Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια ,εχω απο εχθες το βραδυ προβλημα στο ιντερνετ της Q αλλα εμφανιζετε μονο στο fb,

αργει υπερβολικα στο σκρολινγκ,δεν τα φορτωνει καλα,τα βιντεακια αργουνε να παιξουνε....

 

Φταιει η Q ή η εφαρμογη??

Ειμαι συνεχεια με 3G και σε speedtest που εκανα μου εβγαζε τραγικα νουμεra 1,3 mbs - 1,5 mbps ενω συνηθως αλλες φορες ειχα γυρω στα 10 mbps...

Link to comment
Share on other sites

Q MONO ΓIA EΣENA! 1500Λ ΠPOΣ OΛOYΣ + 1,5GB INTERNET MONO ME 8,07E KAI IΣXY 30 MEPEΣ! MΠOPEIΣ NA ENEPΓOΠOIEIΣ TO ΠAKETO 2 ΦOPEΣ/ 30 HMEPEΣ ΣTEΛNONTAΣ SMS ME TH ΛEΞH 1500 ΣTO 12410.

 

Ήρθε και σε μένα σήμερα αν και δε νομίζω να το ενεργοποιήσω.

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Q MONO ΓIA EΣENA! 1500Λ ΠPOΣ OΛOYΣ + 1,5GB INTERNET MONO ME 8,07E KAI IΣXY 30 MEPEΣ! MΠOPEIΣ NA ENEPΓOΠOIEIΣ TO ΠAKETO 2 ΦOPEΣ/ 30 HMEPEΣ ΣTEΛNONTAΣ SMS ME TH ΛEΞH 1500 ΣTO 12410.

 

Ήρθε και σε μένα σήμερα αν και δε νομίζω να το ενεργοποιήσω.

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

 

Γιατι αν επιτρεπετε??

Υπαρχει κατι πιο οικονομικο απο αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά,αν δεν κάνεις τόση χρήση και βολευεσαι με το πακέτο των 3.5 και την προσφορά του 1gb το μήνα...Άλλο 3.5 + 1 και άλλο 8...
Link to comment
Share on other sites

Ναι εχεις δικιο,αλλα και παλι αυτα που προσφερει ειναι vfm πακετο..

Μακαρι να μου ερθει και εμενα το μηνημα.

Ειμαι πανω απο 5 μηνες στην Q και αρκετα ευχαρηστιμενος,λιγο καλυτερο σημα ιντερνετ να ειχε και θα ηταν τελεια.

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχεις δικιο,αλλα και παλι αυτα που προσφερει ειναι vfm πακετο..

Μακαρι να μου ερθει και εμενα το μηνημα.

Ειμαι πανω απο 5 μηνες στην Q και αρκετα ευχαρηστιμενος,λιγο καλυτερο σημα ιντερνετ να ειχε και θα ηταν τελεια.

 

 

 

Αυτό το σήμα είναι που κε σκοτώνει εμένα!!!

Γενικά είμαι 4 χρόνια στην q και έχω βρει την υγεία μου!!!

Οικονομία στο μάξιμουμ!!!

Με 10€ το μήνα μιλάω - Ίντερνετ αβέρτα!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Q MONO ΓIA EΣENA! 1500Λ ΠPOΣ OΛOYΣ + 1,5GB INTERNET MONO ME 8,07E KAI IΣXY 30 MEPEΣ! MΠOPEIΣ NA ENEPΓOΠOIEIΣ TO ΠAKETO 2 ΦOPEΣ/ 30 HMEPEΣ ΣTEΛNONTAΣ SMS ME TH ΛEΞH 1500 ΣTO 12410.

 

Ήρθε και σε μένα σήμερα αν και δε νομίζω να το ενεργοποιήσω.

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Αν πάρεις την προσφορά μετά θα μπορείς να παίρνεις αυτό το πακέτο κάθε Μηνα ?

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν πάρεις την προσφορά μετά θα μπορείς να παίρνεις αυτό το πακέτο κάθε Μηνα ?

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Link to comment
Share on other sites

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Αν δηλαδή την ενεργοποιήσω θα την εχω και για αργότερα αν όχι την χάνω;Μπορεί να την βάλω τότε να υπάρχει για το μέλλον αν την χρειαστώ.

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την ενεργοποίησα και έχω σκοπό ανά 5-6 μήνες να παίρνω το πακέτο για να το διατηρήσω.

 

Σε γιορτές , διακοπές, μου χρειάζεται. Τον υπόλοιπο χρόνο μου φθάνει το μικρό πακέτο των 3.5 ευρώ.

 

Στάλθηκε από το m2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε γιορτές , διακοπές, μου χρειάζεται. Τον υπόλοιπο χρόνο μου φθάνει το μικρό πακέτο των 3.5 ευρώ.

 

σορρυ επειδη εχω μπερδευτει λιγο, σε ποιο αναφερεσαι;

Alex
Link to comment
Share on other sites

Απο την εφαρμογη της Q: 150' προς ολους και 150' προς Q με 3,50

 

και το 1gb που αναφερεται πιο πανω, το εχεις με την ανανεωση σε καταστημα;

Alex
Link to comment
Share on other sites

Ή σε κατάστημα ή και online με κάρτα/paypal

 

ευχαριστω.

