Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν δεν το κανει θα το μαθουμε να το κανει!εγω στην πολη μου ενα εχω καταστημα wind αν δεν το κανει τι θα κανω;θα παω σε αλλη πολη;

επι τοπου τηλεφωνο στην wind η μεσω της εφαρμογης f2g ερωτηση στο τσατ και απαντηση live...

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω την παρεα, ειμαι νεος κατοχος καρτας q. ερωτηση: γιατι καθε φορα που κανω κληση ακουω το μηνυμα οτι δεν εχω διαθεσιμο υπολοιπο, ενω εχω φυσικα και στην 2η προσπαθεια κλησης αμεσως μετα καλει κανονικα?

 

να προσθεσω οτι εχω το κινητο vernee apollo lite και χρησιμοποιώ 2 καρτες, και στην 2η θεση εχω την Q ενω στην 1η θεση Vodafone

Edited by teampx
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις επαρκές υπόλοιπο σε € για αυτό σου το λέει.... Μάλλον έχεις κάτω από 1€...ανεξάρτητα από τα λεπτά ομιλίας που έχεις από πακέτο.. Νομίζω στο λέει κάθε μέρα στην πρώτη κλήση που θα κάνεις..
Link to comment
Share on other sites

χαιρετω την παρεα, ειμαι νεος κατοχος καρτας q. ερωτηση: γιατι καθε φορα που κανω κληση ακουω το μηνυμα οτι δεν εχω διαθεσιμο υπολοιπο, ενω εχω φυσικα και στην 2η προσπαθεια κλησης αμεσως μετα καλει κανονικα?

 

να προσθεσω οτι εχω το κινητο vernee apollo lite και χρησιμοποιώ 2 καρτες, και στην 2η θεση εχω την Q ενω στην 1η θεση Vodafone

 

Και εγώ το ίδιο κινητό έχω και μάλιστα έχει σχεδόν κάνα μήνα που έχω Q, δεν έχω τέτοια προβλήματα, μάλλον χαμηλό υπόλοιπο ομιλίας πρέπει να έχεις.

Nokia 5800,Nokia Lumia 930,Microsoft Lumia 535 DS,Vernee Apollo Lite,Nokia 6.1 , xiaomi mi 9T
Link to comment
Share on other sites

χαιρετω την παρεα, ειμαι νεος κατοχος καρτας q. ερωτηση: γιατι καθε φορα που κανω κληση ακουω το μηνυμα οτι δεν εχω διαθεσιμο υπολοιπο, ενω εχω φυσικα και στην 2η προσπαθεια κλησης αμεσως μετα καλει κανονικα?

 

να προσθεσω οτι εχω το κινητο vernee apollo lite και χρησιμοποιώ 2 καρτες, και στην 2η θεση εχω την Q ενω στην 1η θεση Vodafone

 

Όταν το υπόλοιπο σου είναι κάτω από ένα ευρώ, θα ακούς το συγκεκριμένο μήνυμα στην πρώτη κλήση που θα κάνεις μέσα στην ημέρα.

Μην το δίνεις καμία σημασία, όλα λειτουργούν κανονικά. :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Μια επιλεκτικη προσφορά που είχε αναφερθεί παλαιότερα για 4GB με 4.4 ευρώ πως μπορώ να (δοκιμάσω να) την ενεργοποιήσω;

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια επιλεκτικη προσφορά που είχε αναφερθεί παλαιότερα για 4GB με 4.4 ευρώ πως μπορώ να (δοκιμάσω να) την ενεργοποιήσω;

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7115378

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Μια επιλεκτικη προσφορά που είχε αναφερθεί παλαιότερα για 4GB με 4.4 ευρώ πως μπορώ να (δοκιμάσω να) την ενεργοποιήσω;

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Δοκίμασα να το ενεργοποιήσω αλλά λέει πως δεν υπάρχει

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποια πακέτα q city/q international που μοίραζαν στο δρόμο ίσχυε το συγκεκριμένο δεν είναι για όλους
Link to comment
Share on other sites

Όταν το υπόλοιπο σου είναι κάτω από ένα ευρώ, θα ακούς το συγκεκριμένο μήνυμα στην πρώτη κλήση που θα κάνεις μέσα στην ημέρα.

Μην το δίνεις καμία σημασία, όλα λειτουργούν κανονικά. :)

Έτσι πάει. Κάποια στιγμή το ξεχνάς αν και αρχικά είναι "κάπως" να το ακούς...

Link to comment
Share on other sites

Πήρα το gb 1η Μαΐου. Αν σας πω ότι σήμερα δεν έχει μείνει τίποτα; είναι δυνατόν; και σπίτι - δουλειά μπαίνω από wifi. Παλιά μου κρατούσε όλο το μήνα!

