Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, μόνο που με ανανέωση 5 ευρώ, η Q δε σου δίνει τίποτα. Μάλλον το μπέρδεψες με το Frog, που έδινε 500 MB με ανανέωση 5 ευρώ, αλλά τώρα, ούτε κι'αυτό δίνει τίποτα.

Αν κανεις την ανανεωση απο καταστημα σου δινει ή 120' προς σταθερα ή 120 ΜΒ με κοστος 30 λεπτα του ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μόνο που με ανανέωση 5 ευρώ, η Q δε σου δίνει τίποτα. Μάλλον το μπέρδεψες με το Frog, που έδινε 500 MB με ανανέωση 5 ευρώ, αλλά τώρα, ούτε κι'αυτό δίνει τίποτα.

έχεις δίκιο,το έσβησα.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

έχεις δίκιο,το έσβησα.

Για την ακρίβεια, η προσφορά των 500 MB με πεντάευρη και 1 GB με δεκάευρη (ακόμα και με κάρτα από περίπτερο) ανανέωση, ίσχυε μόνο για το Q special international pack, αλλά και εκεί κόπηκε από τις 20 Νοεμβρίου. Δεν πειράζει, 10 χρήστες πρέπει να το είχαν όλοι κι'όλοι, ας πάνε τώρα να πάρουν ένα κανονικό πακέτο σύνδεσης Q.

Link to comment
Share on other sites

Για την ακρίβεια, η προσφορά των 500 MB με πεντάευρη και 1 GB με δεκάευρη (ακόμα και με κάρτα από περίπτερο) ανανέωση, ίσχυε μόνο για το Q special international pack, αλλά και εκεί κόπηκε από τις 20 Νοεμβρίου. Δεν πειράζει, 10 χρήστες πρέπει να το είχαν όλοι κι'όλοι, ας πάνε τώρα να πάρουν ένα κανονικό πακέτο σύνδεσης Q.

πολλές οι λεπτομέρειες ούτε καν τις ήξερα.:lol:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Η Q σε νέους συνδρομητές δίνει 500mb δώρο με ανανέωση 5€ για τους πρώτους 6 μήνες και δωρεάν την χρήση του what`s up για μηνυματα και αποστολη αρχειων αλλά όχι για ομιλία.
Link to comment
Share on other sites

η προσφορα των 8 ευρω που εδινε 1gb καθε μηνα για το 2015 πηρε παραταση?

ανακοινωθηκε καποια αλλη παρομοια?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να πάρει παράταση, στην καλύτερη θα ζητήσει αλλά 8 ευρώ για το 2016... Έχουμε όμως ακόμα πάνω από 20 μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Η WIND ΕΛΛΑΣ Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε σε συνέχεια της από 1η Οκτωβρίου 2015, ανακοινώνει την παράταση του bonus της πρώτης ανανέωσης χρόνου ομιλίας από 10€ που προσφέρει 500ΜΒ και 1000 λεπτά προς Q συνδρομητές για 30 ημέρες μέχρι και 7/1/2016.

 

Επίσης, παρατείνεται η προσφορά του extra bonus (extra 524MB) στο βασικό “bonus ανανέωσης” της καρτοκινητής Q, που προσφέρει σύνολο 1GB και 1000΄προς Q, για ανανεώσεις μέσα από τα καταστήματα WIND, από το http://www.myQ.gr και myQ app (με χρήση πιστωτικής ή PayPal) μέχρι και 7/1/2016.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να πάρει παράταση, στην καλύτερη θα ζητήσει αλλά 8 ευρώ για το 2016... Έχουμε όμως ακόμα πάνω από 20 μέρες.

 

Τώρα που κάτι πάει να κάνει με το 4G δίκτυο της το βλέπω δύσκολο να μας ξαναδώσει τέτοια προσφορά το 2016.

Link to comment
Share on other sites

Προς ενημέρωση: Από την 1/12/2015, από τους διαθέσιμους προορισμούς του πακέτου "Q No Borders", εξαιρέθηκε η Ελβετία.
Link to comment
Share on other sites

Στην Q δουλεύεις;;:p

Οχι βέβαια! Αν εργαζόμουν σε κάποια εταιρεία κινητής, θα είχα τη στοιχειώδη "τσίπα", να μη γραφτώ σ'ένα τέτοιο φόρουμ. Εγώ κράζω πρώτος απ'όλους και τις τρεις εταιρείες, ακόμα και χωρίς να υπάρχει πάάρα πολύ σοβαρός λόγος. Ορίστε τι έγινε: Ελαβα πριν από λίγο ένα μήνυμα διαφήμισης για το εν λόγω πακέτο. Ενώ θυμόμουν ότι οι διαθέσιμοι διεθνείς προορισμοί ήταν 25, τώρα έγραφε 24. Μπήκα στο site για να δω τις 24 χώρες, αλλά έλα που δε θυμόμουν όλες τις προηγούμενες, οπότε δεν έβγαλα άκρη για το ποιά εξαιρέθηκε. Μπήκα και ρώτησα στο live chat, οπότε μου έδωσαν αυτή την πληροφορία, την οποία και έγραψα εδώ, μήπως και αφορά έστω και έναν.