πηρα μια καρτα κιου για δευτερη, και ειναι ολοκληρη επιστημη να βρεις τι συμφερει....

Alex
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω.

πηρα μια καρτα κιου για δευτερη, και ειναι ολοκληρη επιστημη να βρεις τι συμφερει....

 

Ποσα λεφτα θελεις να χαλας περιπου το μηνα και τι απαιτησεις εχεις???

Για μενα η Q ειναι η πιο οικονομικη

Link to comment
Share on other sites

Ποσα λεφτα θελεις να χαλας περιπου το μηνα και τι απαιτησεις εχεις???

Για μενα η Q ειναι η πιο οικονομικη

 

κυριως για ιντερνετ τη χρειαζομαι, κι οχι τοσο για ομιλια.

και ξερω φυσικα το τραγικο δικτυο της, αλλα κινουμαι κυριως σε αστικα μερη

Alex
Link to comment
Share on other sites

δεν το εγραψες σωστα,τα 60+60 ειναι αλλο πακετο με 3 ευρω,δεν περιλαμβάνονται στο πακετο του ιντερνετ.

Δεν ξερω ομως αν μπορουμε να το κανουμε καπως να μην ξεφευγουμε απο το θεμα του νηματος... ο ανθρωπος ηδη ειπε οτι πηρε καρτα q. Ποιος ο λογος να του προτεινει καποιος φρογκ εδω?

@ alexandr0s καποια πακετα q (απο αυτα που μοιραζονται στο δρομο κυριως) εχουν την προσφορα των 4 γιγα με 4,4 ευρω στελνοντας 70 στο 12000. Δοκιμασε μηπως δουλευει στο δικο σου. Δυστυχως ειναι επιλεκτικη προσφορα δεν ισχυει για ολους

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Αν πάρεις την προσφορά μετά θα μπορείς να παίρνεις αυτό το πακέτο κάθε Μηνα ?

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

 

Από που προκύπτει αυτό; Σημείωση μιλάμε για το πακέτο με τα 1500' προς όλους και 1500mb (ουσιαστικά η εκδοχή του φοιτητικού f2g για Q).

Edited by Tasos30

 

 

Link to comment
Share on other sites

προκυπτει απο την πραξη,οσοι το ενεργοποιησαν την πρωτη φορα,ειχαν δυνατοτητα να το ενεργοποιουν καθε μηνα μετα. Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

αναφερεσαι στην προσφορα των 8 ευρω με τα 1500' προφανως...προκυπτει απο την πραξη,οσοι το ενεργοποιησαν την πρωτη φορα,ειχαν δυνατοτητα να το ενεργοποιουν καθε μηνα μετα.

Από την προσωπική μου εμπειρία αυτό το έχω παρατηρήσει σε Q city προσφορά, σε normal πακέτο που πήρα από μαγαζί wind ενεργοποιήθηκε μια φορά και ποτέ ξανά δεν μου έδωσε δυνατότητα να το ενεργοποιήσω σε επόμενο μήνα, μάλιστα έστειλα το λεκτικό και ενεργοποίησε άσχετο πακέτο για ομιλία στο εξωτερικό (σε αντίθεση με το city που είναι standard). Εκτός και αν το προσφέρει κάθε μήνα σε μερικά νούμερα μόνο (πλην του city).

Edited by Tasos30

 

 

Link to comment
Share on other sites

το προσφερει σε νουμερα που εχουν λαβει το μηνυμα...μετα απο ποσο καιρο ενεργοποιησες το πακετο για πρωτη φορα? Και στην 2η τι πακετο σου εδωσε? μηπως εκανες λαθος την εντολη,τι μηνυμα εστειλες??

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Q MONO ΓIA EΣENA! 1500Λ ΠPOΣ OΛOYΣ + 1,5GB INTERNET MONO ME 8,07E KAI IΣXY 30 MEPEΣ! MΠOPEIΣ NA ENEPΓOΠOIEIΣ TO ΠAKETO 2 ΦOPEΣ/ 30 HMEPEΣ ΣTEΛNONTAΣ SMS ME TH ΛEΞH 1500 ΣTO 12410.

αυτο ερχεται συνηθως και απο την διατυπωση (bold) εχω την αισθηση οτι δεν εννοει μια φορα...

Link to comment
Share on other sites

δεν το εγραψες σωστα,τα 60+60 ειναι αλλο πακετο με 3 ευρω,δεν περιλαμβάνονται στο πακετο του ιντερνετ.

Δεν ξερω ομως αν μπορουμε να το κανουμε καπως να μην ξεφευγουμε απο το θεμα του νηματος... ο ανθρωπος ηδη ειπε οτι πηρε καρτα q. Ποιος ο λογος να του προτεινει καποιος φρογκ εδω?

@ alexandr0s καποια πακετα q (απο αυτα που μοιραζονται στο δρομο κυριως) εχουν την προσφορα των 4 γιγα με 4,4 ευρω στελνοντας 70 στο 12000. Δοκιμασε μηπως δουλευει στο δικο σου. Δυστυχως ειναι επιλεκτικη προσφορα δεν ισχυει για ολους

 

ευχαριστω, δε το γνωριζα! θα το δοκιμασω

Alex
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...