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Πήρα το gb 1η Μαΐου. Αν σας πω ότι σήμερα δεν έχει μείνει τίποτα; είναι δυνατόν; και σπίτι - δουλειά μπαίνω από wifi. Παλιά μου κρατούσε όλο το μήνα!

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

Κλεινεις 4G,Youtube για αρχη.Μετα Video facebook απο το App,τα speedtests καθως και ενημερωσεις του Play Store χειροκινητα με wifi.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Πήρα το gb 1η Μαΐου. Αν σας πω ότι σήμερα δεν έχει μείνει τίποτα; είναι δυνατόν; και σπίτι - δουλειά μπαίνω από wifi. Παλιά μου κρατούσε όλο το μήνα!

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Μήπως μηδενίστηκε το υπόλοιπό σου;

Link to comment
Share on other sites

Το απόγευμα πήγα σε κατάστημα της wind και αγόρασα q νουμεράκι , η υπάλληλος μου ζήτησε 10Ε και μένουν όλα στην κάρτα.

 

Να πως είναι τα νέα πακετάκια, έχουν multi-sim και λέγονται NEW Q on net promo

 

http://i66.tinypic.com/jtuzjr.jpg

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πότε όμως μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις αυτά τα 10 ευρώ,ισχύουν για 3 μήνες?

Αν κάποια στιγμή υπάρχει η δυνατότητα και η ανάγκη δοκίμασε μήπως ισχύει το πακέτο με τα 4 γιγα/4.4 ευρω στο νούμερο σου...

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πότε όμως μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις αυτά τα 10 ευρώ,ισχύουν για 3 μήνες?

Αν κάποια στιγμή υπάρχει η δυνατότητα και η ανάγκη δοκίμασε μήπως ισχύει το πακέτο με τα 4 γιγα/4.4 ευρω στο νούμερο σου...

Έχω στην κάρτα 8,77Ε εκ των οποίων τα 8,68Ε ισχύουν για ένα μήνα (8/6)...απατεωνίες έχω να πω, ενω τα υπόλοιπα 0,09 ληγουν στις 8/8! Δεν είναι δικαιολογία οτι ειναι ο 1ος μήνας. Επίσης πρώτη φορά βλέπω να λήγει έτσι διαφορετικά το υπόλοιπο , σπάζοντας σε δυο χρονικά κομμάτια.

Επίσης έχω στην διάθεση μου για εναν μήνα , 1000 λεπτά προς Q , 20 sms προς εθνικα δικτυα, 1744mb + 500mb(myQ) = 2244mb

Θα ενεργοποιησω την προσφορα με τα mb ίσως αργότερα.

Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. διαβασα καπου για μια καρτα q που δινει 1500 λεπτα προσ ολους κ 1500mb με νομιζω 4 ευρω. ή κατι τετοιο. παιζει αυτο? πως μπορω να παρω τετοιο νουμερακι? ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

8,07 ευρω για 1500' και 1,5 γιγα το μηνα. Τα μοιραζουν στο δρομο συνηθως. Καποια τηλεφωνα πωλητων υπαρχουν,δεν ξερω αν εχουν διατηρηθει δημοσιευμενα εδω,αν καποιος εχει θα μπορουσε να στο στειλει με προσωπικο μηνυμα.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καποια τηλεφωνα πωλητων υπαρχουν,δεν ξερω αν εχουν διατηρηθει δημοσιευμενα εδω

Καλημέρα.

Προσωπικά δεδομένα όπως τηλεφωνικοί αριθμοί δεν επιτρέπεται σύμφωνα με τους όρους να δημοσιεύονται.

Όποιος θέλει να ανταλλάξει τηλέφωνο ας το κάνει με προσωπικό μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω και εγώ το τηλέφωνο με μήνυμα οποίος το έχει ή το πάρει.

 

Στάλθηκε από το SGP621 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω φευγω απο την q,εναν μηνα ετυχε να μην βαλω καρτα και επειδη ειχα μηδεν υπολοιπο τον επομενο μηνα δεν μου εβαλαν το 1gb,τον επομενο μηνα που εβαλα καρτα δεν μου το εδωσε παλι και υστερα απο αιτημα μου μου το εβαλαν για τον συγκεκριμενο μηνα μονο σαν εηξυπηρετηση και μου ειπαν οτι εληξε η προσφορα απο την στιγμη που δεν εβαλα καρτα σε εναν μηνα,τα 8 ευρω ομως τα πηραν,το θεωρω κοροιδια ολο αυτο,φευγω αρκετα ασχοληθηκα μαζι τους.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...