαξαν τακτικη και να το εκαναν μονο για μια φορα πλεον...
Link to comment
Share on other sites

1GB με 2 ευρω στο countdown offer

 

Την επόμενη εβδομάδα έπρεπε να μας το δώσουν που θα λήξει και η προσφορά των 8 μηνών με τα 8€.

Link to comment
Share on other sites

Την επόμενη εβδομάδα έπρεπε να μας το δώσουν που θα λήξει και η προσφορά των 8 μηνών με τα 8€.

 

Αν το ενεργοποιησεις την κυριακη που ληγει,τοτε μεχρι και της 26 Ιουνη θα εχεις data,

οποτε καθολου ασχημα...

Παντως αυτη η προσφορα με 8 GB για 8 μηνες ηταν πολυ καλη

Εγω θα το ενεργοποιησω την Κυριακη

Edited by bill27
Link to comment
Share on other sites

Τον Οκτώβριο προς το τέλος την είχαν στείλει την προσφορά,24/10 την είχα ενεργοποιήσει. Το count down πάντως βολεύει για να μην ξεμείνουμε μέχρι τέλη του επόμενου μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι και γω τωρα τελευταία να βγαλω από το συρτάρι τον Q αριθμο κυριως λόγω της χρέωσης ανα δευτερόλεπτο στα πακέτα και των countdown προσφορών..Αυτο που με σταματάει τόσο καιρό ειναι οτι έχω το F2G με τα 300' με 10€ + την ειδική με τα 1.500' και δεν ξέρω αν αξίζει να ξεθαψω την Q.
Link to comment
Share on other sites

Αν το ενεργοποιησεις την κυριακη που ληγει,τοτε μεχρι και της 26 Ιουνη θα εχεις data,

οποτε καθολου ασχημα...

Παντως αυτη η προσφορα με 8 GB για 8 μηνες ηταν πολυ καλη

Εγω θα το ενεργοποιησω την Κυριακη

 

Το έχω στο νου μου και εγώ για την Κυριακή αλλά σκέφτομαι ότι μπορεί να δώσουν κανένα μήνα bonus στην προσφορά και μείνουν αχρείαστα. Μεγάλο το δίλημμα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι και γω τωρα τελευταία να βγαλω από το συρτάρι τον Q αριθμο κυριως λόγω της χρέωσης ανα δευτερόλεπτο στα πακέτα και των countdown προσφορών..Αυτο που με σταματάει τόσο καιρό ειναι οτι έχω το F2G με τα 300' με 10€ + την ειδική με τα 1.500' και δεν ξέρω αν αξίζει να ξεθαψω την Q.

 

Αυτο δεν μπορουμε να το ξερουμε εμεις...μονος σου θα υπολογισεις τι και ποσα χρειαζεσαι και αν σε συνφερει...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν μπορουμε να το ξερουμε εμεις...μονος σου θα υπολογισεις τι και ποσα χρειαζεσαι και αν σε συνφερει...

 

Σίγουρα χρειάζομαι λιγότερα λεπτά από όσα μου προσφερει το F2G αλλα το θεμα ειναι οτι με 10€ περναω 2-2,5 μηνες..!Μια καλή προσφορά της Q περιμένω για να έχω το κίνητρο να την χρησιμοποιήσω.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα την καρτα απο κατάστημα και εκανα το προγραμμα 8 ευρω 4 γιγα, δοκίμασα το 70 στο 12000 δεν μου δουλεύει, δεν ειναι για το πακετο μου. Ενημερώνω
Link to comment
Share on other sites

To 8 ευρω 4 γιγα ειναι προσφορά κατάστηματος. Μπορεις να το κανεις αλλα καθε φορα που θελεις να το ενεργοποιήσεις πρεπει να πηγαινεις στο κατάστημα. Δεν υπαρχει πουθενα αλλου. Edited by seilogeo
Link to comment
Share on other sites

Αλλο αυτό,δεν εχει σχεση με το 70 στο 12000. Ετσι οπως το εγραψες νομισα οτι το sms δινει τα 4 γιγα με 8 ευρώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος εύκολος τρόπος να χρησιμοποιήσω το app της Q, ενω δεν έχω τηλέφωνο android ούτε IPHONE, δηλαδή σε windows phone ή σε υπολογιστή σταθερό (desktop):)

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος εύκολος τρόπος να χρησιμοποιήσω το app της Q, ενω δεν έχω τηλέφωνο android ούτε IPHONE, δηλαδή σε windows phone ή σε υπολογιστή σταθερό (desktop):)

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!

εγκατέστησε τον bluestacks emulator

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε μήνυμα για 1500 λεπτά προς όλους και 1.5 gb με 8.07 το μήνα.,το οποίο και ενεργοποίησα.Γραφει ότι μπορώ να το ενεργοποιω κάθε μήνα.

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θυμήσου αν μπορείς να μας πεις αν θα σε αφησει να το κάνεις και τον αλλο μηνα γιατι αναφερθηκε οτι σε καποιους δωθηκε για 1 μηνα και μόνο.
Link to comment
Share on other sites

εγκατέστησε τον bluestacks emulator

Σωστά.Και αν δεν παίξει αυτό http://www.android-x86.org/ μπουτάρεις απο ένα usb stick android x86 και είναι σαν κανονικό android tablet όπου παίζουν οι περισσότερες εφαρμογές

Link to comment
Share on other sites

Σωστά.Και αν δεν παίξει αυτό http://www.android-x86.org/ μπουτάρεις απο ένα usb stick android x86 και είναι σαν κανονικό android tablet όπου παίζουν οι περισσότερες εφαρμογές

 

 

τρέξε το antutu να δεις τι πλάκα έχει σε κανένα τούμπανο μηχάνημα :lol:

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...