Link to comment
Share on other sites

Οι άνθρωποι σκέφτηκαν ότι για να καλεί κάποιος Ελβετία θα έχει λογαριασμό εκεί, άρα έχει και λεφτά

Οπότε μπορούν να χρεώσουν τις κλήσεις.... :) :)

Link to comment
Share on other sites

Στην Q δουλεύεις;;:p

 

Φυσικά και δεν δουλεύει στην Q,αν δούλευε εκεί θα βρίσκαμε έναν ανθρωπο ενημερωμένο να μας εξυπηρετήσει.

Link to comment
Share on other sites

Ελαβα πριν από λίγο ένα μήνυμα διαφήμισης για το εν λόγω πακέτο.

 

Υπάρχει άνθρωπος που διαβάζει τα 15 sms που στέλνει καθημερινά η Q? Ούτε καν. σβήσιμό χωρίς να το ανοίξω. :X

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν δουλεύει στην Q,αν δούλευε εκεί θα βρίσκαμε έναν ανθρωπο ενημερωμένο να μας εξυπηρετήσει.

Πάντως, έχουν πολλή πλάκα ορισμένοι στην εξυπηρέτηση της Wind/Q. Από το live chat, μπορώ να πω ότι είμαι σχετικά ευχαριστημένος (με άριστα το 10 γύρω στο 6-7), αλλά στο facebook, έχει καταντήσει γελοία η ακόλουθη φράση "αν θέλεις στείλε μας στο inbox μας τα στοιχεία σου προκειμένου να ελέγξουμε το θέμα και να σε εξυπηρετήσουμε. Στη διάθεσή σου". Η απάντηση, μου έχει τύχει να έρθει ακόμη και μετά από 2 εβδομάδες! Ελεος! Μάλλον επειδή οι εταιρείες δίνουν μισθούς πείνας στους εργαζομένους, και αυτοί δεν κάθονται να σκάσουν.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει άνθρωπος που διαβάζει τα 15 sms που στέλνει καθημερινά η Q? Ούτε καν. σβήσιμό χωρίς να το ανοίξω. :X

Μπα, εμένα 2-4 μηνύματα προσφορών την εβδομάδα μου έρχονται.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον επειδή οι εταιρείες δίνουν μισθούς πείνας στους εργαζομένους, και αυτοί δεν κάθονται να σκάσουν.

 

Από πριν ήταν έτσι. Τώρα έχουν περισσότερους λόγους, για να μη νοιάζονται.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6432215 πειτε την γνωμη σας

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, έχουν πολλή πλάκα ορισμένοι στην εξυπηρέτηση της Wind/Q. Από το live chat, μπορώ να πω ότι είμαι σχετικά ευχαριστημένος (με άριστα το 10 γύρω στο 6-7), αλλά στο facebook, έχει καταντήσει γελοία η ακόλουθη φράση "αν θέλεις στείλε μας στο inbox μας τα στοιχεία σου προκειμένου να ελέγξουμε το θέμα και να σε εξυπηρετήσουμε. Στη διάθεσή σου". Η απάντηση, μου έχει τύχει να έρθει ακόμη και μετά από 2 εβδομάδες! Ελεος! Μάλλον επειδή οι εταιρείες δίνουν μισθούς πείνας στους εργαζομένους, και αυτοί δεν κάθονται να σκάσουν.

 

γι αυτο και γραφουμε post οχι message και με copy paste επικολληση σε ολα τους τα post.Θα απαντησουν σε μια μερα,αν οχι την αλλη μερα τα ιδια.

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους 4G (LTE) δικτυο , πλεον διαθεσιμο κ στην Πατρα απο την WIND/Q
LG G6
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους 4G (LTE) δικτυο , πλεον διαθεσιμο κ στην Πατρα απο την WIND/Q

Τι εννοεις; LTE στην Πάτρα έχει από πριν το καλοκαίρι

Link to comment
Share on other sites

Η Q σε νέους συνδρομητές δίνει 500mb δώρο με ανανέωση 5€ για τους πρώτους 6 μήνες και δωρεάν την χρήση του what`s up για μηνυματα και αποστολη αρχειων αλλά όχι για ομιλία.

Ημουν και εγω σε αυτη τη προσφορα μιας και την αγορασα πριν κανενα μηνα ξερεις καθε ποτε μπαινουν τα mb? Μολις ανανεωσα με καρτα 10 ευρω αλλα δεν εστειλε δωρεαν mb...ενω μολις ειχα κανει ενεργοποιηση την σιμ, μου ειχαν ερθει 500mb +100 ως νεος χρηστης...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται πάλι.

Είχα 1 γίγα που λήγει 22/12/2015 και 1 γίγα που λήγει 01/01/2016.

Και έχει τρώει αυτά που λήγουν στις 01/01/2016.

Τώρα είναι 620 μέγα. Το 1 γίγα που λήγει πιο σύντομα απείραχτο.

Περίεργα πράγματα...

Η εμπειρία μου στο συγκεκριμένο χώρο μου λέει το εξής: Χρησιμοποιώντας εφαρμογές του τύπου Greenify, Clean Master ως επίσης και αντί-ιικές στη φορητή συσκευή σου, είναι σα να προσλαμβάνεις έναν παιδόφιλο babysitter να προσέχει τα παιδιά σου...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...